War říší a PVP návrhy na oživení

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
LOCO30
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 333
Registrován: stř 29. zář 2010 12:09:54
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

War říší a PVP návrhy na oživení

Příspěvek od LOCO30 » sob 14. čer 2014 20:53:27

Spoiler:
16.6.2012
34 39 42 1089 1461 1235
14.6.2012
53 49 48 1417 1850 1549



15.6.2013
27 25 29 559 466 937
13.6.2013
25 21 33 678 543 1161


14.6.2014
11 21 28 400 647 560
12.6.2014
11 20 23 232 547 455


Tak jsem se chvilku koukal na statistiky a je to celkem zajímavé. Dokáže se ještě PVP na Sindy dostat na stejné počty hráčů ve war?
GM Mithra

Pokusím se tedy pro přehlednost shrnout dosavadní nápady. Zkusím to vzít pěkně od počátku tématu:
1. Návrat KORTEZY (přidáno pro odlehčení tématu, tak si ji nedobírejte - ona to myslí dobře a kdyby měl každý takový přístup, tak tu nemusíme nic řešit)
2. nová mapa se vstupem za CB
3. možnost získávání výbavy pomocí pvp
4. větší využití CB ve hře
5. nepřidávání nové výstroje a výzbroje do hry (dokud se současné dračí věci nestanou běžnými a dostupnými)
6. Všeobecně zvýšit odměny pro hráče, kteří jsou v PvP aktivní
7. Konečně přidat do hry nové jádro a spustit královský systém
8. Nové funkce PvP hodnostem
9. Odstranit zabugované skilly ve válkách (vracení přes půl mapy)
10. Diferencovat mapy pro PvP podle levelů
11. Zrušit možnost použití "kostí" ve válkách
12. Možnost rychlejšího rozvoje schopností postavy pro ty, jež se věnují aktivně PvP
13. PvP arény pro menší počet bojujících kde systém přidělí každému soupeře s podobnou výbavou.
14. dlouhodobé PvP turnaje, kde bude hrát roli množství výher či proher (pokud jsem tedy dobře pochopil Filipův nápad)
15. Speciální nedělní válka jen pro postavy s PvP hodností
16. Rozvinout více rivalitu mezi říšemi
17. Přidat nové hodnosti pro hráče s menším počtem CB (do 10.000)
18. Změnit dostupnost dračích věcí resp. snížit náročnost jejich získávání a vylepšování
19. Vytvořit NPC, které budou suplovat nedostatek pvp hráčů (o tom bezpečně vím, že udělat nejde)
20. Vytvořit systém, který bude hráče nutit si PvP udělat (PvP se stane potřebou stejně jako PvM)
21. Hráče do PvP vůbec nenutit (PvP by mělo být jen pro zábavu)
22. Oživit cechovní války lepším systémem jejich vyhlašování a přijímání

Tak snad jsem obsáhnul zhruba vše co bylo dosud na 13ti stránkách navrhováno.

V dalším pokračování tohoto téma očekávám především nápady, které dosud nejsou na seznamu. Prosím držme se stále v rovině obecného PvP a válek říší. Pokud chcete podobnou diskuzi o změnách v cechovním systému, založte si nové vlákno. Třeba se ho ujme někdo z kolegů stejně, jako jsem se ujal já tohoto vlákna o obecném PvP.

Seznam jsem vytvořil především proto, abychom se v té hromadě nápadů neztratili a také proto, aby jste měli i vy přehled o tom, co již bylo navrženo a mohli se soustředit více na to, co v seznamu zatím chybí, ale mohlo by to nějak prospět vyřešení otázky PVP.

Diskuze o jednotlivých bodech by, připouštím, mohla být prospěšná, ale zatím je spíše kontraproduktivní. Proto si prosím své názory zatím poznamenejte někde bokem. Možná se k diskuzi o jednotlivých bodech ještě společně dostaneme. Ovšem ne dříve, dokud se neshodneme na tom, že ten seznam je již téměř kompletní a není na něj co přidávat.



Děkuji vám
Naposledy upravil(a) LOCO30 dne čtv 19. čer 2014 11:52:39, celkem upraveno 4 x.
Obrázek
Pomalinku a jistě! Do měsíce snad

Wolfikk
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 287
Registrován: sob 14. črc 2012 23:41:19
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od Wolfikk » sob 14. čer 2014 21:10:51

Nejsou zadne vyuzitelne bonusy z valky tak tam nikdo chodit nebude

Uživatelský avatar
Orald
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 51
Registrován: sob 15. bře 2014 13:20:52
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od Orald » sob 14. čer 2014 21:21:15

Už to je zabitý. Jen díky tomu mrtvolnému stavu stojím s levlem a dělám si jen biologa, karmu atd.
Belichar kundy.
Obrázek

Uživatelský avatar
KORTEZA
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 45
Registrován: pon 01. říj 2012 10:34:53
Bydliště: CHUNJO
Dal poděkování: 580 poděkování
Dostal poděkování: 240 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od KORTEZA » sob 14. čer 2014 21:28:44

Až se vrátí KORTÉZA :lol: nažene tam zase všechny bojovníky :wannafight: :wannafight: :wannafight:
Obrázek

Uživatelský avatar
BeerBelly
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 206
Registrován: stř 04. zář 2013 16:28:37
Bydliště: Slovensko
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od BeerBelly » sob 14. čer 2014 21:30:45

Poskytni mi yangy na dokončenie výbavy a uvidíš ma tam... Väčšina ľudí ani nemá chuť do tej war ísť.. Každý má 40+Zb, pretalikovany až za ušami, o čom to potom je
Jeho revírom je Shinsoo :shinsoo:. Jeho tempo je smrtiace. Jeho súpermi sú afk hráči, dropovia a buffky. Je v nasadení vo dne v noci. Lejno z Jinna :jinno:. Naša smrť je jeho prácou :hello:
Obrázek
BeerBellyYT:https://www.youtube.com/channel/UCksM6G ... subscriber

KeriBM
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 178
Registrován: ned 10. čer 2012 12:06:55
Bydliště: Olomouc
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od KeriBM » sob 14. čer 2014 21:34:43

taky sem se na to dival no konecne clovek dodela PvP a takova ucast jeste ze sem zvyklej ze sinfortie :lol: chtelo by to treba novou mapu kam by se mohlo zase jen pres CB nebo jinak uz nevim jak se dostat k vysim poctum ucastniku ve valkach :)

LOCO30
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 333
Registrován: stř 29. zář 2010 12:09:54
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od LOCO30 » sob 14. čer 2014 21:44:39

KeriBM píše:taky sem se na to dival no konecne clovek dodela PvP a takova ucast jeste ze sem zvyklej ze sinfortie :lol: chtelo by to treba novou mapu kam by se mohlo zase jen pres CB nebo jinak uz nevim jak se dostat k vysim poctum ucastniku ve valkach :)
No já mám obavy, že to dopadne jak na Sinfo. Počet osob ve war 3-1-2 a to už bude nášlapáno. Ze 150 hráčů dostat se na 50 za dva roky, tak je vidět, že je něco špatně.
Obrázek
Pomalinku a jistě! Do měsíce snad

KeriBM
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 178
Registrován: ned 10. čer 2012 12:06:55
Bydliště: Olomouc
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od KeriBM » sob 14. čer 2014 21:47:09

LOCO30 píše:
KeriBM píše:taky sem se na to dival no konecne clovek dodela PvP a takova ucast jeste ze sem zvyklej ze sinfortie :lol: chtelo by to treba novou mapu kam by se mohlo zase jen pres CB nebo jinak uz nevim jak se dostat k vysim poctum ucastniku ve valkach :)
No já mám obavy, že to dopadne jak na Sinfo. Počet osob ve war 3-1-2 a to už bude nášlapáno. Ze 150 hráčů dostat se na 50 za dva roky, tak je vidět, že je něco špatně.
Taky jsem z toho smutnej.No co nadelame :(

Uživatelský avatar
megac
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 710
Registrován: pát 18. úno 2011 13:29:48
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od megac » sob 14. čer 2014 22:39:21

KeriBM píše:taky sem se na to dival no konecne clovek dodela PvP a takova ucast jeste ze sem zvyklej ze sinfortie :lol: chtelo by to treba novou mapu kam by se mohlo zase jen pres CB nebo jinak uz nevim jak se dostat k vysim poctum ucastniku ve valkach :)
mapa na CB polka hráčov to zabalí a nebude to hrať...
Tie war nemajú význam... človek dá do pvp velké peniaze a nič z toho nemá pokial ho to baví hej ale u mna to je skôr otrava...
u mna pvp je asi na 2 z 10
A teší ma to že na války nemám ani čas a vôbec sa nesnažím tam ísť :up:
Zaynev BM sura 109

menší comeback ;) tentokrát už nie tryhard :hello:

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Příspěvky: 489
Registrován: úte 24. zář 2013 11:22:32
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 1049 poděkování

Re: War říší a PVP bude oživení

Příspěvek od Mithra » sob 14. čer 2014 22:58:10

Problém bude především v tom, že všeobecný názor komunity je asi takový - do války říší má smysl jít jen v případě, že mám dokončeného biologa, karmu P ( s tím související příslušný level postavy ) a výstroj na TOP úrovni. Osobně se přiznám, že pokud mi čas dovolí, tak se válek říší účastním rád, a to nemám ani level na P karmu, ani TOP věci, (biologa jsem si dovolil dokončit) a přesto nejsem ve válce říší pouze za posledního otloukánka, se kterým kdekdo "vytře podlahu". Na PvP se mi obecně líbí především to, že to není boj proti naprosto tupým příšerám. Tedy krom těžítka položeného na mezerníku a "jednou za tři minuty nahozených 100% bufffů" musíte zapojit také tu šedou lepkavou hmotu, co si nosíte v hlavě a říkáte jí mozek. Můžete klidně namítat, že PvP vám nic nepřinese. Ovšem to si pouze namlouváte. PvP vám přinese to podstatné a nejdůležitější v celé hře = zábavu s "rovnocennými soupeři". Slovem "rovnocenný" rozumějte " přemýšlející bytost". Tohle vám žádný Swamp ani Haegeron prostě nedá a dát nikdy nemůže.

Přiznání GM: Ano. Jsem PvP hráč a v PvP vidím svou hlavní zábavu v této hře. Všechny mé kroky ve hře směřují k tomu, abych si užil PvP. A teď mě odsuďte a zadupejte 5 sáhů pod zem :-) NE! S GM postavou s vámi rozhodně bojovat nebudu a nechci. Na herní vám kdykoliv a milerád dám pocítit sílu svých zbraní a skillů.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ gagefranjo « pon 7:42 pm »
Klobouky v IS budou do dnešní, nebo zítřejší pulnoci?
@ ddavidd « sob 10:27 pm »
Teoreticky tu offline stánky sú... Za SDčka. :)
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Kdybyste ještě přidali offline stánky, tak by to bylo top, ale chápu, že nemůžeme být nenažraní 😆
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Díky za update těch karem. Je to opravdu skvělá věc pro lidi, co si nemohou dovolit klikat každých 6h. Za to obrovské díky.
@ Sirrey « pát 9:44 pm »
@Mionix,  nedá se nic dělat, tak zase za rok 😇
@ TomasFoxx « pát 6:30 pm »
@Mionix,  tak nám domluv zapnutí eventu ještě na den <3
@ Mionix « pát 4:45 pm »
@Sirrey,  i pro nás to bylo překvápko, také jsme včetně našeho cechu počítali, že ještě dnes budeme do půlnoci dělat vagtru.
@ Sirrey « pát 8:45 am »
Zdravíčko :D , pokud to dobře chápeme, tak event měl skončit s dnešní půlnocí, ,,Ty potrvají až do 10. května." ale asi to každý chápeme jinak. :D hezký den přeji
@ Sirrey « pon 3:41 pm »
@NikolAstrid,  Ano nelze, jak píše @Narumikazuchi,  postavu lze zabít přímo ve městě, pro splnění úkolu. Děkuji za radu. ♥
@ NikolAstrid « sob 10:19 pm »
@Sirrey,  Souboj tam dát nejde? Myslím, že tak to dříve fungovalo... Ale jistá si nejsem
@ Narumikazuchi « sob 6:33 pm »
@Sirrey,  Zkus to normálně ve městě :)
@ Sirrey « sob 3:39 pm »
Zdravím, zdravím... Malý dotaz, jak zabít v Ugorohu vlastní mužskou postavu, pro získání tajného úkolu, když to píše neustále a všude hlášku ,,Nepřítel je na daném místě chráněn." děkuji za kloudné odpovědi. ;) :)
@ Akemos « sob 5:59 am »
U Wp ti síla zvedá základní dmg a int hu na kouzlo začarovaná čepel. Takže int a sílu určitě. Na sekání ze země alespoň 79 pohyblivost,pokus sekas z koně tak je poh jedno jelikož ti ji zvedne kůň.
@ goddamnbary « pát 12:16 pm »
Sup, našiel som starú tabuľku “útočne bonusy” sú tam rozpísané všetky postavy a status body ktoré pridávajú hodnotu útoku postave. Sura WP ma písanú silu nie int. (Viem že int pridáva magickú hodnotu útoku). Postava šaman to má rozdelené do sily aj int. Chcem sa spýtať prečo? A u WP je dobre kombinovať int+silu?
@ gagefranjo « pát 8:31 am »
👍🏼
@ Mionix « pát 7:51 am »
@gagefranjo,  GA:"staci kdyz dokonci uroven a dostanou to na tyden (to je max delka bonusu), maximalne to ale muzou protahovat do toho 11.5 do zhruba 9 ráno"
@ JIGsaw1 « čtv 9:26 pm »
@noxforko,  a nebo vytvotiř nějakou "databázi", kde by tito lidi co si změmili jméno byli uvedení, kde by se dalo dohledat kdo se jak kdy jmenoval... Když si dnes postava pamatuje jakou měla v předchozí generaci karmu, kouzla atd. nevím proč by si nemohla pamatovat jména.
@ noxforko « čtv 8:56 pm »
jo však v pohodě, jen říkám když už teda něco takového jde, a dokonce je, proč se to prostě nehodí třeba do IS za 500, u změny jména hodně lidí namítalo, že lidé se špatnou pověstí by tak lehce "vymazali svou minulost" tak proč alespon neudělat změnu charakteru, nebo ještě jednodušeji prostě alespon možnost smazání postavy pro možnost založení nové...
@ Obter!vr « čtv 8:51 pm »
jen jsem opravoval tvé sdělení, jinak se nehádám :)
@ noxforko « čtv 8:42 pm »
změna povolání? jasně, naexpit lv 160 u charakteru který chci v podstatě změnit kvůli jména, takže z BM udělat šamana... proč to dělat lehce když to jde složitě
@ Obter!vr « čtv 8:37 pm »
změna charakteru je ...
@ noxforko « čtv 8:33 pm »
ne jako vážně,změna jména tu nejde, změna charakteru není, a smazat postavu jde jen do nízkého lv vzhledem k pokroku co se týče úrovní postav kdy to jde mnohem lépe naexpit by se měla posunout i hranice, server běží už prostě moc dlouho a výběr jmen postav je omezený, třeba s tím něco dělat ... když už se rozhodnu ztratit několikaletý progres a začít nanovo jen kvůli toho abych měl jinou postavu se stejným jménem ... umožněte alespon něco z toho ...
@ noxforko « čtv 8:28 pm »
možnost mazaní postav do lv 110 včetně, kdo je pro?
@ gagefranjo « čtv 8:12 pm »
Jak je to s bonusem z vatry? Na vatře to píše, že bonus bude aktivní do 10.května, ale bonus aktivní není na úrovni 8. To se musí vatra pořád vylepšovat, aby ten bonus byl aktivní ?
@ Mionix « čtv 3:08 pm »
@TheDobbyk,  údržba byla. Je vždy pokud to GA neposune nebo nezruší.
@ TheDobbyk « stř 11:51 pm »
Ahoj, bude zítra údržba?
@ cleo « stř 9:16 pm »
mě to teď hodilo meteor lv 30 i po relogu, z koně taky nesesedám
@ gagefranjo « stř 8:22 pm »
Osobně mně to začalo házet meteory levelu 30-40 i po tom, co jsem sesedl z koně. Což mi přijde absurdní, aby se tohle vůnec mohlo stát, ale je to tak :D
@ gagefranjo « stř 8:21 pm »
Kdo chce používat těžké meteory, tak musí sám vždy po relogu házet ony těžké meteory a sám po 5s házet další, ne instantně spamovat ty meteory a už vůbec ne v blízkosti spawnutých meteorů. Pokud se vám ukáže meteor menšího levelu třeba 30-40, tak dejte relog. Já tohle psal RAMHH, který tuto informaci vynechal.
@ Mionix « stř 8:03 pm »
@cleo,  On to Saggi nechápe. Použil něco kvůli májkám. A ono to kraví v meteorech. Bohužel se to spraví až po ukončení eventu, kdy se vše vrátí na původní hodnoty. Ono s tím teď moc dělat nejde. Jak jsem psal, mě pomáhá změna postavy a zpět.
@ cleo « stř 7:26 pm »
@Mionix,  a bude se s tím něco dělat? mě to hodilo 6 těžkých a pak 4 normální a pak jsem to vzdala
@ Mionix « stř 5:48 pm »
Ha, něco jsem objevil. Hážu si meteory těžké. 20 kusů +- ok. Pak to začalo kravit a padaly normální a lehké. Dal jsem relog a už to zase padá správně.
@ noxforko « stř 2:40 pm »
jen říkám že mě tenhle event baví, možná se budeš divit ale za těch 12 roků co hraju na tomhle serveru sem už pár eventů zkusil, a pochválit něco není od věci, lepší než jen na vše nadávat vid @Suko201
@ Suko201 « stř 10:04 am »
*Ztížili sorrka :D
@ Suko201 « stř 10:03 am »
Však ten event je úplně stejnej, akorát ho stížili, tak co ti je? 😆
@ Suko201 « stř 10:02 am »
noxforko píše: @Mionix ještě jednou díky pane! a aby to tu nebyla samá kritika, dle mého názoru je tenhle event vážně povedený, baví mě, odměny jsou přiměřené a hlavně žádné velké hádání a hledání, prostě jen skvěle provedená podstata téhle hry, za tenhle event palec nahoru :)
😆😆😆😆😆😆😆😆😆
@ noxforko « stř 6:51 am »
@Mionix ještě jednou díky pane! a aby to tu nebyla samá kritika, dle mého názoru je tenhle event vážně povedený, baví mě, odměny jsou přiměřené a hlavně žádné velké hádání a hledání, prostě jen skvěle provedená podstata téhle hry, za tenhle event palec nahoru :)
@ Suko201 « úte 10:33 pm »
RendyO8 píše: Ahoj, neplánujete konečně ulehčit/předělat nebo vrátit tu arénu tak jak byla dřív aby jí vůbec někdo chodil ?.. nepřijde mi normální chodit arénu kvůli 3 trofejím ..
aréna je oka, akorát tam chodí trosky
@ RendyO8 « úte 6:12 pm »
Ahoj, neplánujete konečně ulehčit/předělat nebo vrátit tu arénu tak jak byla dřív aby jí vůbec někdo chodil ?.. nepřijde mi normální chodit arénu kvůli 3 trofejím ..
@ Suko201 « úte 5:56 pm »
noxforko píše: Taky bych podotknul že by bylo super moct koupit jednotlivé části čarodejnic, jelikož padají nerovnoměrně, aby pak nestrašily ve skladu zbylé.
tak to je schválně Kamo, jinak by to bylo moc jednoduché. Je sice pravda, že o minulých letech byly ty čarodějnice slabší, takže si jich stihl sejmout víc, no..
@ Suko201 « úte 5:55 pm »
Mionix píše: @noxforko,  GA slíbil, že je do IS dodá. Zapomněli jsme. Omlouváme se. :-)
že mu děkujeme, ale příště by už na to mohl myslet hned :) :)
@ Mionix « úte 4:35 pm »
@noxforko,  Tak už je tam. :-)
@ Mionix « úte 4:34 pm »
@noxforko,  GA slíbil, že je do IS dodá. Zapomněli jsme. Omlouváme se. :-)
@ noxforko « úte 1:25 pm »
Taky bych podotknul že by bylo super moct koupit jednotlivé části čarodejnic, jelikož padají nerovnoměrně, aby pak nestrašily ve skladu zbylé.
@ noxforko « úte 1:21 pm »
Díky, pane
@ Suko201 « úte 10:47 am »
Z čeho taháte prachy, když jste laxní dát event věci na IS?
@ Suko201 « úte 10:47 am »
Takové věci mají snad být automaticky. Každý event se tu někdo ptá, jestli se konečně dodají ty věci do IS
@ Mionix « úte 7:58 am »
@noxforko,  zeptám se.
@ noxforko « pon 8:19 pm »
Půjde koupit klobouk v IS?
@ RAMHH « pon 5:15 pm »
Ale abych jen nerypal, kdyz se to rozbije, tak v chatu se pise "To je podivne". A zda se, ze v ten moment nefunguji ty omezeni spawnuti metinu kdyz je v blizkosti dalsi a ten timeout. Skoro jako by to propadlo nejakym switchem/ifem na nejaky fallback, se kterym se uz ale ani realne nepocita :D
@ RAMHH « pon 1:47 pm »
@qSTRoNgMANp,  Atomicky as in muze nahodne vybouchnout po random updatu ohledne eventu? :D
@ qSTRoNgMANp « pon 8:53 am »
Jak se toto může rozbít? :D Vše to musí být napsaný atomicky správně ne? :D
@ Akyl26 « ned 10:14 pm »
@Mionix,  Bažiny byli teďka bez problémů, ale ďábelský 2/6 zbytek Lv 20-40 nechápem..
@ cleo « ned 7:19 pm »
@Mionix,  v poušti z těžkých meteorů se spawnuly meteor duše a meteor tmy....
@ Mionix « ned 3:41 pm »
@Akyl26,  Ještě je tu jedna možnost, že to dělá zákaz spawnu meteorů u spawnou daných říší. Zkuste raději popojet dále od spawnů. Každopádně zatím tomu nemůžeme přijít na kloub.
@ Mionix « ned 3:36 pm »
@Akyl26,  Tak zakopaný pes je asi jen v CH1. Vyzkoušejte CH2 nebo 3 nebo 4. Tam by to zlobit nemělo.
@ Mionix « ned 3:34 pm »
@Akyl26,  děkuji
@ Akyl26 « ned 3:05 pm »
@Mionix,  Poblíž portálu ve Velké poušti a poblíž nikde nic. A dělalo to víc lidem, co jsem potkal. I ďábelský házel občas lehký nebo střední.
@ Mionix « ned 3:03 pm »
@Elear@Akyl26,  nebyli jste poblíž májky? Tam to zlobí, jinak by nemělo. @cleo,  pravděpodobně se vám postava neodhlásila ze hry a po vypršení času vám ji to hodilo do chrámu.
@ cleo « ned 12:11 pm »
a není vůbec vtipné, když nechám postavu ve swampu a druhý den jí najdru v chrámu útrapy

Who is chatting

offline Clusive 
offline Hakan 
offline Mionix 
offline Yuminka