Manželské šperky

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
rudlaninja
Lv.27
Lv.27
Poděkoval: 354×
Má poděkování: 464×

Re: Manželské šperky

Příspěvek od rudlaninja » ned 17. bře 2019 14:18:18

rudlaninja píše:
ned 17. bře 2019 14:14:59
LycousOriginal píše:
ned 17. bře 2019 7:32:49
Mithra píše:
ned 17. bře 2019 5:25:14
Tak jsme se pomalu do brali výsledku. Neřeší se manželské šperky, řeší se to, že tu existuje skupinka hráčů co má slabé obrany na šípy a tak se to snaží kompenzovat přidáním dalších obran.
Ani tudy cesta nevede.
To řekněte lyrovi, který chodí s 70% na šíp s 62% obrany na ninju a dostává 4,5k a dalším.
rudlaninja píše:
ned 17. bře 2019 5:46:45
Manželské šperky byli vždy na pvm a měli by tak i zůstat.Stačilo by trochu změnit ceny a určitě by se začali využívat mnohem více.Do pvp,bych je vůbec netahala.
Vím, držíš tam mezerník, celou válku za ESSAKA, dáš 80CB CG, ale chápu tě lepší jak dostávat od archerů na kouzla 20-45k do Orhfanky a to nekomentuju dmg od dalších postav a tvůj slabej damage.
Až na to,že já nejsem ESSÁK.A války nechodím k vůli vymlacování cb,ale k vůli podpoře říše,chápu,že někomu to nic neříká,ale války mě baví i když nedám cb a nechodím jen z jednou postavou mám jich hned několik a střídám je,ale z Essakem jsi vážně vedle ten můj není :D A myslela jsem,že tohle si založil k vůli manželským šperkům a ne k vůli kritice hráčů ve válce.Manželské šperky do pvp dle mě nepatří a pokud potřebuješ berlu do válek tak patrně nejsi tak dobrý jak si myslíš měl by jsi válčit a hrát pro zábavu šperky bych nechala jen do pvm ono bez toho pvm by jsi ani pvp neměl.Takže za mě je lepší mít usnadnění pomocí šperků lepší na pvm a pokud Tě štvou průnikáři udělej si do války rytířák a používej kosti na průmku a budeš mít klid.

Téma promazáno od spamu. Žádám Vás, aby jste zde řešili pouze Manželské šperky! Osobní útoky kolik kdo komu bere a jaký on má obrany tu vědět nepotřebujeme. Pokud nemáte již k tématu co sdělit můžeme toto téma :lock: . [TBM]Kaenos
Pravá tvář člověka se ukáže postupem času,a to dokonce až v takové míře,že tomu sami nebudete věřit,kolik dobrých masek si před Vámi člověk nasadil na ksicht.

LycousOriginal
Zakladatel tématu
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval:
Má poděkování: 36×

Příspěvek od LycousOriginal » ned 17. bře 2019 16:51:42

Já tady pořád ten spam vidím, musíte to udělat pořádně, jinak nemám z čeho čerpat na budoucí návrh, pač se v tom ztrácím. Stále čekám na diskuzi ohledně manželských šperků, momentálně bych rád věděl ohledně vašeho názoru, co se týče toho, když by jedna postava válčila, byla provdaná za buffku, na které by měla nasazené manželské šperky a stále pouze na spawnu, je někdo komu to vysloveně vadí, nebo by to v návrhu mohlo býti klidně takhle podané? Nebo chcete spíše, to že se musí obě postavy nacházet mimo bezpečnou zónu aspoň a býti ve skupině? Případně šperky půjdou nasadit jakmile partneři oba získají po 1 CB bodu, dříve ne? Čekám na názory, předem díky jinak platí stále, vyjadřujte se ke všemu možnému ohledně návrhu klidně i bonusů, které šperky by mohli obsahovat, jestli se vám nějaký nelíbí napište proč a nejlépe i bonus za který by jste jej vyměnili, a ještě ta maličkosti ohledně nového okénka v inventáři, četl jsem od wojty, že se mu to tak úplně nelíbí, a že by se žádné okénko nemělo přidávat, ale aby si hráči vybrali jestli si nasadí kosti nebo manželské šperky. Tak, to by pro zatím stačilo, tak čekám na ohlasy doufám, že jich bude spousty.

Schyeng1
Lv.8
Lv.8
Poděkoval:
Má poděkování: 29×

Příspěvek od Schyeng1 » pon 18. bře 2019 2:45:00

Starý dobrý kamaráde ,
Můj názor :-)

Určitě by museli bojovat oba ( takže žádná nasazení a stání na spawnu )
Nové okénko určitě ne
Pokud se to vymyslí a přepracuje dobře tak proč ne

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Hakan « pon 9:08 pm »
:clap: :clap: :chunjo:
@ Lacius « pon 8:53 pm »
:whistle: :hello:
@ Mionix « pon 7:36 pm »
Člověk, než mu stačí odepsat na SZ, tak zmizí. :)
@ pikasek « pon 7:32 pm »
@Reavers :  já včera znes a naramek z +0 na +9 :hello: :fight:
@ Rummcajs « pon 6:51 pm »
mám totiž problém s lognutím píše mi to create no appropriate device. Mám nový pc tak by to mohl být teoreticky tím
@ Rummcajs « pon 6:49 pm »
prosimvás jede ekura jen na intel ?
@ Reavers « pon 6:01 pm »
2x naramek 1x hul a znesvec z 6 na 9 tenhle mesic
@ qSTRoNgMANp « pon 5:11 pm »
@TomasFoxx :  Rupl mi tam náramek na +9, tak ticho :D ale pravdou je, že oproti tobě to je slabé kafe na urovní fmska dropnuteho z kerindoru. :D
@ TomasFoxx « pon 3:16 pm »
@qSTRoNgMANp :  jono, se svojí průmkou +9 to určitě hodně feelíš no :lol:
@ TomasFoxx « pon 3:16 pm »
@qSTRoNgMANp :  :lol:
@ qSTRoNgMANp « pon 3:16 pm »
@TomasFoxx :  I feel your pain. :(
@ TomasFoxx « pon 3:15 pm »
@qSTRoNgMANp :  hahmeh
@ qSTRoNgMANp « pon 3:15 pm »
@TomasFoxx :  Bolestky tam jsou taky ?
@ TomasFoxx « pon 2:50 pm »
na bm jsou kritiky, kdyby někdo sháněl :heart:
@ beniamino « pon 12:32 pm »
:shoot:
@ Hakan « pon 11:31 am »
:whistle:
@ SamJsiLama « pon 2:18 am »
Tak na ekuře se vždycky čeká, až někdo udělá nějakou hloupost, pak to dostane pěkně sežrat 🤣👌 s tím se taky musí člověk smířit 😆
@ schvarz « pon 2:10 am »
Budou se tu hádat jak malý šmudlové kvůli blbosti :D Musí se s tím člověk smířit. Dneska borec v červený spamoval hodinu "kupim musly". Taky jsem se s tim musel smířit, když odmítal mou radu ohledně správného skloňování slova mušle :D Jinak bych měl mrtvici, kdybych se s tim nesmířil :D
@ TomasFoxx « pon 12:21 am »
@Lejno :  😂😂😂
@ Lejno « pon 12:10 am »
@INParadise :  Yes yes my 2nd name is Mr.Englando
@ INParadise « ned 11:41 pm »
@Lejno :  mmm, very good english
@ INParadise « ned 11:37 pm »
@Reavers :  Zařiď mi zelenou kartu pls
@ Lejno « ned 11:37 pm »
Ok let’s talk in english muhahhaha
@ Reavers « ned 11:35 pm »
Múzeme se bavit klidne anglicky
@ Reavers « ned 11:34 pm »
Foxx ziju v usa cestinu nepouzivam uz par let Jen na ekure a s rodinou nejak me to netrapi
@ Sophya « ned 10:19 pm »
A prezidentský plat
@ Lejno « ned 9:48 pm »
mať vaše problemy
@ LycousOriginal « ned 8:26 pm »
realitu :D
@ TomasFoxx « ned 8:26 pm »
@LycousOriginal :  co to meleš :D
@ LycousOriginal « ned 8:24 pm »
CG k dokončení základní, nakonec i tady na ekuře se najdou tací, ale jak jsem psal rád si slova počeštuji tudíž, todle vše je tu zbytečné :))) stačilo by i něco umět né jen používat taťku Google no jo, takže tak kucí
@ TomasFoxx « ned 8:18 pm »
akorát že ty napíšeš i lahůdky jako "mislite" a "vi", u tebe se to na nějaky h ch k r d t n svést nedá :D
@ Reavers « ned 8:12 pm »
Par lidi z toho ale maji vzdycky druhe vanoce kdyz napisu chytin
@ Reavers « ned 8:11 pm »
I nejak me to netrapi xD
@ Reavers « ned 8:11 pm »
Lycousi ja do ted taky kupuju chytin :D
@ INParadise « ned 8:10 pm »
Čeština = Slova přejatá = Měkké i.
@ blood70CZ « ned 8:05 pm »
@LycousOriginal :  a zjistil si také že, chitin ze převzatej z cizího slova, kde na tyhle slova se nevztahujou tvrde souhlasky?
@ beniamino « ned 7:44 pm »
BAJAJA STRÉCU :D
@ LycousOriginal « ned 7:41 pm »
Teto az na slivu ta,dela z mozku jen dutou kostku, kdyz ja radsi cesky chytin
@ beniamino « ned 7:38 pm »
@INParadise :  :clap: :clap:
@ beniamino « ned 7:33 pm »
U NÁS NA MORAVĚ JE TO VŠECHNO MĚKKÉ :D
@ LycousOriginal « ned 7:30 pm »
Ale teta nech toho, já jsem čech a u nás máme tvrdé souhlásky, tak si vše počešťuji
@ beniamino « ned 7:19 pm »
CHITIN
@ LycousOriginal « ned 7:18 pm »
H CH K R D T N vole :D
@ Kurinozka « ned 7:13 pm »
@LycousOriginal :  chYtin xdd
@ ExtReM1sTa « ned 7:12 pm »
:D chitin ešte ani dýku.. jj lognem to teda na chvilku
@ LycousOriginal « ned 7:10 pm »
hele exi kdyby něco ať tu nespamujem, dám ti vědět přes PM a tam můžeme být jakštakš v kontaktu jestli třeba něco nerozjedeme :)) jestli na to máš ještě chuť :)
@ LycousOriginal « ned 7:07 pm »
chytinový už máte komplet? :D
@ LycousOriginal « ned 7:06 pm »
doššlo mi při konverzaci :D
@ LycousOriginal « ned 7:06 pm »
klika že tak :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:06 pm »
tuna tento pan Reavers :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:06 pm »
ano druhý bol sepkar a hej :D sanely hra somnou
@ Reavers « ned 7:06 pm »
Sanely legendarni dagger kreteho budou znat Jen legendy exiku
@ LycousOriginal « ned 7:05 pm »
to sanely mi něco říká :) a ten druhej to byl sépkař ne? :D tak ten sanely s tebou hrá? :D
@ ExtReM1sTa « ned 7:05 pm »
Sanely/Doomhead :D ale dooma mali tiež 2 ja
@ LycousOriginal « ned 7:04 pm »
ten dom znám ho?
@ ExtReM1sTa « ned 7:03 pm »
:D tak prakticky ho aj má niekto iný ,hráme na ňom 2 ja a ja z toho tých 10-20 % :D 80 Dom
@ LycousOriginal « ned 7:01 pm »
tak to je fajn, aspoň si to úplně naznevřel jak já na téměř rok :)) čekal jsem, že exiho už má někdo jinej no klika, že ne byla by té postavy škoda :D
@ ExtReM1sTa « ned 6:57 pm »
ale zvládne :D len musíme pár veci prekopať lebo toto mi nesedí 22 rk a ten krit moc poznat
@ TomasFoxx « ned 6:56 pm »
aha :D já se divil že tam je nějak moc cb a kd nad 1 xD ale pěkny no, snad to někdy zvládne i on

Kdo chatuje

offline Kaenos 
offline Mionix 
offline Saga 
offline Smajlicka