informace o hře

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
DomeCz
Zakladatel tématu
Lv.1
Lv.1
Má poděkování:

informace o hře

Příspěvek od DomeCz » sob 25. kvě 2019 13:22:37

Zdravím vás přátele,

vrátil jsem se k metinu po dloooooouhé době. A jsem na Ekuře, ale příjde mi, že je to nějaký slabý. Pokud se neudělám nějakýho dropa, tak nemám prachy ani na lvl 50 a o itemech ani ne mluvě a stanky jsou měga přepal. Tím nechci nijak brečet, ale opravdu to je jen o tom, grindovat prachy na 35lvl s warem/surou a čekat až našetřím an něco cool. Už prostě nejde expit postupně 1 postavu a dostavat se na lepší geara nějaky normální finance?
Jsem na lvl 50, nepadají nikde štíty, helmy ani yangy atd.... a koupit brnko nebo udělat +9, nemožný. A dmg směšný, dojede vedle mě 35lvl a seká 3x rychleji a víc než já?
Budu rád za každou radu, dřív mi to celkem šlo, ale teď mi to přijde jako nesmysl a pokud to tak je..... Jsme větší skupina a jakmile nám todle přišlo, že je tu taková mechanika, stopli jsme hraní.
Díky za informace a přeji hezkou hru.

Obter!vr
Lv.19
Lv.19
Poděkoval:
Má poděkování: 25×

Re: informace o hře

Příspěvek od Obter!vr » sob 25. kvě 2019 14:03:49

Ahoj,

jednu postavu expit samozřejmě můžeš, ale bez dropa se neobejdeš, protože jsou prostě při expení tak trochu hluchá místa, kde se nic moc vydělat nedá (aspoň ne s jednou postavou). Ze začátku bych udělal dropa na zvířecí polobosse lvl +/- 20 (používej zlodějky, porty, kurare). Brnko od 18 lvl +9 uděláš v pohodě (runa časem padne nebo ti někdo 1 runu klidně dá), meč od 15 lvl to stejné. Bonusy si do toho taky můžeš dát sám, protože zesilka padají z těch polobossů.
Později udělej třeba toho wara lvl 35, fmsko +9 koupíš za drobné, smrtko +9 si taky uděláš v pohodě sám, prostě je sbírej a kovej .... já si jich takhle nadropoval a vylepšil cca 10 na +5 a pak u cechovního kováře aspoň 1 na +9 vyjde skoro na jistotu ... stejně tak stříbrný náramek, ebenky, boty od 29 lv, náhrdlo zlaté +9 (na ty šperky je vysoká % šance u kováře na kování, jen potřebuješ jantarovou rudu)...
WH uděláš v pohodě sám, budeš jezdit druhé město meteory tmy a žárlivosti, bo, brut. velitel, chuong, goo pea, mahon ... ze všeho na tom levelu padají pořád pruty + bordel z meteorů ... knížky, runy, občas mapa ... ano, trvá to, ale vyděláš na věci do přitažlivky, kde s premkem na yangy vyděláš na co budeš chtít :)

PS: kameny duše rozhodně nekupuj ... nadropuj na nosičích ve druhém městě... padají hodně se zlodějkama samozřejmě

Edit: štíy, helmy a trochu i boty padají v pavoučích jeskyních (uričtě druhé patro, první nevím jistě ...)
Naposledy upravil(a) Obter!vr dne sob 25. kvě 2019 15:40:07, celkem upraveno 1 x.
KOUPÍM SHELL NA ŠAMANA (KLIDNĚ +0 A ČISTÉ) :pm: :pm: zde nebo ve hře theHARRY

Mithra
Čestný člen
Čestný člen
Poděkoval: 96×
Má poděkování: 1100×

Příspěvek od Mithra » sob 25. kvě 2019 14:16:26

Hoja hoj,
On ten začátek je obtížný především proto, že EXP leze moc rychle nahoru. Tzn. než stihneš nasbírat a vylepšit dost věcí, tak má postava už moc vysoký level a najednou zjistíš, že máš tu 50tku na levelu, ale nic víc. Základní doporučení tedy zní, sežeň si kurare, případně prsten na zastavení EXP a trochu si prodluž to počáteční levelení. Na nějaké nákupy drahých zbraní a brnění se vykašli. Jde to i bez nich zpočátku. Sice pomaleji, ale to ti zas tolik nevadí. To, že potkáš malou postavu, co seseká všechno 4x rychleji, s tím se netrap. Ber to tak, že tahle postavička je obvykle vytuněný dropík někoho, kdo tu hraje X let a je tedy bohatě zasponzorována z výdělků jiných postav a její uživatel ji má spíš pro zábavu. Na hraní stylem, udělej dropa a choď půl roku na jedno místo, abys koupil Top gear pro vyšší level se vykašli. Je to sice efektivní, ale zároveň nudné. Na ten vyšší level se dopracuješ i tak. Pokud máš ale potřebu být co nejrychleji co nejlepší, pak zvol jiný typ hry než MMORPG.

EDIT:
Dobrá pomůcka je biolog. Nesnaž se s levelem předehnat biologické questy. Tzn. až na levelu 30 (?) dostaneš první bio quest, zůstaň na tom levelu dokud ho nedoděláš. Vykašli se u toho na různé podpůrné prostředky (tašky pro biologa apod.) . Prostě si dělej biologa, choď na příšery co ti něco dávají a sbírej si předměty. Až doděláš biologa, pak teprve se posuň s postavičkou na další level k dalšímu biologovi. Takhle to je docela slušně hratelný.
Naposledy upravil(a) Mithra dne sob 25. kvě 2019 14:26:52, celkem upraveno 1 x.
Chceš přijít o své herní předměty? Půjč je "kamarádům".
Chceš přijít o všechno na účtu? Sdílej ho s "kamarády".
Chceš přijít o celý účet? Obchoduj mimo Hero Market.
Chceš být zadobře s GM? Hraj podle pravidel.

Rogan
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 164×
Má poděkování: 20×

Příspěvek od Rogan » sob 25. kvě 2019 14:25:17

Iba doplním horný príspevok,..
Ťažba - tavby predáš v pohode/klasické 5-10kk, dračie slzy 10-15. (časom sa všetko predá :))
Bufka - nepodcenovať, lebo bez toho sa ďalej nepohneš! Natočiť int do veci a aj keď nebudeš mať skilly P... Urýchli to demolácie metinov a bosov - s tým sa spája zanikla ríša (bossland) - orka dáš pohoda jazz a z neho padajú truhly bosov.
- možnosti je veľa, len treba skúmať a nenechať sa odradiť tým že to niekto zoseka 3x rýchlejšie - to sú už výbavy za pár kkk no 🙂 ale časom všetko bude

schvarz
Lv. 18
Lv. 18
Poděkoval: 31×
Má poděkování: 40×

Příspěvek od schvarz » pon 08. črc 2019 20:17:31

Ještě dodám, ačkoliv probudím mrtvé téma.

Silně doporučuji zároveň s postavou levlovat i buffa (dračí šaman), na kterém dávat body do Pomoci draka (crit) a Požehnání (odolnost proti útokům). Tyhle dvě věci můžeš mít na M (případně G,P) už na lvlu 34 a je to hodně znát. Na tom šamanovi zvedat jen a pouze inteligenci (až na maximum) a později chceš do předmětů dát bonusy na inteligenci a stejně tak mít šperky, které tu inteligenci dávají. Dát své postavě možnost odolat třeba 70% všech útoků a zároveň si přidat 70% šanci na crit je cenná věc. Buff jde také dostat nad 100%, kdy tě netrefí prakticky nic, ale to asi trošku později, než na levlu 34 :) Těch pár věcí s inteligencí vyjde na pakatel (stejně tak dostat ty schopnosti aspoň na G) a efekt to má velký. Zároveň platí, že ten buff je v pozdějších fázích hry absolutní nutnost.

Buffa samozřejmě udělejte na druhém účtu, abyste mohli mít obě postavy lognuté najednou :) Podotýkám hlavně pro úplně začátečníky :)
Obrázek
Aktuální návrhy: Cechovní zpráva dne
last edit: 24/08/19

VibraThor
Lv.6
Lv.6
Poděkoval: 46×
Má poděkování: 18×

Příspěvek od VibraThor » úte 09. črc 2019 0:15:36

Můžu s klidným srdcem říct, že až se mě opět někdo zeptá, jak si má vydělat na malém levelu, tak ho odkážu právě na toto téma. Cenné a stručné rady, co víc si může začátečník přát..

PS. Díky autorovi za založení tématu. Tímto jsi mi ušetřil opravdu hodně času s vysvětlováním začátečníkům co a jak. :D
:jinno: Dustup :jinno:

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ tyranka « pát 11:39 am »
koukám Laci dneska nemá narozeniny :whistle:
@ TomasFoxx « pát 11:27 am »
zavolejte nekdo saggiho a diroina potrebuju like na fotku
@ Hakan « pát 11:16 am »
Poslední 3 mají s ekurou společný nadpisy ekura všude :lol: to je asi vše :lol:
@ Mionix « pát 11:09 am »
Tak tu novou soutěž naprosto nedávám, já vidím jen rozmazané šmouhy. S Ekurou mi to pramálo připomíná. :-D
@ Welkin « pát 10:55 am »
:hello:
@ TomasFoxx « pát 10:53 am »
ahoj welkine
@ TomasFoxx « pát 10:38 am »
tak nic uz je pryc
@ TomasFoxx « pát 10:37 am »
cau delgare
@ TomasFoxx « pát 10:31 am »
@Hakan :  cau
@ Hakan « pát 10:20 am »
:think: :think: :think:
@ TomasFoxx « pát 10:14 am »
cus
@ TomasFoxx « pát 10:14 am »
fozzy cua
@ TomasFoxx « pát 10:08 am »
@Lejno :  kavicku
@ Lejno « pát 10:08 am »
A mlieko k tomu
@ TomasFoxx « pát 10:08 am »
@Lejno :  keks dostal
@ Lejno « pát 10:07 am »
Hej tak chcem vidieť co dostal
@ Kaenos « pát 10:06 am »
@Lejno :  Nic tu není beztrestné.
@ Lejno « pát 10:04 am »
Podme si radsej nadavat na mamky, je to tu beztrestné
@ Kaenos « pát 10:02 am »
@Kurinozka :  Záleží nejspíš, kdo byl v té době v teamu.
@ TomasFoxx « pát 10:01 am »
what
aha proc odpovidam sobe
@ Lejno « pát 10:01 am »
Lebo sa im to tak páči
@TomasFoxx :  klidne i nejaky nudesky
@Kaenos :  jj
@ Kurinozka « pát 10:01 am »
Mohu se zeptat čím se porušují pravidla? Já když jsem posílal ticket, když zde na fóru byly zveřejněny moje reálné fotky, tak s tím nikdo nic neudělal a můj "ticket" byl zamítnut.
@ Kaenos « pát 10:01 am »
@TomasFoxx :  Když jsou kámoši, tak jsem oni také mohou přidávat vaše fotky ?
@ TomasFoxx « pát 10:00 am »
@Kaenos :  to jsou kamosi, urcite taky radi zavzpominaj a jeste mi daj lajk, uvidis
@ Kaenos « pát 9:59 am »
@TomasFoxx :  Nelíbí se mě to. Uvidíme co na to řekne GP s GA.
@ Kurinozka « pát 9:59 am »
Luxuuuus
@ TomasFoxx « pát 9:58 am »
@Kaenos :  dobry?
@ Kurinozka « pát 9:56 am »
Tak založíme v offtopic real Lidi z ekury
@ TomasFoxx « pát 9:56 am »
ok
@ Kaenos « pát 9:56 am »
Nic ze hry tam nebylo.
😂
tak trosku
vsak je herni
@ Kaenos « pát 9:56 am »
Téma se jmenuje "Vaše fotky ze hry"
@ TomasFoxx « pát 9:55 am »
@Kaenos :  @Mionix :  kterej z vas to byl? dame 1v1 ne?????
@ TomasFoxx « pát 9:55 am »
omg kdo mi maze prispevky
@ Alkoholik « pát 8:30 am »
No dobře..
@ Mionix « pát 8:29 am »
@Alkoholik :  Napište si prosím ticket. Já to zjistit nemohu, co jste měl a neměl dostat.
@ Alkoholik « pát 8:26 am »
@Mionix :  Vy nahodou neviete, ako to je s tou husou?
@ TomasFoxx « pát 8:17 am »
@INParadise :  ahoj
@ INParadise « pát 8:07 am »
😂😂😂
@ TomasFoxx « pát 2:24 am »
😂😂😂
@ Lejno « čtv 11:54 pm »
Dal si si k nej aj knedlo zelo?
@ INParadise « čtv 10:01 pm »
@Alkoholik :  No nevím, je tam psáno *až* 10dní. Možná záleželo i na průběhu přípravy, ale nevím, já tenhle event nedělal o.O
@ Alkoholik « čtv 9:23 pm »
Tak podla toho, co je napisane na webe, som mal dostat VIP na 10dni.. otvaral som to poobede, tak ako bolo napisane na huse.. takze neviem
@ Hakan « čtv 9:01 pm »
Jsem zde :normal: :ts:
@ Hakan « čtv 5:58 pm »
Mazané :whistle:
@ Lacius « čtv 5:56 pm »
@Hakan :  Já se rozhodl, že budu psát jen na tmavší pozadí 8-)
@ Hakan « čtv 5:55 pm »
O odstín tmavší a bude to dokonalé :up: :lol:
@ Hakan « čtv 5:54 pm »
Mm jak cyklista po tmě :think:
@ Lacius « čtv 5:53 pm »
@Hakan :  Lepší? :think:
@ Hakan « čtv 5:50 pm »
Ta barva? No fuuj :lol:
@ Lacius « čtv 5:46 pm »
@Mionix :  :whistle: :ts:
@ Mionix « čtv 5:19 pm »
Laci se nad nás začal nějak povyšovat. :lol:
@ tyranka « čtv 1:49 pm »
Laci má poslední dobou narozeniny pořád, ale povýšili ho až dnes :-)
@ cleo « čtv 1:25 pm »
gratulace Lacius k narozeninám i povýšení :inlove:
@ Lacius « čtv 1:13 pm »
@Hakan :  :lol:

Kdo chatuje

offline Aylia 
offline Borda91 
offline CiD 
offline Fozzy 
offline ImHardy 
offline Kaenos 
offline Mionix