Dračí brnko a změny

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Poděkoval: 369×
Má poděkování: 467×

Re: Dračí brnko a změny

Příspěvek od rudlaninja » čtv 20. zář 2018 17:03:01

0920_161719.jpg
Jestli tohle přijde někomu hezké tak nevím já se lekla když se to nalogovalo.
To raději ať vypadají jak někdo psal jako lehké děvy než jako strašidla.
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

NeverGiveUp96
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 42×
Má poděkování:

Příspěvek od NeverGiveUp96 » čtv 20. zář 2018 17:06:05

Spoiler:
rudlaninja píše:
čtv 20. zář 2018 17:03:01
0920_161719.jpgJestli tohle přijde někomu hezké tak nevím já se lekla když se to nalogovalo.
Tak pěkný kompromis by od nich byl, kdyby se ten vzhled dal vypnout.
Osobně jak jsem psal výš, každý byl zklamaný pouze z toho, že se na vyšších stupních dračí brnění nelesknou, nicméně dračí brnění samo o sobě vypadalo pěkně, do jeho vzhledu max. kromě úpravy lesku bych nešahal vůbec.

Tohle vypadá fakt strašně, jediné :+: že se již lesknou

rudlaninja
Lv.27
Lv.27

Příspěvek od rudlaninja » čtv 20. zář 2018 17:09:05

No nepřijde mi že se lesknou nějak víc spíš mi to přijde jako +0 brnění víc se leskne jen vzhled dračího
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 99×
Má poděkování: 1151×

Příspěvek od Mithra » čtv 20. zář 2018 17:17:50

No když si teď můžu prohlédnout ty screen, tak subjektivní pocit je: nelíbí.
K tomu musím ovšem dodat, že tyhle fantasy zbroje a zbraně se mi nelíbily nikdy.
Pamatujete zbroj co nosil Mithra? Ta byla jediná, která se mi jakžtakž líbila. Mezi zbraněmi pak vyhrávaly vzhledově bezpečně zbraně pro první level.
Přílišná oddanost ideálům nezřídka končívá tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek. Karel Kryl

rudlaninja
Lv.27
Lv.27

Příspěvek od rudlaninja » čtv 20. zář 2018 17:20:32

Tohle je už hodně přeplácané a to na tom jsou ženské postavy ještě dobře :) Ty drápy na mužských to je síla :D
Jak psal kamarád tohle vypadá,že zadali dětem ve školce nákres dračího brnka a pak vybrali to nejošklivější :)

yatchman
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 21×
Má poděkování: 194×

Příspěvek od yatchman » čtv 20. zář 2018 17:20:52

Mithra píše:
čtv 20. zář 2018 16:58:00
yatchman píše:
čtv 20. zář 2018 16:37:21
Faktem je, že naprostá většina bojovníků středověku, neměla ani meč, ani štít, ani brnění, ani naději. Jestli se hadate o to, jestli byl napravo nebo nalevo, nebyl většinou nikde. Pokud jste si mohli dovolit meč, nejdražší chladnou zbraň středověku, mohli jste si pravděpodobně dovolit kvalitní zbroj, včetně oplatovani všech kritických mist a dobrého koně. Většina vojáků běhala stejně po poli v lepším případě se sekerou a na sobě měli soukennou halenu, vycpanou senem, kterou jim doma hustě prošila stará. Možná s nějakým malým puklířem v ruce.
Záleží na tom, o které části středověku se bavíme. Plnoplátová zbroj je spíš záležitost renesance než středověku. A její největší rozmach se datuje až do konce 15tého a především první poloviny 16tého století. V té době už dávno neplatilo to, co píšeš. Na výrobu zbraní i zbrojí byly zavedené slušně fungující manufaktury, které zvládly i cosi, co bychom při troše dobré vůle mohli nazvat sériovou výrobou. A už dávno neplatilo, že dobrý meč měl cenu 10ti krav a za kovovou zbroj jsi zaplatil polovinou vesnice.
Jo, to nepopírám. Opravdu jde o to, o jaké době se bavíme....těžko říct, protože metin se bůhví jak historickými realiemi neřídí :D
Hraju, protože jsem debil...

yatchman
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 21×
Má poděkování: 194×

Příspěvek od yatchman » čtv 20. zář 2018 17:24:35

rudlaninja píše:
čtv 20. zář 2018 17:03:01
0920_161719.jpgJestli tohle přijde někomu hezké tak nevím já se lekla když se to nalogovalo.
Hlavně to brnění na ninju je fakt bizár. Ninja, ve svý podstatě zákeřnej, rychlej, tichej zabiják, má na sobě půlku železářství :D

A ty drápky jsou taky top....holt pro lepší grip cokoli

Ps: a sakra, doublepost
Hraju, protože jsem debil...

rudlaninja
Lv.27
Lv.27

Příspěvek od rudlaninja » čtv 20. zář 2018 17:26:35

A co to udělali šamanům :(
Přílohy
0920_172310.jpg

XTYRKYSX
Lv.2
Lv.2
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od XTYRKYSX » čtv 20. zář 2018 17:33:34

Vyzera to jak nejaky transformers edition, stare brnko malo sice nedokonale textury, ale toto toto vyzera ako krabica

Compucion
Lv.9
Lv.9
Poděkoval: 99×
Má poděkování: 19×

Příspěvek od Compucion » čtv 20. zář 2018 17:36:51

Mně osobně se nová dračí brňka líbí. Jsou tu fakty, které každému nemusí sedět, jako drápy na nohou, narůžovělá barva, masivní vzhled ninji, velkej nárameník atpd.
Určitě velké :+: je nezabugovaná hlava u některých charů, už jenom tím, že toto brnění nikde jinde není.

Pokud se někomu nelíbí jak tu již padlo je tu možnost vyrobit si nějaký převlek. Já osobně se těším na aplikování formulí do dračích brněk a tím zlepšení jejich barevnosti.

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ schvarz « pát 9:36 pm »
Jako mně stačí i současná situace jo, vím, že se nestane, že tam visí nedotčenej ticket, že se přečte všecko, ale přeci jen to pohladí tu potřebu no :D
@ schvarz « pát 9:36 pm »
Nebo odepsat "dík, mrknem na to" :D
@ schvarz « pát 9:35 pm »
@Selema,  Jo, to by bylo fajn.
@ Selema « pát 9:35 pm »
Bylo by fajn na support přidat něco jako zobrazeno m taky jsem poslala tiket s bugem a nic.
@ Nejko123 « pát 9:35 pm »
@Mionix, myslím že by si tu mohol naverbovať zopár ľudí ktorý by vám stým všetkým určite s radosťou pomohli keď sú taký šikovný sem na fóre :lol:
@ schvarz « pát 9:34 pm »
Nechápu smysl věty Lindo :D Nepochopil jsem tě teď
@ Selema « pát 9:33 pm »
Tady jde spíš o ten pocit že o tom někdo z týmu ví, než o to jestli se to řeší či ne. Když ti napíšou že to přidali do nějakého seznamu bugů a že to v budoucnu opraví je fajn,ale je to to samé jako kdyby ti řekli : Ano děkujeme za nahlašení.
@ schvarz « pát 9:31 pm »
Ale mini bugy se podle mě určitě hned řešit nemusí a pokud je to něco závažnějšího, tak po 3 měsících určitě bude někdo, kdo o tom vědět. Kdyby nebyl, tak to asi není závažnější bug, že :D
@ schvarz « pát 9:29 pm »
Jako asi souhlasím s tím, že odepsat "přidáno do bugtrackeru" by určitě nebylo na škodu.
@ MoravskyPepin « pát 9:15 pm »
@Mionix,Já nevím co k tomu chceš slyšet. Na jednu stranu tady mám odpověď z ticketu kdy jsem "čekal" na odpověď 6 měsíců s větou, že se omlouvají že mě nechali dlouho čekat bez odpovědi a pak tu mám ticket, který řešili hned s výsledkem, že se chyba zapsala do interního bug listu a bude se na něm v budoucnu pracovat (Prkotinka, jsou důležitější věci, což chápu). 2 "podobné" situace, rozdílné "řešení" a i pocit z toho mám jiný. Jako co si budeme, když se k chybě dostanete za 3 měsíce málo kdo si chybu bude pamatovat, aby ti ji přiblížil, když se jí budeš snažit zopakovat aby si zjistil o co jde, kde může být problém. Ale tak to je na vás, jak to chcete řešit.
@ Selema « pát 9:03 pm »
@sizmik,  se zítra podívej sem :D
@ sizmik « pát 9:01 pm »
@Selema,  jestli můžeš připomeň prosím i zítra večer :D
@ sizmik « pát 9:01 pm »
@Selema,  Díky, hodí se vědět.
@ Neves « pát 8:46 pm »
@Mionix,  GA programuje, GA kontroluje tickety a čo robí ostatných 20 ludí v tíme? či akú majú úlohu?
@ Selema « pát 8:38 pm »
Připomínám že zítra bude % na kov z války říší.
@ cleo « pát 8:33 pm »
@Mionix máš SZ prosím prosím :)
@ Mionix « pát 8:27 pm »
A co se čeká? Že na ticket, mám takovou a takovou chybu, bude odepsáno, děkujeme za nahlášení? Stejně to musí nakonec řešit GA, tak se mu tickety nechávají.
@ MoravskyPepin « pát 7:32 pm »
@schvarz, Ale dostat odpověď a opravit problém je rozdíl 🤔🤔
@ schvarz « pát 7:29 pm »
Takže ne všecko jde vyřešit hned
@ schvarz « pát 7:29 pm »
A pamatujte - před rokem byl snad 9 měsíců bug s kamerou v noci, kdy tě to jakoby oslňovalo a nebylo nic vidět. Ten bug se nevyřešil, protože se nevědělo, co to způsobuje, ne protože se nechtělo :D
@ schvarz « pát 7:28 pm »
@TomasFoxx,  Tak asi to není gamebreaking, když se to neřeší prioritně :D Já když jsem nahlásil, že se dalo portovat do entu bez střepu, tak to bylo spravený do 12 hodin :D
@ Skullhlav « pát 7:28 pm »
@TomasFoxx, Dobý nápad budu si stěžovat
@ xSaskex « pát 6:44 pm »
@schvarz,  Seš dobrej tunelář teda :ouch:
@ TomasFoxx « pát 6:42 pm »
@Skullhlav,  to bych si už ale stěžoval
@ Skullhlav « pát 6:42 pm »
Taky jsem dal před měsícem že chci být spolumajtel a stále nic
@ TomasFoxx « pát 6:41 pm »
@schvarz,  to zas nevím no, mě tam visí jeden bug taky už nějakou dobu😂
@ schvarz « pát 6:01 pm »
Já nevím no, já bych asi nejdřív šel hasit požár v budově, než bych šel spravovat křivě pověšený obrázek ¯\_(ツ)_/¯ V každém ticket systému mají tickety nějakou prioritu a podle toho se řeší. :D
@ Mionix « pát 5:09 pm »
@MoravskyPepin,  Za A, já řeším jen tickety ohledně fora a to tento není. Za B jedná se o nějaké chyby hry, to ani běžné GM nevyřeší, tak že to pravděpodobně bude muset sám GA. A jen dodám, to jak a kdo rychle řeší jaké tickety, do toho mně nic není. Není to moje starost a ani se tím správně nezabývám.
@ MoravskyPepin « pát 4:55 pm »
@Mionix,  Jestli já jsem špatný pracovník když odmlouvám tak to jsme asi dva, nechat ležet práci měsíc, to bych taky jako šéf nebyl nadšený🤭
@ Lacius « pát 1:41 pm »
@xPraimFaya,  Nezapomnělo.
@ Mionix « pát 12:14 pm »
@schvarz,  I mně na support chodí občas tickety ohledně fora. Ty řeším já. Zrovna dnes tam jeden byl. :-) Tak se právě ptám, o co se jedná.
@ TomasFoxx « pát 12:02 pm »
@Lejno🤡
@ schvarz « pát 11:57 am »
Věřím, že ticket na foru by mohl trvat dlouho no
@ Mionix « pát 11:49 am »
@xPraimFaya,  Mohu prosím do SZ číslo ticketu? A předpokládám, že jste myslela ne forum, ale support?
@ xPraimFaya « pát 11:10 am »
@Mionix,  mam na forku uz cca mesic ticket a furt jsem nedostala zadnou odpoved... jen chci vedet jestli ste to neprehledli, dekuji.
@ Lejno « pát 8:56 am »
Konecne zhodil masku a ukazal svoju pravu tvár
@ Trubice « čtv 11:11 pm »
Taková momentka s Foxem před dnešní válkou https://ctrlv.cz/NoBH
@ schvarz « čtv 9:24 pm »
imo 28. září svatej Václav
@ Skullhlav « čtv 8:59 pm »
Kdy je nejbližší evet 28. říjen ?
@ schvarz « čtv 7:38 pm »
já čumím na twitchi na Fall Guys, to je neskutečná sranda
@ Skullhlav « čtv 7:23 pm »
Všeci ve war a tady klid :D
@ TomasFoxx « čtv 6:51 pm »
Trubice nejde válčit proti ostatním říším, trubice jim jde rovnou na pohřeb :D :D https://ctrlv.cz/uLTN
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
@Minnoroth:lol: V klidu.
@ Minnoroth « čtv 6:41 pm »
Ježiš já celou dobu čtu cidonie, pardón.
@ Mionix « čtv 6:39 pm »
@Minnoroth,  Přeeesně, těch v Keri běhá. :lol:
@ Minnoroth « čtv 6:34 pm »
@Selema Mno třeba Rohnak je 137 :D
@ Selema « čtv 4:14 pm »
@Minnoroth,  už jsi viděl v keri moby kteří jsou víc jak lv 130+ ? :D
@ schvarz « čtv 4:07 pm »
chodim do keri 2x do roka, to fakt nebudu dělat :D
@ Sophya « čtv 3:57 pm »
130 stačí :)
@ Minnoroth « čtv 3:50 pm »
@Selema, 130 stačit nebude, musí mít ještě vyšší level tuším ne? :D
@ Selema « čtv 3:40 pm »
@schvarz,  u bufferů? udělej 130 a ent helmu +9 :D
@ schvarz « čtv 3:31 pm »
Mně se to furt děje v keri, když nemam port udělanej 😁
@ Mionix « čtv 3:07 pm »
@Hakan,  Aha :-)
@ Pajik « čtv 2:15 pm »
Já s tím měl problém za dobu, co chodím ent asi jednou, když mi padl net, tuším. Ale tak, já tam neafkuji, že..
@ Nejko123 « čtv 1:55 pm »
@schvarz, ty by si si chcel ísť dať v kľude obed a poležať si na móle aj polhodinku čo :D
@ Hakan « čtv 1:31 pm »
Že to za 3 minuty kopne po úmrtí samo do města
@ Mionix « čtv 1:09 pm »
@schvarz,  Vůbec jsem nepochopil, o čem mluvíte? Jaké 3 minuty, čeho?
@ RAMHH « čtv 12:58 pm »
@schvarz,  Jo, to je na houby.. Ale me se spis stane, ze se ukliknu a spise zmacknu objeveni ve meste. Uz 2x se mi to stalo, nastesti jenom na mole, ale i tak, 5 minut pryc kvuli takovemu malemu ukliknuti
@ qSTRoNgMANp « čtv 12:43 pm »
@schvarz,  Hlavně v hradu co ? :D

Kdo chatuje

offline Mionix 
offline blood70CZ 
offline honzakr1