Poskodenia od mobov

Diskuze o velmi členitém území, které dříve bylo velkou říší. Dnes zde zbyl jen zmatek.
Odpovědět
ZbojniX
Zakladatel tématu
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 16×
Má poděkování: 15×

Poskodenia od mobov

Příspěvek od ZbojniX » ned 01. zář 2019 21:49:22

Chodim keri s ninjou v premene bez stunera na prvych orkov a casto si vsimam, ze jeden den dropujem cca hodinu bez jedinej smrti pricom taham po troch. Druhy den za 10 minut 3x smrt ked mam nasebe dvoch mobov, niekedy len jedneho. Vsetky veci uplne take iste. Keby to bolo vyrovanejsie tak ok, predtym som viac stunoval, ale ze taham dvoch a furt kuzlia a som stale nazemi a bez pozehov som mrtvy.
Mohli by zato falosne ulomky lebo mi pride ze prave ponich stale zomieram. dik

ddavidd
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 27×
Má poděkování: 20×

Re: Poskodenia od mobov

Příspěvek od ddavidd » pon 02. zář 2019 7:21:45

Prví orci maju dva kuzla, jedno je silnejšie, berie asi dvakrat tolko čo druhé, pokial hodia oba hneď po sebe, tak sa vedia dostať aj na 13-14k sa mi zdá a chvíľku potom nehádžu, len sekaju a stihneš doplniť životy na ich dalsir útok zatial, stunom sa da ich kúzlo aj prerušiť, toto ich kuzlenie je veľká neznáma vo vypoctoch a neda sa s tým jednoducho počítať nejako za dobre len, raz im vyjde raz nie, raz hodia a je klud, raz nehodia a už aj chceš aby hodili :D ... falošné úlomky ti zvyšujú aj odolnosť voči príšeram, takže tie ti skôr pomôžu, tiež môžeš používať biely elixír a kosti na obranu 300, kamen ochrany v brnku, vsetko by to malo pomôcť
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (130)
Buff - Assisie (130)
Šaman - StormEye (130)
Ninja - Arachgar (120)
War aura - QuuDeo (110)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (110)

SamJsiLama
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 62×
Má poděkování: 64×

Příspěvek od SamJsiLama » pon 02. zář 2019 9:20:54

Do keri bych volil spíš kosti na ZB + obranu schop. Bílý elixír nemám vyzkoušený, ale mám dojem, že to moc efekt mít nebude pokud máš 100% buff. Všude dej zb do horních bonusů, ebeny, plné tavby, elík na zb a vitalitu .. ideálně 80lv pro Lka a měl by ses dostat na nějakých cca 28-30k myslím.. + se dá skupina, ale záleží jestli využíváš trvání pro buff, nebo jak to děláš, každopádně ustát se to dá v pohodě když volíš dobrý věci.
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mysterious
75k+
Full
P
P
P

qSTRoNgMANp
Lv.26
Lv.26
Poděkoval: 334×
Má poděkování: 236×
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qSTRoNgMANp » pon 02. zář 2019 9:42:12

Hele, viděl bych to na shodu náhod ... nezapomínej na kritik od moba, pokud trefí tim nejsilnějším kouzlem kritik a máš na sobě dva moby, tak smrt je rychlá, sám mám auráka 80, tak vím, co to je, občas nemám problém ustat 3 moby, a jednou musím odbíhat od dvou. :D
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
175k+ min 145 LVL
Jinno
Aura
FULL
P/G8/
G8/G8
P
G9
Y/O
18
2 13/25
Obrázek

ddavidd
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 27×
Má poděkování: 20×

Příspěvek od ddavidd » pon 02. zář 2019 9:43:35

Pravda, zb kosti a eliky ma.nenapadli, hrajem BM, tam neriešim :D.... tiež záleží, či nosi zlodejky alebo premko, či chce používať kosti drahe alebo prakticky take čo ani zhadzovat nebude. Obrana funguje, musí, kosti na obranu funguju aj pri kroteni a to tam maju príšery utok magicky a pridaju asi len 150 magickej obrany, kdezto v keri fyzicky a tam sa to prejaví lepšie... no a tiež asi pomôže bilolog, zelkove vetvy daju 10% odolnosť fyzickým útokom
druhý pokus! (prvý vyšiel ;) )
Vytvorím logo cechu, priehľadné, hocijaké, jedinečné! :)

WP - ShadyBeast (130)
Buff - Assisie (130)
Šaman - StormEye (130)
Ninja - Arachgar (120)
War aura - QuuDeo (110)
Drak - Quliana (109)
BM -ZhaslaHvezda (110)

Dusan
Lv.1
Lv.1

Příspěvek od Dusan » pon 02. zář 2019 12:07:49

zdravim ,
som paso , este mnoho veci je pre mna zahadou , ale uz som investoval do dropera , ako malo kdo alebo nikdo , presiel som na strielanie /jeneho casu si ze vraj najal hrač -lajno wara , ktory ma v premene likvidoval /, takze som musel zmenit system hry na strelbu , je to zaujimave , potrebujem podotahovat este par veci a dosiahnem 45 max na ranu pricom priemer bude 43, teraz tam šupnem obcas cez 42k
mozem vam len poradit netlačte vsetko do prumky , prumka je v poradi posledny nasobok vysledku skody ktoru sposobite !
skusim to podat matematicky :SUCET 2 CISIEL BUDE VZDY 12
takze 6*6=36
7*5=35
4*8=32
3*9=27
co s toho vychadza ze ak bude zaklad-prisery . orci- 3 a prumka 9 vysledok bude len 27 a nie 36 ako v prvom v pripade
-vzdy je lepsi luk 40+20 ork ako 55 %prumka hola , lebo tych 20 ork budete musiet nahnat v talikov , a to ak obetujete 3 talizmany v botach, stitu alebo v helme da vam len 18 jeden talik na orkov +4 je len 6
myslim , ze to co som napisal je pravda a pravda je ze mam v shope luk 42+20 ork za 6,5 kkk:)
ilidiar

Lejno
Lv.15
Lv.15
Poděkoval: 91×
Má poděkování: 158×

Příspěvek od Lejno » pát 06. zář 2019 20:33:57

Dusan píše:
pon 02. zář 2019 12:07:49
zdravim ,
som paso , este mnoho veci je pre mna zahadou , ale uz som investoval do dropera , ako malo kdo alebo nikdo , presiel som na strielanie /jeneho casu si ze vraj najal hrač -lajno wara , ktory ma v premene likvidoval /, takze som musel zmenit system hry na strelbu , je to zaujimave , potrebujem podotahovat este par veci a dosiahnem 45 max na ranu pricom priemer bude 43, teraz tam šupnem obcas cez 42k
mozem vam len poradit netlačte vsetko do prumky , prumka je v poradi posledny nasobok vysledku skody ktoru sposobite !
skusim to podat matematicky :SUCET 2 CISIEL BUDE VZDY 12
takze 6*6=36
7*5=35
4*8=32
3*9=27
co s toho vychadza ze ak bude zaklad-prisery . orci- 3 a prumka 9 vysledok bude len 27 a nie 36 ako v prvom v pripade
-vzdy je lepsi luk 40+20 ork ako 55 %prumka hola , lebo tych 20 ork budete musiet nahnat v talikov , a to ak obetujete 3 talizmany v botach, stitu alebo v helme da vam len 18 jeden talik na orkov +4 je len 6
myslim , ze to co som napisal je pravda a pravda je ze mam v shope luk 42+20 ork za 6,5 kkk:)
ilidiar
Ja som žiadneho wara na zabíjanie na teba nenajal, zabíjal aj mňa , ale teší ma, že sa takéto reči šíria 😂😂😂😂😂

K téme: Ono mobici hádžu kúzla v určitom poradí a určitom rozostupe. Keď máš 3 mobov a 3 naraz ti dajú silne kúzlo ( myslím že okolo 7500dmg cez kosti do obrany scchop) a dajú ti to 3ja naraz tak môže byť,že ťa zabijú. Ak nemáš buff čo asi máš , berú aj klasickými sekmi. Ale je to o náhode, niekedy ťahám 4-5-6 pri stene bez pozehu ak vyjde pár stunov, inokedy neviem uhealovat 2 bez steny. Treba sa trošku naučiť, kedy +- už ide dať spell a z toho sa odraziť, či utiecť,dať pozeh alebo ísť na 100% 😀
AirQ - Full P
ForealBM - Entarian (na dovolenke až do odvolania)
Obrázek

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ RAMHH « stř 10:59 pm »
Tocil jsem jaspisy kdyz jsem jeste chodil za BM, dal jsem nejakych 15k tocek, nic nepadlo, tak jsem tocit prestal.
@ Selema « stř 10:58 pm »
musíš točit
@ RAMHH « stř 10:55 pm »
Ja kdybych sehnal dobrou hulku, tak mam taky vice zbrani.. Ale to se sehnat neda, to proste nikdo neprodava.. :D
@ Selema « stř 10:55 pm »
zrovna v neděli tam byli 2 bmka myslím? tak nemělo cenu mít na ně šutr :D
@ Selema « stř 10:54 pm »
Jako ono upřímně, já mám 3 meče na BMku a 1. sura war šaman, 2. sura war ninja 3. war šaman ninja
@ Lejno « stř 10:46 pm »
Ja si tam kameny pomenim podla potreby, ked odchodim par valiek, len som nemal ani jeden a robilo mi to nervy, tak som tam musel nieco nahádzať 😂
@ RAMHH « stř 10:45 pm »
Jinak, @Skullhlav,  dal jsem si tu praci a nasel jsem si moment ke konci valky, kde jsi mel tech 80 saman. Tech 5k je na takovou tu cervenou kouli bez kritiku, to druhe je 9.4k a je to na zarikat s kritikem. 17.5k jsem ti daval ze zacatku, to jsi mel o dost mene saman.. https://imgur.com/a/17nIGUV
@ PanModry « stř 10:45 pm »
https://ctrlv.cz/QqI7 nějaka změna? že jsou 2 duchové na jednom ch? :think:
@ RAMHH « stř 10:39 pm »
Za heala vubec, bez kamenu vetsine beru treba 1.5k na spell, s kamenem to bude vic, ale ne zas o tolik.. Tezky zivot samana :lol:
@ schvarz « stř 10:38 pm »
Surové jsou free killy xD
@ RAMHH « stř 10:35 pm »
Ja zrovna suru nemam, protoze kazdy sura ma stejne na samany hodne a s ochranou bych stejne bral dost malo, tak jsem tam nahazel war ninja saman :D
@ schvarz « stř 10:34 pm »
Víceméně akorát sura nesmí chybět, těch je mnoho
@ RAMHH « stř 10:33 pm »
Kameny jsou individualni, me treba vyhovuje war i za dalkove postavy, protoze jim muzu dat pecky kdyz dojdou do chumlu. Musis si promyslet, do koho pujdes nejvic a kde ti to realne nejvic pomuze..
@ schvarz « stř 10:28 pm »
A skullhlave, semestr začíná až v říjnu a to budu mít ještě víc času, než teď 😄
@ schvarz « stř 10:28 pm »
Pač tam se hodně mění to složení, jednu válku je tam 5 daggerů, další válku tam nejsou, ale je tam o 3 wary a 2 šamany víc...
@ schvarz « stř 10:27 pm »
Za mě lepší mít do středních 2 zbraně.
@ schvarz « stř 10:27 pm »
Wary určitě dej, každá říše má aspoň 2 wary.
@ Skullhlav « stř 9:05 pm »
Jako dá ale pokud je nedáš na 1-2 hit jdeš k zemi
@ Lejno « stř 9:02 pm »
to práve nemám, ale podla štatistik mi vychádza nedať ninju, neviem jak to je so šamanmi, či sa k nim dá vobec dostat
@ Skullhlav « stř 8:55 pm »
pokud máš dálkovou postavu war nemusíš
@ Lejno « stř 8:49 pm »
ked už riešite strendé , aké kamene tam mam narvať? war sura šaman?
@ Skullhlav « stř 8:22 pm »
Ale aj tak 17,5 přes 80% na šamany
@ RAMHH « stř 8:22 pm »
Mam to nahrane, podivam se vecer :)
@ Skullhlav « stř 8:21 pm »
Tak to píše blbosti příště to vyfotím i 22 tam padlo
@ RAMHH « stř 8:18 pm »
Jo to jsi ty ten draci saman :D Muzu te ujistit, ze nemam utoky, a za 20 jsem ti nedal, maximalne 17.5k, pak jsi si nahodil vic..
@ Skullhlav « stř 8:18 pm »
jako dostat přes obrany od heal za 20
@ RAMHH « stř 8:16 pm »
To je tezky, tam i s obranama beres ranec. Neprislo mi, ze by nekdo mel utoky krome ninju v zamasku.
@ Skullhlav « stř 7:42 pm »
Střední ve stylu full útoky
@ Mionix « stř 7:27 pm »
@Skullhlav,  20th Century Studios a 20th Television
@ Lejno « stř 6:58 pm »
Je tu niekde n-word rožok 69? :D https://ibb.co/crR2z6c
@ Skullhlav « stř 6:28 pm »
Jak se to jmenuje nyní ?
@ Mionix « stř 6:22 pm »
Lišákůůů, 20th Century Fox tě vyhodil z názvu. Respektive Disney.
@ Skullhlav « stř 5:59 pm »
@SamJsiLama, Kuželky :D
@ SamJsiLama « stř 5:52 pm »
@Skullhlav,  1.9TDI? 😂🤔🤔
@ Skullhlav « stř 3:35 pm »
To víš děti však ono jim to skončí 1.9 :D
@ MoravskyPepin « stř 3:33 pm »
@Skullhlav,  Na Ekuru není už ani chuť, to jsem rád že tady zvednu mandle Sienovi aby si musel vzít o jeden prášek na tlak víc a tím to pro mě asi končí
@ Skullhlav « stř 3:30 pm »
Co zarabaš v realu i na ekuře ? :D
@ MoravskyPepin « stř 3:29 pm »
@Skullhlav,  Jooo tak Selema je speciální
@ Selema « stř 3:28 pm »
:D
@ Skullhlav « stř 3:27 pm »
To víš mít ženu je sice výsada ale drahá :D
@ Selema « stř 3:22 pm »
@MoravskyPepin:D :D
@ MoravskyPepin « stř 3:20 pm »
@Selema Na to že to byla brigáda jen na týden a už tu dělám 2 měsíce. Chodím kde můžu, na CNCčko mě poslali, svařovat mě nechali (jen tak pro zábavu, že mě to zajímalo), k lisu jsem se dostal. V kroksách tady běhám aneb bezpečná obuv. Jooo letos mě to baví
@ Selema « stř 2:58 pm »
@MoravskyPepin,  ale nikdo to nevidí :o
@ schvarz « stř 2:53 pm »
Dřu jako Váňa
@ MoravskyPepin « stř 2:40 pm »
@Selema,  Neboj, já dřu jako 🏇
@ Selema « stř 2:38 pm »
@MoravskyPepin,  OK OK TAK MAKEJ :D
@ MoravskyPepin « stř 2:38 pm »
@Selema,  ježiš babo dej mi pokoj, dřu se abys měla na PvPčko a Tobě je to málo
@ Selema « stř 2:37 pm »
@MoravskyPepin,  už se zase flákáš?
@ MoravskyPepin « stř 2:33 pm »
Čengliš very pěkné
@ Skullhlav « stř 1:14 pm »
Ponožky do bra a je to :lol:
@ Selema « stř 12:42 pm »
@qSTRoNgMANp,  tebe vycpu
@ qSTRoNgMANp « stř 10:29 am »
Vycpala
@ MoravskyPepin « stř 10:19 am »
@Selema,  Dobré ráno, doufám že ses dobře vyspala
@ Dejvx « stř 9:04 am »
Funguje vám cidonie ?
@ SamJsiLama « stř 8:07 am »
@Skullhlav😂😂🔝
@ Skullhlav « stř 7:54 am »
Podle toho co jsem viděl buď neplatné certifikáty nebo špatné, měly by si zajít do arény :lol:
@ SamJsiLama « stř 7:48 am »
Jn nespolehlivá ekura prostě 💁🥴
@ Skullhlav « stř 7:38 am »
Ani pustit mě to sem nechtělo
@ SamJsiLama « stř 7:19 am »
Padá ekura, něco si přej? 😂 Ještě, že jsem v práci 😁
@ Sempresiva « stř 7:17 am »
:beaten: :beaten: :beaten:

Kdo chatuje

offline Daerron 
offline Mionix