Přepracované herbaření

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět

Ulehčení herbaření + Požehnání od bohyně

Ulehčení herbaření - ano, zrušení požehnání - ne
93
89%
Ulehčení herbaření - ano, zrušení požehnání - ano
12
11%
 
Celkem hlasů: 105

Rogan
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 84
Registrován: úte 03. dub 2018 22:32:40
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od Rogan » sob 06. črc 2019 17:34:11

Spoiler:
schvarz píše: sob 06. črc 2019 12:31:17 Níže popisuji svůj osobní názor a nikoliv žádná fakta. Zároveň nikoho neurážím a nechci urážet, podrývat ničí autoritu, apod.

Přátelé, nerad vás zklamu, ale to zrušení množství vypěstovaných kytek není změna, kterou by tým chtěl přehodnotit :) Změna musí totiž být čistě finančně motivovaná, jiný důvod k ní vymyslet nedokážu.
Tím, že je zisk tak malý, motivuje hra více k zakoupení 2 prémiových políček na sázení. Dále - tím, že je zisk tak malý, ale investice velká (40 zasadím, 60 dostanu, případně 25 - 30 třeba), tak je obrovský risk, pokud vám to uschne. Jinak řečeno, VIP je nutnost. To znamená cca 250SD měsíčně na postavu. Samozřejmě i s tímto vším nemáte šanci uživit třeba 3 postavy, neb elixírů je třeba mnoho a vy nemůžete 20x za den kontrolovat zahrádku. To znamená, že těch zahradníků budete potřebovat více. 250SD dneska na BM odpovídá cca 1kkk yang. To někdo utahne, ale někdo také ne.

Nerozumím tomu. Tohle finanční rozhodnutí bych ještě pochopil, kdyby hra začínala a herbaření takto bylo udělané zpočátku. Jenže pokud hra nechá lidi zmlsat se a pak jim potěšení sebere a řekne "zaplať si", tak se dotyčný akorát naštve a půjde pryč. Tuhle cestu bohužel zvolilo hodně finančních týmů spravujících MMORPG hry a naneštěstí toto skoro vždy vede ke zkáze. Tento krok totiž ultimátně vede ke zvýšení zisků, zároveň ale vede ke snížení počtu hráčů :) Velryby budou platit víc, neplatící hráč se na to vykašle, což pro hru vůbec zdravé není. Alespoň si to myslím a můj názor je podpořen zkušeností z velkého množství MMORPG, které jsem v posledních 15 letech hrál :)

Mnohem víc bych uvítal zavedení nějakého super mounta, za kterého by se muselo platit (něco jako placená drezůra) - zkrátka přidat do hry věci, které jsou/budou výhodou, ale nejsou nutné, a ty zpoplatnit SD nebo nějakým členstvím. Protože ti, co platí, si zaplatí vždycky.

Toť můj názor, doufám, že mě za něj modi nezmasakrují, velmi jsem se snažil neporušit pravidla.
Zrušenie prvku hry "Požehnanie bohyne" žiaľ nie je jediná úprava, ktorá tejto hre vôbec nepomohla... Tým a "majteľ" by sa mali zamyslieť nad faktom, že ľudí ubúda a nechcem na nikoho hádzať vinu, z časti za to môžu aj prijaté zmeny a úpravy. Ekura bola výnimočný MT2 privát (už len napríklad HeroMarket), ale teraz už neviem .... Začína to byť trocha Pay2Win

jfz
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 97
Registrován: pát 22. dub 2011 15:18:30
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od jfz » úte 27. srp 2019 11:50:37

Zdravím
prosím pojťe se znova zamyslet nad herbařením. Protože mám čas navštívit zahrádku i 8x denně a rozhodla jsem se zásobovat cech elíky, mám teď celkem 12 účtů, na kterých pěstuju. Nevedu si přesné statistiky, ale cca po 8 měsících, kdy na tu zahrádku opravdu důsledně chodím cca 8x denně, můžu myslím říct, že výsledek kdy postavičky mají průměrně M5-M7 je docela tristní. O postavách s G-P ani nemluvím, sebrat 80 bylinek místo 400 je k pláči. Nejde mi o ceny. Jde prostě o to, že vyrobíte daleko míň elixírů a tak jich lidé mají míň k dispozici...
Měla jsem takový ježíškovatý nápad, že by každý aktivní člen cechu dostal k Vánocům jeden účet s pěstiteli úrovně P. No, to ani náhodou.
Jaký význam má pro hráče VIP, když ta hrstička, kterou smí vypěstovat, mu stejně neuschne ?
Jediný opravdu smysluplný důvod pro ostatní hráče co pěstují tedy zůstává věhlas.
Herbaření by zasloužilo předělat, respektive vrátit k původnímu systému, tohle je poděl ... :(

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od schvarz » úte 27. srp 2019 22:29:37

Mě jenom fascinuje, že podívám-li se do ElectriXovo odhadu času levelování herbaření, tak je třeba téměř 7000 zasazení. Ke všemu to je podle starého herbaření, k novému se mi to fakt počítat nechce, ale podle mě to vyjde podobně. Není požehnání, ale při levlování je k dispozici více políček, takže předpokládejme, že to tak nějak odpovídá. Řekněme, že budu v průměru pěstovat na 6 políčkách. Zezačátku jen 4 (1 + 2 z premka + hnojivo), později 5, pak 6, pak 7, tak to s těmi šesti trochu přeženu.

7000/6 máme 1166 návštěv zahrádky. Pokud zahrádku navšítvím 8x denně (což je opravdu hodně, to moc lidí nedělá), tak jsem pořád na 145 dnech, což je prostě skoro 5 měsíců. Ale pozor, to je pouze se 100% úspěšností!

Takže se do toho je třeba opřít více!

Na úroveň 11 potřebujeme cca 569 úspěšných sklizní. Trojčlenkou dojdeme k tomu, že s úspěšností vypěstování 40% je celkový počet zasazení 1422!
11-M1 1389 sklizní, s úspěšností 50% je to potom 2778 zasazení.
M1-G1 2451 sklizní, s úspěšností 60% je to potom 4085 zasazení.
G1-P 2430 sklizní, s úspěšností 80% je to potom 3037 zasazení.

Dohromady tedy 12081 zasazení. Pěstujeme-li tedy na šesti políčkách, jsme na cca 2000 zasazeních, respektive hodinách. Navštěvuji-li zahrádku 8x denně, je to 250 dnů. To je šílenost. Tyhle výpočty jsou absolutně nepřesný, možná jsem se brutálně seknul, ale spíš to vypadá, že můj odhad je příliš nízko.

Jedu herbaření na dvou postavách aktivně skoro 3 měsíce. Na té, co začínala od nuly, jsem momentálně na úrovni 14. Celou dobu pěstuji s VIP, hnojivem a zahradnickým prémiem. To je absolutně šílený. A na úrovni P se mi konečně dostane toho, že místo vypěstování 30 bylinek (20 po odečtení zasazených) jich vypěstuju 80. To je motivující, no ne? Kdyby herbaření nedávalo věhlas, tak se na něj srdečně vykašlu a ty kytky budu kupovat, protože kdybych ten čas trávil ve swampu, tak na tom budu prostě líp.

Pro mě je současná podoba herbaření absolutně nevyhovující, nudná, frustrující, prostě hrozná. Něco, co může být tak úžasné, co má tak obrovský potenciál... hrůza.

Co se stane hrozného ekonomice, když půjde těch kytek vypěstovat na P aspoň 150? Nebo 200? Nic. Jako regulovat herní ekonomiku něčím tak nepodstatným, jako jsou kytičky, je absolutně uhozený, když existujou věci jako talismany, okouzla, mapy, swamp a jiný věci, který na druhý straně vah herní ekonomiky zvedají bylinky až k nebesům.

Absolutně nechápu.

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od disaster1591 » úte 27. srp 2019 23:11:18

Pestujem teraz na 4 postavach a to z jedineho dovodu-dava to vehlas a kedze zajdem niekedy aj 2 hg za den, nebyt herbka hodnost je neudrzatelna. Na kazdej postave som zacinal cca od 3-4lvlu,na jednej od 11 tam mam najviac-M2. Pestujem len na polickach za uroven,obcas hnojivo. No postave kde som spravil prve M je vidiet niaky vysledok a bylinky sa trochu zacinaju zbierat, inde je efekt skoro nulovy-raz za tyzden zoberem 200ks z 1 postavy. Takze asi tolko k tomu slavnemu herbareniu :lol:

Uživatelský avatar
SamJsiLama
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 144
Registrován: stř 03. dub 2019 9:20:35
Dal poděkování: 90 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od SamJsiLama » úte 27. srp 2019 23:49:03

Se teda taky přidám.. já osobně pěstuji na 4 postavách s P úrovní a další 3 s méně jak P .. na postavách s P pěstuji výhradně barevné bylinky a můžu říct, že se jich dá nastřádat celkem dost.. kde není P, tak pěstuji obyč kytky a taky se po týdnu musím třeba vysypat, protože je půl inv kytek.. jo jde to pomaleji jak dřív bych řekl, ale dá se v pohodě..

Chodím do práce, chodím ven, stíhám i spát ..

Neříkám, že nebylo fajn, když člověk jednou za čas vypěstoval např. 150 kytek, ale zase na jednom zasazení - 5 polí - nechal 25 kusů, teď nechá 10 .. takže úspora = část zisku .. neztratíte tolik zasazením, ale min vypěstujete.

Levlování je teď nejspíš na dýl, to ano.. ale pořád je to něco kolem roku práce, tak jak to bylo předtím, když člověk hraje s nějakou rozumnou dobou a nesedí u toho hodinu, co hodinu a tahá si to sám.
Zas takovou vědu bych v tom neviděl, vždy si stihnu udělat eliky, které potřebuji a ještě mám zásobu 🤔

Další výhodu máte v tom, že barevné bylinky jsou sklidit jednou za 2 hodiny oproti původním 4 hodinám. Takže když vezmu, že z tech 5 polí vypěstuji např. 70 a další 80, tak mám cca to samé, co bylo dřív za ty 4 hodiny + můžu zasadit i na noc např. než jdu spát a ráno to vyberu a taky v tom mám stále nějaký profit, byť malý 🤪

Zdar a slávu soudtuzi, nehledejte v tom vědu.. je to jen hra 😁😁
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
GreatestEvil
88k+
Full
P
P
P

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od schvarz » stř 28. srp 2019 1:55:35

SamJsiLama píše: úte 27. srp 2019 23:49:03 Se teda taky přidám.. já osobně pěstuji na 4 postavách s P úrovní a další 3 s méně jak P .. na postavách s P pěstuji výhradně barevné bylinky a můžu říct, že se jich dá nastřádat celkem dost.. kde není P, tak pěstuji obyč kytky a taky se po týdnu musím třeba vysypat, protože je půl inv kytek.. jo jde to pomaleji jak dřív bych řekl, ale dá se v pohodě..

Chodím do práce, chodím ven, stíhám i spát ..

Neříkám, že nebylo fajn, když člověk jednou za čas vypěstoval např. 150 kytek, ale zase na jednom zasazení - 5 polí - nechal 25 kusů, teď nechá 10 .. takže úspora = část zisku .. neztratíte tolik zasazením, ale min vypěstujete.

Levlování je teď nejspíš na dýl, to ano.. ale pořád je to něco kolem roku práce, tak jak to bylo předtím, když člověk hraje s nějakou rozumnou dobou a nesedí u toho hodinu, co hodinu a tahá si to sám.
Zas takovou vědu bych v tom neviděl, vždy si stihnu udělat eliky, které potřebuji a ještě mám zásobu 🤔

Další výhodu máte v tom, že barevné bylinky jsou sklidit jednou za 2 hodiny oproti původním 4 hodinám. Takže když vezmu, že z tech 5 polí vypěstuji např. 70 a další 80, tak mám cca to samé, co bylo dřív za ty 4 hodiny + můžu zasadit i na noc např. než jdu spát a ráno to vyberu a taky v tom mám stále nějaký profit, byť malý 🤪

Zdar a slávu soudtuzi, nehledejte v tom vědu.. je to jen hra 😁😁
Mně přijde špatný, že člověk musí jednu postavu krmit sedmi zahradníky. Mně mí 2 herbařící pracovníci nestačí ani na fundování elixírů do Kerindoru. A to chodím jen párkrát do týdne na hodinku a půl vždycky. A to ještě potřebuju elíky do arény, na krocení, yada yada... Nechci mít 7 postav, abych nemusel kupovat elíky.
Navíc ty porovnáváš 4 postavy s P a 3 s něčím míň, ale ty docela hraješ, takže to bude něco okolo G. To máš hrozně zkreslený, protože na těch úrovních máš už 80 a 90% šanci na vypěstování a maximum vypěstovaných rostlinek je taky o dost vyšší. I na M už je to prostě o dost lepší, než 1-19. Nutno dodat, že M1 rozhodně není polovina cesty, ale spíš taková třetina.

Máš pravdu v tom, že ušetříš za pěstovaní. Ale uveďme si příklad.
Dřív bys zasadil 25 kytek a vypěstoval jich dohromady, řekněme, 120, ať nežeru. To je 95 čistého.
Dneska zasadíš 10 a vypěstuješ kytek 80. 70 čistého.
V tom je ten rozdíl. A to se hrozně moc snažím to zkreslit, aby to šlo k sobě.

Co se týká toho "roku práce", tak si myslím, že teď je to zkrátka horší.
Je to z toho důvodu, že dříve dalo požehnání tak moc kytek a tak moc bodů, že to převážilo tu špatnou šanci na vypěstování.
Ale i kdyby, tak proč bych se s tím měl rok dělat? Jaká je motivace? Tolik času a co z toho, pár kytiček, který jsou prakticky bez ceny? To radši budu vydělávat o 2 hodiny dýl a za tu miliardu a čtvrt si ty elíky prostě nakoupím.
Herbaření dělám jen kvůli věhlasu a protože mě to vždy bavilo. Žádná jiná výhoda v tom zkrátka není.

Uživatelský avatar
SamJsiLama
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 144
Registrován: stř 03. dub 2019 9:20:35
Dal poděkování: 90 poděkování
Dostal poděkování: 88 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od SamJsiLama » stř 28. srp 2019 2:14:50

schvarz píše: stř 28. srp 2019 1:55:35
SamJsiLama píše: úte 27. srp 2019 23:49:03 Se teda taky přidám.. já osobně pěstuji na 4 postavách s P úrovní a další 3 s méně jak P .. na postavách s P pěstuji výhradně barevné bylinky a můžu říct, že se jich dá nastřádat celkem dost.. kde není P, tak pěstuji obyč kytky a taky se po týdnu musím třeba vysypat, protože je půl inv kytek.. jo jde to pomaleji jak dřív bych řekl, ale dá se v pohodě..

Chodím do práce, chodím ven, stíhám i spát ..

Neříkám, že nebylo fajn, když člověk jednou za čas vypěstoval např. 150 kytek, ale zase na jednom zasazení - 5 polí - nechal 25 kusů, teď nechá 10 .. takže úspora = část zisku .. neztratíte tolik zasazením, ale min vypěstujete.

Levlování je teď nejspíš na dýl, to ano.. ale pořád je to něco kolem roku práce, tak jak to bylo předtím, když člověk hraje s nějakou rozumnou dobou a nesedí u toho hodinu, co hodinu a tahá si to sám.
Zas takovou vědu bych v tom neviděl, vždy si stihnu udělat eliky, které potřebuji a ještě mám zásobu 🤔

Další výhodu máte v tom, že barevné bylinky jsou sklidit jednou za 2 hodiny oproti původním 4 hodinám. Takže když vezmu, že z tech 5 polí vypěstuji např. 70 a další 80, tak mám cca to samé, co bylo dřív za ty 4 hodiny + můžu zasadit i na noc např. než jdu spát a ráno to vyberu a taky v tom mám stále nějaký profit, byť malý 🤪

Zdar a slávu soudtuzi, nehledejte v tom vědu.. je to jen hra 😁😁
Mně přijde špatný, že člověk musí jednu postavu krmit sedmi zahradníky. Mně mí 2 herbařící pracovníci nestačí ani na fundování elixírů do Kerindoru. A to chodím jen párkrát do týdne na hodinku a půl vždycky. A to ještě potřebuju elíky do arény, na krocení, yada yada... Nechci mít 7 postav, abych nemusel kupovat elíky.
Navíc ty porovnáváš 4 postavy s P a 3 s něčím míň, ale ty docela hraješ, takže to bude něco okolo G. To máš hrozně zkreslený, protože na těch úrovních máš už 80 a 90% šanci na vypěstování a maximum vypěstovaných rostlinek je taky o dost vyšší. I na M už je to prostě o dost lepší, než 1-19. Nutno dodat, že M1 rozhodně není polovina cesty, ale spíš taková třetina.

Máš pravdu v tom, že ušetříš za pěstovaní. Ale uveďme si příklad.
Dřív bys zasadil 25 kytek a vypěstoval jich dohromady, řekněme, 120, ať nežeru. To je 95 čistého.
Dneska zasadíš 10 a vypěstuješ kytek 80. 70 čistého.
V tom je ten rozdíl. A to se hrozně moc snažím to zkreslit, aby to šlo k sobě.

Co se týká toho "roku práce", tak si myslím, že teď je to zkrátka horší.
Je to z toho důvodu, že dříve dalo požehnání tak moc kytek a tak moc bodů, že to převážilo tu špatnou šanci na vypěstování.
Ale i kdyby, tak proč bych se s tím měl rok dělat? Jaká je motivace? Tolik času a co z toho, pár kytiček, který jsou prakticky bez ceny? To radši budu vydělávat o 2 hodiny dýl a za tu miliardu a čtvrt si ty elíky prostě nakoupím.
Herbaření dělám jen kvůli věhlasu a protože mě to vždy bavilo. Žádná jiná výhoda v tom zkrátka není.
Když říkáš, že v tom výhoda není, nikdo tě nenutí to dělat, ale pak nechápu proč se tu rozebírá toto téma..
Ano hraju docela dlouho, takže mě nelze srovnávat s někým, kdo hraje rok, nebo dva .. ale taky jsem na tom byl stejně v té době a nikde jsem nic nepsal jak je všechno špatný jak tohle a jak tamto.. dneska máte spoustu možností, spíš bych řekl, že v některých věcech i o dost lehčí.

A těma bylinkama z x postav, kde pěstuji + hraju dual už dost dlouho s Ivet, tak využíváme na spousty postav ty eliky, nekrmí to jen jednu postavu..
Máš to hg, keri, cido pak něco i na arénu, války a hlavně entarian. A ne všude se chodí s jednou postavou.

Takže to asi vše
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
GreatestEvil
88k+
Full
P
P
P

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od schvarz » stř 28. srp 2019 10:55:07

SamJsiLama píše: stř 28. srp 2019 2:14:50
...

Když říkáš, že v tom výhoda není, nikdo tě nenutí to dělat, ale pak nechápu proč se tu rozebírá toto téma..
Ano hraju docela dlouho, takže mě nelze srovnávat s někým, kdo hraje rok, nebo dva .. ale taky jsem na tom byl stejně v té době a nikde jsem nic nepsal jak je všechno špatný jak tohle a jak tamto.. dneska máte spoustu možností, spíš bych řekl, že v některých věcech i o dost lehčí.

A těma bylinkama z x postav, kde pěstuji + hraju dual už dost dlouho s Ivet, tak využíváme na spousty postav ty eliky, nekrmí to jen jednu postavu..
Máš to hg, keri, cido pak něco i na arénu, války a hlavně entarian. A ne všude se chodí s jednou postavou.

Takže to asi vše
Vypsal jsem Ti, proč to řeším a vypsal jsem Ti, proč to dělám, takže trochu nechápu tvou odpověď.
Téma se tu rozebírá, protože stav herbaření je TRISTNÍ. Je to demotivující, časová investice se nevrací, nutnost pravidelných návštěv je hrozná vzhledem k tomu, co z toho člověk má.
200 obyčejných bylinek stojí 10-15kk. 200 barevných 45-65kk.
Vypěstovat 200 obyčejných s P je otázka tak 3-4 návštěv zahrádky. 200 barevných ještě víc. Při tom ale nemůžu s tou postavou nic jinýho dělat, protože musím být schopný k té zahrádce jít. Nemůžu teda jít do swampu, kerindoru, nikam. To je přece úplně špatně - herbaření by mělo být odměňující, motivující. To je správný game design.

Ty tedy sedmi zahradníky zásobuješ svoje hraní, ok. Mně to pořád nepřijde ok. Sedm postav je moc, i čtyři postavy jsou moc.

ddavidd
Lv. 18
Lv. 18
Příspěvky: 193
Registrován: stř 18. srp 2010 20:18:55
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od ddavidd » stř 28. srp 2019 12:39:38

schvarz píše: stř 28. srp 2019 10:55:07
SamJsiLama píše: stř 28. srp 2019 2:14:50
...

Když říkáš, že v tom výhoda není, nikdo tě nenutí to dělat, ale pak nechápu proč se tu rozebírá toto téma..
Ano hraju docela dlouho, takže mě nelze srovnávat s někým, kdo hraje rok, nebo dva .. ale taky jsem na tom byl stejně v té době a nikde jsem nic nepsal jak je všechno špatný jak tohle a jak tamto.. dneska máte spoustu možností, spíš bych řekl, že v některých věcech i o dost lehčí.

A těma bylinkama z x postav, kde pěstuji + hraju dual už dost dlouho s Ivet, tak využíváme na spousty postav ty eliky, nekrmí to jen jednu postavu..
Máš to hg, keri, cido pak něco i na arénu, války a hlavně entarian. A ne všude se chodí s jednou postavou.

Takže to asi vše
Vypsal jsem Ti, proč to řeším a vypsal jsem Ti, proč to dělám, takže trochu nechápu tvou odpověď.
Téma se tu rozebírá, protože stav herbaření je TRISTNÍ. Je to demotivující, časová investice se nevrací, nutnost pravidelných návštěv je hrozná vzhledem k tomu, co z toho člověk má.
200 obyčejných bylinek stojí 10-15kk. 200 barevných 45-65kk.
Vypěstovat 200 obyčejných s P je otázka tak 3-4 návštěv zahrádky. 200 barevných ještě víc. Při tom ale nemůžu s tou postavou nic jinýho dělat, protože musím být schopný k té zahrádce jít. Nemůžu teda jít do swampu, kerindoru, nikam. To je přece úplně špatně - herbaření by mělo být odměňující, motivující. To je správný game design.

Ty tedy sedmi zahradníky zásobuješ svoje hraní, ok. Mně to pořád nepřijde ok. Sedm postav je moc, i čtyři postavy jsou moc.
Ako môžeš napísať, že keď zasadiš, nemôžeš nič ine robiť.... ja nesadim na profit, elixiry len tie najnutnejšie, mam to hlavne na vehlas... ale swamp aj keby ti 7 hodin trval, tak sa po bylinky môžeš vrátiť, nikto nekaže vyberať ich okamžite ako vyrastú predsa. A keďže môžeš zasadiť a rastú same.... vualaaaa máš to ako bonus a popri tom si môžeš robiť čo chceš, čo sa ti viac oplatí ako to zlé sadenie
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (160)
Buff - Assisie (157)
Šaman - StormEye (160)
Ninja - Arachgar (145)
War aura - QuuDeo (136)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (136)

jfz
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 97
Registrován: pát 22. dub 2011 15:18:30
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 130 poděkování

Re: Přepracované herbaření

Příspěvek od jfz » stř 28. srp 2019 13:19:57

Georgiew prostě vyznává svou lásku a loajalitu, Siene. I kdyby to bylo ještě horší, i kdyby nevyrostlo vůbec nic, napsal by že je to OK, že můžeš dělat něco jiného přece a že bez elíků se dá taky žít. Asi to má svůj účel, třeba aspiruje na nějaký post, za mě palec dolů, slovy klasika - "Ctyři nohy dobrééééé, dvě špatnéééé ..."

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline TheDobbyk 
offline hg003 
offline nobody1