Průniky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
diver
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 86
Registrován: pon 19. zář 2016 18:38:14
Dal poděkování: 137 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od diver » ned 31. bře 2019 19:41:17

crazy8 píše: ned 31. bře 2019 19:33:58 prepáčte nebudem sa vám do toho moc miešať keď ste tu tak "rozjetí" :D ale prosím než vypúšťate tie bludy o bonusoch čo tu píšete pozrite si návod od elektrixa bonusy 2.

nedá sa to už niektoré veci čítať

ďakujem
Sorry no, vzal jsem to tak, jak to vidím přímo já ve válce. Takže se ti moc omlouvám za bludy o bonusech. Neboj už je neuvidíš. :)

LycousOriginal
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 75
Registrován: sob 21. črc 2018 5:50:35
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od LycousOriginal » ned 31. bře 2019 19:44:03

qSTRoNgMANp píše: ned 31. bře 2019 19:29:41
LycousOriginal píše: ned 31. bře 2019 19:28:03 Ten sundá každého, ikdyž bys měl full obrany na odolnost proti škodě, viz 1. záběr ve videu 2,9-3,1k průnikem, prostě to elíky nevytáhnou a nevytáhly by ani, když by ses stavěl na hlavu.
Podle mě se řeší kvuli tomu, že nerfnuli houby no, když byli houby, tak si nějak neresil, že tě někdo z povzdali prunikuje uklikal si to. :)
Jj je na prd, když tě klikne sépkař ty jsi u něj a otočíš to a snažíš se útéct (pač mu přišli kamarádi na pomoct v hojném počtu) nejde to, prostě tam umřeš, dostaneš pár útoků od dálkařů ještě jako bonus, no prostě požitek za blízké postavy. Jako nejdou sice houby, ale cbčka tam padají zase úplně easy, teda až na pár vyjímek, co tam drtí místo hub ryby, to dáváš 14 12 9 jde do nich dalších 5 lidí a borci si jedou svoje a vůbec nic si z toho nedělají. Války momentálně mají spousty chyb (ryby, průniky, antistun, útočení ze spawnu) a jestli se to nezačne řešit, tak nejspíš časem už to ani nepůjde, ale tak můj server to není, když s tím nic dělat nechtějí tak ať.

D00MHEAD
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 13
Registrován: sob 12. led 2019 1:50:51
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od D00MHEAD » ned 31. bře 2019 19:59:55

Bonusy proti tomu máš, nechod sám do 10 když víš že můžeš dostat zruško, nevím kolik chceš rad ještě, asi si taky začnu stěžovat že i přes 60 obojruč a 62 war karma P obrana dostávám 11 kritikem, nemám si i já začít stěžovat a udělat z toho halo? Tebe to akorát štve a štve to víc lidí tak proto tu křičíte, jak psal strong v dnešní době válek je možno vyhrávat X způsoby a každej hraje to co mu vyhovuje, baví a nebo potřebuje, já ty bonusy mám a dostávám perdy od tebe např, stěžuju si někde že jééé mentál tohle a támhle ne, ty ty bonusy nemáš a divíš se že bez požehnání do obličeje ti dám za 6k, kdyby nebyl tehdy nerf archerů dostával by jsi to i na dálku

Uživatelský avatar
INParadise
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. led 2016 16:51:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od INParadise » ned 31. bře 2019 20:09:21

disaster1591 píše: ned 31. bře 2019 17:51:24
INParadise píše: ned 31. bře 2019 17:04:05
Boro3 píše: ned 31. bře 2019 16:09:59 Mne pruniky vôbec nevadia nechápem co furt vyplakavate omg. Neviem ci chcete byť nesmrteľni v tých valkach abo co ale je to z môjho pohľadu na smiech.
Hezké vyjádření, asi hraješ za červenou že? 5 zruškařů, 5 lidí s lukem. A ty ikdyž máš x krát dražší pvp tak nedoběhneš ani k chumlu. Protože pernamentně máš zruško a na zádech všechny průnikáře s lukem. Pak se tady všichni do jednoho divíte že všichni chodí za healera a další dálkové postavy a ještě ktomu s útokama, protože stím můžou pálit z dálky.
Pockat,nejsi to nahodou ty co chodi do valky za healera a prunikara,tusim ze mas aj video na yt z valky s lukom,a neni to nahodou tvoja risa co permanentne chodi valky stylom ze stoji chumel skoro 10tich dialkovych postav a len palia kuzla/sipy a ked sa po nich rozbehne viac hracov tak utekaju cez pol mapy? :D
PS: doomhead ty by si sa podla mna vobec nemal vyjadrovat k tejto teme lebo ty presne to robis a kvoli takym ako si ty ide to pvp dole vodou,
Ano, já jsem ten co už 4 měsíce chodí za postavy na blízko. Akorát 4 války jsem za ty 4 měsíce šel za healera a dal si krále. :lol: Nemluvě o tom že stačila jedna válka po 3 měsících a už jsi mi hned řval do PM :lol: :lol: :lol: A poznámečka: Videa já opravdu netočím sry. :cry:

Víc hráčů, myslíš když jsem tam sám a běží tam 20 lidí z červené? Logicky se nenechám zabít :lol: :lol: :lol: Přemýšlej trošku. Když tě vidím ve válce tak to vypadá tak že hodíš jedno kouzlo(Pokuď ho vůbec stihneš hodit) a pelášíš ještě rychleji než běží healeři kteří *se schovávají za chuml*.

Jen bych ti ještě připomněl výhodu v počtech. Způsob boje ktomu musíš přizpůsobit, ale to nikdy nepochopíš. Nadáváš na to že se ve žluté/modré někdo schovává za chuml, ale přitom ty jsi v říši která disponuje největším počtem bojovníků. Co si budeme nalhávat, budeš jeden z lidí který tam je jen z důvodu většího počtu, mezi které se lépe schová a kvůli pravidelným bonusům. O modrých nemluvím, ti jsou dost hloupí na to aby je napadlo jít do červených když po nich jdeme my. Prohrávají si války sami. Když místo převálcování červeného chumlu nahání jediného žluťáka co je v okolí a dají přitom všechny body červeným, protože vás jen *načnou* pro červené a sami přitom stejně umřou. Ale tenhle problém bude možná tím že tam není taková spolupráce jako ve žluté, co si budeme, 70-80% žluté říše je jeden cech co spolu volá.

K průnikům. Je to otřesné. Člověk tam občas běhá i 2-3 minutky než vůbec někoho naklikne bez toho aniž by do něj nelítal šíp za šípem. Já osobně bych upravil funkčnost obrany proti šípům, připadně nějak upravil hodnoty DMG ze šípů úměrně k rychlosti kouzel a jejich nabíjením ostatních postav. Archer by na tom nijak utrpět neměl.

Hezky se povídá že si někdo může průnikáře vzít na starost, jenže pokud nemáte buff nemusíte to ani zkoušet, nestihnete kněmu ani doběhnout. Když to stihnete hodí zamasko a můžete se jít klouzat, protože vás při útěku stejně ušípuje. A když vás nezabije on sesype se na vás celá červená/modrá říše.

D00MHEAD
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 13
Registrován: sob 12. led 2019 1:50:51
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od D00MHEAD » ned 31. bře 2019 20:15:56

Průnik nerfů již byl a zasáhlo to i archera, proč chcete 2 nerf, to prostě nechápu :D pokud by byl, musel by být globální pro všechny, 1. postava aby měla 2 nerfy a ostatní nic, ty se se zbláznil, čtete si vůbec to co psal Mithra?

Uživatelský avatar
INParadise
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. led 2016 16:51:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od INParadise » ned 31. bře 2019 20:25:54

D00MHEAD píše: ned 31. bře 2019 20:15:56 Průnik nerfů již byl a zasáhlo to i archera, proč chcete 2 nerf, to prostě nechápu :D pokud by byl, musel by být globální pro všechny, 1. postava aby měla 2 nerfy a ostatní nic, ty se se zbláznil, čtete si vůbec to co psal Mithra?
Mithra tu vždy psal a bude psát nesmysly. viz. jeho výbavy za 10kkk atd. Nepsal jsem že to chci. Jen pokuď něco tak jsem to dal jako příklad co by se stím mohlo udělat. Já osobně se kvůli průnikům někdy osobně vykleju za válku na celý týden, ale nějak pořád přežívám. Až toho budu mít dost tak prostě nebudu válčit :lol:

LycousOriginal
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 75
Registrován: sob 21. črc 2018 5:50:35
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od LycousOriginal » ned 31. bře 2019 20:27:00

D00MHEAD píše: ned 31. bře 2019 19:59:55 Bonusy proti tomu máš, nechod sám do 10 když víš že můžeš dostat zruško, nevím kolik chceš rad ještě, asi si taky začnu stěžovat že i přes 60 obojruč a 62 war karma P obrana dostávám 11 kritikem, nemám si i já začít stěžovat a udělat z toho halo? Tebe to akorát štve a štve to víc lidí tak proto tu křičíte, jak psal strong v dnešní době válek je možno vyhrávat X způsoby a každej hraje to co mu vyhovuje, baví a nebo potřebuje, já ty bonusy mám a dostávám perdy od tebe např, stěžuju si někde že jééé mentál tohle a támhle ne, ty ty bonusy nemáš a divíš se že bez požehnání do ksichtu ti dám za 6k, kdyby nebyl tehdy nerf archerů dostával by jsi to i na dálku
No dostal jsi 16, když jsem šel za mentoše, pak jsi si něco přehodil a stáhl jsi mě na 14, 6k nebereš dáš sotva 4-4,5 (a to na blízko), nemáš tak dobré průmky jako třeba loop, s kterým jsem to testoval, tak si nehraj jako kdyby jsi měl, díky. Jen mi napiš, co v těch válkách zmůžeš bez sépky? Třeba se schopkama? Tj. jediný co mě zajímá, pač jasný, když bych využíval průniky jako ty, tak by se mi taky nelíbilo, že mi je někdo chce sebrat kopal bych kolem sebe, ale to bych musel být ty, já se tam vyblbnu se schopkama nemusím mít zaraženej mezerník.

Uživatelský avatar
Malchus
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pon 26. črc 2010 10:00:56
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 381 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od Malchus » ned 31. bře 2019 21:48:19

Mě vždycky hlava nebrala, že v každé jiné hře se snažil člověk mít kvůli obraně co nejlepší armor, ale v metinu se snaží mít v pvp co nejhorší armor, protože průniky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Artoria
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 23. srp 2018 12:09:03
Dal poděkování: 144 poděkování
Dostal poděkování: 359 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od Artoria » ned 31. bře 2019 21:52:05

Vložím se do diskuze, pokud chcete něco řešit - držte se tématu, pokud ne - téma bude uzamčeno. Osobní spory můžete řešit v SZ mezi sebou. Přeji klidný večer všem
[BA]Artoria
Ekura Team


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

Uživatelský avatar
White
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 97
Registrován: stř 01. dub 2015 19:43:06
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Re: Průniky

Příspěvek od White » pon 01. dub 2019 11:04:18

Jestli hledáte balanc v PvP nebo jenom PvP, metin není ta správná hra. :heart:
Toxicita je na místě

Ve hře jednou měsíčně : ScoperKeri, Carto

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Xiri 
offline nobody1 
offline schvarz 
offline vitulinek