Stránka 1 z 1

Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 18:56:22
od Bella
Ahojte,
mam jednu otazku ku karme s 0minutou. Ano viem ze karma s 0minutou ma este 59sekund a pri kazdom relogu bezi odznovu, ale mam taky mensi problem s tymto. Povedzme to tak nadropujem si asi 40kariem a zakempim k druidovi s portami k biologvoi, makamitovi, zahradke atd. No uz sa mi to stalo asi 7x ze postava bola pripojena presne 46 sekund (mam to presne odstopovane odkedy logujem postavu do hry) a karmy zmizli vsetky, nejako mi to nejde do hlavy ked sa vravi ze po kazdom relogu by karmy mali vydrzat 59 sekund... Internet mam rychly a PC dobry tak neviem v com je chyba :think: Nemam cas na to aby som chodila kazdy den swamp pre karmy som rada ze tu som na tych 10minut na to vsetko a nieto kazde 4-5 dni dropovat 40kariem... Neviete ci sa to nejako nezmenilo alebo ze by sa obmedzil pocet logov pri karme s 0minutou?

Re: Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 20:11:03
od HonzaM
podle mě se liší čas co změříš se skutečným časem ve hře ... bůh ví od kdy se to počítá ... třeba už se to počítá při tom obrázku při načítání :P

Re: Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 20:20:37
od Bella
Vravim ze cas meriam odkedy zapnem postavu to znamena od pohybu vo vybere postav aj s obrazkom kde sa to cele nacita...

Re: Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 20:50:33
od Kokinuss
Pěkná kravina, takhle by si mohl mít inventář plný karem a jen dávat. U karem se odečítá čas při každém logu, určitě se to neresetuje. Dal sem P tímto stylem, ale musel sem chodit na esence třeba 1-2x týdně.

Re: Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 20:57:01
od Domisall
Kokinuss píše:Pěkná kravina, takhle by si mohl mít inventář plný karem a jen dávat. U karem se odečítá čas při každém logu, určitě se to neresetuje. Dal sem P tímto stylem, ale musel sem chodit na esence třeba 1-2x týdně.
Netrep ked nevies

Re: Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 21:00:50
od Bella
Kokinuss píše:Pěkná kravina, takhle by si mohl mít inventář plný karem a jen dávat. U karem se odečítá čas při každém logu, určitě se to neresetuje. Dal sem P tímto stylem, ale musel sem chodit na esence třeba 1-2x týdně.

Ak by sa to resetovalo pri kazdom logu tak to by som po 3 logoch mala vsetky kamry prec kedze sa logujem na cca 20 sekund :D A hej jeden pripad z tych 7 bol aj inventar plny kariem vtedy to mizlo rovnako ako ked som ich mala iba 40 alebo iba 20

Re: Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 21:20:57
od SvetaPan
a co stim ma kdo delat? neschovavej si je a nemusis to resit

Re: Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 21:59:40
od Bella
Ja sa len pytam ci nenastali nejake zmeny v tom limite 59 sekund -.- Mam svoje dovody preco si ich uchovavam nie kazdy ma cas sediet tu denne 5hodin+

Re: Karma s 0min

Napsal: stř 12. úno 2014 22:02:18
od Script
Zdravím, ohledně tohoto limitu a obecně časových předmětů neproběhly v poslední době žádné změny. Pokud nějaké změny do budoucna budou, pak se to dozvíte z novinek na webu. Protože je tím téma zodpovězeno, dovolím si jej uzamknout.

:lock: