Nová výměna úlomků

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.

Libí se?

Ano
10
32%
Ne
21
68%
 
Celkem hlasů: 31

Hydrant
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 15
Registrován: pát 21. črc 2017 7:51:24
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od Hydrant » sob 16. úno 2019 10:13:23

disaster1591 píše: sob 16. úno 2019 9:34:46 Aj ked keri nechodim davam ano lebo navrh sa mi zda zmysluplny resp. viem si predstavit ake to je otravne :D
Umíš si to představit a dáš ano ? :P

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od qSTRoNgMANp » sob 16. úno 2019 10:33:31

Kup si VIP na den, teď má možnost. :D
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

ICEwallowCOME
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 25
Registrován: sob 16. úno 2019 14:42:58
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od ICEwallowCOME » sob 16. úno 2019 15:18:54

Absolutně nechápu proč to po tolika letech změnili, ekura jde čím dál víc do sračEKURA, neměl jsem rád to staré vyměnovaní, ale toto je konec

E: Uděleno varování za vulgarity. /Artoria

cleo
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 547
Registrován: úte 27. pro 2011 11:55:25
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od cleo » sob 16. úno 2019 18:16:06

Prostě život je změna, ber to tak :) změnili už jednou vyměňování a zvykli jsme si :)
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P, zručka P, ent full)
BlackLilyth - 160 lv - BM sura (full bio, karma P, zručka P, ent full)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Uživatelský avatar
White
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. dub 2015 19:43:06
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od White » sob 16. úno 2019 18:39:54

cleo píše: sob 16. úno 2019 18:16:06 Prostě život je změna, ber to tak :) změnili už jednou vyměňování a zvykli jsme si :)
Chápu, že život je změna.
Co se týká keri, dostali jsme pěkné změny, které oživily mapu.Ať šlo o změnu času, nebo ho vyhazování/změnu obchodování, které urychlily přehazování úlomků o desítky minut.

Tohle téma jsem vytvořil jen jako jakýsi "feedback" pro team.
Chtěl jsem získat jen vyjádření od teamu, jestli je změna trvalá. :fight:
Toxicita je na místě

Ve hře jednou měsíčně : ScoperKeri, Carto

ICEwallowCOME
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 25
Registrován: sob 16. úno 2019 14:42:58
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od ICEwallowCOME » ned 17. úno 2019 0:14:21

cleo píše: sob 16. úno 2019 18:16:06 Prostě život je změna, ber to tak :) změnili už jednou vyměňování a zvykli jsme si :)
Jako promin, ale frázi "život je změna" nemůžeš vztahovat ke všemu, to je totální blbost. Aspon kdyby dali nějáký důvod ke změně. Ale nechápu proč zabíjet mapu, která už je tak poloprázdná, já od té doby jsem nebyl kerindor a ani nepůjdu, radši si zajdu do swampu a potom nakoupím střepy jestli budu potřebovat na kování nebo kosti do válek atd atd. Káždý normální člověk se selským rozumem si dá dohromady čísla a dojde k závěru, že když půjde na 2hodiny do swampu tak vydělá víc než kdyby šel do keri. Musíš se tam plahočit, drop je náhodný, vyměnovaní případně prodej zabere nemálo času. Tak mi řekni k čemu to je, lidi to přestane bavit chodit neustále swamp a přestanou hrát, což je můj případ rozprodal jsem věci do keri a udělal si malé pvpcko, protože mě to přestalo bavit.

Uživatelský avatar
White
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. dub 2015 19:43:06
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od White » ned 17. úno 2019 2:10:41

:whistle: Tak,třeba příští udržbu se čas ve swampu bude odečítat ikdyž si offline.
Změna je život.
Toxicita je na místě

Ve hře jednou měsíčně : ScoperKeri, Carto

cleo
Lv.25
Lv.25
Příspěvky: 547
Registrován: úte 27. pro 2011 11:55:25
Dal poděkování: 342 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od cleo » ned 17. úno 2019 11:50:25

ICEwallowCOME píše: ned 17. úno 2019 0:14:21
cleo píše: sob 16. úno 2019 18:16:06 Prostě život je změna, ber to tak :) změnili už jednou vyměňování a zvykli jsme si :)
Jako promin, ale frázi "život je změna" nemůžeš vztahovat ke všemu, to je totální blbost. Aspon kdyby dali nějáký důvod ke změně. Ale nechápu proč zabíjet mapu, která už je tak poloprázdná, já od té doby jsem nebyl kerindor a ani nepůjdu, radši si zajdu do swampu a potom nakoupím střepy jestli budu potřebovat na kování nebo kosti do válek atd atd. Káždý normální člověk se selským rozumem si dá dohromady čísla a dojde k závěru, že když půjde na 2hodiny do swampu tak vydělá víc než kdyby šel do keri. Musíš se tam plahočit, drop je náhodný, vyměnovaní případně prodej zabere nemálo času. Tak mi řekni k čemu to je, lidi to přestane bavit chodit neustále swamp a přestanou hrát, což je můj případ rozprodal jsem věci do keri a udělal si malé pvpcko, protože mě to přestalo bavit.
jako promiň, ale koupit si VIP není dneska problém... a já to, že je změna život beru i z reálu, taky, když majitel něco změní nemůžu mu říct, že je hlupák, že po staru to bylo lepší - i kdyby tisíckrát bylo... je to jeho právo to změnit, zde majitel došel k tomu, že udělá rychlejší výměnu za prachy... máš prostě dvě možnosti - buď si koupit VIP - odklikávat rychle, nebo klikat pomalu a nebo prodat výbavu a jít na jinou mapu - je to prostě jen a jen můj názor...

PS do keri chodím a úlomky měním... ale na rozdíl od tebe jsem nelenila a koupila VIP
Clleopatra - 160 lv - šamanka drak (full bio, karma P, zručka P,herb P, ent full)
Claris11 - 160 lv - šamanka heal (full bio, karma P, zručka P, ent full)
BlackLilyth - 160 lv - BM sura (full bio, karma P, zručka P, ent full)
Katiee - 148 lv - sura WP (full bio, karma P)

Uživatelský avatar
White
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. dub 2015 19:43:06
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od White » ned 17. úno 2019 13:09:42

Spoiler:
cleo píše: ned 17. úno 2019 11:50:25
ICEwallowCOME píše: ned 17. úno 2019 0:14:21
cleo píše: sob 16. úno 2019 18:16:06 Prostě život je změna, ber to tak :) změnili už jednou vyměňování a zvykli jsme si :)
Jako promin, ale frázi "život je změna" nemůžeš vztahovat ke všemu, to je totální blbost. Aspon kdyby dali nějáký důvod ke změně. Ale nechápu proč zabíjet mapu, která už je tak poloprázdná, já od té doby jsem nebyl kerindor a ani nepůjdu, radši si zajdu do swampu a potom nakoupím střepy jestli budu potřebovat na kování nebo kosti do válek atd atd. Káždý normální člověk se selským rozumem si dá dohromady čísla a dojde k závěru, že když půjde na 2hodiny do swampu tak vydělá víc než kdyby šel do keri. Musíš se tam plahočit, drop je náhodný, vyměnovaní případně prodej zabere nemálo času. Tak mi řekni k čemu to je, lidi to přestane bavit chodit neustále swamp a přestanou hrát, což je můj případ rozprodal jsem věci do keri a udělal si malé pvpcko, protože mě to přestalo bavit.
jako promiň, ale koupit si VIP není dneska problém... a já to, že je změna život beru i z reálu, taky, když majitel něco změní nemůžu mu říct, že je hlupák, že po staru to bylo lepší - i kdyby tisíckrát bylo... je to jeho právo to změnit, zde majitel došel k tomu, že udělá rychlejší výměnu za prachy... máš prostě dvě možnosti - buď si koupit VIP - odklikávat rychle, nebo klikat pomalu a nebo prodat výbavu a jít na jinou mapu - je to prostě jen a jen můj názor...

PS do keri chodím a úlomky měním... ale na rozdíl od tebe jsem nelenila a koupila VIP
Nemáme právo vyjádřit svůj nesouhlas?
Co tím myslíš? Že musíme s jakkouli změnou bezmezně souhlasit?
My hráči sever živíme, takže tvuj argument, že si majitel muže dělat co chce je úplně mimo.

A nejde o VIP, VIP změnu vůbec neovlivnilo. :help:
Toxicita je na místě

Ve hře jednou měsíčně : ScoperKeri, Carto

ICEwallowCOME
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 25
Registrován: sob 16. úno 2019 14:42:58
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Nová výměna úlomků

Příspěvek od ICEwallowCOME » ned 17. úno 2019 13:13:15

cleo píše: ned 17. úno 2019 11:50:25
ICEwallowCOME píše: ned 17. úno 2019 0:14:21
cleo píše: sob 16. úno 2019 18:16:06 Prostě život je změna, ber to tak :) změnili už jednou vyměňování a zvykli jsme si :)
Jako promin, ale frázi "život je změna" nemůžeš vztahovat ke všemu, to je totální blbost. Aspon kdyby dali nějáký důvod ke změně. Ale nechápu proč zabíjet mapu, která už je tak poloprázdná, já od té doby jsem nebyl kerindor a ani nepůjdu, radši si zajdu do swampu a potom nakoupím střepy jestli budu potřebovat na kování nebo kosti do válek atd atd. Káždý normální člověk se selským rozumem si dá dohromady čísla a dojde k závěru, že když půjde na 2hodiny do swampu tak vydělá víc než kdyby šel do keri. Musíš se tam plahočit, drop je náhodný, vyměnovaní případně prodej zabere nemálo času. Tak mi řekni k čemu to je, lidi to přestane bavit chodit neustále swamp a přestanou hrát, což je můj případ rozprodal jsem věci do keri a udělal si malé pvpcko, protože mě to přestalo bavit.
jako promiň, ale koupit si VIP není dneska problém... a já to, že je změna život beru i z reálu, taky, když majitel něco změní nemůžu mu říct, že je hlupák, že po staru to bylo lepší - i kdyby tisíckrát bylo... je to jeho právo to změnit, zde majitel došel k tomu, že udělá rychlejší výměnu za prachy... máš prostě dvě možnosti - buď si koupit VIP - odklikávat rychle, nebo klikat pomalu a nebo prodat výbavu a jít na jinou mapu - je to prostě jen a jen můj názor...

PS do keri chodím a úlomky měním... ale na rozdíl od tebe jsem nelenila a koupila VIP
Aha, takže když ti majitel strhne plat na polovinu a neřekne ti proč, tak držíš pec a makáš dál jo? Takhle bych mohl pokračovat dál, tohle je hra a jestli to přirovnáváš k normální práci, tak nevím co si o tobě mám myslet. Ekura jede tím stylem, že se snaží udržet stávající hráče, protože už dávno nemá nováčkům co nabídnout, kdo by ti šel hrát server, kde ti bude trvat udělat biologa a další takové věci přes rok dva? To asi nikdo. A jestli to chceš furt vztahovat k tomu "reálu", tak potom nevím co máš za práci nebo jestli vůbec pracuješ, ale pokud ti něco zaměstnavatel změní a to k horšímu, tak se mi nikdy nestalo, že by někdo držel ústa a krok, vždycky to skončilo tím, že se to vrátilo zpět do starého nebo prostě dali výpověď.
. A ohledně toho VIP, tak si mám kupovat VIP na každou postavu a přesně ten den kdy pujdu do keri jo(O zdražení prémií ani nemluvím)? Nebo si těch 8postav mám přeházet na jednu a ve výsledku tě to výjde na stejno.
Takže tedka ti to shrnu z pohledu hráče, který se třeba vrátil na server po několika letech nebo hráči co nemejí výbavu do ENT, CIDO a HG. Řekněme, že už jsme se dostali k výbavě do metinlandu a tedka se rozhoduje jestli koupí výbavu do swampu nebo keri. Nevím uplně jak to dneska vynáší v mtlandu, ale dáme že za 2hodiny dá 300KK. Výbava do swampu i buffem(pokud si ji nebude kovat sám) výjde na cca 10KKK. Výbava do keri na BMko(2xscho1xrasa) stojí taky 10KKK. Po 66hodinách dropování na metinech se konečně dostane do swampu. A tedka si chce udělat keri, aby se neznudil k smrti, ale počkat výbava stojí 10KKK, výnos za 2,5hodiny(počítám cestu tam a vyměnování) je kolísavý od 300KK-1KKK, kdy si musíš koupit elíky, kosti a VIP vychází to na 140KK za jeden kerindor. Když výdělek zprůměrujeme tak to bude cca 600KK mínus 140KK, za 2,5h si veze 460KK. A to ještě nepočítám, že to musí všechno prodat. Keri se mu nevyplatí dobře, tak další lokace kam může zamířit je HG(tedka to budu střílet, tak mě můžete poučit o cenách :D ). Cena výbavy 40KKK + postavy které musíš naexpit (nebo to může risknout a koupit je za yangy) a to je dalších 120hodin ve swampu. Já třeba mohu jít swamp 4-5x za týden(a to se musím přemlouvat + občas nestihnu ani jeden, ale to je jedno) tak bych si vydělal za 6 týdnu na swamp a za 12 týdnu na HG+když nepočítám expení postav.
Vím co asi řekneš, "hmmm dobře tak to nehraj, když tě to nebaví", taky že už to nehraju a je to jen takový hodnocení kam si myslím, že ten server spěje.

PS: jestli budete mít něco k těm hodnotám, tak je klidně pozměním podle vaších představ, byl to takový nástřel netuším kolik co tedka stojí :heart:

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline hg003 
offline nobody1 
offline ogdenep