Volba přejmenování postav

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno

Chtěli by jste možnost změnit si jméno?

Ano.
74
70%
Ne.
26
25%
Je mi to jedno.
5
5%
 
Celkem hlasů: 105

margot.orion
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 127
Registrován: stř 08. pro 2010 15:28:54
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od margot.orion » pon 03. zář 2012 15:33:45

Jsem Pro, ale zmanu bych dovolil max 3x do roku na 1P nebo 1 x 1 PC...+ i ucet...
Uživateli byl udělen warn + změněn podpis.

Uživatelský avatar
kamosvsech
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 221
Registrován: úte 21. pro 2010 20:09:11
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od kamosvsech » pon 03. zář 2012 15:34:27

Spoiler:
lordsword píše:
kamosvsech píše:
Teensaver píše:Kamosvsech - to je to stejné jako kdybych si založil postavu novou a naexpil ji 90lv a vydával se za Mansariho ... to jsou ty vaše blbé nápady že zmena jmena = vydavani se za jinych..
Jak to může bejt stejný? Čet si to vůbec? Když já si změnim nick z DaggerT na ChytrejMansari, tak nějakej dobrák si dá nick DaggerT, do zavolat bude psát, že expí 150lvlů za 100kk a když dostane yangy, tak zdrhne. Rozkřikne se to, pár lidí bude vědět, že to nejsem já, ale zbylejch 80% lidí bude zmatenejch a bude v tom chaos. Teď si vem, že se to stane 50 lidem a bude v tom totální bordel. Je to riziko toho, co si ten nick změní jako první, ale proč to pak zavádět, když se každej, kdo si změní nick, bude bát, že se jeho starej nick zneužije. Proto řikám, že když se to povolí, tak ať nejdou použít starý nicky. Ty považuješ za blbost kliknout na převzít, já považuju za blbost, že si někdo vymyslí nick Sockostroj2k a pak řve, že se mu jeho nick nelíbí. Je to tvoje volba a od začátku si smířenej, že s tim nickem budeš hrát, tak si buď vymysli nějakej normální nebo si pak nestěžuj. Tohle není žádnej Counter Strike, kde si změníš nick, jen protože hledáš klan.
lordsword: Najdi si na internetu, co znamená slovo příklad. Mimo to, po pročtení mnoha tvých příspěvků si troufnu říct, že ten, kdo věčně není v obraze si ty.
A cetl si ty vubec co sem napsal ja? ohanis se tu hloupostma s IP adresou.Tak kdyz uz si zmenim nick,tak je to na moje riziko a moji odpovednost,ze ho pak nekdo muze pouzit,pokud to pujde.Dospely by to pochopil hned.Tak tu porad nedelej chytryho a rikam nevyvolavej hadky.Ty si myslis,ze sem kolikrat mel nick na mensi postave,tu pak smazal a ten nick udelal na jinem uctu?Nebo ho dal kamosovy z offiku,protoze sem mu tim ten nick drzel? Ja nechapu,proc ta tvoje banda nemuze,proste rict svuj nazor a nechat to byt,ale ne vy ho musite kazdymu nutit.Jste prece ty hvezdy ne? Ja sem svuj nazor napsal vyse a tim to pro me hasne.Tak se do me nenavazej,pro me ty neznamenas vubec nic.

kdybys to nevedel je takovyhle:
Spoiler:
No tak sem to konecne dolouskal.No musim rict,ze z vetsiny souhlasim s Forummanem,protoze to co tu nekteri plodi si nezada s IQ pod 50.
1.Ze nejde zmenit jmeno v realu? Ale no tak to nemyslite vazne ne? :normal?:
2.Ze vas budou okradat,prejmenovane postavy porad dokola?Co vim,tak nejvic pruseru delaji,prave ty postavy co maji stejny nick a neustale koluji pres HM a lidi jim naleti,prave kvuli staremu nicku.
3.Me spis osobne stve,ze kolikrat ma postava stejny nick a uz 20 majitele.Pak ho napadnu,protoze je na BL u me a ejhle on uz to davno neni on.Takze bych dalk povinne prejmenovani pri prodeji.
4. Ze si ma ma hrac vybrat nick,za ktery bude hrat cele roky a ma to vedet dopredu? :normal?: Tohle je hra a ne real.hrajeme,za to co nas bavi a nekdo treba zmeni po letech nazor na nick,driv pekny,nebo meni pohlavi,kvuli svatbe o ktere,preci nemohl tusit,pred lety.Nekdo chce hrat za jiny char a chce mit prave nick hlavni postavy a te vedlejsi.(to nikoho nenapadlo co?)
Treba prave vyvin hry omezi nektere,chary,driv v pohode,ted slabe.Proto dalsi duvod zmeny.
5.Zmena i - L mam sam takovehle postavy a kdo neni hloupy,uz si je davno zabral,prave kvuli podvodnikum.A pokud si davate nicky s mraky LLLL je to jen vase hloupost a zase uvitate zmenu nicku ;) tahle zmena by musela byt od zacatku serveru ane ted po letech.

Jinak me osobne o tu zmenu nejde,nepotrebuju ji a sve pratele ve hre mam a kdyby si zmenily nick,tak mi to reknou ne? Jinak by to prece nebyly pratele:)
Jasne ze sou proti ti co sou se svym nickem spokojeni,ale uvedomte si ze tuhle hru nehrajete samy.
Zase plácáš absolutně z cesty, já sem reagoval na forummana, tys začal otravovat s tim svým rádoby chytrým postem mě, ne já tebe. Na víc ti odpovědět nemůžu, protože se v tvým postu, kde plácáš pátý přes devátý, jako obvykle nevyznám, soráč.

Uživatelský avatar
drago23
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 23
Registrován: ned 24. říj 2010 8:45:08
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od drago23 » pon 03. zář 2012 15:45:54

Hele nehádejte se tu jak malí fakani a radši když teda tak toužíte po té změně jmen, vymyslete kloudné řešení jak to uskutečnit.To je asi cíl této diskuze a nebylo by od věci kdyby se tu opět vyjádřil Saggi ;)

Mimochodem co říkate na ten návrh se stařenkou?? Pořád se jen hašteříte a když tu něco někdo navrhne tak se k tomu ani nevyjádříte!!!

BTW: souhlasím s Teensaverem že co se týče krádeží tak to na to nemá vliv, napálit i zradit tě může i ten od koho to nečekáš a za 90% krádeží si lidi můžou sami :suspect:
Naposledy upravil(a) drago23 dne pon 03. zář 2012 15:49:29, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Ghibli » pon 03. zář 2012 15:47:32

Ewelyn a Teensaver - získávání důvěry není BLBOST a bohužel jinak, než že časem toho člověka "vyzkouším" (něco mu půjčím nebo dám nebo se mu s něčím svěřím), jestli mu mám nebo nemám věřit, nejde zjistit.

Tento proces získávání nových přátel je u každého STEJNÝ :!:

Určitě je fajn, že máte své seznamy přátel - ale i přátelé odcházejí a noví přicházejí a tak je třeba si dělat i nová přátelství. I tady.

A určitě nenacpu hned první den někomu ze sympatií svojí luxusní výbavu, ale když vzájemné sympatie přerostou v kamarádství, neměl by být problém ani u tohohle.

Proto lidé jako vy měli prostě štěstí na lidi, které potkali a ostatní, co je potkalo něco opačného, prostě smůlu a proto je NESMYSL MLUVIT těhle případech o BLBOSTI. ;)

Polopatě = blbí, že "riskujeme" na začátku, jsme všichni - jen někomu to vyjde a někomu ne. :)

kamosvsech - DaggerT na ChytrejMansari? Mansariho herně znám, sice povrchně, ale znám - DaggerTa taky - ale co mám čekat od ChytrejMansari? :?

Já chci hrát a ne neustále zjišťovat, co za "nové" postavy okolo mě vzniká (nové nickem), co se dá od jejich majitelů čekat a jestli to není přejmenovaný třeba můj oblíbený "prudič swampový".

Když by nějaký slušný hráč prodával postavu, tak se to většinou komunita dozví. Buď z rozloučení na fóru nebo z drbů, co tu kolují a nebo to prostě někdo zaregistruje v HM. Víme tak nějak o sobě.

V případě přejmenování se nedozvíme nic, aby se tak nějaký "pernamentní obtěžovač" mohl zanořit a vynořit se zase s novým nickem.

A to se mi nelíbí. :down:

DŮVĚRA se v místních podmínkách rodí těžko. A přejmenovávání postav by tomu ROZHODNĚ neprospělo.
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

Uživatelský avatar
Ewelyn
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: pon 09. dub 2012 14:55:11
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Ewelyn » pon 03. zář 2012 16:06:49

Ghibli píše:Ewelyn a Teensaver - získávání důvěry není BLBOST a bohužel jinak, než že časem toho člověka "vyzkouším" (něco mu půjčím nebo dám nebo se mu s něčím svěřím), jestli mu mám nebo nemám věřit, nejde zjistit.

Tento proces získávání nových přátel je u každého STEJNÝ :!:

Určitě je fajn, že máte své seznamy přátel - ale i přátelé odcházejí a noví přicházejí a tak je třeba si dělat i nová přátelství. I tady.

A určitě nenacpu hned první den někomu ze sympatií svojí luxusní výbavu, ale když vzájemné sympatie přerostou v kamarádství, neměl by být problém ani u tohohle.

Proto lidé jako vy měli prostě štěstí na lidi, které potkali a ostatní, co je potkalo něco opačného, prostě smůlu a proto je NESMYSL MLUVIT těhle případech o BLBOSTI. ;)

Polopatě = blbí, že "riskujeme" na začátku, jsme všichni - jen někomu to vyjde a někomu ne. :)

kamosvsech - DaggerT na ChytrejMansari? Mansariho herně znám, sice povrchně, ale znám - DaggerTa taky - ale co mám čekat od ChytrejMansari? :?

Já chci hrát a ne neustále zjišťovat, co za "nové" postavy okolo mě vzniká (nové nickem), co se dá od jejich majitelů čekat a jestli to není přejmenovaný třeba můj oblíbený "prudič swampový".

Když by nějaký slušný hráč prodával postavu, tak se to většinou komunita dozví. Buď z rozloučení na fóru nebo z drbů, co tu kolují a nebo to prostě někdo zaregistruje v HM. Víme tak nějak o sobě.

V případě přejmenování se nedozvíme nic, aby se tak nějaký "pernamentní obtěžovač" mohl zanořit a vynořit se zase s novým nickem.

A to se mi nelíbí. :down:

DŮVĚRA se v místních podmínkách rodí těžko. A přejmenovávání postav by tomu ROZHODNĚ neprospělo.
Najdi mi v mém příspěvku, kde jsem řekla, že získávání důvěry je hloupost.
Pouze jsem konstatovala, že krádeže neexistují. To že někomu půjčíš věc byť ho znáš sebelépe je čista tvoje věc a ostatních také.
Půjčuješ věci s rizikem, že se ti už nevrátí.
PS: Nemysli si, že nevím jak to chodí." Máš lvl , máš věci - budeme kamarádi " ?
Když si někdo do přátel přidá každého pak sním různě debatuje, měl by být schopný rozpoznat jestli člověku věřit může nebo ne. To mě vede k názoru, opět zmiňovaném výše " krádeže neexistují " Jde o důvěru v něco co si jí nezaslouží a majitel ( oběť ) to není schopný posoudit.
Můj názor a zkušenost.
Postavy:
Appofis Dragon shaman Lv 145
Říše - Jinno
Cech - Sabotage

Odděleně pochodovat, společně udeřit.

Uživatelský avatar
Ewelyn
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: pon 09. dub 2012 14:55:11
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Ewelyn » pon 03. zář 2012 16:07:10

jinak opět PRO za splněných kritérií

[Edit: :warn: doublepost/Tryphena]
Naposledy upravil(a) Ewelyn dne pon 03. zář 2012 16:08:58, celkem upraveno 1 x.
Postavy:
Appofis Dragon shaman Lv 145
Říše - Jinno
Cech - Sabotage

Odděleně pochodovat, společně udeřit.

Uživatelský avatar
TS96
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 208
Registrován: pon 18. říj 2010 17:24:33
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od TS96 » pon 03. zář 2012 16:07:36

Já bych byl pro. I v reálném životě si přece můžete změnit jméno.. tak proč ne ve hře?
Ale tak jako v reálu to chce mnoho podmínek a úkonů, tak i tady bych to zavedl tak aby to nešlo jednoduše.

Značný poplatek yangů/SD + snadná dohledatelnost předešlých nicků na webu + zablokování původní přezdívky k použití.

Myslím že vše to tady již někde bylo zmíněno ale většinu diskuze jsem nečetl takže sem prostě napíšu svůj názor.
Just open your eyes
Just open your eyes
And see that life is beautiful.
Will you swear on your life,
That no one will cry at my funeral?

Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Ghibli » pon 03. zář 2012 16:13:15

drago23 - Stařenka? Málem bych zapomněl... myslím, že je to geniální nápad. :up:

Já bych nedával důraz při změně jména - když by teoreticky šla - ani na yangy ani na SD. Ale mohlo by se za to platit.

Já bych dotyčné hráče trápil herně. Proč? No prostě proto, že kdo to myslí ve hře vážně, tak se té postavě určitě bude dál věnovat. No a ten, kdo jí chce použít jen na "zábavu" z "trápení" ostatních, určitě nebude s ní ve hře chtít dál postupovat.

Čili se k hráčům, co budou chtít přejmenovat postavu, bude přistupovat podle dvou pravidel = 1. Kdo si počká, ten se dočká - a druhé - 2. Bez práce nejsou koláče. :)

1. Podle prvního pravidla by hráč, který chce nechat postavu přejmenovat, musel zažádat o přejmenování u Stařenky a ta by mu dala možnost až po určitém časovém intervalu (10-20-30 dní).

2. Podle druhého pravidla by hráč, který chce nechat svou postavu přejmenovat, musel absolvovat u Stařenky buď nějaký QUEST nebo - a to se mi líbí víc - by musel dosáhnout určité úrovně v určité herní schopnosti u té postavy, kterou chce přejmenovat. ;)
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od lordsword » pon 03. zář 2012 16:31:16

Ghibli píše:drago23 - Stařenka? Málem bych zapomněl... myslím, že je to geniální nápad. :up:

Já bych nedával důraz při změně jména - když by teoreticky šla - ani na yangy ani na SD. Ale mohlo by se za to platit.

Já bych dotyčné hráče trápil herně. Proč? No prostě proto, že kdo to myslí ve hře vážně, tak se té postavě určitě bude dál věnovat. No a ten, kdo jí chce použít jen na "zábavu" z "trápení" ostatních, určitě nebude s ní ve hře chtít dál postupovat.

Čili se k hráčům, co budou chtít přejmenovat postavu, bude přistupovat podle dvou pravidel = 1. Kdo si počká, ten se dočká - a druhé - 2. Bez práce nejsou koláče. :)

1. Podle prvního pravidla by hráč, který chce nechat postavu přejmenovat, musel zažádat o přejmenování u Stařenky a ta by mu dala možnost až po určitém časovém intervalu (10-20-30 dní).

2. Podle druhého pravidla by hráč, který chce nechat svou postavu přejmenovat, musel absolvovat u Stařenky buď nějaký QUEST nebo - a to se mi líbí víc - by musel dosáhnout určité úrovně v určité herní schopnosti u té postavy, kterou chce přejmenovat. ;)
A jeej Ghibli by opet nejradsi dal zase karmu na G:))
Podle me by bohate stacila,ta cekaci lhuta.Schopnosti postavy by mely byt nezavisle a nemuzes dopredu vedet,za jakych duvodu vznika prejmenovani a ta postava uz tu schopnost muze mit ne?:)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Uživatelský avatar
Malchus
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pon 26. črc 2010 10:00:56
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 381 poděkování

Re: Volba přejmenování postav

Příspěvek od Malchus » pon 03. zář 2012 16:32:44

Nejsem příznivcem prodeje a nákupu postav, nedávám postavám nablblá jména (i když - možná ano, ale jsem s nimi spokojený :-) ), tudíž nemám ani potřebu jméno měnit. Nejraději bych byl proti.

- Druhá strana mince - jestliže jde měnit pohlaví, je hloupé když se po změně mužská postava jmenuje ženským jménem a naopak.
- Jestliže server umožňuje nákup a prodej postav, mohl by uživatelům HM vyjít vstříc i v tomto směru.

Když změna jména, tak aby za to člověk skutečně "zaplatil", aby jména neměnil jako fusekle. Dokážu si představit, že by šlo změnit jméno po splnění nějakého fakt pruda questu. Ne těžkého, ale něco otravného. Plus omezení kolikrát lze jméno změnit.
Obrázek

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Pajik « pát 10:05 am »
@Makarov,  chápu, že blbě se to obhajuje, když k lidem míří yangy od člověka, co se tím ani netají, to je asi fakt ;)
@ Makarov « čtv 8:21 pm »
Pajik píše: No, nějaké bany jsou za kšefty ještě před generacemi, když už píšeš o faktech
Je to spíše při řešení, jak výslech u NCOZ.... Ve výsledku asi můžeš argumentovat vším, čímkoliv, ale už mají svoji pravdu a jednají s tebou, jak kdyby ti bylo 15.....
@ Pajik « čtv 7:00 pm »
No, nějaké bany jsou za kšefty ještě před generacemi, když už píšeš o faktech
@ MoCKeR « čtv 5:51 pm »
Mionix píše: @MoCKeR,  Vaše starosti na mou hlavu. :-D
dost slaba argumentace na fakta 😄 neverim ze jde firma UP po generacich …ktere byli zasadni zmena ve hre 😄 ja to nemam ve svem zivote jako problem…jen sem videl pranyr tak sem napsal a zhodnotil ty generace a mozna to souvisi uvidime klk banu tam este bude za prodej za real 😄asi lidi ty generace moc hrat nechcu 😁
@ Pajik « čtv 4:56 pm »
Vlastně, chceme vše, ale nic pro to
@ Mionix « čtv 4:30 pm »
@MoCKeR,  Vaše starosti na mou hlavu. :-D
@ MoCKeR « čtv 2:40 pm »
Meli ste me poslouchat kdyz sem par let dozadu rikal at tu hru prodaj nekomu 😄 generacema se to officialne pochovalo protoze nikdo novej a pri zmyslech nebude expit 10x to iste…aby mel kouzla 😄 hra by se mohla volat po lidech co ty generace udelaj 😁😁 napr Metin 2 Delian,kebabFox anb nvm kdo je dela 😂😂
@ MoCKeR « čtv 2:32 pm »
Hra sama seba pochovava ..polka dostane ban bo nechce delat generace tak to radsi prodava …druha pulka skonci protoze ma jen generaci 3 a ne 8 😂😂 a kde sou lidi ktere skonci protoze je to nebavi .. 😄
@ MoCKeR « čtv 2:29 pm »
Prej pri 10. Generaci bude free voucher do psychiatrie 😂
@ KerkyzAfterky « stř 3:59 pm »
když už se tak banuje za real, tak by mě zajimalo, kdy sklapne past i nad heliem :D
@ Makarov « stř 8:25 am »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  TO by měl hlavně podat okradeny hráč, ale nevíme pozadí. :)
to si nemyslím... Vem si, kdyby si podnikal a někdo ti "kazil" kšefty... Být mínus 200/500 ročně, díky nějakymu hrači?:D parada:D to chceš:D
@ qSTRoNgMANp « úte 11:36 pm »
@Makarov,  TO by měl hlavně podat okradeny hráč, ale nevíme pozadí. :)
@ Makarov « úte 8:38 pm »
Hakan píše: Představil bych si pod tím to, že chtějí zabanovat půlku aktivních hráčů kteří jsou vlastně chudáci, páč ti co jim to prodali dostali love a jsou ještě vysmátí
vím že dlouho se řešili minimálně dva hráči, kteří si na tomto rozjeli vlastní byznys... Jen nechápu, proč na ně není podáno furt Trestní ..
@ Makarov « úte 8:36 pm »
kovardominik píše: těch porušení podmínek použití je tolik až mě to děsí, tím víc že nevím co si pod tím představit
z 90% si myslím, vzhledem k TB, že to jsou porušení podmínek použití článku 5 a bodu 5.1 a 5.2.. Ve zkratce Nákup prodej za real.. Nicmene i ty, kteří tam jsou, nemusí být hned vinný :-D Na druhou stranu, aspoň se to trochu vytříbí a tento "nešvar" bude pryč.. Pak to kazí moje obchody s SD :-D
@ Hakan « úte 8:34 pm »
Představil bych si pod tím to, že chtějí zabanovat půlku aktivních hráčů kteří jsou vlastně chudáci, páč ti co jim to prodali dostali love a jsou ještě vysmátí
@ kovardominik « úte 8:23 pm »
těch porušení podmínek použití je tolik až mě to děsí, tím víc že nevím co si pod tím představit
@ Makarov « úte 8:02 pm »
Mionix píše: @qSTRoNgMANp,  není, pokud je účet jen odstaven pro podezření, není na pranýři. Alespoň tak tomu vždy bylo.
Na pranýř se dává každý, kdo dostal blokaci. Je pak na něm, jestli to do 30 dnů obhájí nebo ne.
@ Makarov « úte 8:00 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Už mám echo, že prej je na pranyři vše i pouhé podezření, takže chápu, ale s tou změnou mailu to trochu nechápu, ale dobře.
no, nechtel sem aby me obral o vecii, proto komplet😂 no nevadi…. Na pranyri jsem. Ted je jen na me, jestli si to obhajim nebo ne… nechejme se prekvapit.
@ Mionix « úte 7:39 pm »
@qSTRoNgMANp,  není, pokud je účet jen odstaven pro podezření, není na pranýři. Alespoň tak tomu vždy bylo.
@ qSTRoNgMANp « úte 5:13 pm »
@Makarov,  Už mám echo, že prej je na pranyři vše i pouhé podezření, takže chápu, ale s tou změnou mailu to trochu nechápu, ale dobře.
@ Makarov « pon 6:37 pm »
Mionix píše: @Makarov,  To musíte napsat do toho ticketu. Zde to nikdo nevidí. :-)
Ano, to jsem napsal:-) Reaguji na strongmana.. :-) Děj se vůle boží :-D
@ Mionix « pon 6:32 pm »
@Makarov,  To musíte napsat do toho ticketu. Zde to nikdo nevidí. :-)
@ Makarov « pon 6:28 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Si dolítal draku.
Tak samozřejmě to spustilo celkovou kontrolu mých příjmů v yang, odkud pochází postavy, a tak.. Vše jsem vysvětlil, budu čekat na odpověď. Nic netajím,. Jen mě udivuje, že nevidí ty desítky tisíc SD co mi protekli účtem od ledna. Taktéž i to, ze s DELIANEM jsme meli prakticky MONOPOL na premka v trznici, kdyz vypadnul on, tak sem prodaval ja a delal na SD cca 100kkk tydne :-D
@ Makarov « pon 6:25 pm »
qSTRoNgMANp píše: @Makarov,  Si dolítal draku.
Nene, svedomi mam ciste.. vse sem objasnil :-) uvidíme jak se k tomu clenove tymu postavi. U me se jedna o blokaci z duvodu půjčení postavy na valku.. vysvetlim - prisel sem do noveho cechu a po tydnu mi jeden hráč z cechu píše, jestli mu neudelam zasveceni, nebo nepujcim pvp. Samozrejme mu nepujcim moje pvp za nekolik kkk. Moji podminkou bylo zmena komplet udaju. Mail i heslo. To udelal. Ja zemnil heslo,m z taymana dal na ucet moje veci, odesel valku s timto mentalem a zas prevedl zpatky. No samozrejme mu dali blokaci a me automaticky také :-)
@ qSTRoNgMANp « pon 4:14 pm »
@Makarov,  Si dolítal draku.
@ Makarov « pon 9:08 am »
Suko201 píše: Souhlasím s Mionixem. Malá umřela již dávno, chodili tam už jen lidi, co měli top věci (bska za 150 atd) a třeba 2 lidi, co neměli moc yangs, jako sem já a někdo ještě jiný. Jsem za zrušení malých, je to jen hračka pro boháče a noví hráči, co začínají s pvp nemají šanci něco uhrát, když jen bs má mnohem větší hodnotu než jejich celý set
Já tam byl naposledy s warem... účast malá (do 5 hráčů) a i s perfektní vybavou, stačilo, že někdo prohodil štít a dali sekali jsme se dlouho :-) Za mě teď jsou hodně funčkní střední a velké války :-) Jen mě štve to, jak lidi vyžírají killy :-))) :D
@ Suko201 « pon 9:06 am »
Souhlasím s Mionixem. Malá umřela již dávno, chodili tam už jen lidi, co měli top věci (bska za 150 atd) a třeba 2 lidi, co neměli moc yangs, jako sem já a někdo ještě jiný. Jsem za zrušení malých, je to jen hračka pro boháče a noví hráči, co začínají s pvp nemají šanci něco uhrát, když jen bs má mnohem větší hodnotu než jejich celý set
@ suja97 « ned 11:48 pm »
A malý války předtím rozhodně nechcípaly, na výsledky a účast ve válkách se může každej podívat. Stalo se že tam přišlo 10 lidí dohromady, ale aby tam 4 týdny po sobě nebyla ani noha, to ne.
@ suja97 « ned 11:47 pm »
Mionix píše: Celé války jsou jednoduché. To co jsem tvrdil na začátku, když se o nich uvažovalo, to se i stalo. Viz třeba pan suja97. Nudili se, měli yangů tři zadečky a udělali si TOP i do malých a středních válek. Tak že to dopadlo tak, že kdokoliv, kdo nemá finance je tam buď bit, nebo tam ani nejde. A prázdniny to jen umocnili. Ale malé chcípaly už dávno před úpravou CB. ;-) Holý fakt, dohledatelný, doložitelný, viditelný z pozice člena týmu.
Ty nadávky na tým za který mám teď 15tb (který jsou mi btw úplně u zadele), nejsou rozhodně mířený proti tobě Mio, ty jsi bohužel jedinej na ráně. Mě jen hrozně štve, že server kterej byl top CZ/SK a krásné fungoval, teď zabíjí banda patlalů vymýšlením nesmyslů a kravin, místo aby udělali to jediný co se po nich 8 let chtělo - novou lokaci. Howgh
@ Mionix « ned 5:34 pm »
Celé války jsou jednoduché. To co jsem tvrdil na začátku, když se o nich uvažovalo, to se i stalo. Viz třeba pan suja97. Nudili se, měli yangů tři zadečky a udělali si TOP i do malých a středních válek. Tak že to dopadlo tak, že kdokoliv, kdo nemá finance je tam buď bit, nebo tam ani nejde. A prázdniny to jen umocnili. Ale malé chcípaly už dávno před úpravou CB. ;-) Holý fakt, dohledatelný, doložitelný, viditelný z pozice člena týmu.
@ Gulik « ned 4:08 pm »
O válkách tedy nic nevím, pokud dlouhodobě i mimo léto je málo účastníků, dávalo by smysl nahradit je něčím jiným, co by potencionálně vedlo ke zlepšení třeba středních.. Problém na který bude tým koukat jsou ale již spousta hotových věcí. Je to velkej zásah do hry. Případně dát válku pro malý jen jako občasnou věc. Jednou za týden či jednou za dva ale s nějakým bonusem jako kompenzace
@ Suko201 « sob 10:50 pm »
fyxicek píše:
Pajik píše: @fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
Jasne, chapu vsechny tve duvody, je to vse pravda. Ale zase priklad: nekdo zacne hrat a rekne si, ze by chtel do valek, tak si rekne presne, ze nejlevneji ho vyjdou male valky, ted je nejakym zpusobem postavi a tam nikdo. A tim, ze najednou takhle novych hracu stavet male war nebudou, tak by bylo potreba tam dostat stavajici hrace. Ale v tomhle stavu ty male valky jsou zbytecna zaplata patecniho casu. A nebo kdyz uz tedy ty lidi nedostavat do malych war, proc je uplne nezrusit a nevymenit je za neco jineho, at uz stredni valkou nebo rybolovem, asi by cokoliv jinyho v tomhle stavu davalo smysl. Ale to jen polemizuju, na mne to nezalezi.
já jsem taky pro zrušení malých válek, stejně tam už nikdo nechodí a opravdu je to škoda času, který se může využít jinak. Ať už vymýšlením nové soutěže, nebo ta střední navíc.
@ fyxicek « sob 10:41 pm »
Pajik píše: @fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
Jasne, chapu vsechny tve duvody, je to vse pravda. Ale zase priklad: nekdo zacne hrat a rekne si, ze by chtel do valek, tak si rekne presne, ze nejlevneji ho vyjdou male valky, ted je nejakym zpusobem postavi a tam nikdo. A tim, ze najednou takhle novych hracu stavet male war nebudou, tak by bylo potreba tam dostat stavajici hrace. Ale v tomhle stavu ty male valky jsou zbytecna zaplata patecniho casu. A nebo kdyz uz tedy ty lidi nedostavat do malych war, proc je uplne nezrusit a nevymenit je za neco jineho, at uz stredni valkou nebo rybolovem, asi by cokoliv jinyho v tomhle stavu davalo smysl. Ale to jen polemizuju, na mne to nezalezi.
@ Pajik « sob 10:14 pm »
@fyxicek,  Na druhou stranu, proč motivovat víc lidi na malé války, kde to mají o dost jednodušší, i levnější, jak v těch velkých? Není to tak dávno, co ze středních válek měli za 2 války více CB jak většina z velkých, nemluvně o tom zasvěcku, které si hráči dělávají primárně v těch středních.. A motivovat na malé nevím.. Blbě se na to shání eliky atd. já osobně ty malé taky nikdy nepodporoval. Každopádně, každý rok je primárně v letních měsících velký úbytek hráčů (logicky), za těch 13 let se to vždy takto opakovalo. Důvodů na "pohřbení" malých válek může být více
@ fyxicek « sob 8:17 pm »
Mionix píše: @fyxicek,  A za to může majitel nebo tým, že tam hráči nechodí? Já osobně byl vždy protit těmto kinder válkám. Nikdy jsem to nepodporoval.
To jsem nerekl. Rekl jsem, ze je to skoda. Mozna mala motivace tam chodit? To uz neni moje uloha premyslet nad tim, proc tam lidi nechodi. Ja pouze napsal, ze je to skoda.
@ Mionix « sob 7:01 pm »
@fyxicek,  A za to může majitel nebo tým, že tam hráči nechodí? Já osobně byl vždy protit těmto kinder válkám. Nikdy jsem to nepodporoval.
@ KynutaBuchta « sob 4:44 pm »
Změny jsou potřeba. A umění je se k tomu přizpůsobit. Buďme rádi, za to co máme :-)
@ fyxicek « sob 3:23 pm »
Mionix píše: @suja97,  Nějak vám to nesedí. Změna byla 15.02.2024. A už předtím byly malé války co do počtu válečníků tristní.
Což je škoda.. Malé války byly super, když tam chodili lidi.
@ Mionix « sob 12:54 pm »
@suja97,  Nějak vám to nesedí. Změna byla 15.02.2024. A už předtím byly malé války co do počtu válečníků tristní.
@ Suko201 « pát 7:43 pm »
NikolAstrid píše: @Suko201,  Čekám, že ho také přesunou do osady, podle mě to proto bude ještě trvat. :)
no jsem velmi zvědavý :D snad ale nezruší ty bedny za úkoly.
@ suja97 « pát 7:21 pm »
Před rokem běžně 10-20lidí z každé říše. Po nerfu CB lidi dochodili účesy a konec. Poslední lepší účast 5.4. RIP
@ suja97 « pát 7:19 pm »
Tak bych rád poděkoval teamu za zabití malých válek. Pokud toho jedince tak štvaly, tak je měl zrušit rovnou, aspoň by lidi zbytečně neskládali výbavu na něco, čeho se nikdo neučastní.
@ NikolAstrid « čtv 11:15 pm »
@Suko201,  Čekám, že ho také přesunou do osady, podle mě to proto bude ještě trvat. :)
@ Suko201 « stř 9:36 pm »
Mionix píše: Pro upřesnění. Na oslavách výročního eventu se stále ještě pracuje. S jistotou bude spuštěn ještě před prázdninami.
děkujeme za info, jsem zvědav na změny, ale abych byl upřímný, doufal jsem, že bude zítra po údržbě spuštěn, no neva 😊
@ Mionix « stř 1:54 pm »
Pro upřesnění. Na oslavách výročního eventu se stále ještě pracuje. S jistotou bude spuštěn ještě před prázdninami.
@ schvarz « úte 3:39 pm »
@Mionix,  No to je mazec!
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline fyxicek