Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Archív návrhů, které byly buď uzavřeny, nebo zrealizovány.

Souhlasíte s návrhem?

PRO
36
47%
PROTI
34
45%
Nevím
6
8%
 
Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
Compucion
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 58
Registrován: sob 11. pro 2010 14:10:44
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Compucion » ned 28. lis 2021 15:51:51

Dal jsem Nevím a spíš z důvodu, že mi to je nějak jedno. Je to z toho důvodu, že patřím k těm lajdákům, co to udělají 1x - 2x za den např u toho biologa. Hrotím to pouze když nejsem v práci a válím si šunky doma, což není u mě zrovna obvyklé.

:!: Spoustu lidí vidí pointu v této úpravě tak, že by někdo chtěl něco zlehčovat. Ale pravá pointa je v tom, že by bylo pro Ekuru si lehčí udržet pravidelné hráče. Když budu vědět, že když to odevzdám vždy na čas, tak to budu mít každý den všechny odevzdání ve stejný čas. Bude mě to trošku víc nutit/motivovat ty časy dodržovat.

:idea: Na co téma nemyslí je třeba taková zahrádka. Tam bych již při tom mém občasném hraní minutku dvě skutečně ocenil. Abych si mohl držet sklízení každou hodinu a pak každou druhou sklidil i orchideje.


:-: Co je i pro mě negativní věc a taky vlastně důvod proč nedat PRO je stále se rozširující základna hráčů, kteří používají programy třetích stran tzv. makra, která jsou evidentně pro provozovatele těžko zjistitelná, viz. úprava zahrádky, kterou toleruju jen díky tomu, že chápu tuto situaci. A přesně tito hráči by z této úpravy vytěžili úplně nejvíc.

Závěrem tedy, líbí se mi to, chápu to, ale nechci to. :whistle:

Uživatelský avatar
Minnoroth
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 92
Registrován: pát 18. bře 2016 14:29:30
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Minnoroth » pon 29. lis 2021 12:20:39

Velmi oceňuji daný nápad. Je to způsob jak vyjít vstříc poctivým hráčům. Sám vím, že spoustu hráčů v té střední fázi hry se snaží odevzdávat opravdu pokaždé, co jim to hra dovolí a pro ně je to určitě dárek navíc, který nepoškodí nikoho, kdo už to má hotové. Komentáře typu “Bylo by to nefér pro ty, co už to udělali.” jsou dle mého názoru zcestné. Jednak je ten rozdíl minimální (3.3 dne), druhak je to pěkné gesto k hráčům. Také to mám na všech svých postavách hotové a nevidím důvod, proč bych se kvůli tomu zlobil. A neposledně zmiňovat tady makro? To je nevyřešitelný problém a ten, kdo ho používá si sám ničí požitek ze hry.

Sečteno a podtrženo,
velmi pěkný nápad se snadnou implementací a ikdyž jsou příspěvky výše z 90% negativní, výsledky zatím hovoří ve prospěch prosazení nápadu a za to jsem rád.
Minnoroth :fight:

MoravskyPepin
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. dub 2018 11:30:21
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od MoravskyPepin » pon 29. lis 2021 16:09:35

Vlastně od začátku mě baví to označení "poctivý hráč", protože z ostatních to dělá nepoctivé :lol: Existuje heslo, které praví, že všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější a tak trošku mi teda uniká ten klíč podle kterého se vybírají ti "poctivci" :think:
Úplně nechápu jakou souvislost má názor Týmu na nákup/prodej postav :think: Dále tu máme "požitek ze hry", kdy tvrdíte jak se Ekura bez splněných úkolů nedá hrát - Já osobně využil karmu až na ninjovi do Entu :think: Jestli to má pomoci začínajícím hráčům, tak ignorujete fakt, že propracovat se na "vrchol" chvíli trvá :lol: Děláte z toho tupý grind, hrotíte to do maxima a o tom by hra neměla být :heart:
Jinak "ověřil" jsem si tedy čas u Biologa, mělo by to být na sekundu/milisekundu přesně, což vlastně znamená, že odevzdat ho 3x denně může jen robot? Proto bych dal možnost odevzdat 3x biologa za 24h i těm "poctivým" hráčům :up: Takových 7:59:00 by mohlo být fajn :chunjo:

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Zixelio » úte 30. lis 2021 11:30:14

Podle mě to je naprosto zbytečné. Nesmíte to tak moc tryhardit :D Řešit ještě minuty... Pokud to člověku uteče o 1-2 hodiny tak není problém 1 odevzdání vynechat a zase si to srovnat. Jestli to člověk dělá 6 měsíců nebo 6 měsíců a 3 dny k tomu, vždyť to už je úplně jedno. Mě by třeba ani nenapadlo odevzdávat karmu 4x a bio 3x denně. To že dávám bio 2x a karmu 3x je už tak docela dřina.

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Medvidek » úte 30. lis 2021 15:54:34

Dobrý den,

Drahý zakladateli, skutečně v tom nehledejte žádnou zášt vůči samotnému návrhu potažmo k tématu.

Souhlasím s 3 zde prezentovanými názory. Vždy si pokládám otázky:

1. Proč? (Proč to měnit)

2. Stane se ta khra zajímavější a pestřejší? Nebo to spíše povede k tomu dosáhnout ryhleji výhod?

3. Uživatel - Nový uživatel - jak to bude vybalancované? NEzvýhodní se tím pak jedna strana?

A konečně - pokud by se měl měnit čas, skutečně je to pro mě pasé. Pak stačí odevzdávat byt po jednom kuse předměty po sobě a žádný čas není třeba. Proto to smysl má a to přesně takový jak je onen čas dodnes používán. To že je to cca 10-let neznamená že se to dnes musí měnit. Tohle funguje perfektně a Bůh ví co by byt drobná změna dnes způsobila do budou s hrou.

A durhá věc- vše funguje na bázi - ne že spěchej měj to hned, dřív než druzí - ale na bázi dobrovolnosti. Nikdo nás k ničemu ve hře prostě nenutí. KDo chce ohlídá si to. A kdo to chce odevzdávat prostě jak se mu zachce, tak to tak prostě bude dělat dál. A právě proto jsem psal ted již asi po 4 na toto téma, že i když si návrhu cením, vážně ano - přesto stále trvám na svém názoru - NE!

Děkuji Medvídek.
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 650
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 383 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od schvarz » stř 01. pro 2021 6:41:01

Zixelio píše: úte 30. lis 2021 11:30:14 Podle mě to je naprosto zbytečné. Nesmíte to tak moc tryhardit :D Řešit ještě minuty... Pokud to člověku uteče o 1-2 hodiny tak není problém 1 odevzdání vynechat a zase si to srovnat. Jestli to člověk dělá 6 měsíců nebo 6 měsíců a 3 dny k tomu, vždyť to už je úplně jedno. Mě by třeba ani nenapadlo odevzdávat karmu 4x a bio 3x denně. To že dávám bio 2x a karmu 3x je už tak docela dřina.
Když to je jedno, tak vlastně nevadí, když to nebude 6 měsíců a 3 dny, ale jen 6 měsíců ne? :) Na tebe to vliv mít nebude a ostatním to udělá radost

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Zixelio » stř 01. pro 2021 17:33:11

schvarz píše: stř 01. pro 2021 6:41:01
Zixelio píše: úte 30. lis 2021 11:30:14 Podle mě to je naprosto zbytečné. Nesmíte to tak moc tryhardit :D Řešit ještě minuty... Pokud to člověku uteče o 1-2 hodiny tak není problém 1 odevzdání vynechat a zase si to srovnat. Jestli to člověk dělá 6 měsíců nebo 6 měsíců a 3 dny k tomu, vždyť to už je úplně jedno. Mě by třeba ani nenapadlo odevzdávat karmu 4x a bio 3x denně. To že dávám bio 2x a karmu 3x je už tak docela dřina.
Když to je jedno, tak vlastně nevadí, když to nebude 6 měsíců a 3 dny, ale jen 6 měsíců ne? :) Na tebe to vliv mít nebude a ostatním to udělá radost
Zbytečná práce pro team. Prostě to je udělané co 8h 3xdenně a co 6h 4x denně aby to vycházelo, tak proč do toho zatahovat zbytečně minuty. :think:

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 650
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 383 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od schvarz » stř 01. pro 2021 18:09:50

Zixelio píše: stř 01. pro 2021 17:33:11
schvarz píše: stř 01. pro 2021 6:41:01
Zixelio píše: úte 30. lis 2021 11:30:14 Podle mě to je naprosto zbytečné. Nesmíte to tak moc tryhardit :D Řešit ještě minuty... Pokud to člověku uteče o 1-2 hodiny tak není problém 1 odevzdání vynechat a zase si to srovnat. Jestli to člověk dělá 6 měsíců nebo 6 měsíců a 3 dny k tomu, vždyť to už je úplně jedno. Mě by třeba ani nenapadlo odevzdávat karmu 4x a bio 3x denně. To že dávám bio 2x a karmu 3x je už tak docela dřina.
Když to je jedno, tak vlastně nevadí, když to nebude 6 měsíců a 3 dny, ale jen 6 měsíců ne? :) Na tebe to vliv mít nebude a ostatním to udělá radost
Zbytečná práce pro team. Prostě to je udělané co 8h 3xdenně a co 6h 4x denně aby to vycházelo, tak proč do toho zatahovat zbytečně minuty. :think:
Ty jsi klasicky nepochopil pointu návrhu, jinak bys nenapsal, že to je "aby to vycházelo", protože to právě nevychází, protože bez zpoždění to fakt neodevzdáš.

Jak jsem řekl, náročnost implementace je minimální, je to změna 4 hodnot, takže 10 minut práce, což se stihne jako rozcvička.

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Zixelio » stř 01. pro 2021 20:33:56

schvarz píše: stř 01. pro 2021 18:09:50
Zixelio píše: stř 01. pro 2021 17:33:11
schvarz píše: stř 01. pro 2021 6:41:01

Když to je jedno, tak vlastně nevadí, když to nebude 6 měsíců a 3 dny, ale jen 6 měsíců ne? :) Na tebe to vliv mít nebude a ostatním to udělá radost
Zbytečná práce pro team. Prostě to je udělané co 8h 3xdenně a co 6h 4x denně aby to vycházelo, tak proč do toho zatahovat zbytečně minuty. :think:
Ty jsi klasicky nepochopil pointu návrhu, jinak bys nenapsal, že to je "aby to vycházelo", protože to právě nevychází, protože bez zpoždění to fakt neodevzdáš.

Jak jsem řekl, náročnost implementace je minimální, je to změna 4 hodnot, takže 10 minut práce, což se stihne jako rozcvička.
A ty si zase nepochopil, že tě nikdo nenutí to tak tryhardit, abys každý den měl full odevzdání. Srovnání časů pokud se opozdíš jde snad udělat vynecháním 1 odevzdání. 8 popřípadě 6 hodin tě opravdu nezabije.

Uživatelský avatar
Minnoroth
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 92
Registrován: pát 18. bře 2016 14:29:30
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Drobné zkrácení periodických odevzdávání

Příspěvek od Minnoroth » čtv 02. pro 2021 12:13:44

Zixelio píše: stř 01. pro 2021 20:33:56
schvarz píše: stř 01. pro 2021 18:09:50
Zixelio píše: stř 01. pro 2021 17:33:11

Zbytečná práce pro team. Prostě to je udělané co 8h 3xdenně a co 6h 4x denně aby to vycházelo, tak proč do toho zatahovat zbytečně minuty. :think:
Ty jsi klasicky nepochopil pointu návrhu, jinak bys nenapsal, že to je "aby to vycházelo", protože to právě nevychází, protože bez zpoždění to fakt neodevzdáš.

Jak jsem řekl, náročnost implementace je minimální, je to změna 4 hodnot, takže 10 minut práce, což se stihne jako rozcvička.
A ty si zase nepochopil, že tě nikdo nenutí to tak tryhardit, abys každý den měl full odevzdání. Srovnání časů pokud se opozdíš jde snad udělat vynecháním 1 odevzdání. 8 popřípadě 6 hodin tě opravdu nezabije.
Upřímně absolutně nechápu tvojí argumentaci. To, že to vychází ma vteřiny přesně očividně záměr na začátku byl, ale vzhledem k tomu, jak se hra rozvíjí je podle mého názoru nejvyšší čas udělat pár změn. Pokud tady někdo výše nade mnou argumentuje, že full bio a karma na P jsou věci, na které není potřeba spěchat tak laskavě otevřete oči. Bez těchto dvou věcí je nemožné se dostat například do velkých válek (Tak aby požitek ze hry byl aspoň nějaký), nebo třeba ninja do proměny do Entarianu, potažmo vzato i BM sura do Entarianu s solidním výdělkem. Vzhledem k tomu, že postav je přehršle je nutné vyjít vstříc hráčům, kteří se snaží nejvíce, budují si svoje vlastní postavy a chtějí se do této fáze hry dostat co nejdříve.

Ani nemluvě o náročnosti implementace - změnění 4 hodnot!

Prosím, vytáhněte si svoje pyšné hlavy z pod postelí a ikdyž to máte hotové a dělali jste to tou starší cestou, nebraňte příjemné změně pro naše nejvíce aktivní spoluhráče.
Minnoroth :fight:

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »
@ KerkyzAfterky « čtv 10:29 am »
Takashiro píše:
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
myslím, že byly i na výročí ekury jak je v červnu. Ale nevím, jestli každy rok
@ KerkyzAfterky « čtv 10:28 am »
Mionix píše: @KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
tak fakt to je rukavicema, já myslel, že na tyhle eventové věci to nemá vliv :D :D tak díky a pardon :D
@ Takashiro « čtv 10:15 am »
Mionix píše: @Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
tak to žiadne investicie do vianoc? 🥲
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@Takashiro,  Ten bývá jen o Vánocích.
@ Mionix « čtv 10:05 am »
@KerkyzAfterky,  máte rukavice? To pomáhá. Sám jsem viděl sekat meteor mrazu v zaniklé jiného hráče. Měl prut 10kk 5kk kraslici, požehy, perg válečníka průniky.
@ KerkyzAfterky « čtv 9:44 am »
Z mrazíka sem teď dostal prut 5kk a 2 požehy, to je bizár. Chci vidět, kdo vám to bude hrát příští rok :_D
@ Takashiro « čtv 8:57 am »
Kedy bude nejaky ten bonus na SDčka?
@ Mionix « čtv 7:48 am »
Dnešní údržba je posunuta na 11h.
@ Mionix « úte 8:58 am »
@Relly,  Mohu s vámi souhlasit, i support je důležitý, ale nic s tím nezmohu.
@ Relly « pon 6:14 pm »
@Mionix,  Co se týče hodin práce jednotlivých gm na eventech, to hráč posoudit nemůže. Muže a nemusí to tak být. Nicméně je ve hře tolik GM a nepřijde mi Ok, ze se na tickety čeká pomalu čtvrt roku. Beru, že se třeba podílí částečně na hře, co se eventu tyče. Osobně si myslim, že to tam delaji jen někteří a zbytek se veze, ale nevadí, to hráč nevidí jak ten ticket systém. Ale ona ta podpora (support) by měla též fungovat, je to jakási součást te práce a to mi přijde, že to tu nefunguje vůbec.
@ Mionix « pon 6:06 pm »
@Relly,  Já vám to neberu, takový pohled z hráčské strany může být, může se tak zdát. Ale věřte, že za tou hrou jsou obrovské hodiny práce. Třeba ty eventy se nevymyslí samy. Jsou v tom desítky a desítky hodin jednotlivých GM.
@ Relly « pon 5:42 pm »
@Mionix,  Mě třeba zaráží, že se tomu divíš. Též jsem na blbou chybu hry čekal 14 dní (a to se vyřešilo jen díky tomu, že jsem ti psal zde). Tady když gage čeká na ticket 2 měsíce, tak to asi o něčem vypovídá, ne ? A kupodivu to pak lidi tahají i sem, když vedení absolutně nezajímá, že jejich gm tým (podřízení) jen berou SD za jedno velké nic. Ale uznávám a respektuji, že aspoň ty se snažíš pomoci hráčům mimo forko, když už tady se na hráče kašle.
@ hg003 « ned 10:31 pm »
..
@ gagefranjo « ned 7:32 pm »
Mionix píše: @gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
diky
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Také stěžování na ticketu určitě nebudu praktikovat 😂
@ Mionix « ned 7:06 pm »
@gagefranjo,  mohu vám napsat, aby jste vydržel do pondělí. Bude porada. Třeba se to louskne tam. ;-)
@ gagefranjo « ned 7:06 pm »
Mne je Jasne, ze schválení návrhu závisí na par lidech z týmu. Kteří třeba ani nechodi války a když už, tak určitě ne za postavy, kterých se to tahle změna dotýká
@ gagefranjo « ned 7:05 pm »
Já vždy měl myšlenku, ze když se po par měsících připomenu na ticketu, tak se to bere za spam a hrozí za to tb. Je mozne ze se mýlím, ale takhle to beru
@ Mionix « ned 6:49 pm »
@gagefranjo,  A co po mně chceš? Narovinu. A tušíš vůbec, že na schválení či zamítnutí návrhu vůbec nezáleží. Protože ve finále, co se implementuje do hry není na tobě, na nás, ale pouze na majiteli? A jestli ti někdo dlouho řeší ticket, tak si prosím stěžuj tam, forum od toho není. :-)
@ gagefranjo « ned 6:40 pm »
Jinak Prave nevim, kde bych tento navrh podsunul. Ještě me napadl ticket, ale tam nic o návrzích nebylo 🤷🏼‍♂️
@ gagefranjo « ned 6:38 pm »
Tak čekal jsem, ze navrh zde na fóru bude rychlejší jak vaše klasické porady o tom co má prijit do hry
@ Mionix « ned 6:00 pm »
@gagefranjo,  Jo jo, to vůbec neděláte. :-)
@ gagefranjo « ned 5:53 pm »
Ale asi toho mate hodně, tak nebudu zbytecne rýpat 🙂
@ gagefranjo « ned 5:52 pm »
Jestli budu cekat jak na odpověď na ticket tak poteš 😃
@ Mionix « ned 5:03 pm »
@gagefranjo,  až do té doby, dokud ho buď schválíme k diskusi, či zamítneme. :-)
@ gagefranjo « ned 2:48 pm »
Jak dlouho se čeká na schválení návrhu?
@ Mionix « ned 9:40 am »
@kovardominik,  jdou přendavat z postavy na postavu. ;-)
@ kovardominik « sob 9:07 pm »
Během plnění úkolu s herbářem mohl být zrušen denní limit bylinek. Při nézké úrovni zručnosti a smůle to jde plnit několik dní
@ kovardominik « pát 10:55 pm »
Přirážka za rušení při práci u kováře je top :)
@ Mionix « pát 7:42 am »
@xSaskex,  to bohužel nemohu, musí řešit GM, které řešilo váš předchozí ticket.
@ xSaskex « čtv 6:57 pm »
@Mionix,  Ahoj Mio, mohl bych poprosit, jestli byste nemrkli na tiket č.92121? Už nějakou chvilku čekáme a zabere to jen malinko času. Díky za odpověď
@ schvarz « čtv 3:10 pm »
Velmi opatrně se softwarem jako AHK, mnoho her scanuje seznam běžících programů a pokud najdou AutoHotkey, tak to automaticky berou jako porušení podmínek použití. Takže zapínat jen na používání. A ještě teda upozorním, že AHK umožňuje automatizaci, která je proti podmínkám použití prakticky všech online her včetně ekury. Technicky vzato je proti podmínkám použití ekury i to použití na přebindování F1-F4 na jiné klávesy. Dokonce i software k herní myši před podmínkami použití neobstojí. Je to tolerováno, takže myslet na to.
@ RAMHH « čtv 1:21 pm »
@goddamnbary,  Podivej se na programy jako AHK
@ goddamnbary « čtv 1:09 pm »
Vedel by si mi poradiť ako sa to robí?
@ Akemos « čtv 9:40 am »
goddamnbary píše: Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
asi záleží na klávesnici. já si mohu dát jakoukoli klavesu kamkoliv třebai C na F5
@ goddamnbary « stř 3:25 pm »
Otázka, dajú sa zmeniť klávesy f1-f4?, chcel by som si kúpiť mini 60% klávesnicu
@ goddamnbary « stř 3:24 pm »
Sup ľudia
@ Mionix « pon 4:12 pm »
@Betty,  Na truhle je to napsané, že máte mít v ruce zbraň. ;-)
@ Betty « pon 3:13 pm »
Proč, když mám v ruce motyku a otevřu nazaretskou truhlu tak mi to dá meč na šamanku? :D
@ KerkyzAfterky « pon 1:02 pm »
Tak asi jste vybrali štěstičko i od ostatních :D já furt nic :D
@ gagefranjo « ned 10:54 pm »
Po přidání pojmenování výstroje, které chtěl snad vlastně úplně každý :) jsem nenasel za 3h hledání ani jednu. Včera jsem měl stesti a našel jsem ji asi za 15min.
@ Hakan « ned 9:08 pm »
Já našel uhelnou žílu včera asi za 2 minuty hledání, je fakt že den před tím jsem ji nenašel hodinu :lol:
@ KerkyzAfterky « ned 5:24 pm »
Mohl by se tady někdo z teamu vyjádřit o kolik byla zvýšená šance na výskyt uhelné žíly? Neznám nikoho ve hře, kdo by ji našel, všichni čerpají ze zásob, které měli ve skladu z předeventové doby. Vážně by nás to zajímalo, jestli prostě není někde chyba?
@ KerkyzAfterky « ned 2:19 pm »
TomasFoxx píše: https://ctrlv.link/wE54 drop z 10 mrazíků :D možná by to chtělo trošku boostnout
tobě aspoň padly povolení :D mě ani jedno, letos trošku bída no, ale jsem rád, že to nezrušili úplně :D
@ KerkyzAfterky « ned 2:18 pm »
Takashiro píše:
KerkyzAfterky píše:
TomasFoxx píše: @KerkyzAfterky,  vidíš, nadáváš na event a ani jsi nezjistil jak z peněženky dostat pořádný prachy :D
a poradíš?:D
ak mas urobeny quest od skladnika odovdzavaj ich zajacovi alešovi, daleko lepsie odmeny :D
jo už sem zjistil, ale díky moc :-)
@ gagefranjo « ned 12:03 pm »
To bylo no. Já Prave myslel, ze ta ranní údržba bude cílená přímo na ten drop, ale asi jindy😂
@ TomasFoxx « ned 11:34 am »
@gagefranjo,  no já posekal nejdřív 2 a z každýho 14 požehů a něco k tomu, tak jsem si říkal že wow, ale asi to bylo nějaký mega štěstí :D
@ gagefranjo « ned 11:32 am »
Neříkal jsi zrovna ty, ze ty odměny z těch meteoru jsou dobre? Ale jinak ano, ty odměny jsou výsměch :D

Who is chatting

offline Mionix