Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!
-
Justice
- Lv.23

- Příspěvky: 438
- Registrován: ned 10. črc 2011 19:43:01
- Bydliště: Shinsoo
- Dal poděkování: 45 poděkování
- Dostal poděkování: 301 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Justice » stř 22. úno 2012 18:57:47

Tento příběh s některými detajly je napsán podle skutečné události.
Upozorňujeme, že není vhodný pro děti a mladistvé.
----------------------------------------------------------------------------------
Změň jednu věc. Změníš všechno.
Existuje jedna zajímavá teorie - teorie chaosu neboli efekt motýlích křídel.
....................................................................................[Osudový dotek]
Někteří budou kroutit hlavou, kdo tyhle nesmysly píše. Jiní se budou smát, o čemž tenhle příběh vypráví, důležité je ale přečíst ho.
Veškeré dění se odehrálo během 3 dnů. Vše začlo, když si Justice, sura černé magie dodělala 122 level. Na tomto levelu je možné zkrotit Smilodona. Těšila se na něj již od doby, kdy programátorský Bůh Saggitarius zavedl Temné Vězení.
Neváhala, popadla Koňskou medajli, Propustku, Proměnu a zamířila do Temného vězení. Krocení se jí stále ne a ne zdařit, několikrát se vracela ale Smilodon nikde a tím to všechno začlo.
Druhý den se to samé opakovalo. Jelikož udržovala a dohlížela na pořádek v cechu Paris, měla neustále samé zprávy a nesoustředila se na krocení. Její sklad, který měla věčně plný Kuliček proměn, se náhle proměnil na terárium všeho hmyzu. Její peněženka, která sypala týdně několik milionů yangů byla najednou prázdná. Vždy byla zvyklá, že při krocení si čte forum, ale tentokrát udělala vyjímku, plně se chtěla soustředit, ale Smilodon ne a ne být její. Proto jí její věrný a milý muž Mawisek poradil:
„Zkus nejprve zkrotit Dina, má milovaná, třeba se ti pak poštěstí.“
„Ale drahý, to je úplně jedno, můžu ho krotit, když už mám zkroceného Dina, i když mám teď vlka.“
„No dobrá, ale můžeš to zkusit.“
Inu třetí den ráno se Justice vydala na cestu. Protože měla ještě nějaké Proměny uschované, připravila si je do skladu. Z Black Marketu zakoupila elixíry na kritický útok za výhodnou cenu. Zaparkovala u skladu, přendala elixíry, když v tom jí začal někdo naléhavě psát, zda-li nemá Koňskou medajli. I když je sama potřebovala, darovala chudákovi medajli. Jak ale známe lidi, darujeme jim chléb a oni mají potřebu nám to vracet. Setkání se změnilo v hodinový otravný rozhovor.
Když už Justice začala mít všeho dost, se zdvořilým pozdravem se rozloučila a rychle se nenápadně vytratila do Temného vězení. Jen co vstoupila dovnitř, vypila elixíry, všimla si, že nemá Proměny. Proklínala žebráka ve městě i všechny Svaté. Jelikož její průmka, kterou z bezpečnostích důvodů nemůžeme zveřejnit, utrpěla vážné zranění, musela se vrátit do města, kde ji pořád někdo zdržoval.
„Ach já nebohá, všem pomáhám, co to jde a ani Smilodona mi nedají.“
K večeru, když se vše uklidnilo, sbalila potichu proměny a vydala se opět do Temného vězení. I když už měla jen 9 milionů yangů, nikdy se nevzdala. Dala na rady manžela a šla krotit Unicorna. Ano, Unicorna, husa jedna. Má krotit Dina! Ale to si neuvědomuje...
Pořád myslela na to, jestli bude mít sílu jít ještě jednou, než zjistila, že nemá yangy na další vstup. Po prvé v životě se modlila, aby neosedlala Unicorna. Potřebovala nadropovat 1 milion yangů, aby měla na další vstup. Zabíjela a zabíjela a chtěla jen jediné, 1 milion yangů. Při tom všem přemýšlení, Justice ztratila kontrolu a přišla o 1 ze 3 proměn. Vykašlala se tedy na Unicorna a běžela za svým snem, získat Smilodona než bude pozdě. Štěstí jí jako vždy nepřálo, Smilodon byl až na konci vězení, a tak musela v proměně utíkat až nakonec.

Zabíjela každého Smilodona, který jí přeběhl přes cestu. Hnědého, modrého i zeleného. Členové cechu se jí posmívali, jak je hloupoučká a nešikovná a nikdo s ní neměl slitování. Měla potřebu se bránit a začla všem nadávat... ejhle, přišla o 2 ze 3 proměn a ještě ke všemu vypršel čas.
Když se tak koukala do inventáře:
„Hmm, 5 milionů yangů, koňská, pár elixírů, ještě zkusím krotit.“

Naklikla u Žalářníka 5 milionů yangů, elixíry, proměnu a šup do krocení. Než ale stihla zabít jednu příšeru, zkolaboval počítač a Justice získala nádherný dárek... KICK, čímž ztratila odvahu a sílu žít. Vyběhla na ten nejvyšší kopec, „Sbohem Smilodone, sbohem živote, za mé utrpení můžeš ty pragramátorský Bože! Ty Saggitariusi! Pochovej mé ostatky do nové mapy.“ a skočila. Bohužel ani její poslední přání nebude vyslyšeno, její ostatky sežraly obří mršiny...

Změň jednu věc. Změníš všechno. Existuje jedna zajímavá teorie - teorie chaosu neboli efekt motýlích křídel.
Omlouvám se za chyby
-
Justice
- Lv.23

- Příspěvky: 438
- Registrován: ned 10. črc 2011 19:43:01
- Bydliště: Shinsoo
- Dal poděkování: 45 poděkování
- Dostal poděkování: 301 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Justice » stř 22. úno 2012 23:48:40
Děkuji.
Jinak koho by to zajímalo, jakože nikoho,
tak Smilodánek už je můj
-
Isaboo
- Lv.7

- Příspěvky: 38
- Registrován: úte 17. srp 2010 12:38:41
- Bydliště: Chroptící chýše
- Dal poděkování: 3 poděkování
- Dostal poděkování: 1 poděkování
Příspěvek
od Isaboo » stř 22. úno 2012 23:55:51
Abys věděla - mě to hodně zajímá...takže ještě jednou gratulace a to nejen k tomu tvému příběhu...ale i ke "zvířátku"
-
jakubgajdos
- Lv.6

- Příspěvky: 25
- Registrován: ned 22. led 2012 21:51:40
- Bydliště: Bratislava
- Dal poděkování: 1 poděkování
Příspěvek
od jakubgajdos » čtv 23. úno 2012 10:27:36
Gratulujem velmi sa mi to páčilo,lebo to bolo také originálne a aj obrázky to obohatili

SHINSOO
Gajdyy
Cech:Spirit

-
Neos
- Lv.17

- Příspěvky: 175
- Registrován: pon 23. led 2012 18:56:48
- Dal poděkování: 80 poděkování
- Dostal poděkování: 311 poděkování
Příspěvek
od Neos » čtv 23. úno 2012 13:48:33
Pribeh byl vazne moc pekny, ale se spatnym koncem

Jses docela zdatna ve psani pribehu, klidne bych si precetl neco dalsiho
Kazdopadne ti gratuluju ke Smilodankovi, stal te hodne sil

-
Justice
- Lv.23

- Příspěvky: 438
- Registrován: ned 10. črc 2011 19:43:01
- Bydliště: Shinsoo
- Dal poděkování: 45 poděkování
- Dostal poděkování: 301 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od Justice » čtv 23. úno 2012 14:31:38
No byl to můj první a poslední příběh 
Děkuji
-
BVGH
- Lv.4

- Příspěvky: 18
- Registrován: stř 29. zář 2010 12:21:20
- Dal poděkování: 3 poděkování
- Dostal poděkování: 1 poděkování
-
Kontaktovat uživatele:
Příspěvek
od BVGH » čtv 23. úno 2012 20:20:52
Musim se pripojit,bylo to poutave cteni a i ke zviratku gratulka

Těšte se 
-
-
You do not have permission to post in chat.
-
I v chatu platí pravidla fóra! Obrázky, tabulky a YouTube videa vložte prosím do spoileru.
už to vidím supr
kdy je OX ?
Bisky jsi ZLATÁ! přístí OX stíhám, TOOP!
Tomori píše: CrazyBull píše: @Tomori, Případně kde prosím?
Koupit jdou u mlynáře v eventové mapě a zkontrolovat zda je puštěný event u Strážce města.
děkuji
CrazyBull píše: @Tomori, Případně kde prosím?
Koupit jdou u mlynáře v eventové mapě a zkontrolovat zda je puštěný event u Strážce města.
@Tomori, Případně kde prosím?
libast píše: Mě spíš vasí hračky který nepadají už druhý den ani jedna hračka děkuji!!!!!!!!!!
Dobrý den, hračky padají úplně v pořádku. Zkuste si případně zkontrolovat zda máte zapnutý event. Případně se dají koupit u npc
Mě spíš vasí hračky který nepadají už druhý den ani jedna hračka děkuji!!!!!!!!!!
@diver, díky , možná by nám s tím Mio mohl píchnout a ztratit slovo tam nahoře
@CrazyBull, To by byl dobrý nápad, kéž by byl reálný, protože to zní dobře.
@diver, No viděl bych cestu ven z problému ale nevím jestli je to možné tak narychlo spáchat. Podle mne by pomohlo kdyby ten co už má splněný úkol mohl libovolně měnit jednotlivé úkoly a nemusel čekat na to do druhého dne . Podmínkou ke změně by ale bylo nejdřív vybraný úkol dodělat.
@CrazyBull, Věřím, důležitý je aby už nepsala o tom, pokud chceš bájnou pumu, tak se musíš snažit víc, ale aby psala, že už to nosit nemusíš, tu danou surovinu. Vím, že u korpusu, to chtělo vše 3x, ale pak věci co se opakují cukr, vejce, máslo, to pak už nikdy víc než 1x, je pech, když máš hodnost, ale kvuli dílku se musíš vracet no, kvuli pár surovinám, které si měl dát víckrát.
A na ten univerzál musím jít všech 5 minieventu ? Jsou na to nejske body? Když už jsem 4 byl, ale pátý jsem nestihl, bude se to počítat ?
@diver, Děkuju ti za podporu tohle jsem přesně myslel ale kde najít řešení aby jeden nebyl škodnej na tom že začal od začátku . Už to hledám třetí den a nemůžu to dohledat. Nevím co sidělat abych to splnil jen tápu a zkouším
@Mionix, To jsme se špatně pochopili, já jen napsal, že ten kdo to dělal hned ze začátku, tak tam hláška o pumě nebyla, jak píše @CrazyBull a teď je problém najít, kde jaká surovina chybí(počtově) a samozřejmě mají někteří strach, že to lidi nestihnou včas. Nic víc, nic míň
@diver, Tak pardon, já to pochopil, že bude chybět část na pumu. Dort je tedy dort. Ale od toho jsou ty universální části, které rozdáváme. A omlouvám se tobě, špatně jsem to pochopil.
@Mionix, Mio, on dort nemá 6. částí?

Doslova, každý den si jednu volíš. Nebo se mýlím?
S vámi je to opravdu těžké. Skoro každý odklikne hlášku NPC a nestará se, co mu NPC píše. Pak píše nesmysly a jiní tomu ještě věří.

Tak si ten chat rozklikněte v Archivu a podívejte se, co vám TBM píše.
Pane bože, vy ani nečtete, co vám sem TBM napíše a dále píšete někteří už naprosté kraviny. Jakých 6 částí a čeho?
Grout píše: jestli to bereš tak, že pokud začnu dnes, tak naštěstí, minimálně včera mám určitě splněno, takže já jsem asi v suchu (2 dny předtím si nejsem jistý zda jsem splnil, ale tak nějak jsem si to rozepsal a už si to hlídám)
Ano, beru to ode dneška, tak seš v suchu.
CrazyBull píše: Tomori píše: Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Ano, ale v tento moment se opět dostáváme k Vašemu problému. A to je nepozornost při čtení. Minule jsem Vás odkázala na novinku dnes Vás na ni odkáži znovu: “A samozřejmě, univerzální dílek lze získat různými podpůrnými aktivitami (např. na fóru).” Například neznamená pouze.
Dovoluji si s tímto nesouhlasit protože mám pocit že ukol od stařenky ohledně dortu už běžel hned od začátku a ta hláška s pumou se tam začala ukazovat až po aktualizaci 12.6. No a tím pádem kdo začal hned ze začátku tak teď neví co jí dát a který úkol znovu zvolit. Pokud se mýlím tak mne prosím opravte a jmenovitě polopatě řekněte v čem. Děkuji
A teď člověk musí hledat, kde mu chybí jaká surovina.
jestli to bereš tak, že pokud začnu dnes, tak naštěstí, minimálně včera mám určitě splněno, takže já jsem asi v suchu (2 dny předtím si nejsem jistý zda jsem splnil, ale tak nějak jsem si to rozepsal a už si to hlídám)
Grout píše: možná jsem mimo, ale v novince je napsáno, že oslavy trvají do 7.7. a že pečení dortu je maraton, ne sprint... tak jsem asi mimo, ale do kdy musím splnit dort?

A bude ještě OX? Bohužel jsem první nějak nestihl zaznamenat a druhou jsem byl v práci a program byl napsán jen do 13.6.
Dort musí být upečen do 21.6. tudíž, všechny části už nedokážeš splnit. Bude ti chybět 1. část z 6.
možná jsem mimo, ale v novince je napsáno, že oslavy trvají do 7.7. a že pečení dortu je maraton, ne sprint... tak jsem asi mimo, ale do kdy musím splnit dort?

A bude ještě OX? Bohužel jsem první nějak nestihl zaznamenat a druhou jsem byl v práci a program byl napsán jen do 13.6.
Tomori píše: Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Ano, ale v tento moment se opět dostáváme k Vašemu problému. A to je nepozornost při čtení. Minule jsem Vás odkázala na novinku dnes Vás na ni odkáži znovu: “A samozřejmě, univerzální dílek lze získat různými podpůrnými aktivitami (např. na fóru).” Například neznamená pouze.
Dovoluji si s tímto nesouhlasit protože mám pocit že ukol od stařenky ohledně dortu už běžel hned od začátku a ta hláška s pumou se tam začala ukazovat až po aktualizaci 12.6. No a tím pádem kdo začal hned ze začátku tak teď neví co jí dát a který úkol znovu zvolit. Pokud se mýlím tak mne prosím opravte a jmenovitě polopatě řekněte v čem. Děkuji
Bisky píše: Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Bude další soutěžní týden.

Dnes nebo zítra vypíšu detaily.
Prosim nemohli by ste predlzit peceni dortu aspon do 25.6 aby ho mohli ziskat aj tí čo zacali "neskoro"
Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Bude další soutěžní týden.

Dnes nebo zítra vypíšu detaily.
Hakan píše: Já mám problém?

Myslím, že lidi už nebaví úplně nějaké slovíčkaření furt dokola a tímto způsobem, se jim to vše akorát začíná protivit
<3
Já mám problém?

Myslím, že lidi už nebaví úplně nějaké slovíčkaření furt dokola a tímto způsobem, se jim to vše akorát začíná protivit
Hakan píše: Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Ano, ale v tento moment se opět dostáváme k Vašemu problému. A to je nepozornost při čtení. Minule jsem Vás odkázala na novinku dnes Vás na ni odkáži znovu: “A samozřejmě, univerzální dílek lze získat různými podpůrnými aktivitami (např. na fóru).” Například neznamená pouze.
Která šla získat v prvním soutěžním týdnu
Hakan píše: Tomori píše: Dobrý den, dortík půjde péct do 21. 6. (nošení surovin nebude již možné 22. 6. to bude dort upečen).
Jak teda získají pumu ti, co začnou v tom posledním týdnu, kdy je možné dle vyjádření pumu získat?
Dobrý den, mohou využít náhradní část amuletu.
Tomori píše: Dobrý den, dortík půjde péct do 21. 6. (nošení surovin nebude již možné 22. 6. to bude dort upečen).
Jak teda získají pumu ti, co začnou v tom posledním týdnu, kdy je možné dle vyjádření pumu získat?
děkuji za vyjasnění!
ahá, takže to je za soutěžní týden těch večerních eventů, mě pár lidí tvrdilo zase jiné blbosti

dobře děkuji
LazyMole píše: Neví někdo jak to je s těma soutěžema tady? V infu na ekuře píšou že můžem získat až dvě části amuletu, já dostal jednu část univerzální a teď nevím kam si mám poslat tu druhou, je to prvná část nebo taky univerzál?? Někde na foru jsem zase viděl že jak tipovačka tak blahopřání musí jít na jiné postavy
Dobrý den, to má jednoduché vysvětlení

. Včera dopoledne byla předána první várka dílků ze soutěží na fóru – konkrétně 3. část (spodní levý roh) a zároveň univerzální dílek za určitý bodový součet v soutěžním týdnu (ten s otazníkem). Soutěžního týdne jste se zúčastnil(a) za postavu LazyMole, kam byl univerzální dílek správně předán. Obou soutěží – tipovačky i přáníčka (tedy se stejným dílkem) – jste se zúčastnil(a) až v pondělí večer, takže tyto dílky budou předány v další várce. Každopádně – u obou příspěvků máte uvedené stejné jméno postavy. Proto poprosím, aby bylo jedno z jmen změněno. Děkuji a přeji hezký den.
Neví někdo jak to je s těma soutěžema tady? V infu na ekuře píšou že můžem získat až dvě části amuletu, já dostal jednu část univerzální a teď nevím kam si mám poslat tu druhou, je to prvná část nebo taky univerzál?? Někde na foru jsem zase viděl že jak tipovačka tak blahopřání musí jít na jiné postavy
si ty suroviny zapisuj
Zdravím, když někdo začne v posledním týdnu, tak už snad není možné splnit všechny části dortu, navíc, když člověk zprvu nosil suroviny a třeba opomněl 1 surovinu dát 2x nebo 3x, tak těžko člověk přijde zpětně, která mu chybí a v jaké části dortu, škoda, že nemůže člověk stařence dát chybějící suroviny i když dělá jinou část dortu, aby stihl získat část amuletu.
palice bere o hodně víc ale
Asi je zbytečný dělat tu palici když se dá piňata rozmlátit i mečem
@Tomori Tudíž každý den odevzdat něco dokud nezmizí hláška s pumou.
Mě padla před hodinou
Hračky už nepadají 5 hodin sem dropoval a ani jedna mě nepadla
Jinak – stařenka dokáže být spokojená! Jen musíte pořádně číst, co vám píše. Rozhodně nemá Alzheimerovu chorobu

, jak někteří hráči zmiňovali. Pamatuje si naprosto vše, co jí odevzdáte – tak na to nezapomeňte.
Dobrý den, dortík půjde péct do 21. 6. (nošení surovin nebude již možné 22. 6. to bude dort upečen).
mě to dalo marmeládu normálně z košíku a to tam bylo 10ks
no, to chápu, ale můj dotaz byl spíš technickej

To je jak ta marmeláda, z košíku to můžete sypat 10 let, ale až normální ovoce vám dá marmeládu, to taky není logický..
Mionix píše: @Grout, Nezlobte se na mě. Ale my nemůžeme radit, jak a co funguje. Na to si vy hráči musí přijít samotní.
aleeeee
@Grout, Nezlobte se na mě. Ale my nemůžeme radit, jak a co funguje. Na to si vy hráči musí přijít samotní.
Aktivní, ale spíš plný dotazů bez odpovědí

// (udělal jsem edit slov pro benedikta, můžete kouknout)
konečně aktivní forum
Vyzradil by někdo z týmu, do kdy prosím pujde zdobit dort? (do kdy tedy pujde získat dílek z dortu)
zdravím, získal už někdo část talismanu pumy od stařenky?
Nemôže sa robiť OX aj v Slovenčine? Včera som premýšľal prečo by mal byť oheň horký
Ahoj, nevíte kdy dostanu část amuletu z pečení dortu ? ten už mám splněný
Jak to je s tím dortem? je stařenka někdy spokojená?? Donesl jsem ji vše dokud neřekla, že toho má dost a mám se soustředit na další ingredience, ale pořád ji můžu nosit další a ona si je bere? .. neřekne něco jako "dneska máš splňeno"? jak to funguje prosím.
anyone píše: hraji po delší době a zkouším odevzdat

písmenka opilci...ale vůbec to nejde kde dělám chybu?
Protože už se nedávájí opilcovi, ale Benediktovi v Dongji.
hraji po delší době a zkouším odevzdat

písmenka opilci...ale vůbec to nejde kde dělám chybu?