Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Úschovna starých, avšak zajímavých témat.
Odpovědět
kuliocko
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 17. bře 2011 9:43:23

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od kuliocko » čtv 17. bře 2011 12:32:20

Senovak píše:už to jede !
a co jsi udelal ze uz ti to jde? ja to postahoval a porad co s tim?

kuliocko
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 17. bře 2011 9:43:23

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od kuliocko » čtv 17. bře 2011 12:38:25

kuliocko píše:
Senovak píše:už to jede !
a co jsi udelal ze uz ti to jde? ja to postahoval a porad co s tim?
takže ok už jsem to sprovoznil měl jsem bloknuty firewall hurá !!

GaucheTwit
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19. pro 2010 16:32:11

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od GaucheTwit » čtv 17. bře 2011 13:02:49

Dundee7 píše:
GaucheTwit píše:PROSÍM VÁS,NĚKDO CHYTRÝ SEM NAPIŠTE JAK SE TO PŘESNĚ MÁ UDĚLAT -- NEFUNGUJE MĚ TO NĚJAK --
Co máš za operační systém a jakou chybu ti to hlásí??

Mám XPčko

Dundee7
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 117
Registrován: stř 01. pro 2010 19:38:09
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 20 poděkování

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od Dundee7 » čtv 17. bře 2011 14:37:12

GaucheTwit píše:
Dundee7 píše:
Co máš za operační systém a jakou chybu ti to hlásí??

Mám XPčko
A co ti to hlásí za chybu??
Darksider
Z5 V Jinno
war - tělo LVL 118

S 3VK je bohužel konec. Armagedon je teď novým domovem.

askeze
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13. bře 2011 15:26:10
Bydliště: Moravská Chrastová
Kontaktovat uživatele:

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od askeze » čtv 17. bře 2011 16:35:04

Dobrý den veškeré komunitě zde na foru,
Vím moc dobře, že tento problém co tu napíši se tu neřeší, ale je potřeba, aby byl s ním [GA] dobře obeznámen. Určitě to nebude problém jednotlivce, jak jsem se tak informovával v různých tématech zde na foru.

Před několika dny, jsem jako obvykle spouštěl launcher a po spuštění mi tam naskočílo okno s hláškou: Počítač Zabanován : HACKING/UNBLOCK neplánován. Vyzkoušel jsem snad všechny možnosti, především úplnou reinstalaci s novým instalačním souborem. Mám přečtena všechna témata k podobným problémům, ale nic z toho nepomohlo.
Pro další informaci v počítači nemám žádné programy, kterými bych se mohl nějak nabourávat př. Cheat Engine, jak tu někdo něco takového psal.

Každý si hned řekne: No tak hackoval a teď to má; zaslouží si to nemá cheatovat; už mu to stejně neodbloknou - konec hraní; [GA] má dost problémů s hackery, tak proč by někoho odbanoval.
Jak jsem se tak porozhlédl, tak takové odpovědi jsou tu nejčastěji.

Pro absolutní přehled:
- Nejsem žádný hacker ani cheater, nebo jak to pojmenovávají.
- V životě jsem nepoužil nic takového, co bych měl ze hry, to mi řekněte?
- Vím, že mi nikdo neuvěří a banu se stejně nezbavím, ale snaha se snad cení? nebo ne?
- Mohu klidně prosit, aby mi to odblockli, ale oni to nejspíše neudělají, pro ně jsem pořád hacker a můžu tu psát kolik věcí jen chci, oni mě tak budou vidět pořád.
- [GA] i [GM] jsou doufám lidé a snad pochopí, že mi také (někteří alespoň;), věřím, že mají tuny práce, obdivuji je, že to tu nějakým způsobem uřídí, ale mají pochopení, pro ty co říkají pravdu? Odpověď zatím chybí.
Nemůže ani [GA] vědět, kdo mluví pravdu a kdo lže. Proto bych měl v tomto případě návrh :

Odblokovat účty těm co mají podobný problém a dát KAŽDÉMU JEŠTĚ JEDNU ŠANCI. Pokud znovu bude nějakým způsobem prokázáno, že se snažil nějak přizpůsobit hru pro svoje zvýhodnění, tak mu dát ban na stálo.

Pro ty co se snažili o nějaký hack: Snad jste pochopili, že to bude nějak trestané nebo ne? - věřím že, většina z nich už po žádné hacku nešáhne.
A proto tento návrh i odnaučuje lidi (alespoň částečně) podvádět a pokud dostane podporu tak i naučit, že veškeré naše činnosti mají nějaký následek.

Ještě jednou se omlouvám za spam fora a .. nemám co k tomu více dodat. Děkuji jen za ochotu toto přečíst.

PS: Ticket jsem samozřejmě už odesílal.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

loubalik
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 92
Registrován: sob 30. říj 2010 13:16:15
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od loubalik » sob 19. bře 2011 13:02:09

Mekhbet píše:Na WIN 7 jsem stahnul dnes nove aktualizace a stalo se, ze me pak jen LAUNCHER probliknul a hra spadla. Nepomohlo vubec nic !!!!

Stahnul jsem z RAPIDU FULL instalaci a udelal jen preinstalaci hry - TAKY NEPOMOHLO!!!

TED JAK TO PRESNE UDELAT ABY TO SLO!!!
Vytvoril jsem si slozku SINNDICATE0010 ( tu jsem jeste nemel)
Vymazal jsem vsechno stare z pocitace.
Do nove slozky SINDICATE0010 jsem udelal novou instalaci, udelalo to UPDATE LAUNCHERU, znovu me to vyzvalo na odblokovani FIREWOLU a JDE TO.


Nekomu se po UPDATU nemusi ukazat v LAUNCHRU CH !!!!! MUSITE HO VYBRAT tim rozbalovacim okynkem a URCITE SE PO TOMTO UPDATU PRIHLASIT DO HRY !!!!!
Pokud si v tento okamzik LAUNCHER zavrete tak uz se tam nedostanete a bude vam LAUNCHER jen problikavat. Pak musite vse udelat UPLNE ZNOVU.

Tohle nepomuze asi kazdemu ale nekomu by mohlo a to bez rozdilu WINDOWS.

ZDE JSOU ODKAZY NA NOVOU FULL INSTALACI.
http://m2.sindicate.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=12992

Pokud po nove instalaci hra nepujde projdete si NOVINKY VE HRE.
ahoj spustím luncher a piše mi to tohle : 53:Error in call to BeginDownload a file not fonud :((( co stím ??? díky předem :)))
POSTAVY : PAPIRUS,SHAMANICE,KLAVESA UŽ NEPATŘÍ MĚ :-) MOMENTÁLNĚ JSEM JEN NA FORUM :-) JE MOŽNÉ ŽE SE ZNOVU ZAPOJÍM, ALE TO UKÁŽE ČAS :-)
KOUPÍM POSTAVU S KARMOU G10+

Uživatelský avatar
TheDarkStar
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17. úno 2011 19:33:34

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od TheDarkStar » sob 19. bře 2011 16:26:23

sry za spam ale tohle..... ja z vas nemuzu xDDDDD

pipcak
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. bře 2011 19:18:56

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od pipcak » sob 19. bře 2011 19:43:51

nejde mi registrovat na hru a proč ???

EROR
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 07. srp 2010 18:38:00

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od EROR » ned 20. bře 2011 11:14:30

Rád bych se zeptal jestli někdo nevíte, co je se Saggitariusem, protože mu píšu už skoro 2 měsíce, aby mi pomohl a on fur neodpovídá.

Uživatelský avatar
CptLucas
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 26
Registrován: ned 02. led 2011 12:56:12
Bydliště: Klíče nechceš?
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Mozna to pomuze tem co jim hra nejde.

Příspěvek od CptLucas » ned 20. bře 2011 16:23:37

askeze píše:Dobrý den veškeré komunitě zde na foru,
Vím moc dobře, že tento problém co tu napíši se tu neřeší, ale je potřeba, aby byl s ním [GA] dobře obeznámen. Určitě to nebude problém jednotlivce, jak jsem se tak informovával v různých tématech zde na foru.

Před několika dny, jsem jako obvykle spouštěl launcher a po spuštění mi tam naskočílo okno s hláškou: Počítač Zabanován : HACKING/UNBLOCK neplánován. Vyzkoušel jsem snad všechny možnosti, především úplnou reinstalaci s novým instalačním souborem. Mám přečtena všechna témata k podobným problémům, ale nic z toho nepomohlo.
Pro další informaci v počítači nemám žádné programy, kterými bych se mohl nějak nabourávat př. Cheat Engine, jak tu někdo něco takového psal.

Každý si hned řekne: No tak hackoval a teď to má; zaslouží si to nemá cheatovat; už mu to stejně neodbloknou - konec hraní; [GA] má dost problémů s hackery, tak proč by někoho odbanoval.
Jak jsem se tak porozhlédl, tak takové odpovědi jsou tu nejčastěji.

Pro absolutní přehled:
- Nejsem žádný hacker ani cheater, nebo jak to pojmenovávají.
- V životě jsem nepoužil nic takového, co bych měl ze hry, to mi řekněte?
- Vím, že mi nikdo neuvěří a banu se stejně nezbavím, ale snaha se snad cení? nebo ne?
- Mohu klidně prosit, aby mi to odblockli, ale oni to nejspíše neudělají, pro ně jsem pořád hacker a můžu tu psát kolik věcí jen chci, oni mě tak budou vidět pořád.
- [GA] i [GM] jsou doufám lidé a snad pochopí, že mi také (někteří alespoň;), věřím, že mají tuny práce, obdivuji je, že to tu nějakým způsobem uřídí, ale mají pochopení, pro ty co říkají pravdu? Odpověď zatím chybí.
Nemůže ani [GA] vědět, kdo mluví pravdu a kdo lže. Proto bych měl v tomto případě návrh :

Odblokovat účty těm co mají podobný problém a dát KAŽDÉMU JEŠTĚ JEDNU ŠANCI. Pokud znovu bude nějakým způsobem prokázáno, že se snažil nějak přizpůsobit hru pro svoje zvýhodnění, tak mu dát ban na stálo.

Pro ty co se snažili o nějaký hack: Snad jste pochopili, že to bude nějak trestané nebo ne? - věřím že, většina z nich už po žádné hacku nešáhne.
A proto tento návrh i odnaučuje lidi (alespoň částečně) podvádět a pokud dostane podporu tak i naučit, že veškeré naše činnosti mají nějaký následek.

Ještě jednou se omlouvám za spam fora a .. nemám co k tomu více dodat. Děkuji jen za ochotu toto přečíst.

PS: Ticket jsem samozřejmě už odesílal.
SOUHLASÍM S TÍMTO :(
Obrázek
Podpisové obrázky a avatary na přání. PM. :)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim

Who is chatting

offline Mionix 
offline Yuminka 
offline beniamino 
offline fyxicek