Války říší 50-79lvl

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
INParadise
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. led 2016 16:51:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od INParadise » úte 29. led 2019 7:47:16

disaster1591 píše: úte 29. led 2019 0:15:32 Podla mna by mali byt aj castejsie, kludne jak velke a to z toho dovodu ze ekura to potrebuje. Z mojho pohladu coby veterana ktory tu zacal hrat chvilu od spustenia serveru a vratil sa pred pol rokom je tu uz moc velka priepast medzi tymi topkami a beznymi hracmi a ekura by toto ozivenie v podobe dostupnosti pvp potrebovala ako sol, nemusime si klamat ze tu je omnoho menej ludi ako byvalo kedysi a to aj z dovodu ze uz som sa par krat stretol s nazorom ze ekura je sice super server, ale strasne nadlho a casovo narocna, karma bio atd toto vsetko potrebujete aby ste si aspon trochu zabojovali vo velkych war kdezto do toho lvlu 109 ani ten bio neni taky dolezity a vybava je omnoho lacnejsia.
Celkom sa mi rozum zastavuje nad niektorymi komentarmi ze by niekto neuniesol keby ho prcek porazil v pocte cb, alebo napr. aby sa to neulahcovalo zaciatocnikom, je to sice ina tema,podstata je ale rovnaka a tou je egoizmus.
Předpokladám že ty jsi zrovna jeden ztěch co male valky chodí, protože i přes to že chodiš do velkych tak tam dáváš prd.

Je celkem logické, že se nám nelibí že po x letech dělání pvp a postavy tě v žebříčku přeskočí lvl 109, jen schopku mam za 200kkk, což je maximalně 1/4 vybavy do malé války.

Ať to tu pvp pro male klidně zůstane. Ale ať se to celé upraví. Celkově to má velký dopad na hru. Ja si v malem lvlu, bez pvp vybavy všechny karmy dropoval. Teď stači založit postava. Nafarmit CB na karmy a pak to jen zvednout a odevzdávat si karmy jak pán. Nebo ani nemluvím o zvýšeném počtu boilii, zmrzlin. Někteří hráči zrovna na tomto získali pár kk na dalši války, když už ztoho je vlastně uplné nic.

Pochop to. Když přijdeš na první trénink, kamkoliv. Taky se nemůžeš porovnávat a soupeřit s nejlepšima. Musíš prvně makat a pak to teprve přinese ovoce.

Přijde mi, že vy chcete to ovoce hned. Bez ohledu na hráče co jsou tu X let.

Hydrant
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 15
Registrován: pát 21. črc 2017 7:51:24
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od Hydrant » úte 29. led 2019 11:09:08

Spoiler:
INParadise píše: úte 29. led 2019 7:47:16
disaster1591 píše: úte 29. led 2019 0:15:32 Podla mna by mali byt aj castejsie, kludne jak velke a to z toho dovodu ze ekura to potrebuje. Z mojho pohladu coby veterana ktory tu zacal hrat chvilu od spustenia serveru a vratil sa pred pol rokom je tu uz moc velka priepast medzi tymi topkami a beznymi hracmi a ekura by toto ozivenie v podobe dostupnosti pvp potrebovala ako sol, nemusime si klamat ze tu je omnoho menej ludi ako byvalo kedysi a to aj z dovodu ze uz som sa par krat stretol s nazorom ze ekura je sice super server, ale strasne nadlho a casovo narocna, karma bio atd toto vsetko potrebujete aby ste si aspon trochu zabojovali vo velkych war kdezto do toho lvlu 109 ani ten bio neni taky dolezity a vybava je omnoho lacnejsia.
Celkom sa mi rozum zastavuje nad niektorymi komentarmi ze by niekto neuniesol keby ho prcek porazil v pocte cb, alebo napr. aby sa to neulahcovalo zaciatocnikom, je to sice ina tema,podstata je ale rovnaka a tou je egoizmus.
Předpokladám že ty jsi zrovna jeden ztěch co male valky chodí, protože i přes to že chodiš do velkych tak tam dáváš prd.

Je celkem logické, že se nám nelibí že po x letech dělání pvp a postavy tě v žebříčku přeskočí lvl 109, jen schopku mam za 200kkk, což je maximalně 1/4 vybavy do malé války.

Ať to tu pvp pro male klidně zůstane. Ale ať se to celé upraví. Celkově to má velký dopad na hru. Ja si v malem lvlu, bez pvp vybavy všechny karmy dropoval. Teď stači založit postava. Nafarmit CB na karmy a pak to jen zvednout a odevzdávat si karmy jak pán. Nebo ani nemluvím o zvýšeném počtu boilii, zmrzlin. Někteří hráči zrovna na tomto získali pár kk na dalši války, když už ztoho je vlastně uplné nic.

Pochop to. Když přijdeš na první trénink, kamkoliv. Taky se nemůžeš porovnávat a soupeřit s nejlepšima. Musíš prvně makat a pak to teprve přinese ovoce.

Přijde mi, že vy chcete to ovoce hned. Bez ohledu na hráče co jsou tu X let.

Tvůj IRL případ je jasný jak přímočaře někteří koukáte ... Zatímco ty na ten trénink přijdeš a ty lepší budeš chtít dohnat oni budou stárnout a odcházet, budou pomalejší, budou nemocnější atp atp., kdežto ve hře můžeš hrát furt, nikdo tě neomezí a ta propast se nebude zmenšovat, pokud zdejší TOPka bude chtít nic ji nezstaví, může se posouvat do nekonečně, kdežto IRL máš i jiné faktory které nakonec zjistí tu "rotaci"

Jo je mi to vlastně úplně jedno, PVP nehraju, nevidím v tom skill na hře o 3 tlačítkách, jen jsem se chtěl vyjádřit

Uživatelský avatar
LordGabriel
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 101
Registrován: pon 30. črc 2018 15:50:05
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od LordGabriel » úte 29. led 2019 11:28:54

disaster1591 píše: úte 29. led 2019 0:15:32 Podla mna by mali byt aj castejsie, kludne jak velke a to z toho dovodu ze ekura to potrebuje. Z mojho pohladu coby veterana ktory tu zacal hrat chvilu od spustenia serveru a vratil sa pred pol rokom je tu uz moc velka priepast medzi tymi topkami a beznymi hracmi a ekura by toto ozivenie v podobe dostupnosti pvp potrebovala ako sol, nemusime si klamat ze tu je omnoho menej ludi ako byvalo kedysi a to aj z dovodu ze uz som sa par krat stretol s nazorom ze ekura je sice super server, ale strasne nadlho a casovo narocna, karma bio atd toto vsetko potrebujete aby ste si aspon trochu zabojovali vo velkych war kdezto do toho lvlu 109 ani ten bio neni taky dolezity a vybava je omnoho lacnejsia.
Celkom sa mi rozum zastavuje nad niektorymi komentarmi ze by niekto neuniesol keby ho prcek porazil v pocte cb, alebo napr. aby sa to neulahcovalo zaciatocnikom, je to sice ina tema,podstata je ale rovnaka a tou je egoizmus.
Aký egoizmus? To, že obetujem x hodín tomu aby som "vytunil" pvp, v ktorom sa dá behať vo veľkých válkach bez toho aby som padol od niekoho na kúzlo a potom príde niekto kto má výbavu za 2 swampy a dá viac cb, sa podla mňa nedá považovať za egoizmus. Nazval by som to skôr nerovnoprávnosťou. Osobne by som tie války pre menšie lvly limitoval počtom odohratých minút. Napríklad do 10 000 minút môžeš válčiť do lvlu 79, do 30 000 do lvlu 109 a potom šup medzi elitu. Nie je to síce najnepriesteľnejší plán. Do tých malých vojen by určite zakladali ľudia nové postavy ale už do tých stredných by sa im to moc neoplatilo. Minimálne by sa tým eliminovala možnosť až tak si ukrátiť robenie karmy...
ObrázekrhetetopXObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
LosReyes
150
zruško
:heart:
P
P
P

Uživatelský avatar
INParadise
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. led 2016 16:51:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od INParadise » úte 29. led 2019 12:07:05

Hydrant píše: úte 29. led 2019 11:09:08
Spoiler:
INParadise píše: úte 29. led 2019 7:47:16
disaster1591 píše: úte 29. led 2019 0:15:32 Podla mna by mali byt aj castejsie, kludne jak velke a to z toho dovodu ze ekura to potrebuje. Z mojho pohladu coby veterana ktory tu zacal hrat chvilu od spustenia serveru a vratil sa pred pol rokom je tu uz moc velka priepast medzi tymi topkami a beznymi hracmi a ekura by toto ozivenie v podobe dostupnosti pvp potrebovala ako sol, nemusime si klamat ze tu je omnoho menej ludi ako byvalo kedysi a to aj z dovodu ze uz som sa par krat stretol s nazorom ze ekura je sice super server, ale strasne nadlho a casovo narocna, karma bio atd toto vsetko potrebujete aby ste si aspon trochu zabojovali vo velkych war kdezto do toho lvlu 109 ani ten bio neni taky dolezity a vybava je omnoho lacnejsia.
Celkom sa mi rozum zastavuje nad niektorymi komentarmi ze by niekto neuniesol keby ho prcek porazil v pocte cb, alebo napr. aby sa to neulahcovalo zaciatocnikom, je to sice ina tema,podstata je ale rovnaka a tou je egoizmus.
Předpokladám že ty jsi zrovna jeden ztěch co male valky chodí, protože i přes to že chodiš do velkych tak tam dáváš prd.

Je celkem logické, že se nám nelibí že po x letech dělání pvp a postavy tě v žebříčku přeskočí lvl 109, jen schopku mam za 200kkk, což je maximalně 1/4 vybavy do malé války.

Ať to tu pvp pro male klidně zůstane. Ale ať se to celé upraví. Celkově to má velký dopad na hru. Ja si v malem lvlu, bez pvp vybavy všechny karmy dropoval. Teď stači založit postava. Nafarmit CB na karmy a pak to jen zvednout a odevzdávat si karmy jak pán. Nebo ani nemluvím o zvýšeném počtu boilii, zmrzlin. Někteří hráči zrovna na tomto získali pár kk na dalši války, když už ztoho je vlastně uplné nic.

Pochop to. Když přijdeš na první trénink, kamkoliv. Taky se nemůžeš porovnávat a soupeřit s nejlepšima. Musíš prvně makat a pak to teprve přinese ovoce.

Přijde mi, že vy chcete to ovoce hned. Bez ohledu na hráče co jsou tu X let.

Tvůj IRL případ je jasný jak přímočaře někteří koukáte ... Zatímco ty na ten trénink přijdeš a ty lepší budeš chtít dohnat oni budou stárnout a odcházet, budou pomalejší, budou nemocnější atp atp., kdežto ve hře můžeš hrát furt, nikdo tě neomezí a ta propast se nebude zmenšovat, pokud zdejší TOPka bude chtít nic ji nezstaví, může se posouvat do nekonečně, kdežto IRL máš i jiné faktory které nakonec zjistí tu "rotaci"

Jo je mi to vlastně úplně jedno, PVP nehraju, nevidím v tom skill na hře o 3 tlačítkách, jen jsem se chtěl vyjádřit

Dovol abych ti připomněl, že i tato hra má své hranice. Proč myslíš že mame už X postav. Hrat jen za jednu tak už nemam co dělat. Tak mi netvrď jak to nejde dohnat :)

Měl jsem dlouhe pauzy. A teď mám troufám si řict jednu z těch lepšich pvp výbav. A to jsem před rokem a pul začal na ezotericích ve swampu. Bez postav s karmou.

Musíte se na to taky někdy podívat ze strany hráču kteří do hry investovali už dostatek času aby se to vubec nekam pohnulo. Každý druhý návrh, ne-li každý tu v podstatě ulehčuje vyrazně cestu nováčkum a výrazně znevyhodňuje a znehodnocuje práci nás *starších* hráču.

Uživatelský avatar
Pajik
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 17. úno 2011 23:07:44
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od Pajik » úte 29. led 2019 12:41:44

INParadise píše: úte 29. led 2019 12:07:05
Hydrant píše: úte 29. led 2019 11:09:08
Spoiler:
INParadise píše: úte 29. led 2019 7:47:16

Předpokladám že ty jsi zrovna jeden ztěch co male valky chodí, protože i přes to že chodiš do velkych tak tam dáváš prd.

Je celkem logické, že se nám nelibí že po x letech dělání pvp a postavy tě v žebříčku přeskočí lvl 109, jen schopku mam za 200kkk, což je maximalně 1/4 vybavy do malé války.

Ať to tu pvp pro male klidně zůstane. Ale ať se to celé upraví. Celkově to má velký dopad na hru. Ja si v malem lvlu, bez pvp vybavy všechny karmy dropoval. Teď stači založit postava. Nafarmit CB na karmy a pak to jen zvednout a odevzdávat si karmy jak pán. Nebo ani nemluvím o zvýšeném počtu boilii, zmrzlin. Někteří hráči zrovna na tomto získali pár kk na dalši války, když už ztoho je vlastně uplné nic.

Pochop to. Když přijdeš na první trénink, kamkoliv. Taky se nemůžeš porovnávat a soupeřit s nejlepšima. Musíš prvně makat a pak to teprve přinese ovoce.

Přijde mi, že vy chcete to ovoce hned. Bez ohledu na hráče co jsou tu X let.
Tvůj IRL případ je jasný jak přímočaře někteří koukáte ... Zatímco ty na ten trénink přijdeš a ty lepší budeš chtít dohnat oni budou stárnout a odcházet, budou pomalejší, budou nemocnější atp atp., kdežto ve hře můžeš hrát furt, nikdo tě neomezí a ta propast se nebude zmenšovat, pokud zdejší TOPka bude chtít nic ji nezstaví, může se posouvat do nekonečně, kdežto IRL máš i jiné faktory které nakonec zjistí tu "rotaci"

Jo je mi to vlastně úplně jedno, PVP nehraju, nevidím v tom skill na hře o 3 tlačítkách, jen jsem se chtěl vyjádřit

Dovol abych ti připomněl, že i tato hra má své hranice. Proč myslíš že mame už X postav. Hrat jen za jednu tak už nemam co dělat. Tak mi netvrď jak to nejde dohnat :)

Měl jsem dlouhe pauzy. A teď mám troufám si řict jednu z těch lepšich pvp výbav. A to jsem před rokem a pul začal na ezotericích ve swampu. Bez postav s karmou.

Musíte se na to taky někdy podívat ze strany hráču kteří do hry investovali už dostatek času aby se to vubec nekam pohnulo. Každý druhý návrh, ne-li každý tu v podstatě ulehčuje vyrazně cestu nováčkum a výrazně znevyhodňuje a znehodnocuje práci nás *starších* hráču.
Ještě bych dodal jednu věc, to s čím běhá kolega za healera ve válce říší v porovnáním s tím, co má tady uzbek se cenově rovná tak 60% toho, co uzbek má, nicméně, 400+ dává. Výbava, kterou máme na HU je ještě o něco levnější jak ta na MHU a přesto s tím toho krále kolega dal taktéž (Yummy - mentál). Ani výsledky lecky za archera apodobně nejsou nejhorší. Takže i když tyto hráče nedoženeš s cenou výbavy, stačí ti v podstatě lehký nadprůměr, aby jsi se těmto hráčům vyrovnal, narovinu.. těch 5% sem a 5 tam, zase tolik neudělá (hlavně mít 55+ ve výsledku).
Pak je tu právě ta hranice, jak píše uzbek, takže něco, že se tu hráči zlepšují, ano.. Mají schopky 4x15 + 10, nicméně, si pořídit 3x15 + 10 můžeš, sice ti tam bude chybět ten šíp, ale kolik archerů spelluje poctivě? Ano jdu s daynii a sem a tam šlupnu někomu 44k kritem (s obranama), nicméně, koukni kolik ninjů (daggeři i archeři) jen střílí šípy, na to ti odolnost proti šípům nepomůže, leda si pořídit třeba zd. zlaté náhrdlo na miss šíp, no je o něco levnější jak perlák a nebesák (už šetříš :D ). miss šíp v botech už lidi moc nemají, vzhledem k tomu, že frčí hněvy, tak leda do helmy, sem a tam se nějaká ukáže, ale taky ji všechny "topky" nemají.
Zajímalo by mě, jestli si opravdu myslíte, že to pvp musí být vážně nařáchlé nebo jste jen líní a nechcete si dělat postavy, abyste měli full bio a karmu P a raději si pokusíte prosadit absolutně zbytečné války, vidím + jen v tom, že za 2 měsíce válčení budete mít dost CB na to, abyste nemuseli dropit modré prakticky vůbec (u těch, co válčí ve velkých, to trvá většinou rok +-, možná i déle..).
dračí +9 (náramek, schopka, zbraň), není to nic, na co se nedá vydělat, i tím swampem, na počáteční pvp jsem taktéž swampem vydělával a dalo se to.
Pokud si dobře pamatuji, na foru bude určitě nějaké vyjádření od členů týmu, že účel hry je se zlepšovat a postupovat (pravděpodobně ohledně HM, že si to nemáme kupovat :D ), nicméně to sedí i sem, nemůžete se zaseknout (můžete, ale pak tu nebrečte) na jedné fázi a na zbytek se vykašlat, protože to znamená dost práce.. Tím spíš by ti, kteří toto splňují a dají si s tím tu práci, měli být nějak náležitě odměněni, alespoň tou jednou válkou navíc.

P.S. Toto téma i debata je ještě zbytečnější než válka samotná, pochybuji, že uberou jednu válku z velkých válek.
Obrázek

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od disaster1591 » úte 29. led 2019 16:11:43

INParadise píše: úte 29. led 2019 7:47:16
disaster1591 píše: úte 29. led 2019 0:15:32 Podla mna by mali byt aj castejsie, kludne jak velke a to z toho dovodu ze ekura to potrebuje. Z mojho pohladu coby veterana ktory tu zacal hrat chvilu od spustenia serveru a vratil sa pred pol rokom je tu uz moc velka priepast medzi tymi topkami a beznymi hracmi a ekura by toto ozivenie v podobe dostupnosti pvp potrebovala ako sol, nemusime si klamat ze tu je omnoho menej ludi ako byvalo kedysi a to aj z dovodu ze uz som sa par krat stretol s nazorom ze ekura je sice super server, ale strasne nadlho a casovo narocna, karma bio atd toto vsetko potrebujete aby ste si aspon trochu zabojovali vo velkych war kdezto do toho lvlu 109 ani ten bio neni taky dolezity a vybava je omnoho lacnejsia.
Celkom sa mi rozum zastavuje nad niektorymi komentarmi ze by niekto neuniesol keby ho prcek porazil v pocte cb, alebo napr. aby sa to neulahcovalo zaciatocnikom, je to sice ina tema,podstata je ale rovnaka a tou je egoizmus.
Předpokladám že ty jsi zrovna jeden ztěch co male valky chodí, protože i přes to že chodiš do velkych tak tam dáváš prd.

Je celkem logické, že se nám nelibí že po x letech dělání pvp a postavy tě v žebříčku přeskočí lvl 109, jen schopku mam za 200kkk, což je maximalně 1/4 vybavy do malé války.

Ať to tu pvp pro male klidně zůstane. Ale ať se to celé upraví. Celkově to má velký dopad na hru. Ja si v malem lvlu, bez pvp vybavy všechny karmy dropoval. Teď stači založit postava. Nafarmit CB na karmy a pak to jen zvednout a odevzdávat si karmy jak pán. Nebo ani nemluvím o zvýšeném počtu boilii, zmrzlin. Někteří hráči zrovna na tomto získali pár kk na dalši války, když už ztoho je vlastně uplné nic.

Pochop to. Když přijdeš na první trénink, kamkoliv. Taky se nemůžeš porovnávat a soupeřit s nejlepšima. Musíš prvně makat a pak to teprve přinese ovoce.

Přijde mi, že vy chcete to ovoce hned. Bez ohledu na hráče co jsou tu X let.
No tvoj predpoklad je zly,nechodim ziadne ine valky okrem velkych a uz si tam odnasam 200cb+ .Neni to niake horibilne cislo, ale znovu som zacal cca pred pol rokom da sa povedat v podstate od nuly, bez karmy a.niakych extra veci a len sa ucim hrat za postavu. To o tych karmach sa mi zda trosku pritiahnutie za vlasy lebo kupit si 880 kariem ktora stoja v priemere 40-50cb(fakt teraz neviem kolko) to mas tak 35-40k cb cos pochybujem ze niekto da len tak lakho, ale chapem co si tym chcel povedat. A to o tom ako sa to hracom ulahcuje uvediem ti pekny priklad: To ze ludia pred 100rokmi chodili na konoch neznamena ze musia aj teraz ked uz mame auta a moderne technologie.
Myslim ze si uplne nepochopil pointu mojho prispevku a ta bola urobit pvp dostupnejsie pre sirsiu skupinu ludi co v dosledku bude + aj pre teba lebo verim ze casom sa to ludia budu chciet posuvat do vyssich kategorii war a budes mat koho zabijat, ked to prezeniem asi by sa ti nelubilo behat vo war a nemat koho zabijat :)

Uživatelský avatar
Pajik
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 17. úno 2011 23:07:44
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od Pajik » úte 29. led 2019 16:55:54

Spoiler:
disaster1591 píše: úte 29. led 2019 16:11:43
INParadise píše: úte 29. led 2019 7:47:16
disaster1591 píše: úte 29. led 2019 0:15:32 Podla mna by mali byt aj castejsie, kludne jak velke a to z toho dovodu ze ekura to potrebuje. Z mojho pohladu coby veterana ktory tu zacal hrat chvilu od spustenia serveru a vratil sa pred pol rokom je tu uz moc velka priepast medzi tymi topkami a beznymi hracmi a ekura by toto ozivenie v podobe dostupnosti pvp potrebovala ako sol, nemusime si klamat ze tu je omnoho menej ludi ako byvalo kedysi a to aj z dovodu ze uz som sa par krat stretol s nazorom ze ekura je sice super server, ale strasne nadlho a casovo narocna, karma bio atd toto vsetko potrebujete aby ste si aspon trochu zabojovali vo velkych war kdezto do toho lvlu 109 ani ten bio neni taky dolezity a vybava je omnoho lacnejsia.
Celkom sa mi rozum zastavuje nad niektorymi komentarmi ze by niekto neuniesol keby ho prcek porazil v pocte cb, alebo napr. aby sa to neulahcovalo zaciatocnikom, je to sice ina tema,podstata je ale rovnaka a tou je egoizmus.
Předpokladám že ty jsi zrovna jeden ztěch co male valky chodí, protože i přes to že chodiš do velkych tak tam dáváš prd.

Je celkem logické, že se nám nelibí že po x letech dělání pvp a postavy tě v žebříčku přeskočí lvl 109, jen schopku mam za 200kkk, což je maximalně 1/4 vybavy do malé války.

Ať to tu pvp pro male klidně zůstane. Ale ať se to celé upraví. Celkově to má velký dopad na hru. Ja si v malem lvlu, bez pvp vybavy všechny karmy dropoval. Teď stači založit postava. Nafarmit CB na karmy a pak to jen zvednout a odevzdávat si karmy jak pán. Nebo ani nemluvím o zvýšeném počtu boilii, zmrzlin. Někteří hráči zrovna na tomto získali pár kk na dalši války, když už ztoho je vlastně uplné nic.

Pochop to. Když přijdeš na první trénink, kamkoliv. Taky se nemůžeš porovnávat a soupeřit s nejlepšima. Musíš prvně makat a pak to teprve přinese ovoce.

Přijde mi, že vy chcete to ovoce hned. Bez ohledu na hráče co jsou tu X let.
No tvoj predpoklad je zly,nechodim ziadne ine valky okrem velkych a uz si tam odnasam 200cb+ .Neni to niake horibilne cislo, ale znovu som zacal cca pred pol rokom da sa povedat v podstate od nuly, bez karmy a.niakych extra veci a len sa ucim hrat za postavu. To o tych karmach sa mi zda trosku pritiahnutie za vlasy lebo kupit si 880 kariem ktora stoja v priemere 40-50cb(fakt teraz neviem kolko) to mas tak 35-40k cb cos pochybujem ze niekto da len tak lakho, ale chapem co si tym chcel povedat. A to o tom ako sa to hracom ulahcuje uvediem ti pekny priklad: To ze ludia pred 100rokmi chodili na konoch neznamena ze musia aj teraz ked uz mame auta a moderne technologie.
Myslim ze si uplne nepochopil pointu mojho prispevku a ta bola urobit pvp dostupnejsie pre sirsiu skupinu ludi co v dosledku bude + aj pre teba lebo verim ze casom sa to ludia budu chciet posuvat do vyssich kategorii war a budes mat koho zabijat, ked to prezeniem asi by sa ti nelubilo behat vo war a nemat koho zabijat :)
Někteří hráči chtějí krále, neviděl jsem krále, co byl jednou ve válce, ale viděl jsem krále, co byl dvakrát, jít jednou týdně do války a dát krále by bylo směšný, někomu se prostě nemuselo poštěstit tu jednu válku a proto by to neměl dostat.. Nemá mít šanci obhájit si toho krále, když už to tam je napsaný?
Pořád si myslím, že toto je stejně zbytečná debata, to že se tu nevyjadřují hráči, kteří válčí kolik let pravidelně, neznamená, že by se pak neozvali.
Nejde o kupování 880ti karem, ale o 354 modrých, což máš 24 780 CB, každý si tím prakticky prošel, i ti, co měli 96-110, aby si nafarmili CB na karmy (Drambui, taky mu modré dropil Helison v entu), kdyby tohle bylo za jejich dob, vsadím se, že bychom je ty modré dropit neviděli. 90 žlutých dropneš za jeden swamp, to samé šedé (1 a půl swampu cca, jak kdy), nicméně modré už jsou problém, ovšem, toto je jen takový menší detail. Dle mého tu padly dostatečné důvody, proč by to mělo zůstat tak, jak to je. Aby se hráči zlepšovali a nezasekávali na jedné "fázi". Když by bylo víc menších válek než větších, tak si nemyslím, že bude víc lidí, stejně ty postavy, co tam bojují začátečníků nejsou a ti si řeknou právě to samé... "Nojo topky si udělaly pvpčka do malých a teď se tam nedá bojovat". A ty "topky" ještě budou naštvané, že přišli o jednu velkou válku a budou si říkat, kolik do toho vrazili času, co je to vše stálo, budou otrávení a budou si to chtít někde ventilovat, přece mají pvp a kde to využijí? v cido každý lítá na koni, pvp tam je celkem nic moc, samé minuty, je to sice fajn zpestření, ale stejně to končí spíš jen debatou.. Do měst už taky nemohou. Tak se seberou a půjdou kosit do swampu, entu, keri a slíznou to nejvíc opět ti "nováčci", protože někdo se nudí, je naštvaný a tak je zabíjí.
Třeba to nebude na pořád to zabíjení (když se odepřely přístupy do jiných říší, tak těch několik individuí to vydrželo asi jen 2 dny v tom swampu), nicméně, líbit se to nikomu opět moc nebude a budou další vlákna na fóru.
Aneb, nikomu se nezavděčíš a tak proč rýpat v něčem, co tu je x let a aspoň nějak funguje? Hlavně, když se jedná o věc, která by mohla pobouřit většinu stálých hráčů, kteří se zde aktivně drží už několik let.. Chceš novou komunitu a na starou zapomínáš. Ono to není ani tak, že by nikdo nováčky nechtěl (až na pár výjimek), ale taky každý si chce zahrát i sám a všichni chtějí a doufají, že nějaký ten nováček zde zůstane a jednou bude bojovat po jejich boku v těch "pravých" válkách..

A spíš bych to zjednodušení než ke koním, přirovnal ke škole. Musíš si projít základkou, abys mohl na střední, poté na vysokou. Toto by mohlo být jakože jsi našel "zkratku", pokud jsi chytrý, tak ji najdeš, ale škola ti to nedá jen tak.
Obrázek

Uživatelský avatar
INParadise
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. led 2016 16:51:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od INParadise » úte 29. led 2019 18:01:56

disaster1591 píše: úte 29. led 2019 16:11:43
INParadise píše: úte 29. led 2019 7:47:16
disaster1591 píše: úte 29. led 2019 0:15:32 Podla mna by mali byt aj castejsie, kludne jak velke a to z toho dovodu ze ekura to potrebuje. Z mojho pohladu coby veterana ktory tu zacal hrat chvilu od spustenia serveru a vratil sa pred pol rokom je tu uz moc velka priepast medzi tymi topkami a beznymi hracmi a ekura by toto ozivenie v podobe dostupnosti pvp potrebovala ako sol, nemusime si klamat ze tu je omnoho menej ludi ako byvalo kedysi a to aj z dovodu ze uz som sa par krat stretol s nazorom ze ekura je sice super server, ale strasne nadlho a casovo narocna, karma bio atd toto vsetko potrebujete aby ste si aspon trochu zabojovali vo velkych war kdezto do toho lvlu 109 ani ten bio neni taky dolezity a vybava je omnoho lacnejsia.
Celkom sa mi rozum zastavuje nad niektorymi komentarmi ze by niekto neuniesol keby ho prcek porazil v pocte cb, alebo napr. aby sa to neulahcovalo zaciatocnikom, je to sice ina tema,podstata je ale rovnaka a tou je egoizmus.
Předpokladám že ty jsi zrovna jeden ztěch co male valky chodí, protože i přes to že chodiš do velkych tak tam dáváš prd.

Je celkem logické, že se nám nelibí že po x letech dělání pvp a postavy tě v žebříčku přeskočí lvl 109, jen schopku mam za 200kkk, což je maximalně 1/4 vybavy do malé války.

Ať to tu pvp pro male klidně zůstane. Ale ať se to celé upraví. Celkově to má velký dopad na hru. Ja si v malem lvlu, bez pvp vybavy všechny karmy dropoval. Teď stači založit postava. Nafarmit CB na karmy a pak to jen zvednout a odevzdávat si karmy jak pán. Nebo ani nemluvím o zvýšeném počtu boilii, zmrzlin. Někteří hráči zrovna na tomto získali pár kk na dalši války, když už ztoho je vlastně uplné nic.

Pochop to. Když přijdeš na první trénink, kamkoliv. Taky se nemůžeš porovnávat a soupeřit s nejlepšima. Musíš prvně makat a pak to teprve přinese ovoce.

Přijde mi, že vy chcete to ovoce hned. Bez ohledu na hráče co jsou tu X let.
No tvoj predpoklad je zly,nechodim ziadne ine valky okrem velkych a uz si tam odnasam 200cb+ .Neni to niake horibilne cislo, ale znovu som zacal cca pred pol rokom da sa povedat v podstate od nuly, bez karmy a.niakych extra veci a len sa ucim hrat za postavu. To o tych karmach sa mi zda trosku pritiahnutie za vlasy lebo kupit si 880 kariem ktora stoja v priemere 40-50cb(fakt teraz neviem kolko) to mas tak 35-40k cb cos pochybujem ze niekto da len tak lakho, ale chapem co si tym chcel povedat. A to o tom ako sa to hracom ulahcuje uvediem ti pekny priklad: To ze ludia pred 100rokmi chodili na konoch neznamena ze musia aj teraz ked uz mame auta a moderne technologie.
Myslim ze si uplne nepochopil pointu mojho prispevku a ta bola urobit pvp dostupnejsie pre sirsiu skupinu ludi co v dosledku bude + aj pre teba lebo verim ze casom sa to ludia budu chciet posuvat do vyssich kategorii war a budes mat koho zabijat, ked to prezeniem asi by sa ti nelubilo behat vo war a nemat koho zabijat :)
Ono je to složité. Přesně jak psal Weis příklad se školou.
Dneska taky nepřijdeš do obchodu a neodejdeš bez placení se slovy že nemáš čas na práci a vydělávání peněz, že doba jde do předu. Aby sis něco zasloužil musíš prostě makat, ať se to týká i jen hloupého předmětu, zážitku co si chceš koupit. Myslím že i hra funguje na principu, že pokud nebudeš vydělávat a dávat do toho nějaký čas a úsilí tak se nikam neposuneš.

Přece jen tvým názorem stojíš sám proti sobě. 200CB sice není nejhorší výsledek ale stojíš proti sobě. Já válčím pravidelně už rok cca. Dal jsem za tu dobu pár králů, vojevůdců, generálů. Žlutá říše teď posílila a co já? Ikdyž dávám 1k + CB týdně. Nedosáhnu ani na generála. Z valné většiny kvůli lvlům 109 co si nafarmí CB v malých válkách.

A co pak? Jak se stěma lidma mám měřit? Když je nepotkám ve válce a momentálně ani ve městě. Ikdybych je potkal ve městě tak tam každej hodí 90% set a píše kraviny. Celé je to blbě nastavené. Na ostatních serverech války ani nejsou. A tady se vymýšlí takové kraviny.

Belicharr
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 20. pro 2018 11:37:20
Dal poděkování: 4 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od Belicharr » úte 29. led 2019 18:35:24

Tak se asi snažíš málo, když 80-109 dostávají 5CB za kill a 110-150 8CB za kill a nedokážeš se jim vyrovnat ve třech válkách když menší mají dvě týdně a nejmenší pouze jednu.

Uživatelský avatar
Seamus
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 13. zář 2018 12:28:37
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Války říší 50-79lvl

Příspěvek od Seamus » úte 29. led 2019 18:56:19

Belicharr píše: úte 29. led 2019 18:35:24 Tak se asi snažíš málo, když 80-109 dostávají 5CB za kill a 110-150 8CB za kill a nedokážeš se jim vyrovnat ve třech válkách když menší mají dvě týdně a nejmenší pouze jednu.
Si asi mimo, keď v malej a strednej válke sa dávaju IK a vo veľkej válke aj trvá, kým niekoho zabiješ :omg: Je vidno, že sa neúčastníš všetkých váliek.

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Russian 
offline fyxicek 
offline hg003 
offline nobody1