Jarní soutěž - VYHLÁŠENÍ!!!!

Zkuste štěstí v nějaké soutěži, možná se na vás usměje štěstěna. Nebo nějakou sami uspořádejte!
Probíhající soutěže:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Bisky
Board Administrator
Board Administrator
Příspěvky: 242
Registrován: stř 22. zář 2021 21:06:30
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 344 poděkování

Jarní soutěž - VYHLÁŠENÍ!!!!

Příspěvek od Bisky » čtv 06. dub 2023 23:59:57

JARNÍ SOUTĚŽ


Velikonoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků, během kterých se slaví zmrtvýchvstání Ježíše Krista. V našem prostředí jsou Velikonoce jedním ze symbolů jara. A protože oslavy jara jsou mi mnohem bližší než oslavy Velikonoc, dovoluji si vyhlásit tuto jarní soutěž.


Vaším úkolem bude odpovědět na tyto otázky:

Jak se loučíte se zimou? A jak vítáte jaro?


Soutěžní příspěvky, prosím, vkládejte přímo do vlákna, a to do 23.4.2023 do 20:00.
Snažte se být co nejvíce originální, nekopírujte prosím nic z internetu.
Soutěžíme o zajímavé ceny, s účastí tedy neváhejte.
Těšíme se na vaše soutěžní příspěvky a přejeme mnoho úspěchů. :hello:

Sowiie
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 05. bře 2023 16:52:24
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Jarní soutěž

Příspěvek od Sowiie » pát 07. dub 2023 20:44:50

Ahoj ptáš se jak se loučím se zimou. Miluju sníh kde při denním světle se sníh leskne jako "hvězdy na nebi". Už dlouho jsem nezažila "pořádnou zimu" kde by sníh vydržel aspoň týden. V dětství jsem se vždy těšila na tu atmosféru, kdy rodina rozbaluje pod vánočním stromečkem dárky, sledují se pohádky, či poslouchají koledy, že se rodina sejde pohromadě. Jdeme si zapálit prskavky na zahrádku, ale bohužel jak vyjdeme ven jsme "zklamání" že to počasí nám nedopřeje aspoň na ty Vánoce sníh to je to pravé ořechové. Když by to šlo tak bych si pomalu a jistě začala připravovat své ochablé tělo po zimě. Ty kila která se objevila "podivnou záhadou" na váze. Vím že na tohle Není odpověď na tvou otázku, za to se omlouvám. Ale loučení se zimou je pro každého človíčka který má rád teplejší období "vysvobozením".

Vítám jaro s otevřenou náručí. Mám ráda celkově jaro není ani zima ani teplo je prostě akorát. Nemusím být nabalená a vypadat v té mohutné bundě jako pučmeloun. Sluníčko občas zahřeje a vykouzlí mi úsměv ve tváři. Ačkoliv někomu přijde úplně normální že začíná vše kvést, tráva růst atd.. ale pro mě je to něco jako dar že ta naše matička země dává do našeho světa kouzlo života.
Pokud to není to co jsi očekávala tak se omlouvám, ale pro mě je tohle Loučení i vítání.

Ahoj :-)

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Jarní soutěž

Příspěvek od Medvidek » ned 09. dub 2023 21:34:38

Ahoj,

Odchází zima, zas přijde jaro, do práce musím, pro všeobecné blaho. Rýpat se v záhonech, za dešti při mracích, s rýčem tam být. A nebo stromy, začínají kvést, prostříhat, roubovat nové sazeničky do země vnést. Ony i včeličky budí se ze spánku - příroda ožívá ze zimní prázdnoty - a možná se zeptá a co vlastně budeš dělat ty? :-)

Dokonce fauna to zažívá, po zimním spánku - musí být aktivní - nepodlehnout spánku. Jen tak přijde ta budoucnost, možná i potomstvo, o tom by mohlo psát nemluvné rostlinstvo.

A tak člověk to prožívá, cítí vůni hájů i luk, jen pozor na duby aby to nebyl nakonec buk. S přesunem v času, lidé se probouzí, jarní čas pro mnohé stresy to znamená - i když relativní přesto den dříve začíná. A co napsat na závěr, něco co povzbudí? Sportujme, chodme na procházky často ven, at nejsme marodi.

I zábava na Ekuře možná dostane změn, v horkých jarních dnech, připraví možná události pro ty kteří nechtějí chodit ven. Jen mě napadá co je hlavní na hře? Bavit se smát se - prostě mít se dobře? :-) To ale odbíhám o tom to není - všem proto přeji to krásné jarní snění .... :-)

(Mimo soutěž)
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Beer98
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: čtv 18. pro 2014 14:57:22
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Jarní soutěž

Příspěvek od Beer98 » pon 10. dub 2023 20:37:27

Zo zimou sa lúčim borovičkou v ruke a jaro vítam z vodenkou. Na zdravie.
Podpis smazán administrátorem fóra pro porušení pravidel.

Uživatelský avatar
Sirrey
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 49
Registrován: stř 27. úno 2019 11:39:46
Dal poděkování: 65 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování

Re: Jarní soutěž

Příspěvek od Sirrey » pon 17. dub 2023 21:40:34

Začátek našeho příběhu se váže k 12.prosinci roku 2022.

Onoho dne byla venku ukrutná zima, foukal vítr a padal sníh. I přesto, že nebylo moc hezké počasí, se Křižáci rozhodli jít splnit výzvu k rybáři, který je žádal o pomoc.
,,Od každého z Vás bych potřeboval nalovit sedm metrů ryb do kádě, aby přežila celá říše v době, kdy budou nejkrutější mrazy." Neváhali jsme a šli jsme na lov.
Trvalo dlouho, než jsme našli místo, kde by bylo spoustu ryb. Prošli jsme plno míst, kde na nás čekali nejhrůznější nástrahy, bojovníci a nepřátelé. Nakonec jsme však takové místo našli, i zde jsme však bojovali o přežití. Avšak nalovili jsme toho spoustu, že bychom dokázali nakrmit i další dvě říše.
Celičký čas při lovu jsme si vysnívali, jaké to bude, až tato zima konečně skončí a my sundáme kožíšky, teplé kápě a elfí čepičky, rozděláme společně oheň, u kterého se opět sejdeme a oslavíme, že jsme zimu přežili ve zdraví a bez úhony.

Netrvalo dlouho a ten čas konečně nastal, přišlo jaro. Období, ve kterém se vše probouzí k životu, kdy se vrací motýlci do našich říší, vylézají hadi a pohopsávají v okolí zajíčci. Vaření delikátního zeleného piva, které některým z nás zamotalo i nohy.

Jednoho dne, když vypadalo, že by mohlo být krásně, jsme se rozhodli, rozdělat oheň a jít slavit tak krásné období, jako je jaro. Naši zdatní muži dovalili na místo určení velikou kládu, na kterou jsme se mohli posadit. Rozdělávání ohně některým způsobilo menší újmu, ale healerské ošetření zdatných dvou šamanů, ho vyléčilo a postavilo na nohy. Do rukou si rozdělávání ohně vzala naše dračí šamanka, avšak stačil jeden pouhý řev a oheň vzplál. Mezitím dva udatní bojovníci vykuchali a vykostili ryby na hostinu. Po chvíli se v okolí rozprostřela krásná vůně grilovaných kaprů, pstruha a candáta. Někteří z nás měli ovšem obavy, že to nebude stačit, a v ten moment se zjevil on. Ptáte se kdo? No přeci Čuník. Radost a jásot některých z nás ho naštěstí nevylekal, a tak tam setrval s námi. Večer probíhal poklidně, lidé se smáli, ryby se jedly a z ničeho nic jeden z nás upadl k zemi do bezvědomí. Strachy bez sebe jsme se všichni šli podívat, co se mu stalo, všimli jsme si piva vedle jeho ochablé ruky, a v ten moment nám to bylo všem jasné. Někdo by pít alkohol prostě neměl, i přesto se k němu skláněla slečna s dračí pomocí a snažila se mu dát svou pomoc draka, bohužel už bylo pozdě, neboť spal tak tvrdě, jakoby mu někdo zasadil ránu mečem.

Tímto příběhem jsme Vám chtěli sdělit, jak se loučíme se zimou a vítáme mezi námi jaro.

Křižáci :chunjo: :heart:


Účinkující:

McKeane
GYNEK0L0G
Fortunato
Rizkomil
Saliver
Clarysek
Dejvx
LordRayden
Erienka
PanFazole
Amariath
Komtes
Regresion
MacClay
a nesnědený PecenyCunik :heart:
ekura_krizaciV2.png

Shalmay
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. pro 2022 16:08:57
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Jarní soutěž

Příspěvek od Shalmay » ned 23. dub 2023 17:34:06

Když poslední vločka na zemi roztaje
A sněženky hlavičky vystrčí ven
Příroda pomalu otevře očí své
Končí jí tímto ten dlouhý sen.

I já hned ožívám pod sluncem jarním
Nadšeně teplé paprsky vítám
Konečně po dlouhém období zimním
Je tu zas jaro, o kterém snívám.

Kluci a dívky dle tradice staré
Ze slámy Morenu do řeky hodí
Oslavy poté nastanou bujaré
Když zimu a smrt takto vyprovodí.

Na stromech poupata vyraší
Svět zaplaví barevné kvítí
Vše je hned mnohem krásnější
S příchodem jara - šťastný se cítím.

Pitulix
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 100
Registrován: pon 08. úno 2021 22:57:35
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování

Re: Jarní soutěž

Příspěvek od Pitulix » ned 23. dub 2023 19:08:39

Zima ať je konečně fuč,
tu nemám tolik rád,
jaro - ty se rozezvuč,
s tebou jsem kamarád.

Je dobré sundat ozdoby vánoční,
složit do skříně bundu zimní,
lyže a lyžáky na půdu zandat
a boty do sněhu od bahna vykydat.

Za okny se sluníčko pousmálo
a k uvítání jara stačí málo.
Zajít si na pěknou procházku,
zasadit nějakou voňavou kytičku.

V dubnu se mi nechce kácet strom,
raději otevřeme si nějaké pití,
alkohol dělá zbytečně moc pohrom,
láhev dobrého džusu to jistí.

Uživatelský avatar
Bisky
Board Administrator
Board Administrator
Příspěvky: 242
Registrován: stř 22. zář 2021 21:06:30
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 344 poděkování

Re: Jarní soutěž

Příspěvek od Bisky » stř 10. kvě 2023 21:27:12

Drazí hráči,

máme tady vyhlášení jarní soutěže!

Gratulujeme výhercům:

1. Sirrey
2. Sowiie
3. Pitulix


Výherce prosím, aby mi do zprávy zaslali jméno postavy, kam si přejí předat odměny. :hello:
Gratulujeme a těšíme se na Vaši účast v dalších soutěžích zde na fóru hry. :heart:

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲

Who is chatting

offline Akyl26 
offline Clusive 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline WopeArch 
offline hg003