Maraton válek říší

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
Whoppi
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 8
Registrován: stř 22. úno 2017 10:44:13
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od Whoppi » pon 30. črc 2018 19:54:52

Ano, souhlasím s tím, aby se za to nechávaly cbčka, ale nemělo by se to psát do oficiálních statistik.
Buď to bych ti udělal tak, že cbčka za to budou, ale nebude se to zapisovat do ofiko statistik, další možnost je, že by se založila vlastní statistika na tohle a ta by mohla být buď rozdělená dle válek, tzn., že by bylo kolik? 5 statistik, pokud dobře počítám.. Nicméně musela by se nějak vyřešit Cido, tímhle by jste zabili dropovani v Cido v sobotu a to jste se ještě nedomluvili, jak často by to mělo být, já bych byl klidně pro, aby ty války byly každou sobotu, kdyby byla vlastní statistika pro to a nějak by to neovlivňovalo Cido, protože proč? Výhra války zaručí taky čas dropeni ve válce, bez rušení hrdinů jiných říší a jak to využijí ty levly 95-? Nebo by ty války mohly být třeba 2x do měsíce s tím že, by to bylo úterý, čtvrtek, sobota, ovšem na to by se musel vymyslet další systém, nebo nějaké odměny krom cbček, to byla 1. varianta.
2. Varianta je docela totožná s tím, že by byla jedna jediná statistika, do které by byli zapsání všichni hrdinové těhle "neoficiálních" válek. Pak by se dalo uvažovat o nějaké druhém systému, který bude podřádný tomu hlavnímu (královskému).

Možná to vypadá z mé strany jako brečení, ale tímhle dokutíte komplet královský systém (můj názor).
Honza málem králem?
To už se týká jen toho pohádkového Honzy.

05.04. - 12.04. 2021 :shinsoo: :fight:

DefqonOne
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 17
Registrován: pát 24. črc 2015 15:32:12
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od DefqonOne » pon 30. črc 2018 20:13:52

Whoppi píše: pon 30. črc 2018 19:54:52 Ano, souhlasím s tím, aby se za to nechávaly cbčka, ale nemělo by se to psát do oficiálních statistik.
Buď to bych ti udělal tak, že cbčka za to budou, ale nebude se to zapisovat do ofiko statistik, další možnost je, že by se založila vlastní statistika na tohle a ta by mohla být buď rozdělená dle válek, tzn., že by bylo kolik? 5 statistik, pokud dobře počítám.. Nicméně musela by se nějak vyřešit Cido, tímhle by jste zabili dropovani v Cido v sobotu a to jste se ještě nedomluvili, jak často by to mělo být, já bych byl klidně pro, aby ty války byly každou sobotu, kdyby byla vlastní statistika pro to a nějak by to neovlivňovalo Cido, protože proč? Výhra války zaručí taky čas dropeni ve válce, bez rušení hrdinů jiných říší a jak to využijí ty levly 95-? Nebo by ty války mohly být třeba 2x do měsíce s tím že, by to bylo úterý, čtvrtek, sobota, ovšem na to by se musel vymyslet další systém, nebo nějaké odměny krom cbček, to byla 1. varianta.
2. Varianta je docela totožná s tím, že by byla jedna jediná statistika, do které by byli zapsání všichni hrdinové těhle "neoficiálních" válek. Pak by se dalo uvažovat o nějaké druhém systému, který bude podřádný tomu hlavnímu (královskému).

Možná to vypadá z mé strany jako brečení, ale tímhle dokutíte komplet královský systém (můj názor).
Souhlasím s tebou, klidně ať se to nepíše do statistik (ale myslím, že lvl 110+ už by se tam počítat mohl), ale CBčka za to musí bejt, bez toho nemá cenu chodit válčit..

Uživatelský avatar
MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Příspěvky: 1177
Registrován: úte 10. pro 2013 11:07:07
Dal poděkování: 335 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od MostEVILEK » pon 30. črc 2018 22:46:36

Používáte tu termín officialní a neofficialní válka říší. Proč by měla být officialní válka říší ta kam může většina hrdinu? Aby si zavalčili všichni? Všichni dobře víme že prostě ten systém co je momentalně ve válkách říší je na 2 věci. Když se na to podíváme z hlediska postav co na jakém daném levelu můžou mít tak to je prostě výsměch aby level 75 šel proti 150. Těmahle malýma valkama se to všechno řeší. Relativně budou lidi bojovat proti stejně silným jako jsou oni sami. Vytahovat tu aby král reprezentoval řiši v pvp je celkem chabé protože všichni víme že ti hráči kteří dostanou krále tak většinou s tou postavou nevalčí. Čest vyjímkám.

For uzbek : Nevím jak ty ale já když chtěl opravdu krále tak se mi to povedlo. Měl jsem nejvíce cb + jsem celý týden dělal i pvm. Když jsem ještě hrál tak jsem se bavil s Blackem. Byl na nějakém sedmém místě co se CB týče ale v sobotu a neděli zabil asi 22x draka + dělal další pvm a co se nestalo? Byl král. Nikdo officialně neví z hračů co na to platí,ale jistou teorii hrači mají a jak jsem si vyzkoušel v praxi i já tak funguje. Měl jsem krále 2x za heal + WP ( archera nepočítám ) a pokaždé jsem dělal pvm z toho důvodu mi to dalo krále ( ano byl jsem 1. v cb ) ale taky jsem byl 2x první v cb s postavou,která neměla hodnost,nedělala krom zabíjení v cido a ve valkach nic a král 2x nebyla. A ještě když se podíváš do statistik a tam jsou často kralové ob týden ty samé postavy.


EDIT :

A ještě co se týče CIDO že se omezí apod když to bude každou sobotu ( třeba ) tak to je jen a jenom dobře. Mapy šli pomalu nahoru když jsem končil a určitě se zase vyšplhají na 200+ kk což je jenom a jenom dobře.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Lorianne
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 57
Registrován: pon 01. říj 2012 16:00:52
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 95 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od Lorianne » pon 30. črc 2018 22:55:08

Několikrát jsme měli krále na postavě Salpix, který nemá pvm ani pvp hodnost, nezabiji bosse ani nedělá žádné pvm, nepěstuje bylinky, nedělá zručnost ani podobné věci, nezabíjí v cidonii, neměl ani žádný cech a aktivita postavy ve hře během týdne 3h válek + dohromady nějaká ta hodinka na přichystání věcí před war. I přesto byl několikrát králem. Takže diskuze o nějaké propracovanosti královského systému je úplně nepodstatná, osobně tu hodnost ani nijak neuznávám.

/Mev

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od disaster1591 » úte 31. črc 2018 11:04:34

Super napad,nebol by som proti keby da to robievalo aj kazdy tyzden prinajhorsom kazde dva,mesiac sa mi zda celkom dlha doba uz.Myslim si ze to pomoze aj ekonomike serveru ze ked budu tie valky castejsie a budu valcit aj male lvl tak stupne cena veci ktore teraz nemaju hodnotu ako napr. Klasicke ebenky a obecne sperky do 110lv(sam mam ebenky 3x15+10 ale proste nemaju skoro ziadnu cenua su nepredajne).Akurat ako uz sa tu spominalo tie cb a kral by mali asi ostat zachovane tym ozaj topkam ktore dali x kkk do pvp a hodiny stravene karmou/bio a nie 75lv ktory nema dokoncene ani zuby orka a vybavu za max 10kkk

Uživatelský avatar
BustMh0mas
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 87
Registrován: ned 29. črc 2018 11:24:39
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od BustMh0mas » úte 31. črc 2018 11:30:03

disaster1591 píše: úte 31. črc 2018 11:04:34 Super napad,nebol by som proti keby da to robievalo aj kazdy tyzden prinajhorsom kazde dva,mesiac sa mi zda celkom dlha doba uz.Myslim si ze to pomoze aj ekonomike serveru ze ked budu tie valky castejsie a budu valcit aj male lvl tak stupne cena veci ktore teraz nemaju hodnotu ako napr. Klasicke ebenky a obecne sperky do 110lv(sam mam ebenky 3x15+10 ale proste nemaju skoro ziadnu cenua su nepredajne).Akurat ako uz sa tu spominalo tie cb a kral by mali asi ostat zachovane tym ozaj topkam ktore dali x kkk do pvp a hodiny stravene karmou/bio a nie 75lv ktory nema dokoncene ani zuby orka a vybavu za max 10kkk
hele, jestli ty ebenky nemají skoro žádnou cenu a jsou na prodej, já je klidně od tebe koupím :)
Obrázek

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od disaster1591 » úte 31. črc 2018 11:55:31

BustMh0mas píše: úte 31. črc 2018 11:30:03
disaster1591 píše: úte 31. črc 2018 11:04:34 Super napad,nebol by som proti keby da to robievalo aj kazdy tyzden prinajhorsom kazde dva,mesiac sa mi zda celkom dlha doba uz.Myslim si ze to pomoze aj ekonomike serveru ze ked budu tie valky castejsie a budu valcit aj male lvl tak stupne cena veci ktore teraz nemaju hodnotu ako napr. Klasicke ebenky a obecne sperky do 110lv(sam mam ebenky 3x15+10 ale proste nemaju skoro ziadnu cenua su nepredajne).Akurat ako uz sa tu spominalo tie cb a kral by mali asi ostat zachovane tym ozaj topkam ktore dali x kkk do pvp a hodiny stravene karmou/bio a nie 75lv ktory nema dokoncene ani zuby orka a vybavu za max 10kkk
hele, jestli ty ebenky nemají skoro žádnou cenu a jsou na prodej, já je klidně od tebe koupím :)
No teraz ked sa rozbiehaju tie valky aj pre mensie lvl si ich asi necham :D

Uživatelský avatar
yatchman
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 229
Registrován: ned 11. črc 2010 14:30:22
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od yatchman » úte 31. črc 2018 13:38:33

Event udělat každý týden jednou ideální, ještě jednou za 14 dní by to asi taky mělo smysl, míň ne. Pokud by to mělo být třeba jednou za měsíc, pochybuju, že by to někomu stálo za to, aby se na to vůbec nějak připravoval. Co se týká pvp hodností obecně, udělal bych to tak, aby se eventové války nepočítaly do statistik vůbec. Prostě klasická statistika Cido + klasické války, ve kterých má teoretickou šanci získat hodnost každý od 75 do 150 lvl. PvP hodnost by měla vyjadřovat poměřování vlastních sil s těmi nejlepšími a lvl 40, kterej sice seseká za event 100 dalších 40 levelů ve válce, se prostě nejlepším rovnat nikdy nemůže, čemuž by hodnosti měly odpovídat. CB rozhodně ano, pro mnohé malé to může být obrovská motivace dělat alespoň nějakou pvp a jít si něco vysekat.

Co se týká změn, které bych uvítal - rozhodně nějaký "questový rollup", který se hráčům v den questu při lognutí sám otevře, vysvětlí jim, co se bude odehrávat ten den a vysvětlí taky, jaké ceny vlastně můžou za získaná CBčka získat. Ono totiž zas tolik nováčků, ale ani pokročilých neví, co a k čemu vlastně CB jsou.
- nějakou týdenní hodnost, pouze estetickou, za zabití určitého počtu nepřátel o tomto eventu, aby se klasická pvp a tahle hodnost odlišily a mohl tak každý nějakou tu hodnost získat.
- jakýkoli způsob motivace, která donutí co největší množství hráčů účastnit se takového eventu. Věřím totiž v to, že pokud se tenhle event bude pořádat pravidelně, může to být pro server živá voda a může to zase trochu rozproudit adrenalin v komunitě.
Hraju, protože jsem debil...

DefqonOne
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 17
Registrován: pát 24. črc 2015 15:32:12
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od DefqonOne » úte 31. črc 2018 13:50:59

Stále nechápu, proč by to mělo být tak málokrát za týden/měsíc ... Proč by to nemohlo být i 2-3x týdně? A proč by to měly být "eventové" války?
Prostě by se udělalo více válek (osobně nechápu, že se s tímto nápadem přišlo až po 8 letech existence serveru) a bylo by. A kdyby tu hodně lidí brečelo ohledně hodností, tak by se to hráčům s malým LVLem třeba nějak nepočítalo.

Osobně si myslím, že zavedením pravidelných válek pro malé LVLy, by to serveru jen a jen pomohlo (už tak se tady dostávají BANy jak na běžícím pásu za prodeje za reál) ...

cleo
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 547
Registrován: úte 27. pro 2011 11:55:25
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Maraton válek říší

Příspěvek od cleo » úte 31. črc 2018 15:42:57

DefqonOne píše: úte 31. črc 2018 13:50:59 Stále nechápu, proč by to mělo být tak málokrát za týden/měsíc ... Proč by to nemohlo být i 2-3x týdně? A proč by to měly být "eventové" války?
Prostě by se udělalo více válek (osobně nechápu, že se s tímto nápadem přišlo až po 8 letech existence serveru) a bylo by. A kdyby tu hodně lidí brečelo ohledně hodností, tak by se to hráčům s malým LVLem třeba nějak nepočítalo.

Osobně si myslím, že zavedením pravidelných válek pro malé LVLy, by to serveru jen a jen pomohlo (už tak se tady dostávají BANy jak na běžícím pásu za prodeje za reál) ...
Lidi tu nebrečí kvůli hodnosti, jen mi teda vysvětli situaci, kdy krále by dal lv 40, který nemá přístup na válku říší (klasickou od 75 lv) jak by se služby krále ať jde o případnou ochranu, přepad, zmatení nepřítele či healování ve válce odehrávalo? Proto lidé nechtějí, aby se to počítalo do této statistiky a za to jsem i já.

Proč ne častěji, je to asi i časově náročné pro tým, nehledě na to, že si myslím, že kdyby byly tyto války častěji, udělají si PVP na malý lv právě ty topky a zase noví hráči utřou, protože oni na luxus (byť za daleko míň kk) nemají. Za mě 1x týdně nebo 1x za 14 dní super.


PS: pro další kritiky - vyjádřila jsem svůj názor a za ním si stojím. Poslední dobou jsem si všimla, že na války říší dohlíží někdo z týmu, proto ta náročnost pro tým - dále bonusy za války prcků se budou "tlouct" s bonusy za válků říší 75+... to bude zase nářku, že malý lv chtěli "drop", ale velké lvly raději yangy nebo těžbu... ještě jednou opakuji, že je to můj osobní názor.

A celé to bylo od začátku od týmu podáno jako event a jako takový jsem ho uvítala a patří za to týmu velký dík.
Naposledy upravil(a) cleo dne úte 31. črc 2018 16:41:30, celkem upraveno 2 x.
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P, zručka P, ent full)
BlackLilyth - 160 lv - BM sura (full bio, karma P, zručka P, ent full)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Mionix