Jaký lvl zvolit

Prostor k diskuzi o všech možných droperech.
Odpovědět
DejvkoB
Zakladatel tématu
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval:
Má poděkování:

Jaký lvl zvolit

Příspěvek od DejvkoB » stř 14. pro 2016 21:29:06

Zdravím,
Rozhodl jsem se pro dropa na šperkovnice a chtěl jsem udělat lvl 80. Jaký na to máte názor.. Nevím zda to není už vysoký lvl. Dělám to kvůli elikum L.

Dekuju za vaše názory

Cyklista
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 60×
Má poděkování: 59×

Re: Jaký lvl zvolit

Příspěvek od Cyklista » stř 14. pro 2016 22:15:40

je to tak akorát :D dělej na tý postavě bio až doděláš tabulky tak ti to dost pomůže, osobně bych volil stejný lvl :)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Lejno « stř 6:54 pm »
Mne toto vobec nevadi, keby som neni 20minut v stune v tej valke, tak si to odohram jak clovek, nie jak postihnuta socha...
@ Ade « stř 6:46 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: @TomasFoxx
@ TomasFoxx « stř 6:45 pm »
dobry muj mental breakdown je u konce, cs
@ TomasFoxx « stř 6:45 pm »
a štíty co literally přidávaj další útok v horních bonusech 😂😂😂😂 ALE POZOR, DĚLÁ 2% ROZDÍL V OBRANÁCH OPROTI ŠTÍTU OD 61 😂😂😂😂😂😂😂
@ TomasFoxx « stř 6:44 pm »
nejvíc mě fakt zabily ty chitinový věci, zbraně na tak nádhernej dmg a pak najednou brnka který rozeznáš od dračího jen tím že jsi kvůli tomu brnku strávil milion hodin v cido😂😂😂
@ Lejno « stř 6:43 pm »
Sami clenovia teamu hraju za dialkove postavy, takze tazko ist hlavou proti muru
@ TomasFoxx « stř 6:38 pm »
At si Saggi udělá full daggera, giftne na něj nejlepší věci co jdou a jde zkusit jednu válku😂 třeba pak uvidí že ani s takovýma věcma se to skoro nedá hrát😂
@ TomasFoxx « stř 6:35 pm »
už nějakých 5 let tu prostě hrozně převyšujou dálkový postavy nad postavama na blízko a team s tim nechce nic dělat 😂 asi prostě dokuď v top 10 bude jeden hráč na blízko tak to bude vpohodě, je úplně jedno že ten hráč na blízko musí mít cenově výbavu jako těch ostatních 9 dohromady 😂
EDIT: ej vlastně sorry, když se tu nadávalo pár let na sépky tak se vlastně přidalo brnko s 30% proti průnikům, tím se to vyřešilo, nato že ti pak healer prdne 2x tolik kvůli magii nebudeme myslet 😂
@ TomasFoxx « stř 6:34 pm »
vem si příklad z takovýho lolka, taky se tam furt nerfujou a buffujou postavy, protože meta se furt mění a proto se furt trošku musí upravovat hrdinové 😂 nerfujou se jim spelly, základní staty atd, v ekuře se nerfnul snad jednou za 10 let wp sura a od tý doby nic 😂
@ TomasFoxx « stř 6:27 pm »
Mionix píše: @Lejno,  Horuješ tu za 5 blízkých postav, ale aurákovi vezmeš další % šanci na stun? To jediné vidím já. Od začátku tu tvrdím jednu věc. Na něco se pláče a pak se oslabí jedna postava. Já to nenavrhuj, ani neschvaluji. Já prostě vždy budu stát za komplexnejším řešením, než aby se část oslabovala a jiná posilovala. A jak jsem psal, mně současné války také vadily, tak tam už nechodím, nemám na to nervy, aby do mě létaly kouzla přes půl mapy, to samé šípy a já musím ke každému běžet od dalších 10 metrů a oni zas jen ustupují. Prostě mi to vadí také, tak jsem to pro sebe vyřešil.
"aurákovi vezmeš další % na stun", zeptej se jakýhokoliv auráka z války a každej ti řekne že mu to vůbec nebude vadit když nebude dostávat tolik stuny on😂
@ Neves « stř 6:05 pm »
@Mionix, nevadí utriem slzy a snáď to prežijem
@ Lejno « stř 5:59 pm »
Ja to chápem, pre mna je pvm utrpenie, takze ked by som mal pristúpiť nato ako si to vyriesil ty, tak by som to mohol rovno odinštalovať.
@ Mionix « stř 5:57 pm »
@Neves,  V žádném případě, vykládáte si něco, co jsem nenapsal. Já jsem pouze napsal, že mně to nevyhovuje také a jak jsem se zachoval já. To je vše. Více se k tomu už vyjadřovat nebudu. Protože, čím více zde něco píši, tím více se do mě pouštíte. Asi bude lepší, když se vám zde už nebude vyjadřovat nikdo k ničemu. A třeba se tu zblázněte. Vy si neustále vynucujete nějaké vyjádření od někoho z týmu. Já to nemám zapotřebí, je to má dobrá vůle.
@ Neves « stř 5:53 pm »
takže on má prestať chodiť války kvôli ehm niekoho neschopnosti niečo spraviť :up:
@ Mionix « stř 5:47 pm »
@Lejno,  Horuješ tu za 5 blízkých postav, ale aurákovi vezmeš další % šanci na stun? To jediné vidím já. Od začátku tu tvrdím jednu věc. Na něco se pláče a pak se oslabí jedna postava. Já to nenavrhuj, ani neschvaluji. Já prostě vždy budu stát za komplexnejším řešením, než aby se část oslabovala a jiná posilovala. A jak jsem psal, mně současné války také vadily, tak tam už nechodím, nemám na to nervy, aby do mě létaly kouzla přes půl mapy, to samé šípy a já musím ke každému běžet od dalších 10 metrů a oni zas jen ustupují. Prostě mi to vadí také, tak jsem to pro sebe vyřešil.
@ disaster1591 « stř 5:44 pm »
Celkom sranda ze sa stazuju ludia ktori tam mesiace behali so sepkami, healermi s utokmi a pod :lol: :lol:
@ Borda91 « stř 5:44 pm »
@Lejno,  Nezvykl jsi si jeste na to ze jakmile ma postava na blizko nejakou vyhodu tak se s tim musi neco udelat? Misto reseni hratelnosti te postavy to radsi vyresi jakkoliv jinak. Uz jen cekam na zvyseni dosahi kouzel BMek a muzeme se na sebe koukat ze spawnu :D
@ Lejno « stř 5:23 pm »
Mionix píše: @SamJsiLama,  Nikde netvrdím, že to zvyšuje šanci na stun kouzlem, jen píši, že mi hráči ve hře psali, že mají čím dál tím více na stun. @Lejno, Zatím hlasovali 3 členové týmu a všichni proti návrhu. Osobně v tvém návrhu vidím zas oslabení jen určité části postav.
Tak takuto odpoveď by som naozaj nečakal. Well, prajem veľa stastia všetkým (5) blizkovým postavam, aby náhodou ostatné dialkové postavy (1000-2000) neboli náááááhodou ukrátení :)
@ SamJsiLama « stř 5:03 pm »
Jn, moc lidí brečelo na ticketu, že je zabíjí lidi ve městech tak čus 😆
@ Lacius « stř 4:57 pm »
Já to sem párkrát již napsal :whistle:
@ SamJsiLama « stř 4:55 pm »
@Neves,  To ví jen vyvolení 😂😂🤦
@ Mionix « stř 4:55 pm »
@Neves,  Protože to tak majitel chce. Více o tom také nevím. :-)
@ Lacius « stř 4:52 pm »
@Neves:think: :think:
@ Neves « stř 4:28 pm »
@Mionix,  Tak inak :) prečo sa UZAVRELI ríše?
@ SamJsiLama « stř 3:52 pm »
@Neves,  Protože prostě Ekura, tady nepodropují vyvražďování okolních vesnic 😂🤦
@ sizmik « stř 3:48 pm »
@schvarz,  Tak mě teď spadl stánek, když jsem psal jednomu týpkovi....
@ Mionix « stř 3:45 pm »
@Neves,  To je proto, aby jste se mohl týden co týden ptát na to samé dokola. :lol:
@ Selema « stř 3:30 pm »
@schvarz,  jenom bejtil :D
@ schvarz « stř 3:25 pm »
Mně tržka nespadla, stánek furt stojí :D
@ caffuu « stř 3:08 pm »
To nikdo nechápe... :D
@ Neves « stř 3:00 pm »
Ahoj som tu nový môže mi niekto povedať prečo sú uzavreté ríše? ďakujem
@ Darras « stř 2:52 pm »
kolabo :D
@ Darras « stř 2:51 pm »
:x
@ Selema « stř 2:50 pm »
Tak jsem ráda že jsem neměla stánky 🤣
@ RAMHH « stř 2:49 pm »
Me spadl na ch1 sura v entu, takze asi komplet :D
@ Ade « stř 2:49 pm »
Spadla tržka a s ní i chX
@ RAMHH « stř 2:47 pm »
Ted asi spadla ekura, ne?
@ Mionix « stř 2:25 pm »
@TomasFoxx,  Já tu nejsem od toho, abych něco vymýšlel nebo inicioval. Osobně mně války lezly hodně na nervy, tak jsem je přestal chodit. ;-)
@ TomasFoxx « stř 2:19 pm »
vždyť se nato stačí podívat teď, top 40 hrdinů celkově, jen 7 lidí na blízko😂😂 a příští válku tam bude už jen 5 😂 mi neříkej že si myslíš že to je vyvážený😂
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
Ale ta určitá část postav potřebuje nějaký menší oslabení omg, team nesleduje statistiky nebo co😂
@ Mionix « stř 2:11 pm »
@SamJsiLama,  Nikde netvrdím, že to zvyšuje šanci na stun kouzlem, jen píši, že mi hráči ve hře psali, že mají čím dál tím více na stun. @Lejno, Zatím hlasovali 3 členové týmu a všichni proti návrhu. Osobně v tvém návrhu vidím zas oslabení jen určité části postav.
@ TomasFoxx « stř 2:07 pm »
k těm stunům ještě, kdysi to % možná tolik nevadilo, protože ve hře nebyl takovej dmg a ten stun se dal přežít 😂 ale realně teď, když jdeš k chumlu tak tam můžeš prdnout kouzlo a jít pryč abys přežil (když jsi lucky tak stihneš i 2) 😂 jakmile prostě poblíž chumlu chytneš stun (i ten z "melee" attacku kterej trvá 2 sekundy nebo kolik) tak prostě umřeš, v těhle válkách bere většina lidí kritikem 10k -, zb maj lidi kolem 35-40k takže prakticky stačí aby tě nakliknuli 3 healeři a jsi dole😂
@ schvarz « stř 1:17 pm »
A btw extáze do keri nestojí běžně 3kkk. Za poslední měsíc jsem viděl minimálně patery, co byly 2x schop ezo nebo 2x schop příšera a stály 2.5 :D
@ Powerm « stř 1:15 pm »
schvarz píše: Nevim jako, do začátku asi dobrý, ale z výdělku hned pořiď ty extázky. Pokud chceš kerindorem vydělávat, tak si to fakt vyšperkuj.
jo díky už jsem je koupil
@ schvarz « stř 1:12 pm »
účes za 15SD je taky drobnej náklad a pomůže to hodně, atd. Je dobrý ty mobky zabíjet rychle, aby tě to bavilo, protože to pižlání je otrava
@ schvarz « stř 1:11 pm »
Nevim jako, do začátku asi dobrý, ale z výdělku hned pořiď ty extázky. Pokud chceš kerindorem vydělávat, tak si to fakt vyšperkuj.
@ Powerm « stř 12:37 pm »
no já už mám od 55 ze stare postavy :)
@ RAMHH « stř 12:35 pm »
Jak o 3kkk vic za extazky? Realne ty extazky budou tak 2x drazsi, stoji zhruba 3kkk, jine boty s takovymi taliky budou okolo 1.5kkk..
@ Powerm « stř 12:35 pm »
asi tam nechám toho heala tedy aspoň budu mit kde davat ulomky
@ Powerm « stř 12:34 pm »
no ve zbraní mám jen 10RK a když vezmu L+ na RK ? :) nechce se mi davat o 3kkk víc za extazky
@ RAMHH « stř 12:34 pm »
Ja bych treba bez heala do kerindoru nesel nikdy.. Hlavne to nic nestoji, udelas postavu s bezet na P na 70, nic tam jineho nepotrebujes.. Dokonce ho muzes i nechat v kerindoru a jen portovat pres zetony tam, kde chces dropovat.
@ schvarz « stř 12:32 pm »
Tam už na ten slow čekáš fakt dlouho.
S extázkami a 20RK ve zbrani a brnění toho healera nutně nepotřebuješ, ale bez těch extázek už to fakt hodně bolí.
@Powerm Bez extázek si budeš muset do keri dotáhnout healera a dávat si běžet
@ Powerm « stř 12:31 pm »
Powerm píše: Poznám rozdíl v keri za bmko když nebudu mit extazky takže - 15 RK nebo to je jedno a ušetřit?
mohl by mi někdo odpovědět? :D
@ schvarz « stř 12:29 pm »
Dát třeba do chitinovejch štítů možnost natočit 95% antistun nebo něco takového. :D
@ schvarz « stř 12:29 pm »
@SamJsiLama,  Tak to by možná stálo za to přehodnotit hodnoty šancí na stun nebo efektivitu antistunu, ne? Pokud hlavní forma pvp je v takovémhle velkém množství hráčů a téměř vždy na tebe letí 3-4 kouzla, co ti můžou dát stun, tak jsou postavy na blízko v obrovské nevýhodě a možná by dávalo smysl, abys neměl stun pokaždý, když se na tebe podívají 3 healeři :D
@ SamJsiLama « stř 12:28 pm »
Já reaguju na to, že se tu zase řeší blbosti, když sem po týdnu nahlednu 😂🤦
@ schvarz « stř 12:28 pm »
Já reaguju na stížnosti xSaskex a Lejno, kteří mají pocit, že antistun nefunguje dostatečně dobře a že ty stuny kouzly padají prostě nějak často.
@ SamJsiLama « stř 12:28 pm »
A je skoro až jasné, že pokud naběhneš k chumlu a naperou do tebe blesky třeba 3-4, možná někdy i víc, healů, tak je jasný, že ten stun tě nejspíš potká

Kdo chatuje

offline Aylia 
offline Borda91 
offline Inferna 
idle Lejno 
offline Mionix 
offline NemasZac 
offline Selecto 
offline Tomino26 
offline UweArch 
offline Yukin 
offline lycanpes