Snake

Diskuze o všem možném, co se netýká hry. Nezapomínejte ale na pravidla!
Odpovědět
Saga
Lv.4
Lv.4
Poděkoval: 216×
Má poděkování: 48×

Re: Snake

Příspěvek od Saga » stř 09. led 2019 16:59:39

rád
*Saga*
"I'll Follow You" :heart:
Draco dormiens nunquam titillandus
J. K. Rowling
...Sky above, Earth below, Fire within

Kurinozka
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 50×
Má poděkování: 23×

Příspěvek od Kurinozka » stř 09. led 2019 18:46:06

protože
ObrázekRuslanObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Wikings

Yayxx
Lv.3
Lv.3
Poděkoval: 10×
Má poděkování:

Příspěvek od Yayxx » stř 09. led 2019 21:26:38

Kurinožka

L0GAN
Lv.9
Lv.9
Poděkoval: 69×
Má poděkování: 112×

Příspěvek od L0GAN » čtv 10. led 2019 1:25:43

dropl
Spoiler:
Obrázek
:come: MIXTAPE č.6 :heart:
WarDogs member

Delgar
Game Moderator
Game Moderator
Poděkoval:
Má poděkování: 10×

Příspěvek od Delgar » čtv 10. led 2019 1:41:00

střevíček

Artoria
Board Administrator
Board Administrator
Poděkoval: 170×
Má poděkování: 361×

Příspěvek od Artoria » čtv 10. led 2019 7:11:18

pro
[BA]Artoria
Ekura Team

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

Kurinozka
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 50×
Má poděkování: 23×

Příspěvek od Kurinozka » čtv 10. led 2019 14:52:36

Krásného
ObrázekRuslanObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Wikings

Karashow
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování: 13×

Příspěvek od Karashow » čtv 10. led 2019 16:05:36

samečka
Obrázek
GoIdy
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
100k+min
Jinno
150
P
M2
P

Hakan
Lv.20
Lv.20
Poděkoval:
Má poděkování: 190×

Příspěvek od Hakan » čtv 10. led 2019 23:35:53

jménem
I wanna set the Universe on Fire
feel it burn tonight
:evil: :twisted:

Artoria
Board Administrator
Board Administrator
Poděkoval: 170×
Má poděkování: 361×

Příspěvek od Artoria » pát 11. led 2019 7:42:34

Rumpl Cimpr Campr
[BA]Artoria
Ekura Team

Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ TomasFoxx « sob 9:03 am »
@beniamino :  To asi né helé, ale zkus napsat Artošce do pm :D
@ CrazyBull « sob 7:14 am »
@AngelSham :  ale co když přidají černou a zas to zvednou vše o dvacku :think: :lol:
@ CrazyBull « sob 7:10 am »
:hello:
@ Mionix « sob 7:02 am »
:hello:
@ AngelSham « sob 12:09 am »
Když se přidala nová barva vzhledem k eventu... plánujete přidávat další a další barvy? Nebo už jste to spíš utli a černé se nedočkám? :D
@ beniamino « pát 11:54 pm »
jak se tu dá změnit jmeno, pokud to jde? :)
@ TomasFoxx « pát 11:16 pm »
jo benji?
@ beniamino « pát 9:52 pm »
Foxi?
@ MoravskyPepin « pát 9:49 pm »
@Mionix :  Já nic nenahlašoval, od toho je přece Support ne? :think: :think:
@ TomasFoxx « pát 9:28 pm »
@FluffyHero :  iq 900
@ FluffyHero « pát 8:31 pm »
@MoravskyPepin :  Jednoduché, musíš smazat 0,dát před trojku 2,smazat 3 a zadat 5 :) :D
@ Mionix « pát 8:00 pm »
@MoravskyPepin :  Děkujeme za nahlášení. Podíváme se na to. Ve hře to změnit normálně jde.
@ MoravskyPepin « pát 7:18 pm »
No mě by spíš zajímal ten systém zadávání délky prémia (minimálně na mobilu) ano mám vybrat od 1-30 ale když zadám 30 a pak to chci změnit na 25 tak mi to první číslici nedovolí smazat (nemohu smazat 30 a napsat 25, mohu smazat jen 0, trojka zůstává) :shoot: :shoot:
@ CrazyBull « pát 6:48 pm »
Tak bych k tomu zdražení také řekl pár slov - TOHLE NĚKDO TĚŽCE PŘEPÁLIL :normal:
@ Obchodnik799 « pát 4:20 pm »
@tyranka :  Děkuji. :)
@ tyranka « pát 4:08 pm »
primárně se odečítají BSD a pak až SD
@ Obchodnik799 « pát 3:56 pm »
Dotaz: Kdyz mam zakoupene SD, tak se primarne odečitaji SD, nebo BSD ? :)
@ Obchodnik799 « pát 3:39 pm »
@Cepino :  Já jsem se už namlsal ,drive jsem taky kupoval jen na yang na 3d, když jsem chodil o vikendu swamp, ted to tam pošlu cele a je mi to fuk. :D
@ Cepino « pát 3:37 pm »
@Obchodnik799 :  A o tom přesně píši. Můžeš jít swamp 2x. Můžeš si nastavovat budík na zahrádku. Nemusíš ta prémka kupovat. Ano je to výhoda, ale bez té se dá hrát. Nikdo nikoho nenutí to kupovat. Buď cenu akceptuji, kupuji, nebo je to již pro mě drahé a nekupuji. Je tu vždy volba. Není to nutnost.:-)
@ Obchodnik799 « pát 3:29 pm »
@Cepino :  Asi pujdu čistě na prekupnika, kde me vzrust cen SD netrapi. :D
@ Obchodnik799 « pát 3:28 pm »
@Cepino :  Do jisté míry souhlasím. A ruku na srdce, prémka kupuji, protože mi dávají jistou výhodu, ne že jsem lenoch ? Proč by 2x ve swampu, kdyz mužu byt jenom jednou a vydelat stejne ? Proč řešit čas kytek, kdyz mi staci jedno premko. :D
@ Cepino « pát 3:17 pm »
Upřímně? Za posledních 5 let v reálu vše zdražilo o 20-30%. Platy rostou každým rokem. Zdražují vstupní náklady. Pak se nelze divit, že i zde se jednou za x let o něco zdraží. A druhá věc. Prémka si kupuji, protože jsem lenoch. Hra jde hrát jak bez prémek, tak bez formulí a dalších věcí z IS. Jednoduché.
@ NemasZac « pát 2:22 pm »
Poslední updaty se specializují hlavně na věci za SD, zdražování formuli, uměle vyzdvihnute premka za účelem prodejnosti
@ NemasZac « pát 2:21 pm »
Jako možnost kupování na dny zní dobře, ale ve skutečnosti se toho moc nezměnilo. Stále je max 30 dni. Viditelnost neaktivnich premek v ikonkach? K nalakani neznalych k tomu, aby videli co si můžou koupit, současným hráčům žádné plus. Prodejnost premek ve hře? Opět jen možnost většího odběru prémii za sd
@ AngelSham « pát 2:05 pm »
@Obchodnik799 :  Dobře :D beru, já nevyužiju asi ani tu třetinu, mám to hlavně na tu zahrádu a kromě noci, tak stejně po hodině přes mobil přesazuju :D
@ Obchodnik799 « pát 2:00 pm »
@AngelSham :  To spíš byla nadsázka a apeloval sem na to, že z tech 30D využiješ herně max 1/3 (teda aspon já, jako pracujicí člověk). :D
@ Obchodnik799 « pát 1:59 pm »
@Cepino :  Jako ta obchodovatelnost super, možnosti kombinace taky super, jenom ta cena za jedno premko je velký skok. Jaok zvyknu si na to atd. Ale cejtim velky skok v ceně. Já kupuju VIP+yang+zahradku zatim na jendu postavu. Kvuli tomu nezkrachuju, to je pravda. Pro Ekuru taky vice chechtáku do kapsy. :D Ale ten skok u jednoho premka měl byt opravdu do 20SD. :)
@ Cepino « pát 1:50 pm »
@AngelSham :  Už nyní je pár truhel na tržce. A ceny se liší. Nikdo nikoho nenutí nakupovat to od překupníků. Stará možnost je tu stále. Jen přibyla nová. Stále můžete prodávat šeky na BM a pak nakupovat prémka v IS. Chce to čas, aby si na to lidé zvykli a hlavně stanovili nějaký přepočet konkrétních prémek a yang.
@ AngelSham « pát 1:47 pm »
@Cepino :  Jo, jsem zvědavej, na jakej level tohle dotáhnout překupníci... Hodnotím tu změnu zatím spíš negativně, tak jsem zvědavej, jak se tohle vyvrbí
@ AngelSham « pát 1:45 pm »
@Obchodnik799 :  Výhodné možná pro tebe... Já třeba stojím pořád u zahrádky a sklízím. Takže bych teď pořád musel řešit odlognutí, abych si nečerpal prémko :D myslím, že to je zas zbytečné
@ AngelSham « pát 1:43 pm »
@NemasZac :  Taky jsem čekal, že to prodlouží a když si mohu vybírat počet dnů, tak budu mít zároveň možnost, to koupit na víc než jen měsíc dopředu. Že tam daj aslespoň půl roku, když už tady tuhle "výhodu" chtěj přidat
@ AngelSham « pát 1:42 pm »
@TomasFoxx :  Tak ale 69 stojí, protože nejsou novinka. Když byly ty starší barvy jako novinka, tak stály 49. Mám teď tedy čekat, že až okrová nebude novnika, tak bude stát 89 SD?
@ Cepino « pát 1:42 pm »
A všiml si někdo z vás, že s truhlou a s prémky jde obchodovat na tržnici za yang? V tomto vidím velké plus. V podstatě se nyní stačí dohodnout s prodávajícím a on vám rovnou na míru prodá prémka a nemusíte prodávat šeky na BM. :up:
@ Obchodnik799 « pát 1:38 pm »
Bych koupil premko, co by mi bezelo jen v pripade, že jsem online. :D Klidne za 1000SD :D
@ NemasZac « pát 1:35 pm »
Možnost kupovat po dnech a s tím související cena, škoda jen, že max je pořád jen 30 dní
@ NemasZac « pát 1:34 pm »
Dobrý marketingový tah, do hry ikonky s aktiv. i neaktiv. prémky, aby lidi viděli, co mají koupit. Čtvrteční update, který opěvuje úpravu premek, LEVNĚJŠÍ, MOŽNOST KUPOVAT PO DNECH :D
@ TomasFoxx « pát 1:05 pm »
@AngelSham :  všechny stojí 69, zdražili je 😂
@ AngelSham « pát 12:52 pm »
Kolik bude stát okrová formule, až to nebude novinka, když už teď stojí 69 SD??
@ Obchodnik799 « pát 9:31 am »
To zdražení na jedno premium neni malo, neni to v řádech 5-10SD. :) Bohužel mě politika Ekury donutila kupovat zatim i zahradnicke, protože je to pro mě vyhodne. :)
@ INParadise « pát 7:43 am »
Když kupuješ na jednu postavu budiž, já mám x účtu kam premium učty pořizuju a ve vysledku to nejsou malé častky navíc..
@ Hydrant « pát 7:28 am »
Těch 50 měsíčně vám určitě utrhne kapsu, holt si dáte o 2 piva míň :)
@ Obchodnik799 « pát 12:08 am »
No, dobře VIP+Yang+Zahradnicke už dává smysl. :D ale někdo kdo jede jen VIP tak pocítí změnu dost. :((
@ Obchodnik799 « pát 12:05 am »
Upřímně by občas připadá, že když Ekura se vydá správným směrem, tak to zase pohřbí úplnýma blbostma, vstup do říši... Update v nedohlednu, neohlášena změna cena prémii. Asi potřeba na zaplacení daní.
@ Obchodnik799 « pát 12:03 am »
@L0GAN :  i předtím sis mohl nakoupit premka jaké si chtěl a vyšlo to levněji jak teď. Teď to.vypada jenom lépe. :D
@ Obchodnik799 « pát 12:02 am »
Já jsem byl spokojen 114 se + yang premiu na 27+3d.
@ Obchodnik799 « pát 12:01 am »
Konfigurace za jakou cenu ? Abych platil o 50,- více než předtím ? Důvod ? Neříkejte mi, že Ekura potřebuje víc vydělávat.
@ assdsds « čtv 11:59 pm »
jako fakt je yang premium na 3 dny 2x drazsi nez bylo?
@ L0GAN « čtv 11:54 pm »
ale možnost konfigurace prémia dle vlastních potřeb je super :up:
@ Obchodnik799 « čtv 11:37 pm »
Pro lidi co kupuji na měsíc jste nemuseli tak zdrazovat.
@ Obchodnik799 « čtv 11:37 pm »
225sd místo 170. :D Welp
@ INParadise « čtv 10:26 pm »
Kčemu budu kombinovat prémka které ani nevyužiju? Zdražené je vše.
@ Seamus « čtv 10:26 pm »
@INParadise :  zdražené je len VIP ak sa nemýlim. Pri nakombinovaní viacerích máš nejakú zľavu. Tak si to skús nakombinovať
@ INParadise « čtv 10:21 pm »
Důvod zdražení prémií? Taky jedna z částí té mega super čupr změny?
@ TomasFoxx « čtv 9:30 pm »
@strangerino :  Ale nesmíš na tý "drahý polovičce" bejt ty :D
@ Kaenos « čtv 8:17 pm »
@strangerino :  Když budeš zabíjet se svou drahou polovičkou monstra tak by se ti měl objevit.
@ strangerino « čtv 6:57 pm »
Kdepak se dá najít nějaký ten totem zamilovaných? Zatím jsem na žádný nenarazil :D
@ Hydrant « čtv 6:02 pm »
nebo čím se určuje "samobuff"
@ strangerino « čtv 5:52 pm »
Mně už padl bonbon, právě teď... :)
@ rudlaninja « čtv 5:49 pm »
@Artoria :  díky:)
@ Hydrant « čtv 5:47 pm »
Takže jak to funguje .. Když přítelkyně je celý týden u mě a jsme na stejné wifi máme smůlu ? čokolády ani růže nepadají vůbec na to už ani nemá cenu se ptát

Kdo chatuje

offline Klarus95 
offline Mionix 
offline SpArrKy 
offline anton17 
offline maniak2