Stránka 1 z 1
PVP a zároveň i PVm
Napsal: stř 08. kvě 2013 13:09:05
od Joukes
Opět zdravím .....
Chtěl bych se tentokrát poptat a nechat si doporucit neakou postavu ...
Dostal sem pár typu na Šamana dračí tak prosim vás vaše vyjadření
Předem díky ..

Re: PVP a zároveň i PVm
Napsal: stř 08. kvě 2013 13:19:55
od CruzY
Zaleží do jakého lvlu .. Já bych volil BM nebo ninju .. vydělávat budeš v keri

Re: PVP a zároveň i PVm
Napsal: stř 08. kvě 2013 16:51:14
od rendak
Přesně, jak psal CruzY .. Záleží, do jakého lvlu se chceš dostat .. Jestli třeba do 95, tak určo bych volil BMko .. (kerin výdělek a na pvp je dobrej).. Ale jestli chceš 100+, tak bych šel do toho šamíka

Nebudeš muset všude tahat 2 postavy ... (myslím kvůli swampu třeba) ..

Re: PVP a zároveň i PVm
Napsal: stř 08. kvě 2013 17:40:33
od KahnWeder
Šaman se zdá dobrej, ale nebral bych ho
1. Buffy budeš mít jenom šamanský (za wara třeba bys měl ještě navíc auru, za BM ducha s ochranou)
2. Netahat 2 postavy do swampu není žádná výhra (nemáš to kým sbírat a zase máš jenom šamanský buffy)
Být tebou bolil bych lukaře - je na něj míň obran a swamp může mlátit v proměně (sice to nebude ani jako WP, ale dá se).
Re: PVP a zároveň i PVm
Napsal: stř 08. kvě 2013 20:40:15
od GurenaimeYuraki
Ono dračí šaman je sice výhoda jakožto soběstačná jednotka, ale sbírání ve swampu je s nim peklo.
Jestli chceš v PvP mačkat jen tři tlačítka tak dlouho dokud protivník neumře zvol si BMko.
Swamp s archerem v proměně moc dobrý není-nenamnožíš si to tak, jak bys chtěl. Na bažiny už to je ale něco jiného. Nejlepší je uran/perleťák a hup na koně, v Hg to je pak docela pohoda, vysóluješ si bosse. Co se týče PvP tak moc lidí obrany na šípy nemá, a průniky ve válkách za 1-2k taky nejsou špatné. Jediné co je jeho nevýhoda když tě dagger/aura chytí pod dýky nebo meč tak nemáš jak utéct.
Re: PVP a zároveň i PVm
Napsal: čtv 09. kvě 2013 9:58:14
od kubadolezal
Hoši, v keri si vydělá poměrně málo, jelikož je tu řeč o druhém serveru jak již psal a ptal se na BM, vydělávat bude o hodně málo protože bude trvat minimálně 4 měsíce než se kdokoli dostane přes keri a bude ho kupovat. Pochybuji že budou kupovat střepy.
Re: PVP a zároveň i PVm
Napsal: čtv 09. kvě 2013 10:57:46
od EnsexSaman
Šaman drak forever

Jak do swampu tak do válek + ohen což je super věc takže já šaman jednoznačně

Re: PVP a zároveň i PVm
Napsal: ned 12. kvě 2013 15:02:03
od Universality
Já volím šamana. Sice má svoje mušky, ale pro mě to je a bude nej postava. Jestli chceš pvm i pvp určo volím draka. kdybys by ses tak trochu naklonil víc k tomu pvp, tak beru healera, ale furt tam bude těch 30% draka ve volení. Proč? Protože, sice healer je o něco lepší na pvp, ale u draka máš oheň víc budeš brát. A u healara máš léčit, máš málo životů, klik na heal a životy zpět a nějaký ty negativní kouzla pryč. Drak je dobrej do válek kvůli řevu, sejmeš tím víc lidí než s zaříkaní blesků a jako bonus máš oheň a o něco vetší damage. Když si vezmeš souboj tak určitě je lepší healer, ubere ti nepřítel trochu víc damage, hodíš heal a máš životy zpět. U healera se v souboji říká že je nesmrtelný jen kvůli tomu healu
To sem se trošku víc vyjádřil k pvp, tak i něco k pvm

.
Tak určitě drak, buffy, jede si sám, na nějaký ty bosse je lepší. Proč? Protože dáš si do zbraní s průmkou a schopkou si dáš schopku 15%+ a docela dost jim ubereš na skill. S healerem je to v pvm trochu těší, musíš táhnout buff, v tom případě nejedeš si sám. Bereš i mín na kouzla, třeba bossum. Ale výhoda je v tom, že máš kouzlo útok+, který může mít +83 hodnoty útoku, tím pádem sekáš s vetším damage.
Takhle sem se vyjádřil, proč mít šamana healera nebo draka.
Ale vše je to jen na tobě za koho budeš hrát a s kterým se ti líp hraje.

Prostě je to furt ta stejná věta:
''Hraj za koho tě to baví.''