Budoucnost Ekury

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Zamčeno
Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Annatar » čtv 27. dub 2023 14:10:45

Hra je mrtvá, před 5 lety jsem skončil hrát, protože už nebylo co dělat a měl jsem všechno.. Přišel jsem po 5 letech a nic se tady nezměnilo, kromě barvení brnek. Do válek už nechodí aspon 20 lidi z řiše ale když jdeme někdy tři tak jsme rádi.
Jediné co je tu zajímavé jsou eventy, které jsou aspon nějakym zpestřením v průběhu roku, nehledě na to, že je to furt ten stejny event dokola to same + přidaní 2 achievementu, jen aby nějaká změna byla.

Vlastníci serveru ze hry odstranili veškerou kompetitivnost --- nic se nesmí, na všechno zákaz a za všechno ban a TB.
Jinými slovy, není důvod se honit za PvP, když ho nevyužijete ani k sebeobraně, protože se nikde nesmí utočit a všude jsou non-pvp zóny.
Nebo mi řekněte, kdo kdy nechtěl mít vytuněnou pvp postavu, aby vymordoval všechny v nepřátelské říši před skladem ?
Zvyšovalo to rivalitu, kompetitivnost, dodávalo to hře energii a napětí, které bylo pro všechny hráče vzrušující.

Odstranili jste skvělou PvP cidonii, kde si hráči chodili měřit .. ehm, zrušili spawnování hromadných meteorů, žíl, vytvořili jste hromadu zbytečných pravidel a non-pvp zón, jako třeba před skladem. Zbytečně jste rozdělili války říší, mohlo jich byt více i pro jiné levely a ne že teď jsou jen 3x týdně. Zrušili jste rušení v entu --- proč jako ? Od té doby je zničená ekonomika a všechno je extremně předražené - rip potencionální začínající hráči.

Hra je dobrá a lidi to baví, jediné co tady lidi udržuje je nějaká vzájemná komunita a dlouhodobá přátelství, ale tohle všechno jste si přivodili sami, obrovským nezájmem o komunitu, přidáváním zbytečných pravidel, odstraněním kompetitivnosti apod.
Vidím to tak, že místo toho, abyste přidali do hry něco nového, co by přilákalo řadu lidí, jste se jen zaměřovali na hru samotnou jako takovou a zničili všude kompetitivnost a PvP faktor.
A to ani nemluvím o tom, že pokaždé co jdu na zahrádku tak musím na 4 pokus tipovat co to tam je za bylinky, abych se na zahrádku vubec dostal, ale vzhledem k tomu že jsem ex-programátor tak asi chápu že to bylo nutné zavést z důvodu hráčů co používali makro.

Schválně jsem zadal odstranění kompetitivnosti do dnes již populárního AI, aby mi taky k tomu něco vypsal a zde máte výsledek:
Odstranění kompetitivnosti ze hry může mít několik negativních dopadů na hru samotnou, hráče i komunitu:

1.) Snížení motivace: Někteří hráči mohou považovat soutěživost za zdroj motivace a vzrušení. Bez ní se mohou cítit méně motivováni hrát hru nebo se zlepšovat.

2.) Menší zájem: Pro některé hráče je kompetitivní aspekt klíčovou součástí hry, která je přitahuje. Bez něj se mohou cítit méně zaujati a mohou hledat jiné hry, které splňují jejich touhu po soutěžení.

3.) Změna cílů: V nepřítomnosti kompetitivních cílů, jako je získání nejvyššího skóre nebo porážení protihráčů, mohou hráči ztratit pocit uspokojení a smyslu ve hře.

4.) Menší výzva: Kompetitivní hry často nutí hráče zdokonalovat své dovednosti a překonávat stále složitější výzvy. Když je kompetitivnost odstraněna, hra může být vnímána jako méně náročná a tím pádem méně zajímavá pro některé hráče.

5.) Potenciálně menší komunita: Bez kompetitivního aspektu mohou někteří hráči ztratit zájem o hru a její komunitu. To může vést ke snížení celkového počtu hráčů a menšímu zapojení hráčů do komunitních aktivit, jako jsou diskuse, turnaje a společenské události.

6.) Slabší zpětná vazba pro vývojáře: Kompetitivní hry často poskytují vývojářům důležitou zpětnou vazbu o vyvážení a spravedlnosti hry. Bez kompetitivního aspektu mohou vývojáři ztratit tento zdroj informací, což může vést k méně efektivnímu vývoji a aktualizacím hry.


Přihlásím se do hry ve 10 večer, abych potrolil pár lidí... a tam kde kdysi bylo 50 lidí a 20 stánků, je 5 postav kolem skladu, z toho 4 z nich vlastní jeden hráč, možná je tam ještě jeden stánek aby se neřeklo a to je tak vše.

Tak to vidíte, chtěli jste z MMORPG, kde zásadní je PvP a boj o oblasti, abyste si mohli zadropit, udělat mírumilovnou hru. Zbytečnými regulacemi, postihy a odstraněním dobrých věcí a samotné kompetitivnosti se Vám to zčásti povedlo, ale teď Vám tu nikdo už nehraje.

Tak trochu je to tu už jako v EU, jen hromada zbytečných regulací.
Jo a to ani nemluvím o tom, že mi nikdo 3 týdny neodepíše na ticket, takže v takovém stavu je asi hra :heart:

brydenSCHYENGven
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 19. lis 2020 12:47:21
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od brydenSCHYENGven » pát 28. dub 2023 0:11:24

Hrozně hrozně moc lidí přestalo hrát protože jim není co nabídnout. Nováčci skoro nejsou. Žádná snaha namotivovat ani lidi v IS aby se teda přispělo k chodu serveru. Tím myslím již mnou dříve navrhovaná ( drahá ) změna jména postavy. Nebo jakkákoliv motivace na eventy apod. Myslím, že z čeho vybírat je až až. Změnit arénu k tomu jako je dnes je za mě krok absolutně dozadu. Roky to funguje nějak, spousta lidí mají skiny v podstatě zadarmo a najednou je to top all inclusive nedosažitelná věc. No, rozepisovat se nechci protože všichni vidíte co se tu děje.
Ekura mi připomíná jedno rčení " Dokud se kolečka točí "
Jo a ještě jednu věc : S mým odchodem šla ekonomika do kytek . Peace

MoravskyPepin
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. dub 2018 11:30:21
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od MoravskyPepin » pát 28. dub 2023 1:34:14

@Annatar, já bych tedy krotil vyjádření, že to bylo pro všechny hráče vzrušující - rozhodně ne, ale víc mě teda zarazila část s rušením v Entu. Asi je to chyba majitelů, že se hráči nudí a vymýšlejí bejkoviny, ale nakonec je zrušení rušení výsledkem vašeho trolení. Oháníš se tady nějakou kompetetivností, ale v samém základu je rušení pro slabší jedince, kteří nejspíše nejsou dostatečně silní, aby tě vyhnali "normálně".

Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Annatar » pát 28. dub 2023 10:36:39

MoravskyPepin píše: pát 28. dub 2023 1:34:14 @Annatar, já bych tedy krotil vyjádření, že to bylo pro všechny hráče vzrušující - rozhodně ne, ale víc mě teda zarazila část s rušením v Entu. Asi je to chyba majitelů, že se hráči nudí a vymýšlejí bejkoviny, ale nakonec je zrušení rušení výsledkem vašeho trolení. Oháníš se tady nějakou kompetetivností, ale v samém základu je rušení pro slabší jedince, kteří nejspíše nejsou dostatečně silní, aby tě vyhnali "normálně".
No je to vzrušující, máš různé typy lidí, ne každého baví nad tím sedět 12 hodin denně a dělat jen pvm. Mě třeba baví škodit ostatním a z toho důvodu jsem tady vždy hrál. Ať už si to uvědomuješ nebo ne, tak když odstraníš tu negativní část - třeba to rušení, tak se to pro tebe stane monotónní, nudné, nezáživné- nemáš důvod se snažit.
Kdysi, protože tě furt někdo rušil sis klidně přivstal ráno v 5 aby sis na pár hodin exkluzivně mohl zaentit, a celkově, jakákoliv pvp intervence zbržďovala postup hráčů a přinášela do hry kompetitivnost. Tím že zavedli veškerá nesmyslná pravidla, tak vlastně odstranili toxickou část komunity.

No a teď máte všichni všechno, nikdo tu nehraje xd a nemáte ani s kým o to soupeřit, tak gratuluji :heart:
Tak si pak nestěžuj, že tady nikdo nehraje když ani není o co soupeřit xdd .. a vlastně ani s kým xd

MoravskyPepin
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. dub 2018 11:30:21
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od MoravskyPepin » pát 28. dub 2023 18:53:23

Annatar píše: pát 28. dub 2023 10:36:39
MoravskyPepin píše: pát 28. dub 2023 1:34:14 @Annatar, já bych tedy krotil vyjádření, že to bylo pro všechny hráče vzrušující - rozhodně ne, ale víc mě teda zarazila část s rušením v Entu. Asi je to chyba majitelů, že se hráči nudí a vymýšlejí bejkoviny, ale nakonec je zrušení rušení výsledkem vašeho trolení. Oháníš se tady nějakou kompetetivností, ale v samém základu je rušení pro slabší jedince, kteří nejspíše nejsou dostatečně silní, aby tě vyhnali "normálně".
No je to vzrušující, máš různé typy lidí, ne každého baví nad tím sedět 12 hodin denně a dělat jen pvm. Mě třeba baví škodit ostatním a z toho důvodu jsem tady vždy hrál. Ať už si to uvědomuješ nebo ne, tak když odstraníš tu negativní část - třeba to rušení, tak se to pro tebe stane monotónní, nudné, nezáživné- nemáš důvod se snažit.
Kdysi, protože tě furt někdo rušil sis klidně přivstal ráno v 5 aby sis na pár hodin exkluzivně mohl zaentit, a celkově, jakákoliv pvp intervence zbržďovala postup hráčů a přinášela do hry kompetitivnost. Tím že zavedli veškerá nesmyslná pravidla, tak vlastně odstranili toxickou část komunity.

No a teď máte všichni všechno, nikdo tu nehraje xd a nemáte ani s kým o to soupeřit, tak gratuluji :heart:
Tak si pak nestěžuj, že tady nikdo nehraje když ani není o co soupeřit xdd .. a vlastně ani s kým xd
1) Ve tvé první zprávě jsi právě psal, že je to pro všechny hráče vzrušující a šlo mi tam hlavně o ty "VŠECHNY"
2) Za mě osobně je veliký rozdíl v tom s někým soupeřit a někomu škodit, možná když bys škodil míň, tak by sis nemusel stěžovat jak je všechno osekané. Nemám jediný problém s tím, když mě někdo s lepším PvP vyžene z místa, ale to je v rámci soutěžení, rivality, kompetivnosti.
3) Mě třeba až tak nepřekvapuje, že po více jak 11 letech mají "všichni všechno"

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 600 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Mionix » pát 28. dub 2023 19:24:11

On hlavně pan Annatar dostal perma na vše za porušení podmínek použití, ale to sám nenapíše. Proč?

Mio

Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Annatar » pát 28. dub 2023 20:19:32

Mionix píše: pát 28. dub 2023 19:24:11 On hlavně pan Annatar dostal perma na vše za porušení podmínek použití, ale to sám nenapíše. Proč?

Mio
Vskutku, máte pravdu, dostal jsem perma právě za již zde dříve zmiňované téma - prodej za real.
Hra mě přestala bavit z toho důvodu že jsem již měl všechno a chtěl jsem předat štafetu dále, ale než jsem stihl prodej uskutečnit tak jsem dostal permu... a vzhledem k tomu že mě zabanovali všecko, je těžké se do hry taky vrátit.

Po pár letech jsem zase dostal chuť na nostalgii a mrzí mě všechny ty zavedené pravidla apod.,
Vězte, že tím co tady píšu nijak na Vás nenarážím, nechci a není mým cílem ani kohokoliv z Vás urazit, byť to tak na první pohled vypadá.
Jen jsem chtěl vyzdvihnout i další témata, které tady nikdo nezmíní a to právě z pohledu toxického hráče, kterým jste všechno zakázali a udělali jste z této hry mírumilovné RPG, kde chybí jakákoliv špetka dramatu a kompetitivnosti.

Anderson
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 691
Registrován: ned 20. úno 2011 11:53:04
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 278 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Anderson » sob 29. dub 2023 14:42:17

Ono je to stále o tom istom, rok alebo kolko dozadu som založil viacmenej rovnakú tému a je to stále to isté..
Pár z nás si poplače nad tým ako to tu stojí za houby, tím na to z vysoka hodí bobek a ide sa ďalej :lol: ..

Proste je na čase prijať že Ekura zomrela v roku 2020 kedy vďaka korone bol hype jak vínko, ktorého sa chytil a z ktorého profitoval každý normálny server, len Ekura nie..

Na moju ponuku spolupráce bola odpoveď "Ekura nepotrebuje reklamu" .. jojo to ani Coca Cola a predsa ju vidíme všade v reklamách a kde sa dá :up: ..
Chápem, že ľudia ktorí o marketingu nevedia ani ň to takto možno vnímajú, ale realita je úplne inde.

Ekura je server kde nie je chuť ani záujem sa nejako vyvíjať a posúvať.. Momentálne funguje na nostalgii, kvôli ktorej tu hrá drvivá väčšina hráčov a ten zvyšok tu hrá preto, lebo tu majú vymazlené výbavy a je im lúto zahodiť xy rokov hrania, tak zahadzujú z vesela ďalšie..
Ekura neni zlý server, a má potenciál, avšak by v tíme musel byť niekto, kto by ten potenciál vedel využiť.. Zatial to vyzerá tak, že nikto taký sa v tíme nenachádza..

Takže asi tolko
Posledný nech zhasne :hello:
ende

MissCawe
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 37
Registrován: sob 19. lis 2016 11:55:47
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od MissCawe » sob 29. dub 2023 14:45:55

Mionix píše: pát 28. dub 2023 19:24:11 On hlavně pan Annatar dostal perma na vše za porušení podmínek použití, ale to sám nenapíše. Proč?

Mio
Tak tohle mě začíná už bavit. Nestačí že zabanují půlku komunitu, oni se pak ještě diví, že server nemá peníze, když je půlka zabanovaná a druhou půlku odrazují každou věcí přidanou do hry. Ale to, že se ještě chlubí tím, že někoho zabanovali, tak to je už vrchol. Místo toho, aby se zamysleli a řekli si "Proč hráči vlastně začali prodávat" a proti tomu bojovali, tak neudělali nic a ještě se začali vztekat jak děcka na pískovišti co jim sebrali formičku. Asi nechápou že se lidi nudí, což je ještě zajímavější protože, členy do týmu nabírají z komunity hry, takže by mě zajímalo co zmínění dělají ve hře ..

Takže pro příště bud se nevyjadřovat vůbec a nebo jen s konstruktivním návrhem, protože dělat si prdel z hráčů je fakt už moc.

Nevím co je na tom těžkého si přiznat chybu a je úplně jedno jestli to je admin team nebo hráči. Spíš mi přijde že zmínění velký update je snaha zbavit se všech lidí na serveru bez toho, aby byl server zavřený...

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 600 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Budoucnost Ekury

Příspěvek od Mionix » sob 29. dub 2023 16:04:33

MissCawe píše: sob 29. dub 2023 14:45:55
Mionix píše: pát 28. dub 2023 19:24:11 On hlavně pan Annatar dostal perma na vše za porušení podmínek použití, ale to sám nenapíše. Proč?

Mio
Tak tohle mě začíná už bavit. Nestačí že zabanují půlku komunitu, oni se pak ještě diví, že server nemá peníze, když je půlka zabanovaná a druhou půlku odrazují každou věcí přidanou do hry. Ale to, že se ještě chlubí tím, že někoho zabanovali, tak to je už vrchol. Místo toho, aby se zamysleli a řekli si "Proč hráči vlastně začali prodávat" a proti tomu bojovali, tak neudělali nic a ještě se začali vztekat jak děcka na pískovišti co jim sebrali formičku. Asi nechápou že se lidi nudí, což je ještě zajímavější protože, členy do týmu nabírají z komunity hry, takže by mě zajímalo co zmínění dělají ve hře ..

Takže pro příště bud se nevyjadřovat vůbec a nebo jen s konstruktivním návrhem, protože dělat si prdel z hráčů je fakt už moc.

Nevím co je na tom těžkého si přiznat chybu a je úplně jedno jestli to je admin team nebo hráči. Spíš mi přijde že zmínění velký update je snaha zbavit se všech lidí na serveru bez toho, aby byl server zavřený...
Nepochopila jste. Nikde jsem nenapsal, že server nemá peníze, pouze jsem psal, že server stojí velké peníze, které z nás nikdo ani za 2 roky nevydělá slušnou prací. A dále jsem napsal, že nebýt masivního banování právě reálů, tak už tu server není. To server zachránilo.

A jelikož se hráč pral za real, tak by bylo i férové napsat, že za něj dostal také BAN. Nic více, nic méně. Je to podstatný fakt toho, že se tu za ten real někteří bijí.

K tomu jsem i já napsal svou myšlenku, za jakých podmínek bych si real ve hře dokázal představit, ale upozornil jsem, že je to pouze můj názor.

Většina z vás tuto hru hraje již více jak 10 let, tak že znáte přístup majitelů, že s hráči až na světlé výjimky komunikovat nechtějí.

To je vše, co jsem k tomu chtěl podotknout.

Ale pokud někomu pomůže si tu vylít srdíčko a já jsem na ráně, prosím, já to unesu. Jsem na to zvyklý. Má pozice x let tu byla právě bariéra mezi hráči a týmem. :-)

Mio

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt
@ TomasFoxx « čtv 10:47 am »

Who is chatting

offline Mionix 
offline Rogan 
offline WopeArch 
offline hg003