#5 Tak trochu podraz

Diskuze k připravovaným novinkám.
Pravidla fóra
Vývojářský pokec vyjadřuje mé stanovisko k danému tématu.
Nemusí se shodovat se stanoviskem společnosti či členů týmu, ale má určitě váhu při vývoji.
Odpovědět
Saggitarius
Zakladatel tématu
Game Administrator
Game Administrator
Poděkoval:
Má poděkování: 2901×

#5 Tak trochu podraz

Příspěvek od Saggitarius » úte 14. kvě 2019 0:56:25

Jen pro pobavení? To snad nikdo nemohl myslet vážně, že by byla prolévána krev udatných hrdinů a hrdinek jen tak, pro pobavení. Na co myslel náš císař? Co mu zatemnilo mysl, když nás posílal bojovat do kolonií? Tolik otázek a tak málo odpovědí.

Konzilium mágů si bylo více a více vědomo, že ne vše je tak jak se zdá a že v okolí našeho císaře není vše v pořádku. Trvalo jim dlouho, než se jim podařilo zjistit pravý důvod. A doufají, že není pozdě, protože výsledky jejich bádání jsou strašlivé.

Započali svůj výzkum a hledali stopy po čemkoli, co by vysvětlilo rozmarné chování císaře. Nejprve se soustředili na možný účinek meteorů dopadajících na zem, které zjevně ovlivňují zvířata, příšery i samotné lidi. Zjistili, že určitý vliv tam sice je, ale o jeho síle rozhodne až další bádání. Navíc v oblasti Dorentas, kde se mimo jiného nachází císařský palác, se moc meteorů nevyskytuje a až k Burotským horám je fauna i flóra stále poklidná.

Mágové se tedy rozdělili, aby pokryli větší oblast pátrání. Pátrali ve všech oblastech všech říší, jen válečným zónám se vyhýbali. Ty vybral sám císař s jasným rozkazem – prověřit hrdiny ve schopnostech boje a tréninkem se zušlechtit pro obranu své říše i celého císařství. Vše bylo ovšem marné. Až jednou jeden z mágů, při svém vlastním studiu, náhodou zamířil do vzdálené pouště, kterou hrdinové nenazvou jinak než kolonií Cidonie. Tam pocítil, že není vše takové, jaké se zdá být. Původní fauna a flóra je ta tam, z lidských obydlí zbyly jen ruiny a obyvatelstvo je zdecimováno Cidonijskými bojovníky či spíše otrokáři.

Po návratu vše sdělil celému konziliu, a to se jednomyslně shodlo na novém směru bádání. Ve starých knihách se snažili nalézt historii vzdálené pouště, ale nenašli o ní jedinou zmínku. Napadlo je, že prověří staré mapy, na které se za ty roky usadily velké vrstvy prachu. Hleděli na ně se zděšením v očích, když v místě, kde se nyní nalézá vzdálená poušť, viděli úrodná pole, rozlehlé lesy a vyzdobené vesnice. Jak se to mohlo stát? Nikdo z mágů si nevzpomínal na nic z této oblasti a mají ji v paměti jen jako vzdálenou poušť. To mají také zatemnělou mysl?

Nevěřili svým očím. Vzali tedy mapy a vydali se do vzdálené pouště. Po hodinách hledání již rozpoznávali vyschlá koryta řek, trosky několika vesnic či poslední ostrůvky zeleně, co kdysi byly bezpochyby úrodnými políčky. Nechápali, co se stalo. Nedokázali si to vysvětlit. Jen Cidonijští vojáci se jim smáli. Rozmluvy v konziliu nebraly konce, každý měl nějakou teorii o tom, jak by to bylo možno provést a ničeho si nevšimnout.

Najmuli nejlepší zvědy ze všech končin světa, aby se pokusili proniknout do tábora Cidonijských válečníků. Z jejich zjištění bylo patrné několik věcí, žádná z nich nebyla příjemná. Nejvíce jimi otřásla podivná dohoda mezi Králem Selasem a našim císařem. Místo zocelení těla a trénování techniky boje jsou hrdinové pozorováni a studováni, a to vše pro potěchu a pobavení samotného krále Selase. Jak mohl císař uzavřít takovou dohodu? To nemá logiku. Jedině... Jedině, že by císař své rozhodnutí udělal pod účinkem nějaké temné magie.

Jak z toho ven? Jak sjednat nápravu? Jak zajistit rovnováhu sil? A hlavně, jak zajistit, aby mysl našeho císaře byla očištěna? Vždyť roky, po které jsme studováni, jsme zakrsli ve svých technikách boje a nerozvíjeli se. Navíc Cidonijští nás již znají lépe než my sami sebe. Bude to těžký boj, při kterém padne mnoho hrdinů, ale je to jediná cesta. Otázkou je, kdo bude tím vyvoleným, který se s nimi utká. Všichni z konzilia mágu májí v paměti lité boje, které se svedly o právo vstupu do Kerindorských oblastí a kolik hrdinů padlo za oběť vlastní chamtivosti.

Bylo tedy ustanoveno, že se říše o boje za nastolení rovnováhy a záchranu císaře rozdělí rovným dílem. Bude to sice dlouhý a bolestivý boj, ale všichni věří, že bude pro naše císařství vítězný.
[GA]Saggi
Ekura tým

Pokud máte nějaký problém, kontaktujte nás na http://www.ekura.cz/herni_ucet/support

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ TomasFoxx « pát 2:24 am »
😂😂😂
@ Alkoholik « pát 12:46 am »
Dal som si k nej tvoju maminu
@ Lejno « čtv 11:54 pm »
Dal si si k nej aj knedlo zelo?
@ INParadise « čtv 10:01 pm »
@Alkoholik :  No nevím, je tam psáno *až* 10dní. Možná záleželo i na průběhu přípravy, ale nevím, já tenhle event nedělal o.O
@ Alkoholik « čtv 9:23 pm »
Tak podla toho, co je napisane na webe, som mal dostat VIP na 10dni.. otvaral som to poobede, tak ako bolo napisane na huse.. takze neviem
@ Hakan « čtv 9:01 pm »
Jsem zde :normal: :ts:
@ Hakan « čtv 5:58 pm »
Mazané :whistle:
@ Lacius « čtv 5:56 pm »
@Hakan :  Já se rozhodl, že budu psát jen na tmavší pozadí 8-)
@ Hakan « čtv 5:55 pm »
O odstín tmavší a bude to dokonalé :up: :lol:
@ Hakan « čtv 5:54 pm »
Mm jak cyklista po tmě :think:
@ Lacius « čtv 5:53 pm »
@Hakan :  Lepší? :think:
@ Hakan « čtv 5:50 pm »
Ta barva? No fuuj :lol:
@ Lacius « čtv 5:46 pm »
@Mionix :  :whistle: :ts:
@ Mionix « čtv 5:19 pm »
Laci se nad nás začal nějak povyšovat. :lol:
@ tyranka « čtv 1:49 pm »
Laci má poslední dobou narozeniny pořád, ale povýšili ho až dnes :-)
@ cleo « čtv 1:25 pm »
gratulace Lacius k narozeninám i povýšení :inlove:
@ Lacius « čtv 1:13 pm »
@Hakan :  :lol:
@ Hakan « čtv 1:06 pm »
Ke každodením narozeninám :lol:
@ tyranka « čtv 1:01 pm »
gratulace Lacius :inlove:
@ TomasFoxx « čtv 12:36 pm »
cg lacius :up: jak k povýšení tak i k narozeninám 😂
@ tyranka « čtv 9:37 am »
ono to vyhodnocení by se dalo udělat i trochu jinak, shodli jsme se, že jedno VIP na účet by bylo možná lepší (bylo to tak dělané prý vloni)
@ tyranka « čtv 9:35 am »
@Alkoholik :  VIP bylo podle toho kdy jsi tu husu jedl aspoň co jsem slyšela
@ Hakan « čtv 9:25 am »
Dobré, opět jsem se neumístil takže gratulace lepším. :clap: Škoda že není uvedeno alespoň 5 prvních hráčů co dokončili tajný úkol. Né že bych byl mezi nimi ale zajimalo by mě to :lol: :lol:
@ Krudan « čtv 8:34 am »
@Kaenos :  Dik som prehliadol :D
@ Alkoholik « čtv 7:33 am »
Ja som za hus dostal iba 5dni VIP premia
@ Kaenos « čtv 7:29 am »
Je tam uveden čas, kdy budou odměny připsané.
@ Krudan « čtv 7:26 am »
J dakujeme, len pozeram ze tie body cechom este pridane neboli, smiem sa opytat kedy sa to prida?
@ tyranka « čtv 5:23 am »
Saggi děkujeme za shrnutí vyhodnocení eventů
@ Mionix « stř 8:09 pm »
@Trubice :  Máte tam SZ.
@ Trubice « stř 7:25 pm »
Já tedka řeším dárek na Vánoce a když není knížka tak se chci na něco zeptat GM :)
@ Lejno « stř 7:25 pm »
Knihu ekury máme každý v hlave 😀
@ Trubice « stř 7:23 pm »
Je tu někdo z teamu jestli by mohl PM chtěl bych se na něco zeptat
@ tyranka « stř 3:57 pm »
@Trubice :  nic takového asi není. navíc každý metin je unikátní v něčem jiném. pokud máš otázky klidně se ptej, někdo ti tu rád poradí
@ Trubice « stř 2:37 pm »
Ahoj, nevíte někdo o nějaké knížce o metinu ?
@ Aylia « stř 11:57 am »
Super, dekuju za zjištění :)
@ Mionix « stř 8:33 am »
@Aylia :  Tak vyhlášení eventu možná dnes, ale nic neslibuji. Je to jen možná. :-)
@ Hakan « úte 8:49 pm »
Háá je tu :come: :lol:
@ Aylia « úte 8:37 pm »
Díky :)
@ Mionix « úte 8:34 pm »
@Aylia :  :think: Nevím. Zkusím zjistit. :-)
@ Aylia « úte 8:28 pm »
Kdy bude vyhlášení Halloweenu? :)
@ Hakan « úte 6:24 pm »
a už tu není :no:
@ Hakan « úte 6:18 pm »
:sheriff: :come:
@ Mionix « úte 6:17 pm »
:no:
@ Hakan « úte 6:17 pm »
:think: ale jo jsi
@ Mionix « úte 6:15 pm »
Já tu nejsem. :no:
@ Hakan « úte 2:44 pm »
Jsem zde furt
@ SamJsiLama « úte 2:09 pm »
Už jsem tady zas.
@ Hakan « úte 11:13 am »
:hello:
@ Hakan « úte 11:08 am »
Jsem zde
@ Ivetka « úte 9:18 am »
@ SamJsiLama « úte 7:41 am »
@ Lejno « pon 8:14 pm »
Kde to sme?
@ beniamino « pon 5:19 pm »
a jsi tu správně ? :D
@ Ivetka « pon 4:22 pm »
Hustý
@ Hakan « pon 10:17 am »
Jsem zde!! 8-) :lol: :lol:
@ Kaenos « pon 9:14 am »
@qSTRoNgMANp :  Ve výslužbě.
@ qSTRoNgMANp « pon 9:04 am »
[VV]Mystery VV ?
@ qSTRoNgMANp « pon 9:02 am »
tak drahej strbrnej klič jsem jeste neviděl :D ani pro makamita nestojí tolik. :D
@ Hakan « pon 8:17 am »
Protoč to foxi
@ tyranka « ned 1:06 pm »
v pohodě, podařilo se mi získat víc těch vzácných tak to šlo, mám to na 3 postavách a všem děkuju :-)

Kdo chatuje

offline ImHardy 
offline Kaenos 
offline Mionix 
offline TomasFoxx