Smer Ekury?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
filipirobin
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. srp 2014 19:31:39
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od filipirobin » pon 25. dub 2022 18:42:09

Přesně takhle lidi tenkrát plakali že chtějí něco nového na offiku.. pak se začlo přidávat a ta hra se tak dokopala že odešel i zbytek co tam ještě hrál.. já tu hru mám jako odreagování po večerech, pustím si k tomu hudbu nebo nějakou audioknihu a relaxuju, nepotřebuju žádné novinky je tam toho spousta co dělat a střídat to tak nějak aby to neomrzelo.. buďte rádi že tu ta ekura je.. že je tu nějakej server u kterého v žádném případě nejde o to rvát do toho real prachy a eventy které sou opravdu zpestření a zábava a né jen nahrabani peněz pro majitele.. a taky server u kterého máte jako u jednoho z mála jistotu že ho následující den nezhasnou, protože prostě chtějí... když chcete hru u které se musíte soustředit a ne jen čumět do pc a držet mezerník běžte hrát hru která si vyžaduje vaší 100% pozornost, dneska sou všechny hry na tenhle styl.. metin ne, a každá novinka kterou přidají vás po čase stejně znova omrzí. Krom toho vážně ste tak naivní že si myslíte že když přidají nějakou ultra mega novou mapu a udělají reklamu že to natáhne mladší generaci? Dečka už vám dneska hrát nějakej metin nepůjdou i kdyby ste jim za to platili, to mi věřte..
Každopádně netvrdím že bych se novinkám nějak bránil.. něco nového ve stylu rokle by bylo super.. lidi by měli co objevovat.. to je vždy fajn... Ale proboha netvrďte tu že server umře když hned teď okamžitě něco nepřidaj.. protože když se nad tím zkusite zamyslet je to spíš naopak...

Uživatelský avatar
BustMh0mas
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 87
Registrován: ned 29. črc 2018 11:24:39
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od BustMh0mas » pon 25. dub 2022 21:22:17

Už delší dobu přemýšlím, jestli sem taky něco přihodit, trochu si zafilozofovat nebo si to nechat pro sebe, ale w/e.
Z pohledu hráče, co tu hraje komplet odznova, necelý dva roky po delší pauze, to vidím asi následovně.

- Je mi celkem jedno kdy bude velkej update, čím později, tím lépe. Něco mi totiž říká, že po updatu se ještě více prohloubí rozdíly mezi novými hráči a těmi, kteří tu hrají už x let a mají našetřeno na dalších x let dopředu. Ale to je jen takovej můj výstřel do tmy.
- Po těch dvou letech tu pořád mám co dělat jako dalších x set hráčů. To jen ti co mají několik komplet hotových PvM + PvP postav, výbavy do všech map a několik bilionů na šeku se tu asi právem nudí. Být na jejich místě, cítil bych to úplně stejně a každým dnem netrpělivě očekával již zmíněný update.
- Co tu naopak ještě na ekuře ty dlouho hrající hráče drží je myslím komunita a války. Za těch několik let už si mezi sebou vybudovali určitý vztahy a nebýt toho, tak už tu dávno drtivá většina není. Nedokážu si totiž představit někoho, kdo po 8 letech každej den s úsměvem na tváři logne dropa a několik hodin se prcá na mole nebo u veteše kvůli yangům, který nemá ani reálně za co moc utratit.
- Je myslím ale úplně zbytečný nějakej update řešit. Mluvilo se o tom, ví se o tom, pracuje se na tom a to, že tu budete někteří rýpat do vývojářů, tím ten proces zrovna moc neurychlíte, spíš naopak :D

Je ale pravda, že by ta ekura chtěla nějak oživit, teď nemyslím přímo velkej update, ale aspoň nějaký "drobnosti", který by dokázali přitáhnout více lidí a zároveň udělat tu hru znovu atraktivní i pro starší hráče. Pár měsíců zpátky jsem si například zavařil mozkový závity u jednoho návrhu, kterej by více méně překopal cechovní války, ano ty války, který se naposledy aktivně chodili před několika lety a teď už je ta možnost u správce bitev defakto k ničemu. Bohužel byl tento nápad bleskurychle smeten ze stolu.
Obrázek

Uživatelský avatar
GiVeMeLoVe
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 146
Registrován: stř 06. kvě 2015 11:37:55
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od GiVeMeLoVe » úte 26. dub 2022 13:02:33

filipirobin píše: pon 25. dub 2022 18:42:09 Přesně takhle lidi tenkrát plakali že chtějí něco nového na offiku.. pak se začlo přidávat a ta hra se tak dokopala že odešel i zbytek co tam ještě hrál.. já tu hru mám jako odreagování po večerech, pustím si k tomu hudbu nebo nějakou audioknihu a relaxuju, nepotřebuju žádné novinky je tam toho spousta co dělat a střídat to tak nějak aby to neomrzelo.. buďte rádi že tu ta ekura je.. že je tu nějakej server u kterého v žádném případě nejde o to rvát do toho real prachy a eventy které sou opravdu zpestření a zábava a né jen nahrabani peněz pro majitele.. a taky server u kterého máte jako u jednoho z mála jistotu že ho následující den nezhasnou, protože prostě chtějí... když chcete hru u které se musíte soustředit a ne jen čumět do pc a držet mezerník běžte hrát hru která si vyžaduje vaší 100% pozornost, dneska sou všechny hry na tenhle styl.. metin ne, a každá novinka kterou přidají vás po čase stejně znova omrzí. Krom toho vážně ste tak naivní že si myslíte že když přidají nějakou ultra mega novou mapu a udělají reklamu že to natáhne mladší generaci? Dečka už vám dneska hrát nějakej metin nepůjdou i kdyby ste jim za to platili, to mi věřte..
Každopádně netvrdím že bych se novinkám nějak bránil.. něco nového ve stylu rokle by bylo super.. lidi by měli co objevovat.. to je vždy fajn... Ale proboha netvrďte tu že server umře když hned teď okamžitě něco nepřidaj.. protože když se nad tím zkusite zamyslet je to spíš naopak...
Ten server už umřel, to že to lidi jako ty zapnou když poslouchají audioknihu na hodinu za týden nedělá server hraným a aktivním. Je to spíš k pláči vidět ekuru v takhle bídném stavu kde jí tvoří hlavně komunita hráčů jako si ty. Neambiciozních, neaktivních hráčů kteří by nejradši aby server zůstal až do konce stejný, což logicky nejde, všechno se musí vyvíjet nebo alespoň jít jakštakš s dobou.
Bez nových hráčů to bude na ekuře den ode dne horší a horší.

Samo1996
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 30. pro 2021 14:46:32
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od Samo1996 » úte 26. dub 2022 14:50:33

GiVeMeLoVe píše: úte 26. dub 2022 13:02:33
filipirobin píše: pon 25. dub 2022 18:42:09 Přesně takhle lidi tenkrát plakali že chtějí něco nového na offiku.. pak se začlo přidávat a ta hra se tak dokopala že odešel i zbytek co tam ještě hrál.. já tu hru mám jako odreagování po večerech, pustím si k tomu hudbu nebo nějakou audioknihu a relaxuju, nepotřebuju žádné novinky je tam toho spousta co dělat a střídat to tak nějak aby to neomrzelo.. buďte rádi že tu ta ekura je.. že je tu nějakej server u kterého v žádném případě nejde o to rvát do toho real prachy a eventy které sou opravdu zpestření a zábava a né jen nahrabani peněz pro majitele.. a taky server u kterého máte jako u jednoho z mála jistotu že ho následující den nezhasnou, protože prostě chtějí... když chcete hru u které se musíte soustředit a ne jen čumět do pc a držet mezerník běžte hrát hru která si vyžaduje vaší 100% pozornost, dneska sou všechny hry na tenhle styl.. metin ne, a každá novinka kterou přidají vás po čase stejně znova omrzí. Krom toho vážně ste tak naivní že si myslíte že když přidají nějakou ultra mega novou mapu a udělají reklamu že to natáhne mladší generaci? Dečka už vám dneska hrát nějakej metin nepůjdou i kdyby ste jim za to platili, to mi věřte..
Každopádně netvrdím že bych se novinkám nějak bránil.. něco nového ve stylu rokle by bylo super.. lidi by měli co objevovat.. to je vždy fajn... Ale proboha netvrďte tu že server umře když hned teď okamžitě něco nepřidaj.. protože když se nad tím zkusite zamyslet je to spíš naopak...
Ten server už umřel, to že to lidi jako ty zapnou když poslouchají audioknihu na hodinu za týden nedělá server hraným a aktivním. Je to spíš k pláči vidět ekuru v takhle bídném stavu kde jí tvoří hlavně komunita hráčů jako si ty. Neambiciozních, neaktivních hráčů kteří by nejradši aby server zůstal až do konce stejný, což logicky nejde, všechno se musí vyvíjet nebo alespoň jít jakštakš s dobou.
Bez nových hráčů to bude na ekuře den ode dne horší a horší.
A to si fakt taký naivný že ti pôjde hrať niekto túto hru v 2022? :lol: Ale ak poznáš niekoho osobne kto to nikdy nehral a bude si to chcieť ísť zahrať len práve preto že sa spraví nejaký nový update tak sa ti ospravedlňujem a beriem s5. ;) Myslím že chyba nie je len na Ekure ale úpadok hráčov sa deje všade na každej hre s podobným obsahom, tiež ma to sere ale bohužiaľ tak to je. Som rád že si Ekuru môžem ešte vôbec zapnúť a vyplniť svoj voľný čas.
ObrázekmoneyyyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
160
Jinno
HodSeminko
Aura
Full bio
P
P
P
5/5
Obrázek

filipirobin
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. srp 2014 19:31:39
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od filipirobin » úte 26. dub 2022 16:57:11

GiVeMeLoVe píše: úte 26. dub 2022 13:02:33
filipirobin píše: pon 25. dub 2022 18:42:09 Přesně takhle lidi tenkrát plakali že chtějí něco nového na offiku.. pak se začlo přidávat a ta hra se tak dokopala že odešel i zbytek co tam ještě hrál.. já tu hru mám jako odreagování po večerech, pustím si k tomu hudbu nebo nějakou audioknihu a relaxuju, nepotřebuju žádné novinky je tam toho spousta co dělat a střídat to tak nějak aby to neomrzelo.. buďte rádi že tu ta ekura je.. že je tu nějakej server u kterého v žádném případě nejde o to rvát do toho real prachy a eventy které sou opravdu zpestření a zábava a né jen nahrabani peněz pro majitele.. a taky server u kterého máte jako u jednoho z mála jistotu že ho následující den nezhasnou, protože prostě chtějí... když chcete hru u které se musíte soustředit a ne jen čumět do pc a držet mezerník běžte hrát hru která si vyžaduje vaší 100% pozornost, dneska sou všechny hry na tenhle styl.. metin ne, a každá novinka kterou přidají vás po čase stejně znova omrzí. Krom toho vážně ste tak naivní že si myslíte že když přidají nějakou ultra mega novou mapu a udělají reklamu že to natáhne mladší generaci? Dečka už vám dneska hrát nějakej metin nepůjdou i kdyby ste jim za to platili, to mi věřte..
Každopádně netvrdím že bych se novinkám nějak bránil.. něco nového ve stylu rokle by bylo super.. lidi by měli co objevovat.. to je vždy fajn... Ale proboha netvrďte tu že server umře když hned teď okamžitě něco nepřidaj.. protože když se nad tím zkusite zamyslet je to spíš naopak...
Ten server už umřel, to že to lidi jako ty zapnou když poslouchají audioknihu na hodinu za týden nedělá server hraným a aktivním. Je to spíš k pláči vidět ekuru v takhle bídném stavu kde jí tvoří hlavně komunita hráčů jako si ty. Neambiciozních, neaktivních hráčů kteří by nejradši aby server zůstal až do konce stejný, což logicky nejde, všechno se musí vyvíjet nebo alespoň jít jakštakš s dobou.
Bez nových hráčů to bude na ekuře den ode dne horší a horší.
Takže kvůli mě podobným server už skapal.. hmm.. co můžu udělat pro oživení? Vypnu audioknihu abych měl 100% klid na sekání metinu nebo na sekání ve swampu? Mám dát v práci výpověď ať můžu hrát 16 hodin denně, pak bude server oživen?
Nepomáhám třeba tím že každý den postavím stánek, nebo že do toho měsíčně pošlu nějaké prachy?? Asi ne že.. to není dost ambiciózní..
já osobně jako člověk co tomu úpadku přihlíží jsem rád třeba i za troubu co by se sem přišel podívat třeba i jednou za měsíc..

Jak říkám.. je mi tak nějak ukradený co přidají nebo ne.. nic co by přidali hru ale nespasí a ani nikam neposune.. bude to furt stejná hra kde se bude furt do něčeho sekat a sbírat ze země drop.. když chceš posun tak běž hrát jinou hru, protože metin je metin.. a žádnej update z toho nic jiného ani nového neudělá...

Uživatelský avatar
MoCKeR
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 239
Registrován: pát 12. črc 2013 19:15:28
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od MoCKeR » úte 26. dub 2022 17:36:54

filipirobin píše: úte 26. dub 2022 16:57:11
GiVeMeLoVe píše: úte 26. dub 2022 13:02:33
filipirobin píše: pon 25. dub 2022 18:42:09 Přesně takhle lidi tenkrát plakali že chtějí něco nového na offiku.. pak se začlo přidávat a ta hra se tak dokopala že odešel i zbytek co tam ještě hrál.. já tu hru mám jako odreagování po večerech, pustím si k tomu hudbu nebo nějakou audioknihu a relaxuju, nepotřebuju žádné novinky je tam toho spousta co dělat a střídat to tak nějak aby to neomrzelo.. buďte rádi že tu ta ekura je.. že je tu nějakej server u kterého v žádném případě nejde o to rvát do toho real prachy a eventy které sou opravdu zpestření a zábava a né jen nahrabani peněz pro majitele.. a taky server u kterého máte jako u jednoho z mála jistotu že ho následující den nezhasnou, protože prostě chtějí... když chcete hru u které se musíte soustředit a ne jen čumět do pc a držet mezerník běžte hrát hru která si vyžaduje vaší 100% pozornost, dneska sou všechny hry na tenhle styl.. metin ne, a každá novinka kterou přidají vás po čase stejně znova omrzí. Krom toho vážně ste tak naivní že si myslíte že když přidají nějakou ultra mega novou mapu a udělají reklamu že to natáhne mladší generaci? Dečka už vám dneska hrát nějakej metin nepůjdou i kdyby ste jim za to platili, to mi věřte..
Každopádně netvrdím že bych se novinkám nějak bránil.. něco nového ve stylu rokle by bylo super.. lidi by měli co objevovat.. to je vždy fajn... Ale proboha netvrďte tu že server umře když hned teď okamžitě něco nepřidaj.. protože když se nad tím zkusite zamyslet je to spíš naopak...
Ten server už umřel, to že to lidi jako ty zapnou když poslouchají audioknihu na hodinu za týden nedělá server hraným a aktivním. Je to spíš k pláči vidět ekuru v takhle bídném stavu kde jí tvoří hlavně komunita hráčů jako si ty. Neambiciozních, neaktivních hráčů kteří by nejradši aby server zůstal až do konce stejný, což logicky nejde, všechno se musí vyvíjet nebo alespoň jít jakštakš s dobou.
Bez nových hráčů to bude na ekuře den ode dne horší a horší.
Takže kvůli mě podobným server už skapal.. hmm.. co můžu udělat pro oživení? Vypnu audioknihu abych měl 100% klid na sekání metinu nebo na sekání ve swampu? Mám dát v práci výpověď ať můžu hrát 16 hodin denně, pak bude server oživen?
Nepomáhám třeba tím že každý den postavím stánek, nebo že do toho měsíčně pošlu nějaké prachy?? Asi ne že.. to není dost ambiciózní..
já osobně jako člověk co tomu úpadku přihlíží jsem rád třeba i za troubu co by se sem přišel podívat třeba i jednou za měsíc..

Jak říkám.. je mi tak nějak ukradený co přidají nebo ne.. nic co by přidali hru ale nespasí a ani nikam neposune.. bude to furt stejná hra kde se bude furt do něčeho sekat a sbírat ze země drop.. když chceš posun tak běž hrát jinou hru, protože metin je metin.. a žádnej update z toho nic jiného ani nového neudělá...
súhlasim

nehrat ekuru 16h denne když se neco prida ...a budete mat co delat :lol: ... to že tu hru hrajete 8-12 let bez zastaveni nebo trochu pauzama ..neznamena že se automaticky musí neco pridávat ...když se nudite vyhodte vybavu a začnite odznovu :D pridaného je toho dost ...su tu lidi co ešte nikdy nemeli ani drači veci +9 ...takže nevidim duvod zmeny v tomto smere ..začatečnikum určite stačí jak to je ..pvp mapa na cbčka by se hodila ale neviem ake razantne zmeny očakavate vy :D deti hraju fortnite a hry s top grafikou ..po tych letech co ta hra funguje mužeme byt radi že to de zapnout :lol: a že se dá neco koupit na tržnici... a ne se stežovat :up:
Obrázek

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od Anderson » úte 26. dub 2022 18:31:08

Rozhodne by nebolo cieľom hľadať nových ľudí, ktorí v živote Ekuru, či iný privátny server nehrali, pretože je to vopred prehraný boj, tak ako kopa z vás povedala a neni to nič nové pod slnkom, nikto nový Ekuru hrať nepríde.
Pointou ale nie je sem dostať nových ľudí.
Ekura ako taká má svoje meno vo svete CZ/SK privátnych serverov (a dovolím si povedať nie zrovna malé meno).
Očividný problém je v tom, že tento server xy rokov stagnuje.
To že niekto nedokázal nasadiť dračie+9 alebo akýkoľvek iný argument tipu "ja, alebo niekto iný niečo nedokázal, tak nikto iný sa nebude posúvať ďalej" je tak hlúpy argument s tak veľkými klapkami na očiach, že by som sa hanbil takú hovadinu napísať..
Je tu kopa hráčov, ktorí hrajú privátne servery (dovolím si od boku streliť, že to sú tisícky). Len bohužial o Ekuru záujem nemajú, lebo im nemá čo ponúknuť.
Nechcem tým povedať, že sa teraz má Ekura prekopať tak aby sa páčila každému. Ale argumentovať nedostatok hráčov tým, že je celkovo málo hráčov, ktorý hrajú privátne servery je skrátka klamstvo..

Samozrejme pán loupeznik stihol vo svojich 2 príspevkoch povedať to isté, ako tu všetci sedia 24/7 len on je nadčlovek a vživote tú hru ani len nezapol ..
Tak len a len pre teba - niektorí ľudia majú IQ vyššie ako váhu (čo očividne neni tvoj prípad) a vedia, že táto hra sa dá hrať kľudne aj 1-2 hodinky denne tak, aby si behom pár mesiacov dosiahol spomínaný "end-game" stačí len pri hraní premýšľať.

Čo ma späť vracia k tomu - ak to niekto hrá len pre relax alebo odreagovanie s tým, že nemá žiaden pomyselný "cieľ" tak je to úplne v poriadku a nikto Vám to nemá za zlé, ale na základe vášho gameplayu hovoriť o tom, že updaty sú zbytočné je celkom na hlavu.
ende

Uživatelský avatar
MoCKeR
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 239
Registrován: pát 12. črc 2013 19:15:28
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od MoCKeR » úte 26. dub 2022 21:11:10

Anderson píše: úte 26. dub 2022 18:31:08 Rozhodne by nebolo cieľom hľadať nových ľudí, ktorí v živote Ekuru, či iný privátny server nehrali, pretože je to vopred prehraný boj, tak ako kopa z vás povedala a neni to nič nové pod slnkom, nikto nový Ekuru hrať nepríde.
Pointou ale nie je sem dostať nových ľudí.
Ekura ako taká má svoje meno vo svete CZ/SK privátnych serverov (a dovolím si povedať nie zrovna malé meno).
Očividný problém je v tom, že tento server xy rokov stagnuje.
To že niekto nedokázal nasadiť dračie+9 alebo akýkoľvek iný argument tipu "ja, alebo niekto iný niečo nedokázal, tak nikto iný sa nebude posúvať ďalej" je tak hlúpy argument s tak veľkými klapkami na očiach, že by som sa hanbil takú hovadinu napísať..
Je tu kopa hráčov, ktorí hrajú privátne servery (dovolím si od boku streliť, že to sú tisícky). Len bohužial o Ekuru záujem nemajú, lebo im nemá čo ponúknuť.
Nechcem tým povedať, že sa teraz má Ekura prekopať tak aby sa páčila každému. Ale argumentovať nedostatok hráčov tým, že je celkovo málo hráčov, ktorý hrajú privátne servery je skrátka klamstvo..

Samozrejme pán loupeznik stihol vo svojich 2 príspevkoch povedať to isté, ako tu všetci sedia 24/7 len on je nadčlovek a vživote tú hru ani len nezapol ..
Tak len a len pre teba - niektorí ľudia majú IQ vyššie ako váhu (čo očividne neni tvoj prípad) a vedia, že táto hra sa dá hrať kľudne aj 1-2 hodinky denne tak, aby si behom pár mesiacov dosiahol spomínaný "end-game" stačí len pri hraní premýšľať.

Čo ma späť vracia k tomu - ak to niekto hrá len pre relax alebo odreagovanie s tým, že nemá žiaden pomyselný "cieľ" tak je to úplne v poriadku a nikto Vám to nemá za zlé, ale na základe vášho gameplayu hovoriť o tom, že updaty sú zbytočné je celkom na hlavu.
samozrejme tu je x prispevkov a musel si vypichnut ten moj ty IQ gamer :lol: :lol: ...ak ta to nebaví tak chod hrat inú hru a neplač tu nejsi 1. ani poslední :omg: ... end game behom par mesiacov 1-2h denne? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to nevím teda co je pro tebe end game asi psat na forum jak je ekura pozadu :lol: :lol: :lol: :lol: ... ty si myslíš že kvuli tomu že ja nemam drači+9 tak píšu že ma hra stagnovat? :lol: :lol: :lol: me se chitinove veci hreji v skladu +4 +3 nepotrebuju drači a ani za tema chitinama se neženu a pišu že pvp mapa by se hodila ..nvm co chceš ty ...mužeš neco napsat.... chtel by si litat na drakovi? nebo? :lol: :lol: hraju nekdy 1-2h za 3 dny a hra me baví :D ....nemam potrebu tu brečet jak se nedelaji updaty :ouch: když ty hraješ 1-2h denne... naco tu píšeš jak nemaš co delat? protože by si chtel hrat 10 hodin? :lol: :lol: to je možna tim že tu maš 12 let vybavu ty lopa** tak ji prodej a dej kkk začatečnikum a začni od 0 :D treba te to začne bavit zas :lol: a mužeš tu byt 13h denne nebo par mesicu po 1-2h denne ..a budeš tam kde si ted vid :D " END GAME " :up: :lol: :lol: ..pak te prejde psat na forum aby ti GM vytvorili nejakou zabavu protože te to po 12 letech nebaví :lol: :lol: :lol: :lol: ..ušetriš forum :lol: :lol: pritom tvl co se pridali chitiny to snad neni ani 2 roky ...nepiš jak je ta hra zla a jak ji nikdo nehra....jen proto že ty nemáš co hrat :lol: :lol: maš asi nudnej život a tak tu zakladaš temu jak je Ekura low a at neco GM delaji s tim :heart: :lol: :lol:

ps. mužu ti to hodit i do farby
Obrázek

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od Anderson » úte 26. dub 2022 21:40:34

MoCKeR píše: úte 26. dub 2022 21:11:10
samozrejme tu je x prispevkov a musel si vypichnut ten moj ty IQ gamer :lol: :lol: ...ak ta to nebaví tak chod hrat inú hru a neplač tu nejsi 1. ani poslední :omg: ... end game behom par mesiacov 1-2h denne? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to nevím teda co je pro tebe end game asi psat na forum jak je ekura pozadu :lol: :lol: :lol: :lol: ... ty si myslíš že kvuli tomu že ja nemam drači+9 tak píšu že ma hra stagnovat? :lol: :lol: :lol: me se chitinove veci hreji v skladu +4 +3 nepotrebuju drači a ani za tema chitinama se neženu a pišu že pvp mapa by se hodila ..nvm co chceš ty ...mužeš neco napsat.... chtel by si litat na drakovi? nebo? :lol: :lol: hraju nekdy 1-2h za 3 dny a hra me baví :D ....nemam potrebu tu brečet jak se nedelaji updaty :ouch: když ty hraješ 1-2h denne... naco tu píšeš jak nemaš co delat? protože by si chtel hrat 10 hodin? :lol: :lol: to je možna tim že tu maš 12 let vybavu ty lopa** tak ji prodej a dej kkk začatečnikum a začni od 0 :D treba te to začne bavit zas :lol: a mužeš tu byt 13h denne nebo par mesicu po 1-2h denne ..a budeš tam kde si ted vid :D " END GAME " :up: :lol: :lol: ..pak te prejde psat na forum aby ti GM vytvorili nejakou zabavu protože te to po 12 letech nebaví :lol: :lol: :lol: :lol: ..ušetriš forum :lol: :lol: pritom tvl co se pridali chitiny to snad neni ani 2 roky ...nepiš jak je ta hra zla a jak ji nikdo nehra....jen proto že ty nemáš co hrat :lol: :lol: maš asi nudnej život a tak tu zakladaš temu jak je Ekura low a at neco GM delaji s tim :heart: :lol: :lol:

ps. mužu ti to hodit i do farby
Nemá zmysel ďalej reagovať, si idiot a očividne sa tým ani netajíš.
Pevne verím, že dojdeš do bodu, kedy si uvedomíš, že idiot si a niečo s tým začneš robiť.
Držím palce.

Máš pravdu, už na teba reagovať nebudem, pretože hádať sa s tebou znamená, že sa znižujem na tvoju úroveň a na také dno rozhodne nejdem..
(Ps. Mio, kľudne skúsnem warn)



/Udělen warn. Chovejte se, prosím, k sobě slušně.

Bisky
ende

MoravskyPepin
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. dub 2018 11:30:21
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Smer Ekury?

Příspěvek od MoravskyPepin » úte 26. dub 2022 22:26:57

Anderson píše: úte 26. dub 2022 18:31:08 Rozhodne by nebolo cieľom hľadať nových ľudí, ktorí v živote Ekuru, či iný privátny server nehrali, pretože je to vopred prehraný boj, tak ako kopa z vás povedala a neni to nič nové pod slnkom, nikto nový Ekuru hrať nepríde.
Pointou ale nie je sem dostať nových ľudí.
Ekura ako taká má svoje meno vo svete CZ/SK privátnych serverov (a dovolím si povedať nie zrovna malé meno).
Očividný problém je v tom, že tento server xy rokov stagnuje.
To že niekto nedokázal nasadiť dračie+9 alebo akýkoľvek iný argument tipu "ja, alebo niekto iný niečo nedokázal, tak nikto iný sa nebude posúvať ďalej" je tak hlúpy argument s tak veľkými klapkami na očiach, že by som sa hanbil takú hovadinu napísať..
Je tu kopa hráčov, ktorí hrajú privátne servery (dovolím si od boku streliť, že to sú tisícky). Len bohužial o Ekuru záujem nemajú, lebo im nemá čo ponúknuť.
Nechcem tým povedať, že sa teraz má Ekura prekopať tak aby sa páčila každému. Ale argumentovať nedostatok hráčov tým, že je celkovo málo hráčov, ktorý hrajú privátne servery je skrátka klamstvo..

Samozrejme pán loupeznik stihol vo svojich 2 príspevkoch povedať to isté, ako tu všetci sedia 24/7 len on je nadčlovek a vživote tú hru ani len nezapol ..
Tak len a len pre teba - niektorí ľudia majú IQ vyššie ako váhu (čo očividne neni tvoj prípad) a vedia, že táto hra sa dá hrať kľudne aj 1-2 hodinky denne tak, aby si behom pár mesiacov dosiahol spomínaný "end-game" stačí len pri hraní premýšľať.

Čo ma späť vracia k tomu - ak to niekto hrá len pre relax alebo odreagovanie s tým, že nemá žiaden pomyselný "cieľ" tak je to úplne v poriadku a nikto Vám to nemá za zlé, ale na základe vášho gameplayu hovoriť o tom, že updaty sú zbytočné je celkom na hlavu.
Napsat, že "nováčkovi" nemá Ekura co nabídnout je celkem oxymoron :think: Zajímavá je i pasáž o cíli hry, vždyť ti musí být jasné, že když se budeš honit za tou finální fází hry, tak se ochuzuješ o obsah a navíc se může stát, že už nebudeš mít co dělat a být to takhle s každým updatem, že honem honem ať jsem první, tak tu můžeme mít velké updaty co čtvrt roku :lol: Vždyť na Ekuře se pořád něco mění, to že to není zrovna obsah 160-170 nu bohužel.

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Russian 
offline fyxicek 
offline hg003 
offline nobody1 
offline vitulinek