Stránka 1 z 1

Zlodějky/kousky chitinů

Napsal: sob 27. bře 2021 8:14:13
od BustMh0mas
Cs,
Je možné, že se v cido v určitým čase během těch dvou hodin nějakým zázrakem bugnou zlodějky nebo přestanou padat chitiny? Chodím do cido už asi 2 měsíce, výbavu mám stejnou, vždycky mi padlo fakt minimálně těch 36 chitinů + nějaká mapa k tomu, chodím v drtivé většině pod kopec nebo do zatáčky, ale teď poslední dobou dám fakt tak 50% chitinů než kdysi. Například dnes v 6 ráno jsem byl pod kopcem a padlo mi za 1 hoďku 20 chitinů, během té druhé hodiny mi jich padlo už jen 5, ale zase dohromady padly 3 mapy :? Chápu že ten drop chitinů určitě není konstantní a je to víceméně o náhodě, kolik jich člověk za ty 2h dropne, ale nepřijde mi normální, že by ty odchylky v dropu měly být až tak velké.
20210327_075829.jpg

Re: Zlodějky/kousky chitinů

Napsal: sob 27. bře 2021 10:48:50
od CrazyBull
No podle mne s tím určitě něco bude dnes drop slabota nehorázná za celé cido žádná mapa a 16 chitinů. Tuhle mapu chodím často a tak mizerný to nebylo nikdy.

Re: Zlodějky/kousky chitinů

Napsal: sob 27. bře 2021 10:59:15
od Pharisees
Já nevím, ale Já za každé cido dávám minimálně 2-3 mapy a 40+ chitinu a to i bez bonusu, drop nemám taky nějak extra velký, chodím na to místo jak je Valaruco, k té skále.. Bez bonusů, jen se zlodějkama to mám konstantně. Drop bez zlodějek mám 28%.

Taky záleží kolik bereš poškození, jelikož čím větší poškození, tím rychleji se to seseká a máš tím rychleji nové mobky, takže větší šanci na více chitinu. Hlavně většinou mně to nahání z okolí ještě i kamarád, co sedí na buffce.

Re: Zlodějky/kousky chitinů

Napsal: sob 27. bře 2021 11:15:38
od schvarz
Hele to dropování těch chitinů je tak strašně random, že vůbec nevím, jak to funguje.

Nám se běžně děje, že nám za první hodinu napadá klidně 4x víc chitinů než za tu druhou hodinu. Když bych si z cidonky odnášel 60 chitinů, tak se mi dostkrát stane, že třeba 45 chitinů mi napadá během 30 minut a těch zbylých 15 dropuju hodinu a půl... Nebo naopak, první hodinu a půl vůbec nic a rozpadá se to až posledních 30 minut.