Nové ikonky - drobný detail

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
strangerino
Zakladatel tématu
Lv.6
Lv.6
Poděkoval: 44×
Má poděkování: 15×
Kontaktovat uživatele:

Nové ikonky - drobný detail

Příspěvek od strangerino » čtv 14. úno 2019 18:30:02

Zdravím, všiml jsem si, že se tu objevila celá série nových ikonek. Ikonky jsou velmi pěkné, ale měl bych k tomu jeden takový detail...
Jakožto člověk, který často kontroluje buff, kolik ještě zbývá času, tak mě celkem rozčiluje přeskakování ikonek.
Například pokud máte otravu, zpomalení nebo stun... Tyto ikonky se řadí před Vaše kouzla a před buffy, tudíž pokud ikonka zmizí, tak ikonka buffu se posune na původní pozici ikonky, která zmizela a tím pádem člověk musí změnit i polohu myši, aby zobrazil zbývající čas a ono když máte stun, zpomalení, otrávení nebo zapálení, tak to skáče opravdu hodně, protože tato omezení nemají dlouhé trvání a většinou to pouze přeskakuje z místa na místo. O to víc ve swampu, kde je člověk velmi často ve stunu nebo má otravu.

Upravil bych tedy pouze jejich pozici a tyto ikonky bych řadil vždy na konec seznamu ikonek. Všechna kouzla aura, zuření, buffy, apod, tak to vše by jim předcházelo. Nedocházelo by tedy k přeskakování prioritnějších ikonek.

L0GAN
Lv.13
Lv.13
Poděkoval: 98×
Má poděkování: 142×

Re: Nové ikonky - drobný detail

Příspěvek od L0GAN » čtv 14. úno 2019 18:40:52

dobry napad :up: taky bych to takto upravil
Spoiler:
Obrázek
MIXTAPE č.8
WarDogs member

Saggitarius
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2901×

Příspěvek od Saggitarius » čtv 14. úno 2019 19:28:46

Děkujeme za odezvu,
je v plánu provést vylepšený systém řazení, aby fungoval lépe.
Tedy nejkratší efekty (povětšinou debufy) budou na konci a nebude tak docházet k danému problému.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

strangerino
Zakladatel tématu
Lv.6
Lv.6
Poděkoval: 44×
Má poděkování: 15×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strangerino » čtv 14. úno 2019 19:36:50

Tak to moc rád slyším! :-)

E: ještě bych k celé věci rád dodal, že mi ve stávajícím systému chybí viditelnost aktivních elixírů. Po nějaké chvilce musím většinu z nich proklikat, abych zjistil jestli jsou aktivní nebo je nutné je aktivovat. Takže by bylo dobré zaměřit se v budoucnu i na tohle.
Ideálně ve formátu - Jméno elixírů (zbývající čas).

brezzina
Lv.2
Lv.2
Má poděkování:

Příspěvek od brezzina » pát 15. úno 2019 3:17:52

strangerino píše:
čtv 14. úno 2019 19:36:50
Tak to moc rád slyším! :-)

E: ještě bych k celé věci rád dodal, že mi ve stávajícím systému chybí viditelnost aktivních elixírů. Po nějaké chvilce musím většinu z nich proklikat, abych zjistil jestli jsou aktivní nebo je nutné je aktivovat. Takže by bylo dobré zaměřit se v budoucnu i na tohle.
Ideálně ve formátu - Jméno elixírů (zbývající čas).

Na toto téma jsem dokonce zakládal i návrh vč. ankety. Docela mě mrzí že i při pozitivním ohlasu se na to při teto změně nemyslelo...

PREDATOR
Lv.2
Lv.2
Má poděkování:

Příspěvek od PREDATOR » pát 15. úno 2019 5:40:56

Ahoj ,chtěl jsem se jen zeptat zda ikonky na kouzla nemohou třeba 20 sec. před koncem pomalu problikávat.
Upozornilo by to tak případně na další nutnost bufu nebo i u koně když je už na umření :D .
Hlavně aby to blikání nebylo šílené a nevadilo ve hře. Standardní ikonky sběr yangů a rozšíření skladu bych odebral, to pozná každý a je to součástí hry. Naopak bych přidal jen při vstupu na časově omezené lokace kontrolku :D ,
ktrá by svítila třeba 5 min před vykopnutím /swamp/.
Naposledy upravil(a) PREDATOR dne pát 15. úno 2019 6:23:46, celkem upraveno 1 x.

Cupra
Lv.5
Lv.5
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Cupra » pát 15. úno 2019 6:21:34

PREDATOR píše:
pát 15. úno 2019 5:40:56
Ahoj ,chtěl jsem se jen zeptat zda ikonky na kouzla nemohou třeba 20 sec. před koncem pomalu problikávat.
Upozornilo by to tak případně na další nutnost bufu nebo i u koně když je už na umření :D .
Hlavně aby to blikání nebylo šílené a nevadilo ve hře :x
Nebo rovnou vedle kováře udělat veterinu, aby koně chodili na prohlídky.
Nebo aby se elixíry naklikávaly automaticky.
Nebo SMS by nám mohly chodit, aby jsme si dali buffy.

Nechal bych to jak to je... :whistle:
Rok 2010 - Rok , kdy jsme opustili reálný svět :D !!EKURA!!

- Komodorr -

White
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval:
Má poděkování: 27×

Příspěvek od White » pát 15. úno 2019 6:22:32

Byl bych rad, kdyby byla moznost pridat Kerindorska osviceni, treba ve forme jedne kolonky, po najeti by se nam zobrazily aktivni osviceni a jejich cas.
Jinak ikonky supr.
Toxicita je na místě

PREDATOR
Lv.2
Lv.2
Má poděkování:

Příspěvek od PREDATOR » pát 15. úno 2019 7:55:01

No veterina je fajn nápad ,ale asi do jiné hry. A nechávat vše jak to je - tak lidstvo stále jí kořínky a Ekura expí do 100levlu.
Ono něco vymyslet je náročnější než hanit:-)

Cupra
Lv.5
Lv.5
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Cupra » pát 15. úno 2019 8:05:56

Ono bude asi spíš vymyslet a vymyslet.
Přijde mi to spíš jako lenost se podívat kdy ty buffy končí, nebo kolik mam % než mi umře kůň, jelikož nakrmit ho 1 pořádně za 3 neděle je asi nadlidský výkon, nebo když vidím že mám v červeném okně zkrocené zvíře, že asi už hodí kramle, tak ho jít zkrotit znova.

Ikony jsou pěkný, když budou poskládaný taky super, ale aby to ještě upozorňovalo jak na cvičený opice, tak to soráč to mě nebere.
Rok 2010 - Rok , kdy jsme opustili reálný svět :D !!EKURA!!

- Komodorr -

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ qSTRoNgMANp « stř 8:58 am »
@Mionix :  Určitě myslel zimní mapu, spawn u červené říše, z pohledu útočníka na červenou po levé straně na kopečku. :D
@ Symbio « stř 8:55 am »
<b>[phpBB Debug] PHP Warning</b>: in file <b>[ROOT]/includes/functions_content.php</b> on line <b>789</b>: <b>A non-numeric value encountered</b><br /><b>[phpBB Debug] PHP Warning</b>: in file <b>[ROOT]/includes/functions_content.php</b> on line <b>790</b>: <b>A non-numeric value encountered</b><br /><b>[phpBB Debug] PHP Warning</b>: in file <b>[ROOT]/includes/functions_content.php</b> on line <b>791</b>: <b>A non-numeric value encountered</b><br />
RAMHH píše: A to máš 14k s aurou ? To je podle mě málo. Já bych to uppnul na 14k bez aury a sekáš bez aury dokud se to nezačne sekat, a pak už těch 17-18k s aurou nepřibývají ale ani neubývají, a umírají rychleji.
S aurou sekam asi 17-19k, nevím přesně.. :D
@ Mionix « stř 8:39 am »
@TomasFoxx :  bylo by potřeba dodat screeny na support. Aby bylo vidět, kde se to ve válce děje.
@ qSTRoNgMANp « stř 8:30 am »
TomasFoxx píše: jinak taková otázka pro gm, když někdo stojí ve válce blízko kraje a snažim se do něj kouzlit tak to píše že "blíž se už nedostaneš", nešlo by to nějak upravit? dost se toho třeba dneska zneužívalo :D
Ticho :D To byla supertaktika proti červený :D
@ ExtReM1sTa « úte 11:28 pm »
:D :D neviem kto si ale žiaden comeback sa ešte nekonal no aj tak ďakujem :D
@ NemasZac « úte 11:23 pm »
Extremysta vyborny comeback najs!! Fuks uč se
@ LordGabriel « úte 11:09 pm »
a na žabky ste zabudli?
@ RAMHH « úte 9:24 pm »
A to máš 14k s aurou ? To je podle mě málo. Já bych to uppnul na 14k bez aury a sekáš bez aury dokud se to nezačne sekat, a pak už těch 17-18k s aurou nepřibývají ale ani neubývají, a umírají rychleji.
@ qSTRoNgMANp « úte 9:18 pm »
@Symbio :  Já nic neříkám :D ale že já měl stejný výdělek, kde to pro ostastní bylo hratelne :)
@ xPraimFaya « úte 8:43 pm »
male koniky lubi boh
@ Lejno « úte 8:43 pm »
aj malé koníky
@ xPraimFaya « úte 8:39 pm »
prepiiis
@ xPraimFaya « úte 8:32 pm »
male mravceky lubi boh, to su len zvieratka (jen prepisuji text)
@ Symbio « úte 8:12 pm »
qSTRoNgMANp píše: Jinak swamp neni o tom to plastovat do podoby, kdy je to nehratelne :D
Jenže já, když jsem ve swampu, tak plastuju do nehratelne podoby :D pro ostatní, ne pro mě 😇
@ TomasFoxx « úte 8:12 pm »
jinak taková otázka pro gm, když někdo stojí ve válce blízko kraje a snažim se do něj kouzlit tak to píše že "blíž se už nedostaneš", nešlo by to nějak upravit? dost se toho třeba dneska zneužívalo :D
@ TomasFoxx « úte 8:10 pm »
ale jinak dal hezký no, já si jen musím zvyknout nato že nevysoluju už tolik lidí :D ale to pujde
@ TomasFoxx « úte 8:09 pm »
:D za exiho nebyl kyes
@ SamJsiLama « úte 8:08 pm »
Jak tak koukám na statistiky z války, tak se to dneska nějak otočilo ten boj fox vs extremista.. 🤭😄
@ qSTRoNgMANp « úte 6:46 pm »
Jinak swamp neni o tom to plastovat do podoby, kdy je to nehratelne :D
@ qSTRoNgMANp « úte 6:45 pm »
@Symbio :  však to je maximum, co jsem dokázal vydělat 100kk na 10 min, vic prostě nedáš, smiř se stim :D
@ Neves « úte 5:56 pm »
a kolko chceš dať? 3kkk za 2h? však toto je v pohode
@ Symbio « úte 5:48 pm »
Právě, že když byl, tak jsem dal asi 1.2
@ qSTRoNgMANp « úte 3:43 pm »
Bonus od krále byl ? :)
@ Symbio « úte 3:32 pm »
Btw vip i yang mám... 96% taky
@ Symbio « úte 2:31 pm »
Dmg mám 13.5-14
@ Symbio « úte 2:31 pm »
Můžete mi vysvětlit, proč, když množím jak blázen (jakože fakt dost, když ke mně někdo vleze, většinou se nepohne), tak tahám že swampu 1kkk za 120 minut?
@ WinterWish « úte 1:54 pm »
@TomasFoxx :  zase lezes gmkum do zadku, jo? hrozny
@ TomasFoxx « úte 12:41 pm »
@Mionix :  máš pmku
@ SamJsiLama « úte 4:05 am »
@Rummcajs :  viewtopic.php?t=101481
@ SamJsiLama « úte 4:03 am »
@ Hakan « pon 9:08 pm »
:clap: :clap: :chunjo:
@ Lacius « pon 8:53 pm »
:whistle: :hello:
@ Mionix « pon 7:36 pm »
Člověk, než mu stačí odepsat na SZ, tak zmizí. :)
@ pikasek « pon 7:32 pm »
@Reavers :  já včera znes a naramek z +0 na +9 :hello: :fight:
@ Rummcajs « pon 6:51 pm »
mám totiž problém s lognutím píše mi to create no appropriate device. Mám nový pc tak by to mohl být teoreticky tím
@ Rummcajs « pon 6:49 pm »
prosimvás jede ekura jen na intel ?
@ Reavers « pon 6:01 pm »
2x naramek 1x hul a znesvec z 6 na 9 tenhle mesic
@ qSTRoNgMANp « pon 5:11 pm »
@TomasFoxx :  Rupl mi tam náramek na +9, tak ticho :D ale pravdou je, že oproti tobě to je slabé kafe na urovní fmska dropnuteho z kerindoru. :D
@ TomasFoxx « pon 3:16 pm »
@qSTRoNgMANp :  jono, se svojí průmkou +9 to určitě hodně feelíš no :lol:
@ TomasFoxx « pon 3:16 pm »
@qSTRoNgMANp :  :lol:
@ qSTRoNgMANp « pon 3:16 pm »
@TomasFoxx :  I feel your pain. :(
@ TomasFoxx « pon 3:15 pm »
@qSTRoNgMANp :  hahmeh
@ qSTRoNgMANp « pon 3:15 pm »
@TomasFoxx :  Bolestky tam jsou taky ?
@ TomasFoxx « pon 2:50 pm »
na bm jsou kritiky, kdyby někdo sháněl :heart:
@ beniamino « pon 12:32 pm »
:shoot:
@ Hakan « pon 11:31 am »
:whistle:
@ SamJsiLama « pon 2:18 am »
Tak na ekuře se vždycky čeká, až někdo udělá nějakou hloupost, pak to dostane pěkně sežrat 🤣👌 s tím se taky musí člověk smířit 😆
@ schvarz « pon 2:10 am »
Budou se tu hádat jak malý šmudlové kvůli blbosti :D Musí se s tím člověk smířit. Dneska borec v červený spamoval hodinu "kupim musly". Taky jsem se s tim musel smířit, když odmítal mou radu ohledně správného skloňování slova mušle :D Jinak bych měl mrtvici, kdybych se s tim nesmířil :D
@ TomasFoxx « pon 12:21 am »
@Lejno :  😂😂😂
@ Lejno « pon 12:10 am »
@INParadise :  Yes yes my 2nd name is Mr.Englando
@ INParadise « ned 11:41 pm »
@Lejno :  mmm, very good english
@ INParadise « ned 11:37 pm »
@Reavers :  Zařiď mi zelenou kartu pls
@ Lejno « ned 11:37 pm »
Ok let’s talk in english muhahhaha
@ Reavers « ned 11:35 pm »
Múzeme se bavit klidne anglicky
@ Reavers « ned 11:34 pm »
Foxx ziju v usa cestinu nepouzivam uz par let Jen na ekure a s rodinou nejak me to netrapi
@ Sophya « ned 10:19 pm »
A prezidentský plat
@ Lejno « ned 9:48 pm »
mať vaše problemy
@ LycousOriginal « ned 8:26 pm »
realitu :D
@ TomasFoxx « ned 8:26 pm »
@LycousOriginal :  co to meleš :D
@ LycousOriginal « ned 8:24 pm »
CG k dokončení základní, nakonec i tady na ekuře se najdou tací, ale jak jsem psal rád si slova počeštuji tudíž, todle vše je tu zbytečné :))) stačilo by i něco umět né jen používat taťku Google no jo, takže tak kucí

Kdo chatuje

offline Kaenos 
offline Mionix 
offline Symbio