Stránka 1 z 1

Může jen tak zmizet věc ?

Napsal: sob 31. srp 2013 18:49:03
od Andri
Zdravím, včera jsem prodával Kalenku (měl jsem jí na sobě na warovi). Chtěl jsem dnes pokračovat v prodeji a najednou helma nikde. Netuším absolutně kde by mohla být. Na warovi jsem jí nikde nenašel ani nikde jinde není. Tak by mě zajímalo jestli se to někomu taky nestalo, protože mi to nejde narozum :) . Zatím budu hledat dál, kdyžtak písnu ticket.

EDIT: Pro šťourali, ne nemám sklerózu :lol: .

Re: Může jen tak zmizet věc ?

Napsal: sob 31. srp 2013 19:47:02
od BumBlee
Pokud spadl server a někdo tu věc těsně před tím koupil, je možné, že mu zmizely peníze a kalenka nikde. Klidně teď můžeš být nahlášen na ticketu jako hacker :lol:.

Pokud jsi ji fakt nikam neodložil, popř. nikdo jiný nevzal, napiš si ticket.

Re: Může jen tak zmizet věc ?

Napsal: sob 31. srp 2013 19:49:56
od Andri
No hledám jak můžu, prostě nikde není :( . Uvidím, písnu ticket, můžeme :lock: .

Re: Může jen tak zmizet věc ?

Napsal: sob 31. srp 2013 19:52:59
od KuBkO
ja by som prave potreboval aby mi ranecek zmizol

Re: Může jen tak zmizet věc ?

Napsal: sob 31. srp 2013 19:55:58
od Darkwarrior
vec.. to nevim ale ja dostal bezduvodne 40TB na jednej kupenej postave a ani nevim zaco :D.... a potom ako som ku kupil bolo vsetko v pohode a vcera se loguju a BUM 40TB :D

už som napisal ticket ale pokial ho oni len otvoria tak už davno kupim ďalšiu taku :/.... myslim

ciže andri všetko je možne :D

Re: Může jen tak zmizet věc ?

Napsal: sob 31. srp 2013 20:19:41
od Bezcitny
Raz mi tak zmyzla helma na ninju po relogu bola naspat

Re: Může jen tak zmizet věc ?

Napsal: sob 31. srp 2013 20:25:21
od slusnej
hele kdybys měl stánek a spadl server zmizelo ti nebo prostě ti to padlo a zmizela tak buď jí najde saggi nějak a nebo ti dá šek v hodnotě té helmy jak mě už párkrát tímhle způsobem pomohl
ale jestli jsi nebyl loglej ve hře a přišel jsi třeba z práce a zapl hru, a nebyla mohl tě někdo vykrást

Re: Může jen tak zmizet věc ?

Napsal: sob 31. srp 2013 20:34:37
od Andri
Ok všem díky ;) .

Vykraden jsem určitě nebyl, to by nevzal jen kalenku, ale i ostatní mnohem cennější věci :) .

Můžeme :lock: .