Zacatky na Ekure

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.

Prijdou vam zacatky lehke?

Ano
26
34%
Ne
27
36%
Stredne
23
30%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 598 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Mionix » čtv 23. pro 2021 19:18:16

Spoiler:
DDrago0 píše: čtv 23. pro 2021 18:45:04 Dovolím si reagovat přímo na prvotní příspěvek - bez toho abych četl veškerou diskuzi (to ale napravím).


dne 26.10 2021 mi přišlo potvrzení o vytvoření nového účtu jakožto nového hráče. Ano věděl jsem co jdu hrát v minulosti jsem hrál ofiko (tehdy se sever jmenoval tuším Siona či podobně - jednalo se tehdy o nový server) a občasně mi poradí kolega z práce, ale taky neví vše (nějakou dobu to nehrál - těžko říci jestli dva nebo více let). Tak či tak jsem si myslel, že nejsem totální amatér (tvorba postav a tak).

dokonce jsem od kolegy v té době dostal nějaké vybavení + několik miliónů (500+) yangů do začátku. myslel jsem si že jsem za vodou a že mi bude patřit celý svět - Pak jsem dorazil na tržnici.

Ano věci za xy miliard opravdu nejsou pro mě, ale to neznamená že je nechci - vrazil jsem do hry i nějaké vlastní prostředky a na BM si dokoupil nějakou výbavu co mám teď na sobě (lvl 92) + další prostředky na přilepšenou (šeky, či jiné předměty a prémka).

upřímně jsem do hry tolik ani vrazit nechtěl a hrál jsem pro zábavu, Ale pak se naskytla příležitost byl pátek a já měl lvl 79 ejhle chtěl jsem vyzkoušet svou 1. válku říší.. mohu říct že to byl hnus. Tehdy jsem jí ani nedohrál a měl jsem chuť s celou Ekurou nadobro skončit. nešlo o to že jsem ve válce neměl ani tolik šancí, ale spíš o věty tipu: "vypadni." "Bez bufa sem ani nelez." "tady nemáš co dělat" a podobně..

takže pokud někdo chce hrát pro radost a ject PvM tak začátek je velmi lehký (stačí si vybrat jinou postavu než ninja luk). pokud někdo chce alespoň občas zkusit PvP tak v téhle hře jako nováček nemá nárok - Okamžitě totiž potřebuje Buf, pak výbavu za několik miliard na každé postavě, aby si alespoň škrtl... a nervy aby vydržel začátky než se alespoň trošku zorientuje (já to vzdal tuším po 5 minutách).

tato zkušenost s válkou + vědomí že okolo mě jsou hráči co mají výbavy za miliardy mě upřímě odrazuje i od arény přežití, ač bych si jí velmi rád alespoň jednou vyzkoušel - teď jsem si dobil "kredit" a jsou to poslední prachy co do této hry dávám a nehodlám je rozhazovat jen abych měl výbavu do arény na konkrétním lvl...


takže můj verdikt je že hra je hezká a pokud člověk chce prostě hrát, tak není problém ject si svoje PvM a občas zamrznout na nějakým lvl něco nadropovat, na jiném účtu to prodat a mezitím dropovat... nevydělá se tím na žádnou super výbavu, ale dá se přežít a může to i bavit.

Pokud che někdo na PvP tak hra je nesmírně těžká a v začátcích se neobejde bez podpory jiné postavy co vydělá miliardu za hodinu, nebo bez dotace z vlastní kapsy.

Další věc je že se člověk nesmí srovnávat s postavami okolo sebe, protže oni mají právě tu výbavu za miliardy z tržnice, popřípadě jí tam prodávají, neboť mají ještě lepší... takže ano sekej si na lvl 50 bosse, co mě zabijí pohledem, já si půjdu na svoje o několik řádů menší.. a ano sesekej mě na metinech 90 protže je dle tebe sekám pomalu, já vyklidím hřiště a ráno si přivstanu - to je klid a mám ostrov pro sebe... popřípadě se smířit s tím, že je tu někdo kdo na menším lvl je silnější něž já, ač by to mělo být naopak (obzvláště pak v souboji 1 na 1 - ale není protože on má výbavu za víc yangů, než mě prošlo rukou za celou dobu) takže asi tak...

... nevím jestli to dává nějaký smyl... když tak zítra (raději až zítra) odpovím, dopíšu, upřesním
Dobrý den,
1.) Aréna - bere ohled na level hráče, tak že i na vašem levelu nemusíte mít TOP výbavu, jen se prostě musíte se svou snažit aktivně hrát, pomáhat ostatním a zabíjet. Pak není vůbec žádný problém získat certifikát. Toho se vůbec nebojte. :-)

2.) Malé a střední války říší - to už jsem tu psal před x lety jako hráč, že je to naprostý nesmysl. Že znuzení TOP hráči se stovkami miliard si pořídí menší postavy, obléknou je a stejně si tam nováčci neškrtnou. Pak to nebude pro nikoho zábava, ale jen pro ty opět TOP hráče. Marná snaha, kamenovali mě, že kecám bludy. Stále je kecám? :D

3.) Srovnávat se nikdy nikdo nemůže. Prostě jsou tu nějací hráči od pomalu začátku hry a mají jak xy luxusních postav, tak xy top výbav, tak xyz miliard. Nelze je téměř dohonit. Čest výjimkám, které se i z nuly dostali na špičkovou úroveň v dnešní době. :up:

4.) Dračí šaman - ano bohužel, pokud tu chcete lehce proplouvat, tak je to nutné zlo a téměř na vše. Na vyšších levelech si bez něj ani v PvM neškrtnete. Raději si ho udělejte nyní, že bude pak pozdě.

5.) Na hloupé řeči jiných hráčů se naprosto v klidu vykašlete, ignorujte je. Hrajte pro svou zábavu. Kašlete na jiné. ;)

Krásný večer
Mionix

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Medvidek » sob 25. pro 2021 13:55:51

Hezké svátečmí odpoledne,

dle mého názoru začátky na Ekuře nejsou vůbec těžké, a jelikož neexistuje možnost "Night Mare" - volba obtížnosti, pak jsou začátky právě snadné.

Abych se nedopustil reklamy, nemohu být přímo k věci, ale pokud to budeme obecně srovnávat s RPG hrama, jelikož Ekura má prvky RPG, pak právě proto jsou začátky až moc jednoduché.

Skilly a staty lze získat velice snadno. Což dle mě, není zrovna nejlepší - mít skilly do pár hodin na maximu. Tak nějak to brání vžít se do role - šamanů, válečníků apod. Prostě mít a žít herní příběh za tu postavu kterou si zvolím - mít k ní hráčské pouto. Prostě se s tou postavou nesžiju, což mě malinko mrzí.

Co se týče cen, naštěstí si je volí hráči sami. Určitě existují herní zprávy, kde na hráčův obchod můžu napsat a poslat Zprávu, jestli je možné slevit apod.

Nebudu psát o výdělcích, jelikož Ekura nemá wikinu jako takovou. Ale skutečně to nejjednodušší jsou ryby a rybaření.

Udici, na vyšší lvl lze prodat, ryby také. Stojí to pár set yangů. Týdně se pořádá výlov - soutěž, kde lze opět získat spousty yangů + předmětů. Atp.

A konečně, lvl postavy právě že ze začátku jde až moc rychle nahoru, máme předměty už od 1 lvl na cca +6 máme rukavice a pláště. Navíc i drop lze prodat a to výhodně ..........

A poslední věc, je vybalancování hry - a pokud se do tohoto jakkoliv sáhne, hra podle mě, bude stereotyp. A navíc, hráči po dovršení cca 30 lvl budou své postavy mazat, jen kvůli ziskům.

To je můj názor na "obtížnost" a lehké herní začátky.

Hezké Vánoce a radost z dárků přejí Vám všem - Medvídkovi :-)
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

RAMHH
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 128
Registrován: pon 17. dub 2017 12:03:41
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od RAMHH » sob 25. pro 2021 17:20:46

Mionix píše: čtv 23. pro 2021 19:18:16

2.) Malé a střední války říší - to už jsem tu psal před x lety jako hráč, že je to naprostý nesmysl. Že znuzení TOP hráči se stovkami miliard si pořídí menší postavy, obléknou je a stejně si tam nováčci neškrtnou. Pak to nebude pro nikoho zábava, ale jen pro ty opět TOP hráče. Marná snaha, kamenovali mě, že kecám bludy. Stále je kecám? :D
Dovolím se vyjádřit k bodu 2. Naprosto nesouhlasím s názorem, že jsou nesmysl protože si tam někteří pořídí TOP výbavy. Ano, TOP výbavy tam jsou a budou. Ale tohle je ještě mnohem více znát ve velké válce (Kolik náušnic do malé války jste viděl například 4x15? A kolik do velké?). Navíc postavy mají chitinky. Začít ve velkých válkách je pro nováčka mnohem větší problém, než v malé nebo střední válce. Také si troufnu tvrdit, že v malých nebo středních válkách toho moc odehraného nemáte. Ano, lepší výbava samozřejmě znamená určitou výhodu, ale vzhledem k tomu, kolik ty postavy reálně vydrží, tak není problém zahrát si s budget výbavou, a to o dost lépe než ve velkých válkách. Dříve jsem chodil střední válku za postavu s výbavou v ceně okolo 10kkk, a dosahoval jsem pravidelně vrchních příček v CB.

Další věcí je, že většina těch top hráči považují tyto války za nesmysl, ale z jiných důvodů než uvádíte. Prostě pro ně nejsou atraktivní. Postavy zde mají o dost menší výdrž a není problém hráči vzít i přes půlku života na 1 kouzlo i přes "full obrany". A když už tyto války mají/chodí, většinou si koupí jen lehce nadprůměrnou výbavu, protože yangy jim požere vylepšování výbav do velké války, kde si troufnu tvrdit, že nikdo nemá nejlepší možnou výbavu.

Znamená to tedy, že nováčci by neměli hrát PvP? Protože bez malých a středních válek tu šanci v podstatě nemají - bavíme se o částkách atakujicich 500kkk na výbavu a postavu do velké války. Všímavý čtenář by řekl, že přece nemusí kupovat postavu - To je sice pravda, ale načíst postavu trvá a pokud to ten nováček nezačne dělat brzy, pravděpodobně ani nezačne. Naproti tomu, v malé a střední válce se dá dosáhnout velmi dobrých výsledků i s výbavami okolo 10-30kkk a s prakticky nenačtenou postavou co se biologa týče, karmu ani dělat nelze.

Já osobně bych pravděpodobně na ekuře již nehrál kdybych kdysi neudělal výbavu do střední války. Z ní jsem se časem posunul dále. Pokud by nebyly, věřím že jsou i ostatní co by si přičichli k PvM, a následně skončili, protože dropovat stovky miliard yangů na PvP o kterém ten hráč nejspíš ani nic neví je velmi demotivující. Takto si může vyzkoušet "lite" verzi za relativně malý peníz.

Závěrem, není zcestné nazvat malé a střední války nesmyslem. Mě už také omrzely a nechodím je aktivně. Ale názor, že jsou nesmyslem protože si tam zahrají jen top hráči mi přijde nesmyslný.

S pozdravem, Medví.. teda RAMHH

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 598 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Mionix » sob 25. pro 2021 20:11:39

Spoiler:
RAMHH píše: sob 25. pro 2021 17:20:46
Mionix píše: čtv 23. pro 2021 19:18:16

2.) Malé a střední války říší - to už jsem tu psal před x lety jako hráč, že je to naprostý nesmysl. Že znuzení TOP hráči se stovkami miliard si pořídí menší postavy, obléknou je a stejně si tam nováčci neškrtnou. Pak to nebude pro nikoho zábava, ale jen pro ty opět TOP hráče. Marná snaha, kamenovali mě, že kecám bludy. Stále je kecám? :D
Dovolím se vyjádřit k bodu 2. Naprosto nesouhlasím s názorem, že jsou nesmysl protože si tam někteří pořídí TOP výbavy. Ano, TOP výbavy tam jsou a budou. Ale tohle je ještě mnohem více znát ve velké válce (Kolik náušnic do malé války jste viděl například 4x15? A kolik do velké?). Navíc postavy mají chitinky. Začít ve velkých válkách je pro nováčka mnohem větší problém, než v malé nebo střední válce. Také si troufnu tvrdit, že v malých nebo středních válkách toho moc odehraného nemáte. Ano, lepší výbava samozřejmě znamená určitou výhodu, ale vzhledem k tomu, kolik ty postavy reálně vydrží, tak není problém zahrát si s budget výbavou, a to o dost lépe než ve velkých válkách. Dříve jsem chodil střední válku za postavu s výbavou v ceně okolo 10kkk, a dosahoval jsem pravidelně vrchních příček v CB.

Další věcí je, že většina těch top hráči považují tyto války za nesmysl, ale z jiných důvodů než uvádíte. Prostě pro ně nejsou atraktivní. Postavy zde mají o dost menší výdrž a není problém hráči vzít i přes půlku života na 1 kouzlo i přes "full obrany". A když už tyto války mají/chodí, většinou si koupí jen lehce nadprůměrnou výbavu, protože yangy jim požere vylepšování výbav do velké války, kde si troufnu tvrdit, že nikdo nemá nejlepší možnou výbavu.

Znamená to tedy, že nováčci by neměli hrát PvP? Protože bez malých a středních válek tu šanci v podstatě nemají - bavíme se o částkách atakujicich 500kkk na výbavu a postavu do velké války. Všímavý čtenář by řekl, že přece nemusí kupovat postavu - To je sice pravda, ale načíst postavu trvá a pokud to ten nováček nezačne dělat brzy, pravděpodobně ani nezačne. Naproti tomu, v malé a střední válce se dá dosáhnout velmi dobrých výsledků i s výbavami okolo 10-30kkk a s prakticky nenačtenou postavou co se biologa týče, karmu ani dělat nelze.

Já osobně bych pravděpodobně na ekuře již nehrál kdybych kdysi neudělal výbavu do střední války. Z ní jsem se časem posunul dále. Pokud by nebyly, věřím že jsou i ostatní co by si přičichli k PvM, a následně skončili, protože dropovat stovky miliard yangů na PvP o kterém ten hráč nejspíš ani nic neví je velmi demotivující. Takto si může vyzkoušet "lite" verzi za relativně malý peníz.

Závěrem, není zcestné nazvat malé a střední války nesmyslem. Mě už také omrzely a nechodím je aktivně. Ale názor, že jsou nesmyslem protože si tam zahrají jen top hráči mi přijde nesmyslný.

S pozdravem, Medví.. teda RAMHH
Vůbec se nebudu patlat zbytečností, abych vám zde vyjel, kdo se pravidelně v TOP 10 umisťuje v malých a středních válkách. Ano, budu si za tím stát, že nováček je tam naprosto za ocáska. Vy výbava za 10 miliard, on sotva natočené a spatlané PvP za miliardu a to ještě hodně přeháním. Fakt nechápete ten rozdíl? Nebo jako střední války a tam x Křižáků, nic vám to neříká? Škoda slov. Byly tu argumenty, aby si malí a střední zabojovali. A jak to dnes vypadá? Tak jak popsal hráč, na kterého jsem reagoval. To je holý fakt. A nemotejte sem nějaké velké války. ;)

Mio

Caujakje
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: sob 27. úno 2021 19:04:27
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Caujakje » sob 25. pro 2021 20:28:31

Mionix píše: sob 25. pro 2021 20:11:39
Spoiler:
RAMHH píše: sob 25. pro 2021 17:20:46
Mionix píše: čtv 23. pro 2021 19:18:16

2.) Malé a střední války říší - to už jsem tu psal před x lety jako hráč, že je to naprostý nesmysl. Že znuzení TOP hráči se stovkami miliard si pořídí menší postavy, obléknou je a stejně si tam nováčci neškrtnou. Pak to nebude pro nikoho zábava, ale jen pro ty opět TOP hráče. Marná snaha, kamenovali mě, že kecám bludy. Stále je kecám? :D
Dovolím se vyjádřit k bodu 2. Naprosto nesouhlasím s názorem, že jsou nesmysl protože si tam někteří pořídí TOP výbavy. Ano, TOP výbavy tam jsou a budou. Ale tohle je ještě mnohem více znát ve velké válce (Kolik náušnic do malé války jste viděl například 4x15? A kolik do velké?). Navíc postavy mají chitinky. Začít ve velkých válkách je pro nováčka mnohem větší problém, než v malé nebo střední válce. Také si troufnu tvrdit, že v malých nebo středních válkách toho moc odehraného nemáte. Ano, lepší výbava samozřejmě znamená určitou výhodu, ale vzhledem k tomu, kolik ty postavy reálně vydrží, tak není problém zahrát si s budget výbavou, a to o dost lépe než ve velkých válkách. Dříve jsem chodil střední válku za postavu s výbavou v ceně okolo 10kkk, a dosahoval jsem pravidelně vrchních příček v CB.

Další věcí je, že většina těch top hráči považují tyto války za nesmysl, ale z jiných důvodů než uvádíte. Prostě pro ně nejsou atraktivní. Postavy zde mají o dost menší výdrž a není problém hráči vzít i přes půlku života na 1 kouzlo i přes "full obrany". A když už tyto války mají/chodí, většinou si koupí jen lehce nadprůměrnou výbavu, protože yangy jim požere vylepšování výbav do velké války, kde si troufnu tvrdit, že nikdo nemá nejlepší možnou výbavu.

Znamená to tedy, že nováčci by neměli hrát PvP? Protože bez malých a středních válek tu šanci v podstatě nemají - bavíme se o částkách atakujicich 500kkk na výbavu a postavu do velké války. Všímavý čtenář by řekl, že přece nemusí kupovat postavu - To je sice pravda, ale načíst postavu trvá a pokud to ten nováček nezačne dělat brzy, pravděpodobně ani nezačne. Naproti tomu, v malé a střední válce se dá dosáhnout velmi dobrých výsledků i s výbavami okolo 10-30kkk a s prakticky nenačtenou postavou co se biologa týče, karmu ani dělat nelze.

Já osobně bych pravděpodobně na ekuře již nehrál kdybych kdysi neudělal výbavu do střední války. Z ní jsem se časem posunul dále. Pokud by nebyly, věřím že jsou i ostatní co by si přičichli k PvM, a následně skončili, protože dropovat stovky miliard yangů na PvP o kterém ten hráč nejspíš ani nic neví je velmi demotivující. Takto si může vyzkoušet "lite" verzi za relativně malý peníz.

Závěrem, není zcestné nazvat malé a střední války nesmyslem. Mě už také omrzely a nechodím je aktivně. Ale názor, že jsou nesmyslem protože si tam zahrají jen top hráči mi přijde nesmyslný.

S pozdravem, Medví.. teda RAMHH
Vůbec se nebudu patlat zbytečností, abych vám zde vyjel, kdo se pravidelně v TOP 10 umisťuje v malých a středních válkách. Ano, budu si za tím stát, že nováček je tam naprosto za ocáska. Vy výbava za 10 miliard, on sotva natočené a spatlané PvP za miliardu a to ještě hodně přeháním. Fakt nechápete ten rozdíl? Nebo jako střední války a tam x Křižáků, nic vám to neříká? Škoda slov. Byly tu argumenty, aby si malí a střední zabojovali. A jak to dnes vypadá? Tak jak popsal hráč, na kterého jsem reagoval. To je holý fakt. A nemotejte sem nějaké velké války. ;)

Mio
Mohu se prosímvás zeptat co to tady má společného s křižákama ?

Dartacus
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. kvě 2020 10:17:15
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od Dartacus » sob 25. pro 2021 21:01:07

Mionix píše: sob 25. pro 2021 20:11:39
Spoiler:
RAMHH píše: sob 25. pro 2021 17:20:46
Mionix píše: čtv 23. pro 2021 19:18:16

2.) Malé a střední války říší - to už jsem tu psal před x lety jako hráč, že je to naprostý nesmysl. Že znuzení TOP hráči se stovkami miliard si pořídí menší postavy, obléknou je a stejně si tam nováčci neškrtnou. Pak to nebude pro nikoho zábava, ale jen pro ty opět TOP hráče. Marná snaha, kamenovali mě, že kecám bludy. Stále je kecám? :D
Dovolím se vyjádřit k bodu 2. Naprosto nesouhlasím s názorem, že jsou nesmysl protože si tam někteří pořídí TOP výbavy. Ano, TOP výbavy tam jsou a budou. Ale tohle je ještě mnohem více znát ve velké válce (Kolik náušnic do malé války jste viděl například 4x15? A kolik do velké?). Navíc postavy mají chitinky. Začít ve velkých válkách je pro nováčka mnohem větší problém, než v malé nebo střední válce. Také si troufnu tvrdit, že v malých nebo středních válkách toho moc odehraného nemáte. Ano, lepší výbava samozřejmě znamená určitou výhodu, ale vzhledem k tomu, kolik ty postavy reálně vydrží, tak není problém zahrát si s budget výbavou, a to o dost lépe než ve velkých válkách. Dříve jsem chodil střední válku za postavu s výbavou v ceně okolo 10kkk, a dosahoval jsem pravidelně vrchních příček v CB.

Další věcí je, že většina těch top hráči považují tyto války za nesmysl, ale z jiných důvodů než uvádíte. Prostě pro ně nejsou atraktivní. Postavy zde mají o dost menší výdrž a není problém hráči vzít i přes půlku života na 1 kouzlo i přes "full obrany". A když už tyto války mají/chodí, většinou si koupí jen lehce nadprůměrnou výbavu, protože yangy jim požere vylepšování výbav do velké války, kde si troufnu tvrdit, že nikdo nemá nejlepší možnou výbavu.

Znamená to tedy, že nováčci by neměli hrát PvP? Protože bez malých a středních válek tu šanci v podstatě nemají - bavíme se o částkách atakujicich 500kkk na výbavu a postavu do velké války. Všímavý čtenář by řekl, že přece nemusí kupovat postavu - To je sice pravda, ale načíst postavu trvá a pokud to ten nováček nezačne dělat brzy, pravděpodobně ani nezačne. Naproti tomu, v malé a střední válce se dá dosáhnout velmi dobrých výsledků i s výbavami okolo 10-30kkk a s prakticky nenačtenou postavou co se biologa týče, karmu ani dělat nelze.

Já osobně bych pravděpodobně na ekuře již nehrál kdybych kdysi neudělal výbavu do střední války. Z ní jsem se časem posunul dále. Pokud by nebyly, věřím že jsou i ostatní co by si přičichli k PvM, a následně skončili, protože dropovat stovky miliard yangů na PvP o kterém ten hráč nejspíš ani nic neví je velmi demotivující. Takto si může vyzkoušet "lite" verzi za relativně malý peníz.

Závěrem, není zcestné nazvat malé a střední války nesmyslem. Mě už také omrzely a nechodím je aktivně. Ale názor, že jsou nesmyslem protože si tam zahrají jen top hráči mi přijde nesmyslný.

S pozdravem, Medví.. teda RAMHH
Vůbec se nebudu patlat zbytečností, abych vám zde vyjel, kdo se pravidelně v TOP 10 umisťuje v malých a středních válkách. Ano, budu si za tím stát, že nováček je tam naprosto za ocáska. Vy výbava za 10 miliard, on sotva natočené a spatlané PvP za miliardu a to ještě hodně přeháním. Fakt nechápete ten rozdíl? Nebo jako střední války a tam x Křižáků, nic vám to neříká? Škoda slov. Byly tu argumenty, aby si malí a střední zabojovali. A jak to dnes vypadá? Tak jak popsal hráč, na kterého jsem reagoval. To je holý fakt. A nemotejte sem nějaké velké války. ;)

Mio
A mohu se zeptat kdo by do těch válek teda chodil pokud by tam Křížáci nebyli? Ty začátečníci kterých je ve žluté říši mraky? :think:

Uživatelský avatar
xSaskex
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 36
Registrován: pát 16. bře 2018 15:48:53
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od xSaskex » sob 25. pro 2021 21:19:41

Dartacus píše: sob 25. pro 2021 21:01:07
Mionix píše: sob 25. pro 2021 20:11:39
Spoiler:
RAMHH píše: sob 25. pro 2021 17:20:46

Dovolím se vyjádřit k bodu 2. Naprosto nesouhlasím s názorem, že jsou nesmysl protože si tam někteří pořídí TOP výbavy. Ano, TOP výbavy tam jsou a budou. Ale tohle je ještě mnohem více znát ve velké válce (Kolik náušnic do malé války jste viděl například 4x15? A kolik do velké?). Navíc postavy mají chitinky. Začít ve velkých válkách je pro nováčka mnohem větší problém, než v malé nebo střední válce. Také si troufnu tvrdit, že v malých nebo středních válkách toho moc odehraného nemáte. Ano, lepší výbava samozřejmě znamená určitou výhodu, ale vzhledem k tomu, kolik ty postavy reálně vydrží, tak není problém zahrát si s budget výbavou, a to o dost lépe než ve velkých válkách. Dříve jsem chodil střední válku za postavu s výbavou v ceně okolo 10kkk, a dosahoval jsem pravidelně vrchních příček v CB.

Další věcí je, že většina těch top hráči považují tyto války za nesmysl, ale z jiných důvodů než uvádíte. Prostě pro ně nejsou atraktivní. Postavy zde mají o dost menší výdrž a není problém hráči vzít i přes půlku života na 1 kouzlo i přes "full obrany". A když už tyto války mají/chodí, většinou si koupí jen lehce nadprůměrnou výbavu, protože yangy jim požere vylepšování výbav do velké války, kde si troufnu tvrdit, že nikdo nemá nejlepší možnou výbavu.

Znamená to tedy, že nováčci by neměli hrát PvP? Protože bez malých a středních válek tu šanci v podstatě nemají - bavíme se o částkách atakujicich 500kkk na výbavu a postavu do velké války. Všímavý čtenář by řekl, že přece nemusí kupovat postavu - To je sice pravda, ale načíst postavu trvá a pokud to ten nováček nezačne dělat brzy, pravděpodobně ani nezačne. Naproti tomu, v malé a střední válce se dá dosáhnout velmi dobrých výsledků i s výbavami okolo 10-30kkk a s prakticky nenačtenou postavou co se biologa týče, karmu ani dělat nelze.

Já osobně bych pravděpodobně na ekuře již nehrál kdybych kdysi neudělal výbavu do střední války. Z ní jsem se časem posunul dále. Pokud by nebyly, věřím že jsou i ostatní co by si přičichli k PvM, a následně skončili, protože dropovat stovky miliard yangů na PvP o kterém ten hráč nejspíš ani nic neví je velmi demotivující. Takto si může vyzkoušet "lite" verzi za relativně malý peníz.

Závěrem, není zcestné nazvat malé a střední války nesmyslem. Mě už také omrzely a nechodím je aktivně. Ale názor, že jsou nesmyslem protože si tam zahrají jen top hráči mi přijde nesmyslný.

S pozdravem, Medví.. teda RAMHH
Vůbec se nebudu patlat zbytečností, abych vám zde vyjel, kdo se pravidelně v TOP 10 umisťuje v malých a středních válkách. Ano, budu si za tím stát, že nováček je tam naprosto za ocáska. Vy výbava za 10 miliard, on sotva natočené a spatlané PvP za miliardu a to ještě hodně přeháním. Fakt nechápete ten rozdíl? Nebo jako střední války a tam x Křižáků, nic vám to neříká? Škoda slov. Byly tu argumenty, aby si malí a střední zabojovali. A jak to dnes vypadá? Tak jak popsal hráč, na kterého jsem reagoval. To je holý fakt. A nemotejte sem nějaké velké války. ;)

Mio
A mohu se zeptat kdo by do těch válek teda chodil pokud by tam Křížáci nebyli? Ty začátečníci kterých je ve žluté říši mraky? :think:
Má pravdu ten kluk, řešíš kraviny, do kterých nevidíš interně, Mio. Zajdi si idealne par válek za kazdou z variant a pak se k tomu zkus vyjádřit znovu. Taky můžeme rict, ze si nováčci udělají výbavu na malé bosse a ty jim to tam sekas pred xichtem, protoze mas lepsi výbavu.

*Sry jestli je to nejak vic off*
Bendrrr :shinsoo:
Warriot :shinsoo:
PornStar :jinno:
Azuterami :chunjo:

Uživatelský avatar
LordRayden
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: ned 03. čer 2018 16:33:28
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od LordRayden » sob 25. pro 2021 21:34:05

Mionix píše: sob 25. pro 2021 20:11:39
Spoiler:
RAMHH píše: sob 25. pro 2021 17:20:46
Mionix píše: čtv 23. pro 2021 19:18:16

2.) Malé a střední války říší - to už jsem tu psal před x lety jako hráč, že je to naprostý nesmysl. Že znuzení TOP hráči se stovkami miliard si pořídí menší postavy, obléknou je a stejně si tam nováčci neškrtnou. Pak to nebude pro nikoho zábava, ale jen pro ty opět TOP hráče. Marná snaha, kamenovali mě, že kecám bludy. Stále je kecám? :D
Dovolím se vyjádřit k bodu 2. Naprosto nesouhlasím s názorem, že jsou nesmysl protože si tam někteří pořídí TOP výbavy. Ano, TOP výbavy tam jsou a budou. Ale tohle je ještě mnohem více znát ve velké válce (Kolik náušnic do malé války jste viděl například 4x15? A kolik do velké?). Navíc postavy mají chitinky. Začít ve velkých válkách je pro nováčka mnohem větší problém, než v malé nebo střední válce. Také si troufnu tvrdit, že v malých nebo středních válkách toho moc odehraného nemáte. Ano, lepší výbava samozřejmě znamená určitou výhodu, ale vzhledem k tomu, kolik ty postavy reálně vydrží, tak není problém zahrát si s budget výbavou, a to o dost lépe než ve velkých válkách. Dříve jsem chodil střední válku za postavu s výbavou v ceně okolo 10kkk, a dosahoval jsem pravidelně vrchních příček v CB.

Další věcí je, že většina těch top hráči považují tyto války za nesmysl, ale z jiných důvodů než uvádíte. Prostě pro ně nejsou atraktivní. Postavy zde mají o dost menší výdrž a není problém hráči vzít i přes půlku života na 1 kouzlo i přes "full obrany". A když už tyto války mají/chodí, většinou si koupí jen lehce nadprůměrnou výbavu, protože yangy jim požere vylepšování výbav do velké války, kde si troufnu tvrdit, že nikdo nemá nejlepší možnou výbavu.

Znamená to tedy, že nováčci by neměli hrát PvP? Protože bez malých a středních válek tu šanci v podstatě nemají - bavíme se o částkách atakujicich 500kkk na výbavu a postavu do velké války. Všímavý čtenář by řekl, že přece nemusí kupovat postavu - To je sice pravda, ale načíst postavu trvá a pokud to ten nováček nezačne dělat brzy, pravděpodobně ani nezačne. Naproti tomu, v malé a střední válce se dá dosáhnout velmi dobrých výsledků i s výbavami okolo 10-30kkk a s prakticky nenačtenou postavou co se biologa týče, karmu ani dělat nelze.

Já osobně bych pravděpodobně na ekuře již nehrál kdybych kdysi neudělal výbavu do střední války. Z ní jsem se časem posunul dále. Pokud by nebyly, věřím že jsou i ostatní co by si přičichli k PvM, a následně skončili, protože dropovat stovky miliard yangů na PvP o kterém ten hráč nejspíš ani nic neví je velmi demotivující. Takto si může vyzkoušet "lite" verzi za relativně malý peníz.

Závěrem, není zcestné nazvat malé a střední války nesmyslem. Mě už také omrzely a nechodím je aktivně. Ale názor, že jsou nesmyslem protože si tam zahrají jen top hráči mi přijde nesmyslný.

S pozdravem, Medví.. teda RAMHH
Vůbec se nebudu patlat zbytečností, abych vám zde vyjel, kdo se pravidelně v TOP 10 umisťuje v malých a středních válkách. Ano, budu si za tím stát, že nováček je tam naprosto za ocáska. Vy výbava za 10 miliard, on sotva natočené a spatlané PvP za miliardu a to ještě hodně přeháním. Fakt nechápete ten rozdíl? Nebo jako střední války a tam x Křižáků, nic vám to neříká? Škoda slov. Byly tu argumenty, aby si malí a střední zabojovali. A jak to dnes vypadá? Tak jak popsal hráč, na kterého jsem reagoval. To je holý fakt. A nemotejte sem nějaké velké války. ;)

Mio
To už ale nemyslíš vážně, oni tam chodí, aby za žlutou vůbec někdo už do té války šel, a další člen týmu si už neví, jak jinak si píchnout do Křižáků, tak je random napojí do dalšího tématu a pojďme naprosto bezmyšlenkovitě kamenovat ? :think: Tohle jsem od Tebe vážně nečekal. :no: Začíná to tu těžce ztrácet na serióznosti, co se neutrálního přístupu týče.
Obrázek

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 647
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 377 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od schvarz » sob 25. pro 2021 22:52:08

Však to nikdo nemyslel špatně, Křižáci - tady šlo čistě o porovnání, že banda křižáků je sehraná, zkušená a nějaký nový ťuňťa proti nim nemá vůbec šanci.
Nikdo Vám nevyčítá, že do válek chodíte. Ale řekněte si sami, jste tam 3-4, máte výbavy každej za 30-50kkk nejmíň a proti někomu z vás se na bojišti objeví xHonzaxx24 s výbavou za 10kkk. Pokud nemá dálkovou postavu s útokama, tak si nezahraje, protože za tyhle peníze má buď vynechaný jedny obrany a zbytek má 55% (v lepším případě, jenže to on neví, že to má takhle mít), v horším případě to ale bude nějakých 40-45% do všeho (a nějakej biolog tady vůbec nehrozí lol). Takže prostě lehne na ránu mečem, zaříkat blesk, ránu ducha, na úplně všecko. A teď utratil 10kkk za úplně useless výbavu, kterou nejspíš už neprodá ani za polovičku té ceny. Po jedné válce to vypne a na ekuru už nepáchne.

To je i k tomu argumentu od RAMHH, že jde udělat pvpčko do středních/malých za 10kkk - ano, jde, ale nováček to nebude vědět, umět a rozhodně nemá ten skill, aby s tím zahrál. Navíc s tím, jak se tu tajnůstkaří se stavěním pvp výbav mu 2-3 lidi odmítnout poradit a on řekne "kašlu na to, udělam to podle sebe". Myslíš to dobře, ale nováček prostě takhle neuvažuje a mnohokrát vůbec neví, jak důležitý je se informovat.

A pak z toho finančního hlediska - je trochu absurdní vydělat opravdu tvrdou prací prvních 10kkk, jen aby je utratil za pvp namísto investování, aby měl nějaký spolehlivější příjem a nemusel dalších 10kkk vydělávat zase x týdnů. Ta přístupnost PVP je tady prostě mizerná a měla by být lepší, aby byla Ekura atraktivní i pro hráče, kteří se PvM nemají zájem nějak extra účastnit. V současné době takoví lidé totiž hledají možnosti výdělku mimo PvM, takže překupují a to jak známo nemá na ekonomiku úplně dobrej vliv, když se o to pokouší tolik lidí.

RAMHH
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 128
Registrován: pon 17. dub 2017 12:03:41
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: Zacatky na Ekure

Příspěvek od RAMHH » sob 25. pro 2021 23:08:31

Mionix píše: sob 25. pro 2021 20:11:39 Vůbec se nebudu patlat zbytečností, abych vám zde vyjel, kdo se pravidelně v TOP 10 umisťuje v malých a středních válkách. Ano, budu si za tím stát, že nováček je tam naprosto za ocáska. Vy výbava za 10 miliard, on sotva natočené a spatlané PvP za miliardu a to ještě hodně přeháním. Fakt nechápete ten rozdíl? Nebo jako střední války a tam x Křižáků, nic vám to neříká? Škoda slov. Byly tu argumenty, aby si malí a střední zabojovali. A jak to dnes vypadá? Tak jak popsal hráč, na kterého jsem reagoval. To je holý fakt. A nemotejte sem nějaké velké války. ;)

Mio
Myslím, že se nebavíme o stejných "nováčcích". Člověk, co má na PvP 1kkk, vskutku nemůže čekat zázrak. Ale tohle se vyřešit nedá. Já mluvím o "nováčkovi", který již hru hraje, a dostal se třeba do swampu, nebo do kerindoru, a řeší co dál. Vy jste můj příklad s výbavou za 10kkk úplně nesmyslně otočil.

Samozřejmě, tento konkrétní hráč co se zde vyjádřil si moc ve válce nezahrál. Ale nalijme si čistého vína, Ekura jede už kolik, 11 let? Samozřejmě že to nebude jako na začátku, kdy se za skladem mlátilo s BS+7. V tuhle chvíli se od nového hráče předpokládá, že má alespoň základní pojem o tom, jak ideálně postupovat. Tento konkrétní hráč trochu podcenil časovou náročnost ekury.

Jak píši, Ekura vyžaduje jistou investici času, nebo finančních prostredků. Co říkám já je, že tahle investice je v případě malých a středních válek relativně zvládnutelná. A tato válka může sloužit jako dobrá motivace pro hráče. Zkuste se na to podívat z pohledu hráče, který tu hraje dejme tomu 2-3 týdny, udělal si výbavu do swampu a hraje si. Co dál? Pokud bysme neměli malé a střední války, tak by dle mého názoru byl docela nesmysl zkoušet se posouvat dál, protože se už bavíme o obrovských investicích času nebo finančních prostředků do něčeho, o čem tento hráč reálně nic neví. V malých a středních válkách si má možnost za rozumný peníz přičichnout k PvP (Což je pro valnou většinu hráčů důvod, proč Ekuru hrají). A jak píši, třeba já jsem zde díky tomu zůstal a věřím, že nejsem sám. A právě proto jsem zde do diskuze "motal velké války".

Že se na lepších příčkách umísťují hráči, co mají kvalitní výbavy je logické. Zaprvé je tam výhoda této kvalitní výbavy, ale v případě těchto válek je ještě důležitější, že mají tu hru nahranou. Dejte někomu z těchto hráčů slabou výbavu, a stále bude schopný dosáhnout dobrého výsledku. A to je celá moje pointa. Pokud vy tyto války považujete za nesmysl, fajn. Je to váš názor. Ale troufnu si tvrdit, že objektivně jsou pro Ekuru tyto války skvělé a díky nim spoustu hráčů na ekuře zůstane.

Sečteno a podtrženo, jen jsem chtěl vyjádřit že mě mrzí, že se tu na důvod, proč já a, troufnu si tvrdit, mnoho dalších hráčů zůstalo kydá hnůj. A ještě navíc od člena týmu. Myslím, že z diskuze jasně vyplynulo, že hlavním problémem je hlavně nedostupnost informací, ne to že by "topky byly neporazitelné kvůli kvalitní výbavě". Možná by to mohl být zajímavý podnět, zkusit se zamýšlet nad možnými vylepšeními tímto směrem.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.
@ TomasFoxx « ned 11:07 am »
@Mionix,  no to my všichni chápeme, že to byl záměr, nám jen nedochází, PROČ to byl záměr :D proč se ubírá dmg postavám, který jsou v těch válkách slabší :D
@ Mionix « ned 10:49 am »
@Lejno,  Ale snížení průniku ve válkách byl záměr, pro všechny. A jedno, zda má 9x prům, nebo výbavu jako Foxx.
@ Lejno « ned 10:40 am »
Doslova ti napisal, čo to znížilo a ako to ovplyvnilo ninje alebo aurakov, ktorí to hrali normálne na spelly 🤦

Who is chatting

offline Mionix 
offline hern123 
offline noxforko