Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Meotis
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 91
Registrován: čtv 26. črc 2012 16:21:16
Bydliště: Rožňava:)72 km od Košíc na západ
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Meotis » ned 19. lis 2023 20:30:03

Mno prešla som všetkých 6 strán, ale nenašla som to čo som zistila dnes :P Takže , dnes som prvýkrát išla robiť tavbu po nových zmenách a zistila som, že kamene +2 neberie alchymista ako doteraz. A neberie ani niektoré kamene+1 .Dnes mi ani jeden alchymista nezobral kameň magie +1 a niektoré kamene ochrany +1/ z troch zobral jeden :P / Je to chyba, alebo to už bude stále tak ? A ak áno, mohol by byť niekde zoznam, ktoré kamene + 1 nebude alchymista brať ?

Předal jsem GA.

Mio
Som sama sebou, ale ak by som mohla byť Drakom, budem Drak.

Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 641 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od TomasFoxx » ned 19. lis 2023 20:34:43

suja97 píše: ned 19. lis 2023 20:27:26 Ahoj,
chtěl bych nahlásit že nějaký duševně slabší jedinec,(který asi nikdy nebyl ve válkách říší nebo si ani neuměl rozkliknout výsledky, aby zjistil že chary jsou relativně vyrovnané) čtvrtečním updatem naprosto zmrvil PvP systém a ze šamanů a surů, do kterých někteří investovali měsíce času a desítky miliard yangů, udělali akorát stojky do HG/shoppery. Prosím o info, jak bude v této věci team postupovat.
Jinak cením update, udělat z těch cca 20 lidí, kteří mají hotový postavy a výbavy a nemají se kam zlepšovat, ovce, který jen budou dokola jak roboti expit 160lv je pro komunitu velice přínosný update, který určitě rozhýbe ekonomiku a přiláká nové hráče.
Děkuji za odpověď, Šuja
Jo takhle, postavy byly vyvážené, ale po tom co se dala daggerum a mentálům nesmrtelnost, tak pořád dominují bmka/healeři/archeři :D :D já ti nevím kamaráde, to mi prostě nějak nevychází :D :D (neříkám že buff těch postav má takhle zůstat, za mě je to taky hrozně silný, ale napsat že postavy byly vyvážené, to podle mě musíš bejt ten slabší jedinec ty :D )
velká válka.png
Obrázek

suja97
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. dub 2023 22:39:42
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od suja97 » ned 19. lis 2023 20:49:10

Ano Tomáši, je to přesně jak říkáš - ty dvě BMka v dnešní válce zcela dominovaly.
19.11.23.png
Zkus na chvíli zanechat rektálního alpinismu, chápu že pro tebe jakožto top hráče, který už tu hru prakticky dohrál je jakákoli změna pozitivní, ale většina nás hráčů ještě není na tvojí úrovni a stále má na čem pracovat.
Ano a argument, že střední a malé války byly do hry přidány jen pro zábavu, tudíž jsou teamu naprosto u zadele, jsem slyšel, ale to není argument. Jednou je to součást hry, tak je tak berme, nebo je zrušte. To je jak říkat, že Cidone byla přidána jen pro lidi, kteří kovou chitinovou výstroj, takže pokud nemáš ve skladu chitinku, tak se s tebou o Cidonce vůbec nebudeme bavit.
Naposledy upravil(a) suja97 dne ned 19. lis 2023 20:49:53, celkem upraveno 1 x.

disaster1591
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 08. bře 2018 12:28:41
Dal poděkování: 59 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od disaster1591 » ned 19. lis 2023 20:49:35

Zdravím, tak by som si tiež dovolil napísať zopár riadkov ohľadne toho nového updatu, chyby, snahy o znechutenie hry aj tým málo hráčom, ktorí tu ešte ostali alebo ako to vlastne nazvať. Ako hráč, ktorý sa vrátil po cca 2 rokoch 1-2 do týždňa si zaválčiť v stredných a cez víkend pobehať bosov/metiny v ente a občas selasa tak som velice rýchlo zistil, že server už v podstate držia pri živote len války říší, ktoré ste tými novými kúzlami totálne zabili a väčšine hráčov úplne znechutili. Čo sa týka generácií, ťažko sa asi vyjadriť pár dní po spustení, môže to byť zaujímavý koncept (a pokiaľ je pravda,že sa postupne budú pridávať ďalšie veci), ale pokiaľ sa nepridá nová mapa (alebo v tomto štádiu po x rokoch nečinnosti skôr nové mapy/dungeony) a k tomu samozrejme zbrusu nové výbavy a zbrane, tak je to asi totálna zbytočnosť, lebo po tých rokoch je asi každému jedno či hg prejde o 5,10 min rýchlejšie alebo v ente bude brať 30,40,50k na kúzlo keď to budú tie isté ohrané mapy s tými istými vecami, ktoré už všetci poznajú(a vlastne na čo by tam aj chodili, keď nebudú mať už čo vylepšovať) a pvp komunitu, ktorá tento server drží nad vodou ste totálne znechutili tými novými kúzlami ( mimo iného samozrejme). Sečteno podtrženo mám pocit, že to bolo narýchlo zbúchané a nedomyslené (ako fakt sory ale tie kúzla by som lepšie vymyslel aj ja s 3 v žile), a pokiaľ sa nepridá niečo aj pre pvm komunitu (aj keď je otázne,či také niečo po tých rokoch ešte na ekure existuje) tak sa obávam že tento ´update´ bude posledným klincom do truhly kedysi nádejného projektu menom ekura. S pozdravom, Beba.

suja97
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. dub 2023 22:39:42
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od suja97 » ned 19. lis 2023 21:00:53

disaster1591 píše: ned 19. lis 2023 20:49:35 Zdravím, tak by som si tiež dovolil napísať zopár riadkov ohľadne toho nového updatu, chyby, snahy o znechutenie hry aj tým málo hráčom, ktorí tu ešte ostali alebo ako to vlastne nazvať. Ako hráč, ktorý sa vrátil po cca 2 rokoch 1-2 do týždňa si zaválčiť v stredných a cez víkend pobehať bosov/metiny v ente a občas selasa tak som velice rýchlo zistil, že server už v podstate držia pri živote len války říší, ktoré ste tými novými kúzlami totálne zabili a väčšine hráčov úplne znechutili. Čo sa týka generácií, ťažko sa asi vyjadriť pár dní po spustení, môže to byť zaujímavý koncept (a pokiaľ je pravda,že sa postupne budú pridávať ďalšie veci), ale pokiaľ sa nepridá nová mapa (alebo v tomto štádiu po x rokoch nečinnosti skôr nové mapy/dungeony) a k tomu samozrejme zbrusu nové výbavy a zbrane, tak je to asi totálna zbytočnosť, lebo po tých rokoch je asi každému jedno či hg prejde o 5,10 min rýchlejšie alebo v ente bude brať 30,40,50k na kúzlo keď to budú tie isté ohrané mapy s tými istými vecami, ktoré už všetci poznajú(a vlastne na čo by tam aj chodili, keď nebudú mať už čo vylepšovať) a pvp komunitu, ktorá tento server drží nad vodou ste totálne znechutili tými novými kúzlami ( mimo iného samozrejme). Sečteno podtrženo mám pocit, že to bolo narýchlo zbúchané a nedomyslené (ako fakt sory ale tie kúzla by som lepšie vymyslel aj ja s 3 v žile), a pokiaľ sa nepridá niečo aj pre pvm komunitu (aj keď je otázne,či také niečo po tých rokoch ešte na ekure existuje) tak sa obávam že tento ´update´ bude posledným klincom do truhly kedysi nádejného projektu menom ekura. S pozdravom, Beba.
Aniž bych se chtěl přidávat k davu, tak to mám uplně stejně. Ekuru jsem začal hrát kolem r. 2010 a vrátil se k ní během covidu a byl jsem příjemně překvapen, že se prakticky nic nezměnilo - že je to paradoxně konzervativnější server než ,,offík,, ale po tomhle updatu mám pocit, že jsem se ocitl na béčkovém privátu. Neříkám, některé věci jsou bezva - generace, rozšíření inventářů ... ale twl měnit animace kouzel, vzhled knih, přidávat naprosto přepálený kouzla pro wara+ninju ... proč? To už je prostě v české povaze, že když něco funguje tak si nedáme pokoj dokud to nerozdrbem?

kovardominik
VIP
VIP
Příspěvky: 191
Registrován: ned 28. srp 2011 10:27:21
Dal poděkování: 378 poděkování
Dostal poděkování: 93 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od kovardominik » ned 19. lis 2023 21:20:51

Možná blbost a vůbec netuším co jde a co nejde udělat a vím že za to schytám kritiku, ale co kdyby se ty dvě nová problémová kouzla dala používat jen mimo války? Nebo že by měli ve válce nižší hodnoty. Na PvM se mi docela líbi.
Od začátku věrný shinsoo :shinsoo: Jsemsura9 (156)

Můžete mě zničit, ale nikdy mě nezlomíte !!! já půjdu pořád dál..... :fight:
Spoiler:
Jediný bojovník za Shinsoo v olympíjském víceboji (dělené 1. místo) :fight:
1. místo - 9x
2. místo - 7x
3. místo - 5x

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Zixelio » ned 19. lis 2023 21:33:59

kovardominik píše: ned 19. lis 2023 21:20:51 Možná blbost a vůbec netuším co jde a co nejde udělat a vím že za to schytám kritiku, ale co kdyby se ty dvě nová problémová kouzla dala používat jen mimo války? Nebo že by měli ve válce nižší hodnoty. Na PvM se mi docela líbi.
Promiň ale tohle je blbost, to už by to rovnou mohli odebrat. Všichni víme, že blízkové postavy byly prostě horší, ale udělat z toho opak není správné řešení. viz mental v tomto stavu. Prostě ať ty nové kouzla upraví, zeslabí a bude to ok. Spíše se divím, že to v tomto stavu přišlo do hry.

Elear
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 7
Registrován: úte 18. črc 2023 17:44:02
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Elear » ned 19. lis 2023 21:36:48

Podľa mňa by možno aj stačilo keby mentál ak použije ten spell svietil nejakou žiarou.. aby si človek povedal.. aha ten je teraz nesmrtelný davaj si bacha.. tak ako svieti ninja keď použije ten jeho spell

Uživatelský avatar
TomasFoxx
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 471
Registrován: čtv 21. dub 2016 13:57:29
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 641 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od TomasFoxx » ned 19. lis 2023 21:39:38

suja97 píše: ned 19. lis 2023 20:49:10 Ano Tomáši, je to přesně jak říkáš - ty dvě BMka v dnešní válce zcela dominovaly.
19.11.23.png
Zkus na chvíli zanechat rektálního alpinismu, chápu že pro tebe jakožto top hráče, který už tu hru prakticky dohrál je jakákoli změna pozitivní, ale většina nás hráčů ještě není na tvojí úrovni a stále má na čem pracovat.
Ano a argument, že střední a malé války byly do hry přidány jen pro zábavu, tudíž jsou teamu naprosto u zadele, jsem slyšel, ale to není argument. Jednou je to součást hry, tak je tak berme, nebo je zrušte. To je jak říkat, že Cidone byla přidána jen pro lidi, kteří kovou chitinovou výstroj, takže pokud nemáš ve skladu chitinku, tak se s tebou o Cidonce vůbec nebudeme bavit.
1. Já s tebou naprosto souhlasím v tom, že to co přidali daggerum a mentálům je naprosto přemrštěný.
2. Moje reakce byla čistě o tvojí větě "aby zjistil že chary jsou relativně vyrovnané" což prostě člověk který chodí pravidelně války (ne jen střední pls) a má to v hlavě vpořádku, vživotě nemůže vyblejt.
3. Mio už tu psal, že spelly se budou upravovat. Takže moc nechápu, proč se tu teď objevilo pár lidí a chtěj to zase řešit, BUDE SE TO UPRAVOVAT. Já se tu od vydaní nových spellu dohaduju jen s lidma, co maj tu "drzost" napsat, že postavy jsou vyrovnané 😂
Obrázek

Suko201
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 6
Registrován: sob 13. led 2018 23:36:51
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Suko201 » ned 19. lis 2023 21:46:14

Zdravíčko. Povšiml sem si menších vizuálních změn kouzel od sury BM, je to sice taková prkotina nepotřebná, ale nechtěli byste rovnou změnit barvu tmavého kamene z té světle zelené na červenočernou? Vypadalo by to krutě a na suru se taková barva hodí více..Tak kdybyste třeba pak při nějaké úpravě něco dělali s kouzlama u postav, tak byste mohli popřemýšlet i nad touto drobností :-)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « úte 8:04 am »
@schvarz,  ryb mraky za týden v 5 lidech. Měl jsem největší a zároveň osobní rekord. 19,2kg čistá váha kapr lysec.
@ Hakan « pon 9:14 pm »
@schvarz,  Roha braly
@ schvarz « pon 8:49 pm »
@Mionix,  Jak braly?
@ KerkyzAfterky « pon 10:12 am »
CrazyBull píše: No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
vypadá to na podělky ze strany týmu :D
@ Suko201 « pon 9:29 am »
Mionix píše: @Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
v pořádku pane
@ CrazyBull « ned 7:55 pm »
No možna se čekalo že bude nějaká informace po údržbě něco jako příprava na spuštění eventu nebo tak něco :-).
@ CrazyBull « ned 7:53 pm »
Omluva přijata, každý má na dovolenou nárok :D
@ Mionix « ned 4:03 pm »
@Suko201,  Pardon, měl jsem týden dovolenou. Já zatím ani netuším kdy bude a vy po mně chcete, jak dlouho bude. :lol:
@ CrazyBull « ned 12:45 pm »
@Suko201,  třeba se jen posune necháme se překvapit ;-)
@ Suko201 « ned 12:40 pm »
Mionix píše: @CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
takže se event bude zkracovat? 🥺
@ Mionix « ned 12:38 pm »
@CrazyBull,  v pořádku. :-) Výroční bude.
@ CrazyBull « ned 8:58 am »
@Mionix,  A tak pardon chyba na mé straně je to výroční event co proběhl v loňském roce od 1.6.2023 takže se mi to nějak spojilo )) asi MDD a ty děti u učitelky si to prostě nějak spojilo. :D
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim

Who is chatting