Zacatky na Ekure

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.

Prijdou vam zacatky lehke?

Ano
26
34%
Ne
27
36%
Stredne
23
30%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
MoCKeR
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 239
Registrován: pát 12. črc 2013 19:15:28
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od MoCKeR » ned 26. pro 2021 13:49:33

V prvni rade musíš met nejaký stálej príjem aby si mel na kosti a eliky…nevím dyt podle me je to úplne jednoduchý máš lvl 92 a 3kkk …tva cesta ma smerovať do swampu ne do valek kdyz nemas poriadnej prijem …udelej lvl 100 ..aj na buffovi bez toho to nejde nebo za ty 3kkk kúp buff… expit na 108 …a ve swampu už nejakých 300-500kk udelas a z toho budeš delat války easy
Obrázek

DDrago0
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 17. pro 2021 7:57:53
Dal poděkování: 3 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od DDrago0 » ned 26. pro 2021 13:52:59

Na buffu se už pracuje, výbavu už téměř mám, já se do válek neženu, já je zkusil na lvl 79 a bylo to pravděpodobně naposledy... osobně jsem se zastavil na 92 abych ještě malinko dropnul a hlavně dohnal bio. Pak jdu směr swamp a jiné PvM, na nějaké války už ... ;)

ale děkuji :-)

Uživatelský avatar
MoCKeR
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 239
Registrován: pát 12. črc 2013 19:15:28
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od MoCKeR » ned 26. pro 2021 13:53:47

DDrago0 píše: ned 26. pro 2021 13:52:59 Na buffu se už pracuje, výbavu už téměř mám, já se do válek neženu, já je zkusil na lvl 79 a bylo to pravděpodobně naposledy... osobně jsem se zastavil na 92 abych ještě malinko dropnul a hlavně dohnal bio. Pak jdu směr swamp a jiné PvM, na nějaké války už ... ;)

ale děkuji :-)
Na dropovani ve swampu ale nepotrebujes bio
Obrázek

Uživatelský avatar
BustMh0mas
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 87
Registrován: ned 29. črc 2018 11:24:39
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od BustMh0mas » ned 26. pro 2021 14:28:32

Nevím co tu furt řešíte a že máte nad tím potřebu tak dlouho polemizovat :)
Ekura tu je už nějakej ten pátek a jen naivní člověk si muze myslet, že se za pár měsíců od založení účtu dostane na úroveň top hráčů, kteří už hrají několik let.
Pokud se to někomu nelíbí, tak může přejít na jinej metin, kde ten rozjezd nebude zas tak obtížnej a nebo prostě narvat celou výplatu do SDcek a vykoupit všechny šeky co jsou na BM.

Co se týče malých a středních válek..je celkem logický, že se to bude postupně ubírat směrem, jakej naznačil Mio. Topky se jednoduše nudí a tak si udělají výbavu i do těchto válek, ať můžou blbnout 6 dní v týdnu místo dvou. To že si pak v malé válce nějací začátečníci ani neskrtnou, to už je zas jinej problém. Ono bohate stačí si udělat low cost výbavu s utokama na 3 chary, naběhnout do chumlu, vykastit spell a kdyz to pěkně padne i s kritikem tak tam je ten triple kill hned. Udělej tohle několikrát za válku a jsi na 150cb jak nic. A to se bavím o výbavě za cca 6kkk i s buffem.
Obrázek

Uživatelský avatar
GiVeMeLoVe
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 146
Registrován: stř 06. kvě 2015 11:37:55
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 43 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od GiVeMeLoVe » úte 04. led 2022 12:41:22

Jak já sem rád že už na ekuře nehraji.

Pro obecnou informaci, pokud neplánuje nováček denně sedět 10-12h denně u dropování v nudném metilandu a pak tak tisíc hodin v ještě nudnějším swampu tak bych nedoporučoval vůbec hrát tento server.

Pokud patří hráč do skupinky, který je ochoten minimálně většinu svého volného i nevolného času do hraní ekury pak musí počítat dopředu s tím, že server běží od roku 2010 a je nemožné se přiblížit k těm lepším hráčům co tu hrají nějaký ten rok.

O tom jak nudný je kontent zde na ekuře se asi nemusíme bavit. Prakticky nic nového od entu nepřišlo a to že sem za 7 let (či kolik přesně) přidala nějaká "Aréna" a překopala Cidonie je ubohý pokrok.

Války říší jsou zde jediná věc, která tady hráče ještě drží. Minimálně tu velkou většinu. To že si v nich neškrtnete na 95% nikdo z nových hráčů, protože je to dřív přestane bavit, než vydělají aspoň na něco málo do nich. Docela se mi zde líbili příspěvky o tom, jak do středních a malých válek nechodí TOP hráči se svojima "prckama", to mě doopravdy pobavilo. Hlavně potom i ty jejich obhajovací komentáře. Původní záměr malých a středních válek byl, alespoň teda jsem to já tak pochopil, zpříjemnit již tak nudnou a ohranou hru novým nebo staronovým hráčům na nižších lv. Stejně si troufnu říct že do malých válek chodí 99% lidi, kteří mají dropery do cidonie, swampu a někteří i do entu. Takže ve zkratce do válek pro MAX Lv. 79 chodí hráči, kteří mají postavy lv.100,110,120,130... Takže je to spíše forma levnějšího a dostupnějšího pvpčka a né valky pro nováčky, s tím oni taktéž musí počítat.

Závěrem, než mě tady totálně zdisujete jak je ekura super, tak ano, Ekura byla rozhodně super, ještě více super byl Sindicate ale to platilo tak do roku 2012-2014.... teď už je ekura za zenitem, žádný nový kontent, žádné nově objevování a zkoumání, jen nudné a tupé dropování v ohraných a starých mapách. Pro hráče, kteří zde hrají řadu let už spíše pohodové hrání, pro nováčky sebevražda, která skončí na 99% smazáním ekury ještě před tím, než se dostanou do entu. Můj skromný tip: 30% skončí hned prví den na polobossech, 20% v metilandu a 40% ve swampu. Zbylých 10% se rozdělí mezi 10 let staré Keri a věčně narvanou, nezáživnou Cidonii.

Děkuji za vaši pozornost a třeba se zde, na fórku, za par let opět ukážu.

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 598 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Mionix » čtv 13. led 2022 19:09:58

xSaskex píše: sob 25. pro 2021 21:19:41 Taky můžeme rict, ze si nováčci udělají výbavu na malé bosse a ty jim to tam sekas pred xichtem, protoze mas lepsi výbavu.
Zas na mě příště můžeš přijít s další takovouto kravinou. Měsíc sekám šperkovnice u tygra a plamena. Záměrně chodím tam, kam nikdo jiný, abych to dle vás nikomu nebral. Za měsíc tu nebyl jediný hráč, co by je sekal. Jsou tu stále. ;)

A jen tak na okraj, na té dropičce nemám ani talíky, ani kosti, ani elíky, ani ryby nic.

A jen tak na okraj, 90% veškerých šperkovnic, které nadropuji, zadarmo dávám na průniky a to i kosti dávám zadarmo do válek některým válečníkům v Chunjo. ;)

Já svou říši podporuji maximálně jak to jen jde. ;)

Mio

Uživatelský avatar
Macchiato
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. čer 2010 18:18:39

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Macchiato » pát 09. pro 2022 13:53:35

Po 10 letech návrat sem je mazec. Skončila jsem na lvl 106 tenkrát a ted se nestačím divit. Takže pořád studuji web a forum, abych vylepšovala své věci. Dřív byli začátky lepší než jsou ted bych řekla. :). Ale pokud to člověk hraje jen pro zábavu tak se to dá :)
Nejsem dokonalá - (nikdo není). Nejsem bez chyby - (každý nějakou má). Občas šlápnu vedle - (všichni chybujeme). Ale jsem svá - (což se o všech říct nedá).Stičnej,Rossík,Hexík,Bambu mám vás moc ráda:)Boru a všechny postavy končí:)

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Medvidek » sob 10. pro 2022 21:25:53

Ahoj, jednoduše:

Hodí se charakter - válečník-aura; nebo sura - WP, ale ten je dobrý až od WH - cca 35 lvl.

Lvl1 - 15/18
Zdá se to divné, ale zde je dobré očas se zastavit - cca lvl 15 max. 18. Body do zkušeností mazat pomocí Kurare či do cechu. Koupit si, pergameny na místo a začít dropovat minibosíky ... . Od lvl 15 není problém v 1 městě usekat všechny minibosse. Výdělek je okolo cca 200 - 500 milionů za 2 hodiny. Navíc, občas padne i dobrý předmět pro šamany atp. Jen minibosíci, nic jiného. Takto se to nechá oběhat donekonečna. Samozřejmě že nutný je buf. který je nejlepší tvořit současně s droperem. A první co mu dát na max je intoška. Pomáže i v rámci předmětů - padá jich ve skupině víc.

A zde se nechají nalézt i knihy vedení.

Takže máme cca 18 lvl na dejme tomu varu a šamíkovi. Co dále? Již zde je možné se odrazit, a pomalu prodávat věci ale i předměty ... tzn. rybaření. To je tuším od 15 lvl. Takže mrtvolky ryb ugrilujeme a prodáme - to zařídí šaman. Takto se můžeme dostat ještě před 30 lvl na 1 a více miliard yangů.

Další věcí - hned jak to půjde začít sbírat byliny.

Takže máme nějaké peníze .... a ted jak dál - myslet na cca 35 lvl kde můžeme získat WH. Takže pojedeme výbavu - šamík int; var síla obratnost život.
A jistě že ve špercích je záhodno mít co nejvíc procent na drop - yang a předměty. Na 35 lvl jelikož máme dračího šamana, a zřejmě budememe ve svazku manželském, se nechají nejen koupit další předměty pro onen svazek manželský, ale hlavně máme manželský prsten, který nám umožní portovat se k sobě. Což se nechá využit ....

Takže opět dropíme na 35 lvl zejména runy apod. Občas padne i mapa pokladů či knihy o rybaření. A zde opět je dobré věnovat se aspon 1 den tavbě - tzn. krumpáč a jelikož dropíme meteory, s kameny ducha to nebude problém. Kameny +3 jsou dobré na kovadlinu ....

A proto opět plníme pak úkoly pro Makamita. Tak časem můžeme získat z kovadliny více přeměněných předmětů či zvýčíme úspěch. A jistě, dropujeme předměty pro biologa.

Z 35 lvl půjdeme výš až si našetříme okolo 5 kkk. Zde je možné pro úroven do 61-65 lvl sehnat celkem dobré věci. A vcelku si s penězi vystačíme. A jedeme dále, zejména upomínky na démona se občas vyplatí sbírat ... ve veži démonu, stejně jako jantar ale i zlaté pokladky +. Zlaté klíče bud ulovíme z řeky nebo se dají někde dropnout ve větším počtu z mobíků.

A tak získáváme červené, modré a bílé perly. Dále další různé předměty jako např. Šek.

A právě na tomto lvl je důležité si rozmyslet, jestli chci chodit i do válek. K tomu si musím ale uzpůsobit postavu. Což je složitější ale toto zatím nemusíme. Počkáme si potom na lvl 79.

Ano metinland. Ale ona i zapomenutá říše je velice dobrá - jelikož z truhel bossů můžeme získat cca 10-15 kusů hnojiva či run atp.

A zde již můžeme více experimentovat, jelikož dušáky máme, jednak z dropů meteorů, bossů ale i z vody. Máme i pergameny takže problém je, pouze v čase. A jistě v točení bonusů kkteré se mnohdy prodraží. Ale - pokud máme zručku aspon M1 - i takto se dá vydělat. Způsobů je mnoho.

Dále pak na další zastaveníčko je lvl 100. Kde se můžeme dostat do dalších oblastí hry, ale opět je nutné vědět, co na kterou příšeru platí - prostě jaký bonus, a dále vždy mít na paměti že jsme tam kvůli výdělku tzn opět, zlodějky popř. premko, věci na yang a předměty. Jelikož jsme pořád dropíci.

A tak nakonec zjistíme, že si můžeme udělat BM suru, jelikož již na to máme penízky ale i nutné předměty, a s ní chodit nejen do var ale i do jiných lokací, pro válečníky či jiné chary více nebezpečné ....

Čistě je to jen názor, jak to řeším a nestěžuji si ..... :-)

S pozdravem Medvídek.
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline Russian 
offline hern123 
offline noxforko 
offline pikasek