Budoucnost Ekury

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno
Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Annatar » čtv 27. dub 2023 14:10:45

Hra je mrtvá, před 5 lety jsem skončil hrát, protože už nebylo co dělat a měl jsem všechno.. Přišel jsem po 5 letech a nic se tady nezměnilo, kromě barvení brnek. Do válek už nechodí aspon 20 lidi z řiše ale když jdeme někdy tři tak jsme rádi.
Jediné co je tu zajímavé jsou eventy, které jsou aspon nějakym zpestřením v průběhu roku, nehledě na to, že je to furt ten stejny event dokola to same + přidaní 2 achievementu, jen aby nějaká změna byla.

Vlastníci serveru ze hry odstranili veškerou kompetitivnost --- nic se nesmí, na všechno zákaz a za všechno ban a TB.
Jinými slovy, není důvod se honit za PvP, když ho nevyužijete ani k sebeobraně, protože se nikde nesmí utočit a všude jsou non-pvp zóny.
Nebo mi řekněte, kdo kdy nechtěl mít vytuněnou pvp postavu, aby vymordoval všechny v nepřátelské říši před skladem ?
Zvyšovalo to rivalitu, kompetitivnost, dodávalo to hře energii a napětí, které bylo pro všechny hráče vzrušující.

Odstranili jste skvělou PvP cidonii, kde si hráči chodili měřit .. ehm, zrušili spawnování hromadných meteorů, žíl, vytvořili jste hromadu zbytečných pravidel a non-pvp zón, jako třeba před skladem. Zbytečně jste rozdělili války říší, mohlo jich byt více i pro jiné levely a ne že teď jsou jen 3x týdně. Zrušili jste rušení v entu --- proč jako ? Od té doby je zničená ekonomika a všechno je extremně předražené - rip potencionální začínající hráči.

Hra je dobrá a lidi to baví, jediné co tady lidi udržuje je nějaká vzájemná komunita a dlouhodobá přátelství, ale tohle všechno jste si přivodili sami, obrovským nezájmem o komunitu, přidáváním zbytečných pravidel, odstraněním kompetitivnosti apod.
Vidím to tak, že místo toho, abyste přidali do hry něco nového, co by přilákalo řadu lidí, jste se jen zaměřovali na hru samotnou jako takovou a zničili všude kompetitivnost a PvP faktor.
A to ani nemluvím o tom, že pokaždé co jdu na zahrádku tak musím na 4 pokus tipovat co to tam je za bylinky, abych se na zahrádku vubec dostal, ale vzhledem k tomu že jsem ex-programátor tak asi chápu že to bylo nutné zavést z důvodu hráčů co používali makro.

Schválně jsem zadal odstranění kompetitivnosti do dnes již populárního AI, aby mi taky k tomu něco vypsal a zde máte výsledek:
Odstranění kompetitivnosti ze hry může mít několik negativních dopadů na hru samotnou, hráče i komunitu:

1.) Snížení motivace: Někteří hráči mohou považovat soutěživost za zdroj motivace a vzrušení. Bez ní se mohou cítit méně motivováni hrát hru nebo se zlepšovat.

2.) Menší zájem: Pro některé hráče je kompetitivní aspekt klíčovou součástí hry, která je přitahuje. Bez něj se mohou cítit méně zaujati a mohou hledat jiné hry, které splňují jejich touhu po soutěžení.

3.) Změna cílů: V nepřítomnosti kompetitivních cílů, jako je získání nejvyššího skóre nebo porážení protihráčů, mohou hráči ztratit pocit uspokojení a smyslu ve hře.

4.) Menší výzva: Kompetitivní hry často nutí hráče zdokonalovat své dovednosti a překonávat stále složitější výzvy. Když je kompetitivnost odstraněna, hra může být vnímána jako méně náročná a tím pádem méně zajímavá pro některé hráče.

5.) Potenciálně menší komunita: Bez kompetitivního aspektu mohou někteří hráči ztratit zájem o hru a její komunitu. To může vést ke snížení celkového počtu hráčů a menšímu zapojení hráčů do komunitních aktivit, jako jsou diskuse, turnaje a společenské události.

6.) Slabší zpětná vazba pro vývojáře: Kompetitivní hry často poskytují vývojářům důležitou zpětnou vazbu o vyvážení a spravedlnosti hry. Bez kompetitivního aspektu mohou vývojáři ztratit tento zdroj informací, což může vést k méně efektivnímu vývoji a aktualizacím hry.


Přihlásím se do hry ve 10 večer, abych potrolil pár lidí... a tam kde kdysi bylo 50 lidí a 20 stánků, je 5 postav kolem skladu, z toho 4 z nich vlastní jeden hráč, možná je tam ještě jeden stánek aby se neřeklo a to je tak vše.

Tak to vidíte, chtěli jste z MMORPG, kde zásadní je PvP a boj o oblasti, abyste si mohli zadropit, udělat mírumilovnou hru. Zbytečnými regulacemi, postihy a odstraněním dobrých věcí a samotné kompetitivnosti se Vám to zčásti povedlo, ale teď Vám tu nikdo už nehraje.

Tak trochu je to tu už jako v EU, jen hromada zbytečných regulací.
Jo a to ani nemluvím o tom, že mi nikdo 3 týdny neodepíše na ticket, takže v takovém stavu je asi hra :heart:

brydenSCHYENGven
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. lis 2020 12:47:21
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od brydenSCHYENGven » pát 28. dub 2023 0:11:24

Hrozně hrozně moc lidí přestalo hrát protože jim není co nabídnout. Nováčci skoro nejsou. Žádná snaha namotivovat ani lidi v IS aby se teda přispělo k chodu serveru. Tím myslím již mnou dříve navrhovaná ( drahá ) změna jména postavy. Nebo jakkákoliv motivace na eventy apod. Myslím, že z čeho vybírat je až až. Změnit arénu k tomu jako je dnes je za mě krok absolutně dozadu. Roky to funguje nějak, spousta lidí mají skiny v podstatě zadarmo a najednou je to top all inclusive nedosažitelná věc. No, rozepisovat se nechci protože všichni vidíte co se tu děje.
Ekura mi připomíná jedno rčení " Dokud se kolečka točí "
Jo a ještě jednu věc : S mým odchodem šla ekonomika do kytek . Peace

MoravskyPepin
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. dub 2018 11:30:21
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od MoravskyPepin » pát 28. dub 2023 1:34:14

@Annatar, já bych tedy krotil vyjádření, že to bylo pro všechny hráče vzrušující - rozhodně ne, ale víc mě teda zarazila část s rušením v Entu. Asi je to chyba majitelů, že se hráči nudí a vymýšlejí bejkoviny, ale nakonec je zrušení rušení výsledkem vašeho trolení. Oháníš se tady nějakou kompetetivností, ale v samém základu je rušení pro slabší jedince, kteří nejspíše nejsou dostatečně silní, aby tě vyhnali "normálně".

Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Annatar » pát 28. dub 2023 10:36:39

MoravskyPepin píše: pát 28. dub 2023 1:34:14 @Annatar, já bych tedy krotil vyjádření, že to bylo pro všechny hráče vzrušující - rozhodně ne, ale víc mě teda zarazila část s rušením v Entu. Asi je to chyba majitelů, že se hráči nudí a vymýšlejí bejkoviny, ale nakonec je zrušení rušení výsledkem vašeho trolení. Oháníš se tady nějakou kompetetivností, ale v samém základu je rušení pro slabší jedince, kteří nejspíše nejsou dostatečně silní, aby tě vyhnali "normálně".
No je to vzrušující, máš různé typy lidí, ne každého baví nad tím sedět 12 hodin denně a dělat jen pvm. Mě třeba baví škodit ostatním a z toho důvodu jsem tady vždy hrál. Ať už si to uvědomuješ nebo ne, tak když odstraníš tu negativní část - třeba to rušení, tak se to pro tebe stane monotónní, nudné, nezáživné- nemáš důvod se snažit.
Kdysi, protože tě furt někdo rušil sis klidně přivstal ráno v 5 aby sis na pár hodin exkluzivně mohl zaentit, a celkově, jakákoliv pvp intervence zbržďovala postup hráčů a přinášela do hry kompetitivnost. Tím že zavedli veškerá nesmyslná pravidla, tak vlastně odstranili toxickou část komunity.

No a teď máte všichni všechno, nikdo tu nehraje xd a nemáte ani s kým o to soupeřit, tak gratuluji :heart:
Tak si pak nestěžuj, že tady nikdo nehraje když ani není o co soupeřit xdd .. a vlastně ani s kým xd

MoravskyPepin
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. dub 2018 11:30:21
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od MoravskyPepin » pát 28. dub 2023 18:53:23

Annatar píše: pát 28. dub 2023 10:36:39
MoravskyPepin píše: pát 28. dub 2023 1:34:14 @Annatar, já bych tedy krotil vyjádření, že to bylo pro všechny hráče vzrušující - rozhodně ne, ale víc mě teda zarazila část s rušením v Entu. Asi je to chyba majitelů, že se hráči nudí a vymýšlejí bejkoviny, ale nakonec je zrušení rušení výsledkem vašeho trolení. Oháníš se tady nějakou kompetetivností, ale v samém základu je rušení pro slabší jedince, kteří nejspíše nejsou dostatečně silní, aby tě vyhnali "normálně".
No je to vzrušující, máš různé typy lidí, ne každého baví nad tím sedět 12 hodin denně a dělat jen pvm. Mě třeba baví škodit ostatním a z toho důvodu jsem tady vždy hrál. Ať už si to uvědomuješ nebo ne, tak když odstraníš tu negativní část - třeba to rušení, tak se to pro tebe stane monotónní, nudné, nezáživné- nemáš důvod se snažit.
Kdysi, protože tě furt někdo rušil sis klidně přivstal ráno v 5 aby sis na pár hodin exkluzivně mohl zaentit, a celkově, jakákoliv pvp intervence zbržďovala postup hráčů a přinášela do hry kompetitivnost. Tím že zavedli veškerá nesmyslná pravidla, tak vlastně odstranili toxickou část komunity.

No a teď máte všichni všechno, nikdo tu nehraje xd a nemáte ani s kým o to soupeřit, tak gratuluji :heart:
Tak si pak nestěžuj, že tady nikdo nehraje když ani není o co soupeřit xdd .. a vlastně ani s kým xd
1) Ve tvé první zprávě jsi právě psal, že je to pro všechny hráče vzrušující a šlo mi tam hlavně o ty "VŠECHNY"
2) Za mě osobně je veliký rozdíl v tom s někým soupeřit a někomu škodit, možná když bys škodil míň, tak by sis nemusel stěžovat jak je všechno osekané. Nemám jediný problém s tím, když mě někdo s lepším PvP vyžene z místa, ale to je v rámci soutěžení, rivality, kompetivnosti.
3) Mě třeba až tak nepřekvapuje, že po více jak 11 letech mají "všichni všechno"

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 598 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Mionix » pát 28. dub 2023 19:24:11

On hlavně pan Annatar dostal perma na vše za porušení podmínek použití, ale to sám nenapíše. Proč?

Mio

Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Annatar » pát 28. dub 2023 20:19:32

Mionix píše: pát 28. dub 2023 19:24:11 On hlavně pan Annatar dostal perma na vše za porušení podmínek použití, ale to sám nenapíše. Proč?

Mio
Vskutku, máte pravdu, dostal jsem perma právě za již zde dříve zmiňované téma - prodej za real.
Hra mě přestala bavit z toho důvodu že jsem již měl všechno a chtěl jsem předat štafetu dále, ale než jsem stihl prodej uskutečnit tak jsem dostal permu... a vzhledem k tomu že mě zabanovali všecko, je těžké se do hry taky vrátit.

Po pár letech jsem zase dostal chuť na nostalgii a mrzí mě všechny ty zavedené pravidla apod.,
Vězte, že tím co tady píšu nijak na Vás nenarážím, nechci a není mým cílem ani kohokoliv z Vás urazit, byť to tak na první pohled vypadá.
Jen jsem chtěl vyzdvihnout i další témata, které tady nikdo nezmíní a to právě z pohledu toxického hráče, kterým jste všechno zakázali a udělali jste z této hry mírumilovné RPG, kde chybí jakákoliv špetka dramatu a kompetitivnosti.

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Anderson » sob 29. dub 2023 14:42:17

Ono je to stále o tom istom, rok alebo kolko dozadu som založil viacmenej rovnakú tému a je to stále to isté..
Pár z nás si poplače nad tým ako to tu stojí za houby, tím na to z vysoka hodí bobek a ide sa ďalej :lol: ..

Proste je na čase prijať že Ekura zomrela v roku 2020 kedy vďaka korone bol hype jak vínko, ktorého sa chytil a z ktorého profitoval každý normálny server, len Ekura nie..

Na moju ponuku spolupráce bola odpoveď "Ekura nepotrebuje reklamu" .. jojo to ani Coca Cola a predsa ju vidíme všade v reklamách a kde sa dá :up: ..
Chápem, že ľudia ktorí o marketingu nevedia ani ň to takto možno vnímajú, ale realita je úplne inde.

Ekura je server kde nie je chuť ani záujem sa nejako vyvíjať a posúvať.. Momentálne funguje na nostalgii, kvôli ktorej tu hrá drvivá väčšina hráčov a ten zvyšok tu hrá preto, lebo tu majú vymazlené výbavy a je im lúto zahodiť xy rokov hrania, tak zahadzujú z vesela ďalšie..
Ekura neni zlý server, a má potenciál, avšak by v tíme musel byť niekto, kto by ten potenciál vedel využiť.. Zatial to vyzerá tak, že nikto taký sa v tíme nenachádza..

Takže asi tolko
Posledný nech zhasne :hello:
ende

MissCawe
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 37
Registrován: sob 19. lis 2016 11:55:47
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od MissCawe » sob 29. dub 2023 14:45:55

Mionix píše: pát 28. dub 2023 19:24:11 On hlavně pan Annatar dostal perma na vše za porušení podmínek použití, ale to sám nenapíše. Proč?

Mio
Tak tohle mě začíná už bavit. Nestačí že zabanují půlku komunitu, oni se pak ještě diví, že server nemá peníze, když je půlka zabanovaná a druhou půlku odrazují každou věcí přidanou do hry. Ale to, že se ještě chlubí tím, že někoho zabanovali, tak to je už vrchol. Místo toho, aby se zamysleli a řekli si "Proč hráči vlastně začali prodávat" a proti tomu bojovali, tak neudělali nic a ještě se začali vztekat jak děcka na pískovišti co jim sebrali formičku. Asi nechápou že se lidi nudí, což je ještě zajímavější protože, členy do týmu nabírají z komunity hry, takže by mě zajímalo co zmínění dělají ve hře ..

Takže pro příště bud se nevyjadřovat vůbec a nebo jen s konstruktivním návrhem, protože dělat si prdel z hráčů je fakt už moc.

Nevím co je na tom těžkého si přiznat chybu a je úplně jedno jestli to je admin team nebo hráči. Spíš mi přijde že zmínění velký update je snaha zbavit se všech lidí na serveru bez toho, aby byl server zavřený...

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 598 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Mionix » sob 29. dub 2023 16:04:33

MissCawe píše: sob 29. dub 2023 14:45:55
Mionix píše: pát 28. dub 2023 19:24:11 On hlavně pan Annatar dostal perma na vše za porušení podmínek použití, ale to sám nenapíše. Proč?

Mio
Tak tohle mě začíná už bavit. Nestačí že zabanují půlku komunitu, oni se pak ještě diví, že server nemá peníze, když je půlka zabanovaná a druhou půlku odrazují každou věcí přidanou do hry. Ale to, že se ještě chlubí tím, že někoho zabanovali, tak to je už vrchol. Místo toho, aby se zamysleli a řekli si "Proč hráči vlastně začali prodávat" a proti tomu bojovali, tak neudělali nic a ještě se začali vztekat jak děcka na pískovišti co jim sebrali formičku. Asi nechápou že se lidi nudí, což je ještě zajímavější protože, členy do týmu nabírají z komunity hry, takže by mě zajímalo co zmínění dělají ve hře ..

Takže pro příště bud se nevyjadřovat vůbec a nebo jen s konstruktivním návrhem, protože dělat si prdel z hráčů je fakt už moc.

Nevím co je na tom těžkého si přiznat chybu a je úplně jedno jestli to je admin team nebo hráči. Spíš mi přijde že zmínění velký update je snaha zbavit se všech lidí na serveru bez toho, aby byl server zavřený...
Nepochopila jste. Nikde jsem nenapsal, že server nemá peníze, pouze jsem psal, že server stojí velké peníze, které z nás nikdo ani za 2 roky nevydělá slušnou prací. A dále jsem napsal, že nebýt masivního banování právě reálů, tak už tu server není. To server zachránilo.

A jelikož se hráč pral za real, tak by bylo i férové napsat, že za něj dostal také BAN. Nic více, nic méně. Je to podstatný fakt toho, že se tu za ten real někteří bijí.

K tomu jsem i já napsal svou myšlenku, za jakých podmínek bych si real ve hře dokázal představit, ale upozornil jsem, že je to pouze můj názor.

Většina z vás tuto hru hraje již více jak 10 let, tak že znáte přístup majitelů, že s hráči až na světlé výjimky komunikovat nechtějí.

To je vše, co jsem k tomu chtěl podotknout.

Ale pokud někomu pomůže si tu vylít srdíčko a já jsem na ráně, prosím, já to unesu. Jsem na to zvyklý. Má pozice x let tu byla právě bariéra mezi hráči a týmem. :-)

Mio

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « pát 12:38 pm »
Tak huš do hry. :-)
@ KerkyzAfterky « pát 11:17 am »
Hakan píše: Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
Jsou hodní, že na nás mysleli, ale zapomněli, že ráno se nedochází z 90ti % :D
@ Hakan « pát 10:38 am »
Tak ještě že se s údržbou čekalo až bude aréna :lol:
@ noxforko « čtv 12:03 pm »
díkec, nechtělo se mi kvůli toho dělat dropa
@ tasik1 « čtv 12:02 pm »
ano padají
@ noxforko « čtv 12:00 pm »
hoj padnou karmy na lv 145 ve swampu?
@ KerkyzAfterky « čtv 12:03 am »
Nonepovideeej píše: @KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
To se mi moc nezdá, když je v pátek veký pátek :D ale nechame se překvapit
@ Nonepovideeej « stř 10:14 pm »
@KerkyzAfterky,  Velikonoční event začne pravděpodobně až v pondělí, jelikož sv. Patrik končí až v neděli
@ KerkyzAfterky « stř 10:06 pm »
Krasny večer přeji. Když se přesunula udržba na pátek, můžeme očekavat ty velikonoce až v pátek, nebo to pro nás máte nachystane už na zítřek? :)
@ Relly « stř 11:32 am »
@Hakan,  Tak lidi se už asi naučili, ze ranní arény ve všední dny nema smysl zkoušet.
@ Hakan « stř 9:58 am »
20s před zahájením arény, docela nápor https://ctrlv.cz/wile
@ FugasBoss « ned 9:48 am »
nefunguje přihlášení na web hry
@ Mionix « ned 9:45 am »
@RAMHH:-) nemáte zač, jak jsem koupil, tak jsem předal. :-)
@ RAMHH « ned 9:42 am »
@Mionix,  Díky za vysvětlení. Já myslel, že to bude systém podobný válkám, tudíž by blokoval vstup po celou dobu invaze, když už tam vstoupil za jinou říši. Tomuto se dá vyhnout relogem, takže s tím takový problém nemám, nakonec.
@ Mionix « ned 8:43 am »
@RAMHH,  "mnu nesmí mít lognuté dvě říše naráz je tam právě systém, aby nemohli farmit cb sami na sobě takže poud měl lognuto jedno co vstoupilo do invaze, enchal to lognuté a naportil si do invaze jinou říši, tak ho to koplo do vězení kdyby to odhlásil mohl by"
@ RAMHH « sob 8:38 pm »
Je v invazi nějaký systém, co dá hráče, který si jde za prohranou říši spawnout špióna vítězné říše, do vězení? Protože jestli opravdu ano, tak to je snad ještě větší nesmysl, než tlačit lidi do "PvP" akce na čtení spellů dropem z mobek..
@ Beauty « čtv 8:54 am »
Děkuju
@ Saggitarius « čtv 8:53 am »
9:00 až cca 9:20 (dnes jen ladění změn v eventu a pár drobností)
@ Beauty « čtv 8:36 am »
Od-do je údržba, prosím?
@ Takashiro « ned 11:58 pm »
Takashiro píše: jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
tak bolo treba prvy krat urobit ten quest aby som sa zbavil toho vaku, az potom tam dalo tu moznost
@ Relly « ned 8:47 pm »
@TheDobbyk,  Když z těch všech adminů jsou aktivní tak 1-2, tak ano. Počkáš si. Taky nechápu, že se tu platí GMka (SDčkama) za nic, ale prostě ekura.
@ Takashiro « ned 4:49 pm »
jak sa zbavim toho maleho vaku z inventara bol som nabrať tu vodu prešiel som bludište a nič,
@ TheDobbyk « ned 2:31 pm »
Ahoj, je možne že se reši jeden prípad už vic jak mnesic.. A na ticket sem nedostal odpoveď. Pripad je natolik rozsahly ze bylo poskodzenych vice lidi.. Ale nic se s tim nedela a ja mam vse pozastavene...
@ Clusive « pát 6:56 pm »
ShienZhao píše: Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
Nápad to není špatný, ale to už by nebyla v tom případě barva spojená s tímto eventem (zelená).
@ Davisss « pát 3:11 pm »
Ahoj, kde dropnu věci na palici na hady prosím? Díky
@ RAMHH « čtv 11:00 pm »
@gagefranjo,  Ja bych spise uvital slibene levelovani schopnosti na P1+ bez zabijeni niceho, protoze jako PvM hrac jsem jen koristi pri invazi :D A nebo alespon neslibeny revisit nesmyslnych spellu u daggera a mentala :)
@ gagefranjo « čtv 8:08 pm »
Když jsme u těch barev, kdy se plánuje přidat barvení na zbraně mimo chitinky. Jestli se nepletu, tak to víc jak před rokem bylo slibeno k barvám chitin zbraní
@ ShienZhao « čtv 8:00 pm »
Zdravím. Chci se zeptat, jestli se nepřemýšlelo o změně barev při eventovych kloboucich. Né každému se hodí zelená barva, když je v dnešní době možné obarvit zbraň a brnění. Jasný nemusím to kupovat a nosit, ale změna by byla fajn a dokázal bych si poté představit ze lidi budou více kupovat klobouky a nosit je, ještě když jsou na 60 dni. Dokázal bych si představit pomoci barvy nebo něčeho klobouk obarvit, ale asi je sci-fi ze? :kekw:
@ qSTRoNgMANp « čtv 9:38 am »
Pokud ti nepujde Wine, tak to ani neřeš. Taky mě zaskočil Microsoft s rozhodnutím ukončení podpory Win 10, kde osobně Win 11 mi nefunguje, tak jak já potřebuji a je spíše user friendly, ale už ne programator friendly. :D Síťová nastavení jsem si musel udělal na zástupce na plochu, celkově je to pro mě krok zpět.
@ Mionix « stř 6:03 pm »
@schvarz:up: hlavně z nás to nikdo neovládá, nemá, tak že i případná podpora by byla nulová.
@ schvarz « úte 10:17 pm »
Na jako vážně, podle průzkumu Steamu tvoří uživatelé Linuxu (jako hlavního OS) zhruba 2% celkové populace. Přepsat 20 let starou CPP aplikaci, aby podporovala UNIXové operační systémy, je absurdně náročné. A finanční zisk by z tohonejspíš žádný nebyl, takže by to víceméně byla práce vniveč. Kdyby se to psalo odznovu, tak by to dávalo smysl, ale takhle ne.
@ schvarz « úte 10:15 pm »
Vote: rename na Dutohlav
@ Mionix « úte 5:12 pm »
@Skullhlav,  Win 10 bude fungovat i dál. Ne neuvažujeme, nikdo z nás Linux nemá a ani ho neovládá.
@ TomasFoxx « úte 4:18 pm »
@Skullhlav,  si myslíš že po tom co si tu furt předváděl se s tebou někdo bude bavit, protože ses vrátil po delší době? :D :D mazej a už nepiš
@ Skullhlav « úte 3:48 pm »
xxx
@ Suko201 « pon 12:36 am »
MoravskyPepin píše: Ona je nová karma P1+?
jo, já už mám P9, ale je to hardcore na další levely
@ MoravskyPepin « ned 9:33 pm »
Ona je nová karma P1+?
@ Cunter « ned 7:47 pm »
Kategória Všichni samozrejme, pekne by to ukázalo koľko hráčov robí generácie a atď
@ Cunter « ned 7:45 pm »
Taka otázočka nechcete do štatistik, kde je rebríček zakomponovať hráčov aj podľa generacii ? lebo takto je to tam stale len podľa levelov ....
@ MoCKeR « ned 1:46 pm »
Aby si sa mohol sťažovať jak sa ti zle nerdi 0 bez se vyvetrat valec
@ Lejno « ned 11:10 am »
Je nejaké vysvetlenie, prečo sa na mole napr na CH3 spawnu 3 skupinky na jednej strane a až po 10 sekundách 3 skupinky na strane druhej a napr na CH2 sa všetkých 6 spawne naraz ? Dakujem
@ Skullhlav « ned 10:19 am »
Zdravím, dlouhé době. Nevím kolik lidí tady má starý počítač a jelikož příští rok na podzim bude ukončena podpora win 10 . Neuvažovalo vedení zajistit fungování na Linuxu?
@ schvarz « pát 6:26 pm »
.
@ schvarz « čtv 5:21 pm »
Já to hlásám roky, ničím se netajím. Za mě je po 14 letech serveru (11+ let karmy) na místě výrazně zkrátit dobu, kterou trvá tyhle "starší" věci dokončit. Tzn biolog (komplet) a karma. Takže budu fandit jakékoliv změně tímhle směrem.
@ Saggitarius « čtv 10:31 am »
Suko201 píše:
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
Můžeme, ale nemusíme.
@ Suko201 « čtv 10:29 am »
schvarz píše: @Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
však kamo karma 1-M1 je nejvíc easy, když to děláš 2x denně máš to docela za krátkou dobu, nemůžou zas udělat vše snadnější. Ten návrh je perfektní, už tak ty vyšší karmy budou na kratší dobu, takže za mě je tato možnost top.
@ Saggitarius « čtv 10:24 am »
Ano, je to tam tak napsáno. Máme samozřejmě i další verze :D Viz tabulka kde se jedná o verzi A. Ale je to o diskuzi.
@ schvarz « čtv 3:01 am »
@Suko201,  Hlasování ještě ani neskončilo, návrh zatím neprošel a pamatuj na to, že v současné době ranky 1-M1 by stále vyžadovaly 6h odevzdávání.
@ Suko201 « stř 10:37 am »
Ten návrh je opravdu luxus. Hodně lidí si nemůže dovolit se přihlašovat každých 6h a díky tomu se karma dělala v roky, teď se to zlepší.. Opravdu skvělý nápad, děkujeme :-) Kdy by tento update cca vyšel?
@ Bisky « stř 9:26 am »
Prosím o hlasování v tomto návrhu. :inlove: viewtopic.php?f=59&t=124514
@ schvarz « úte 4:35 am »
Takashiro má pravdu, Ústav pro jazyk český uvádí "perfekcionista" jako jedinou správnou variantu. https://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=perfekcionista
@ Takashiro « pon 8:24 pm »
Máte zle napísane slovíčko u Makamita, píše sa to perfekcionista nie perfekcionalista :D
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
hehe
@ TomasFoxx « ned 3:24 pm »
@RAMHH,  jejich problem, maj spolupracovat a chodit do válek
@ RAMHH « ned 12:43 pm »
@TomasFoxx,  Válka bez spawnů by byla hodně velká pecka, zvláště v té válce v létě, ve které tam za říši jdou 4 lidé.. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 12:07 pm »
@Mionix,  Pat a Mat moves.
@ TomasFoxx « ned 11:13 am »
Já nad tím přemýšlel už ten první den a prostě jediný logický vysvětlení těch nerfů co zatím proběhly pro mě je to, že se saggi asi chystá prostě zrušit spawny ve válkách (takže války bez bufferů na spawnech) :D Proto taky takhle nerfuje průniky, proto do karmy přidává "požehnání", proto healnutí zruška.
@ Mionix « ned 11:10 am »
V pohodě. :-)
@ TomasFoxx « ned 11:10 am »
Rád bych no, bohužel asi není koho se zeptat, proto taky prudim tady tebe :D za což sorry, někde to ventilovat musim :D :D
@ Mionix « ned 11:09 am »
@TomasFoxx,  hele tak to musíš položit dotaz jinde. :-D Já PvP nedělám a ani se do nějakých změn nemontuji. Já nejsem kreativec.

Who is chatting