Válka říší 5.10.

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
emka1905
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 9
Registrován: pon 21. úno 2011 6:36:37

Válka říší 5.10.

Příspěvek od emka1905 » sob 05. říj 2013 20:04:34

asi sa mylim ,ale mam taky divny pocit že žlty sa spojili s červenymi a idu vyhradne proti modrym.Je jasne že sa najdu jedinci medzi nimy čo sa navzajom napadnu.Ale inakm je to spojenectvo proti modrym.

Uživatelský avatar
katarina
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 76
Registrován: sob 30. bře 2013 16:08:18
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: valka řiši

Příspěvek od katarina » sob 05. říj 2013 20:05:22

dostali nakládačku :D

Uživatelský avatar
FundokOfficial
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: stř 07. bře 2012 18:14:03
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování

Re: valka řiši

Příspěvek od FundokOfficial » sob 05. říj 2013 20:17:50

A to pěknou :D
:spam: :off: UŽ POUZE NA POSTAVĚ FundokShop

Členem fóra:
7 Let 0 Měsíců 22 Dní 6 Hodin 33 Minut a 59 Sekund
-30.3.2019

Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: valka řiši

Příspěvek od Ghibli » sob 05. říj 2013 21:08:43

emka1905 - že by se odhadem těch 15 aktivně bojujcích žluťásků :chunjo: a 5-7 buffovacích postav z respu spojilo s nějakou další říší? Myslím, že i kdyby jo, tak to nebude mít žádný větší vliv. :)

Co jinak říkáte Novince ve hře - Králi říše, co vás během bitvy healuje?

:-: Nevím proč se vymýšlí další a další "vylepšení" Válek říší - když ty základní vylepšení jako jsou funkční Statistiky z Válek, tu pořád nemáme. :down:

:-: Nevím proč se do Války říší, která je "citlivá" na větší množství bojujících hráčů (...laguje se) se přidávají další grafické efekty a neustále se opakující hlášky do Zavolat. :down:

:-: A nemůžu přijít na to, co je dobrého na tom, když rubeme nějakou TOPku a už jí skoro máme, když jí najednou přijde "Královský heal"? :down:

...tohle má teda být ta připravovaná novinka http://www.ekura.cz/novinky/1150 - Král, co healuje druhé ve Válce :?:

:+: strašně rád bych něco v PvP pochválil a chci, aby nás zase ve Válkách bylo na každé straně 60-80. Jen by asi chtělo, aby všechny GM chodili do Válek s námi, aby už konečně přišli na něco zábavnějšího. :up:
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

Uživatelský avatar
Saggitarius
Game Administrator
Game Administrator
Příspěvky: 1146
Registrován: sob 01. kvě 2010 14:53:16
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 2822 poděkování

Re: valka řiši

Příspěvek od Saggitarius » sob 05. říj 2013 21:20:07

Ghibli píše: :-: Nevím proč se vymýšlí další a další "vylepšení" Válek říší - když ty základní vylepšení jako jsou funkční Statistiky z Válek, tu pořád nemáme. :down:
Proc opravovat neco co je jenom vypnuto ?
Ghibli píše: :-: Nevím proč se do Války říší, která je "citlivá" na větší množství bojujících hráčů (...laguje se) se přidávají další grafické efekty a neustále se opakující hlášky do Zavolat. :down:
Zvykej si, budou tam a to daleko casteji, sam sem si daval na cas s jejich spoustenim.
Ghibli píše: :-: A nemůžu přijít na to, co je dobrého na tom, když rubeme nějakou TOPku a už jí skoro máme, když jí najednou přijde "Královský heal"? :down:
Mno treba proto az ti ta "TOPka" bude nakopavat zadni cast tela a budes mit na kahanku tak ti treba zase pomuze.
Ghibli píše: ...tohle má teda být ta připravovaná novinka http://www.ekura.cz/novinky/1150 - Král, co healuje druhé ve Válce :?:
Jedna z male casti.
Ghibli píše: :+: strašně rád bych něco v PvP pochválil a chci, aby nás zase ve Válkách bylo na každé straně 60-80. Jen by asi chtělo, aby všechny GM chodili do Válek s námi, aby už konečně přišli na něco zábavnějšího. :up:
GMka tam chodi, ale samozrejme ze kdyz jsou na GM postave tak koukaji, kdyz na herni tak hraji. Co bys vice chtel ? Aby si stoupli doprostred a zapojily se do boju ? Nevsiml jsem si ze by si navrhl neco smysluplneho co by "donutilo" hrace si jit zavalcit aby vas v te valce bylo treba 100 ;) Hatit ale umi kazdej ;)
To jen tak na okraj.
Prijemny vecer ;)
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Uživatelský avatar
katarina
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 76
Registrován: sob 30. bře 2013 16:08:18
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: valka řiši

Příspěvek od katarina » sob 05. říj 2013 21:34:05

Já si myslím, že ten heal je dobrý, často mě zachránil a války mi skoro vůbec nelagujou.

Uživatelský avatar
katarina
Lv. 11
Lv. 11
Příspěvky: 76
Registrován: sob 30. bře 2013 16:08:18
Dal poděkování: 30 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Válka říší 5.10.

Příspěvek od katarina » sob 05. říj 2013 21:37:08

A ohledně statistik už by se mohly zapnout no :)

Edit: Warn za doublepost. Statistik se určitě dočkáte.
/Script

Uživatelský avatar
Ghibli
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 479
Registrován: úte 10. kvě 2011 13:53:40
Bydliště: Chunjo - Joan
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Re: valka řiši

Příspěvek od Ghibli » sob 05. říj 2013 22:11:09

Saggitarius - paráda. Opravdu bleskové. :up:

Takže...

1.)
Proč je teda nezapnete? Tohle je z válek asi ta nejzajímavější část pro všechny tři bojující strany (i pro ty, co prohráli) - jít se podívat, jak jsem si já nakonec vedl s CB (a srovnávání)... Když tam není žádná větší překážka, tak je prosím zase zapněte. :up:

2.) Myslím, že jdete tímhle zbytečně "proti proudu" těch, co jim ty Války "vaří" počítače. A nemyslím, že to jsem jen já, kdo měl lagy ve Válkách z větším množstvím protihráčů. Ano, teď to jde - ale je nás tam opravdu málo. Já si vypínám chat a stíny a dost často i zásahy, a stejně to teď občas laguje.

...nejde třeba mít "Heal Krále" bez těch hlášek, co se u toho objevují?

3.) Královský heal mě viditelně "zachránil" jednou, když sem se právě respawnoval = takže jsem měl okamžitě ZB a mohl jsem vyrazit do boje. Jestli mě stačil i zachránit v boji, toho jsem si nevšiml - nejde na něj plně spolehnout (taktika), takže když už vidím, že budu k.o., tak prostě zmizím. Heal neHeal.

4.) Těšíme se, že se brzo ukáží další Královské vychytávky. :up:

5.) Chodí vás tam z Vedení hry pořád málo, protože mě některé vaše nápady přijdou nedotažené a jiné jsou jen pro určitou část hráčské komunity. Například Války nechodí jen TOP hráči, mezi kterými se nejspíš bude rozhodovat o tom, kdo bude Králem.... a co ten zbytek válčících? Máte pro ně něco připraveného? Neberme je jako statisty.

A to Hejtování... to je těžký. Pusťte nás k nápadům dřív než v ostré hře a my, když se mezi sebou nepohádáme, tak vám můžeme svými připomínkami pomoct to doladit a společně tak zase zvětšit zájem o Války říší. :up:

A ten nápad? Když jsem zjistil, že [TGM]Mithra nabízí spolupráci, tak mě hned napadla taková soutěž - ale nemůžu nic dopředu prozrazovat - jen vás prosím, ať už zapnete ty statistiky - jinak to nepůjde spočítat. :D :up:

A něco na rozšíření "válčící komunity"? Chystám se vám "rozvrtat" už podruhé statistiky, kde půjde o podrobnější srovnávání (např. v rámci cechů napříč říšemi) a dlouhodobější vyhodnocování (měsíční apod.). Ale to je zábava pro ty stávající (možná). Chtělo by vymyslet něco pro ty menší (menší časem i možnostmi), aby si přišli zahrát a nebyli "na ránu" nebo na dvě. Nechci za nikoho točit bonusy - ale přijde mi divné, že tam vedle 90tek s právě rozjetým biologem lítají postavy s hotovou Karmou a ještě k tomu s Kostma... přitom paradoxně by na ty kosti měl nárok spíše ten, kdo nemá hotové ty trvalé bonusy. To jen tak na okraj.

Ještě jednou děkuji za bleskovou odpověď a taky přeju krásný večer. ;)

EDIT katarina - teď to ohledně lagů ještě jde a prostě občas válčím tak, že nevím, komu kolik beru (paradox - vypnuté zásahy). Ale byly Války (ještě když se netočily mapy), kde nás bylo víc, než teď bývá a - hlavně na začátku to bylo krušné, když jsem přiběhl ke skupině a celé se mi to zaseklo. K tomu ještě "Válečná mlha" a čas od času tam člověk vyběhl ze skupiny, chvíli běžel a pak ho to šílenou rychlostí zase do té skupiny vtáhlo apod. Teď jak vidím ty přidané efekty, tak si říkám, jak by to vypadalo, když by nás třeba v té dnešní Válce říší bylo dvakrát tolik. Škoda, že není test server, kde by se nás sešlo víc a tohle se otestovalo - aspoň bych neměl žádné námitky. :)
ObrázekYMIRObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
+200k min.
Chunjo
ReLions
141
6P
full
P
P
P
Meripa

Uživatelský avatar
BloodRayne
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 266
Registrován: úte 03. črc 2012 18:11:29
Bydliště: Welcom in hell
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Válka říší 5.10.

Příspěvek od BloodRayne » ned 06. říj 2013 1:05:00

Dnešní válku jsem sice nebyla, ale hned poté co jsem se logla měla jsem několik pm od hráčů kteří dosud chodily války.
V každé pm bylo lagy, zmatek a nějaký heal, že se dobíjí zb i mana.. :shock:

V poslední době se mi jen zdá, že když se udělá něco dobrého viz.změna respu a zmizení nespolehlivých věží okamžitě se to zvrtá jinou věcí a nejlépe najednou dvě ;)

Saggi opravdu si myslíš , že tohle pomůže k hratelnosti :?:
Obrázek

rumplex
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 142
Registrován: úte 25. říj 2011 16:58:45
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 61 poděkování

Re: valka řiši

Příspěvek od rumplex » ned 06. říj 2013 1:29:42

Saggitarius píše:
Ghibli píše: :-: Nevím proč se vymýšlí další a další "vylepšení" Válek říší - když ty základní vylepšení jako jsou funkční Statistiky z Válek, tu pořád nemáme. :down:
Proc opravovat neco co je jenom vypnuto ?
Vono je nekde napsano, že to je vypnuto ? Protože, ja si nevšiml a pak si myslim, že ...... je to rozbito :(
Saggitarius píše:
Ghibli píše: :-: Nevím proč se do Války říší, která je "citlivá" na větší množství bojujících hráčů (...laguje se) se přidávají další grafické efekty a neustále se opakující hlášky do Zavolat. :down:
Zvykej si, budou tam a to daleko casteji, sam sem si daval na cas s jejich spoustenim.
Takže, ve valce pribudou dalši graficke efekty ? Napriklad se mi rozsviti cela obrazovka na bílo, to bude bomba ... fakt úžas ... protože narozdil od jinych her mi tu postrada možnost nastaveni kvality grafiky ... ale budiž.
Saggitarius píše:
Ghibli píše: :-: A nemůžu přijít na to, co je dobrého na tom, když rubeme nějakou TOPku a už jí skoro máme, když jí najednou přijde "Královský heal"? :down:
Mno treba proto az ti ta "TOPka" bude nakopavat zadni cast tela a budes mit na kahanku tak ti treba zase pomuze.
Dalši duvod proč se ta topka navzajem vyhyba... (napr.: pokud by nejake GM bojovalo nebo sledovalo ve valce najke WP, tak by videlo, že kolikrat se mne jako WP-surovi nektery hrači zamerne vyhybaj, nebo me nekdo rube ve 4 hračich vono jim to nejde a pak utečou prič. Takže nezbyva mi nic jine než behat a behat... pač me nikdo nechce sejmout jelikož se to neoplati :/ (za tu dobu než napriklad ja zabiju nekoho silnejšiho tak obvykle udelat 2-3x vyce CB na slabšich hračich, co jest trochu divné :roll: (na jiných MMORPG to obvykle funguje naopak.
Saggitarius píše:
Ghibli píše: ...tohle má teda být ta připravovaná novinka http://www.ekura.cz/novinky/1150 - Král, co healuje druhé ve Válce :?:
Jedna z male casti.
Konečne aspon vime, že to co se spustilo je novinka a ne bug, nebo neco jiného. Príšte by bylo tohle oficialni info lepší asi tak 10minut předem a možno by se mhlo napsat i na hlavni stranku Ekury. (Aspon me by to pomohlo... moc forum nečtu :/ )
Saggitarius píše:
Ghibli píše: :+: strašně rád bych něco v PvP pochválil a chci, aby nás zase ve Válkách bylo na každé straně 60-80. Jen by asi chtělo, aby všechny GM chodili do Válek s námi, aby už konečně přišli na něco zábavnějšího. :up:
GMka tam chodi, ale samozrejme ze kdyz jsou na GM postave tak koukaji, kdyz na herni tak hraji. Co bys vice chtel ? Aby si stoupli doprostred a zapojily se do boju ? Nevsiml jsem si ze by si navrhl neco smysluplneho co by "donutilo" hrace si jit zavalcit aby vas v te valce bylo treba 100 ;) Hatit ale umi kazdej ;)
To jen tak na okraj.
Prijemny vecer ;)
Nj, být GM není lehké, protože nestačí jen koukat, ale i předpokládat... Chcete neco smysluplné co zabaví hráče ? Tak jim dejte neco delat, neco u čeho budou získavat odmonu alespon spočátku rychle, aby je to chytilo a pozdej at to je treba težší...
Chcete návrh nečeho ? (prečte navrhy tu na fórku, nebo si zahrajte jiné hry)
moje návrhy:
1. Konečne nejaké užitečné odmeny za PVP:
Napr.: -skoro best horni bonusy na vecech za primerenou hodnotu v CB (5k a vic CB) (príklad.: nahrdelník s 3x15 bonusama = meč dyka obojruč, nebo 4x15, nebo 3x15 a 1kZB nebo neco co neni úplne nejlepší ale stačí to pro kvalitnejší pvp výbavu.) O slabších vecech bych asi ani neuvažoval ...
2. Vzhledové bonusy za CB (různé efekty na postavu od lesku brnení, nečeho na hlavou, zajímavého prefixu postavy, křídel které sem videl na nekolika privátech pro GM postavy, nové brnení které mají jen vzhled (at mužeme stát na námkách v nečem extra napr. hezké bílé brnko za 20k CB )
3.Podpůrné látky pro postavy lektvary, kosti, nebo neco jako má ninja šípy tak pro ostaní chary at nemaj jednu volnou pozici. (napr. černý elík s 27% do útoku, kosti s 220 hodnotou útoku...) Za CB, použitelné jen ve válce. Pokud by to bylo možné, tak proč neudelat cechom nové okno, neco jako jsou kouzla cechu ale, byli by to kouzla cechu do war, podmínené urovni nové budovy, nebo nejáke postavy, kterej sa úroven zvyšuje za CB (složitejší za CB získat itemy a ty pak na stavbu... nebo kombinace nečeho z PVP a PVM.)
(aspon získaj užitek pro pvp aj pvm hráči.
4.Pety ? nejákeho mazlíčka za CB. At už pasivního co jen tak u nekoho stojí, nebo aktivního co neco delá (přidá MB,ZB,HU,obranu, sbíra daný typ jedné veci...)
5.Nový item jenž hráče nabufuje (pokud nebojuje) jen jedním nebo dvoma bufama ze 6 možných, úroven bfu za CB (od 10% až po nejakých 70-80-nebo 100%, záleži od toho jak moc y to melo být využité ve hře)
6.Nový pvp systém popri vákách ? Neco na styl skupinového boje nebo pŕimo skupinový boj 3vs.3 ( na rychlou smrt ), 4vs4, 8vs.8. 16vs.16 Za výhru zisk CB nebo jen pozice v rebríčku vytvořených skupin.

Pár "nápadu" jenž už tu možná zazneli, možná ne, možná že jsem sám z toho už neco nekdy psal na tiket... Podotýkám, že vše je podmíneno i tým jakým smerem by se mela hra ubírat, takže težce mužu ted psát 100% rozpracované návrhy, a taky sem jen chtel jen nastínit co by se dalo vymyslet. Ale otázkou stále zustáva co je možno naprogramovat. (Podle mých skušeností vše, pokud se programátorúm chce, a mužou zasahovat hluboko do hry...)
Záverem bych dodal, že chápu zmeny bez oznámení (viz. kosti - aby se na tom nekdo nesnažil obohatit a podobne...), ale to co by melo zasahovat do hratelnosti by opravdu mohlo být ohlašované předem (at už třeba tesne před live-testem, ale at se pak jeden nediví...)
Bla, blA.
Obrázek

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « ned 7:55 am »
@cleo,  Možná dnes ráno. Měla by být mimořádná krátká údržba.
@ Lampiiik « ned 2:04 am »
@cleo ani v kerindore a swampe?
@ cleo « sob 10:43 pm »
@Mionix,  kdy půjdou házet meteory prosím, nejdou vůbec nikde
@ KynutaBuchta « sob 5:46 pm »
Dobrý den, dáme opět soutěž MS v ledním hokeji 2024-Maraton? Poslední tato soutěž byla v roce 2019. Navrhuji, každý co zápas z CZ/SK to otázka. 🏒🙋🏼‍♀️ MS trvá od 10.-26.5.2024 ❤️
@ Betty « sob 9:13 am »
Tabule se asi neopravila? Po relogu se znovu ukáže čas, který se odečítá ale před relogem či třeba portem už to psalo že se muže jít hledat :D Případně stačí odjet a už je tam zase najednou čas :D
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS

Who is chatting

offline Meginecka 
offline Mionix 
offline Sirrey