Budoucnost ekury - part 4

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
MoCKeR
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 239
Registrován: pát 12. črc 2013 19:15:28
Bydliště: Chunjo
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od MoCKeR » pon 10. črc 2023 9:19:26

tvl,nech už ten server prodaju, anb ho daj do ruk nekomu schopnému ... po x letech páni asi stratili vítr do plachet ..už pár let :D naco se ho (ne)snaží udržovat " korekcema " :lol: ...tenhle server mel mit už minimalne 3-4 roky jinej majitel co se o to bude starat ..aj o komunitu ...ne jen se v koutku modlit ...at vydrží hrát co nejvíc hráču co nejvyšší čas i když je to nuda a nejvíc energie daj do budíku, když stávaj na udržbu :lol: aby se na tak low hre jak je metin 2 proste neupdatovalo? je to smešné a ubohé .. :ban:
Obrázek

fyxicek
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: sob 31. říj 2020 0:45:34
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od fyxicek » pon 10. črc 2023 12:02:30

Pořád se tady všichni dohadují o nesmyslech, ale to hlavní se tu neřeklo. @Mionix pracuje se vůbec na tom "updatu", o kterém všichni pořád mluví, bude někdy spuštěn? Nebo už se hra opravdu nechává dožit? Myslím si, že aspoň takhle základní info bys poskytnout mohl.

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 600 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od Mionix » pon 10. črc 2023 17:00:30

Dobrý den, já bych sousloví "velký update" nepoužíval. Kdysi to v týmu někdo prohlásil, a v podstatě si ani dnes nevzpomínám, co tam vše bylo naslibované. Za tím se mohou skrývat i věci, které jsou ve hře dávno implementované. Na druhou stranu některé se odsunuly na druhou kolej. Prostě GA a GP dělají na tom, co uznají za vhodné a svou prioritu.

Co mohu napsat je to, že na něčem zásadním se již řadu měsíců dělá, dokonce se to i na VTS testuje. Co to bude a zda to od hráčů sklidí obdiv či odsouzení, to není na mě.

Mio

kovardominik
Lv.17
Lv.17
Příspěvky: 179
Registrován: ned 28. srp 2011 10:27:21
Dal poděkování: 372 poděkování
Dostal poděkování: 90 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od kovardominik » pon 10. črc 2023 21:26:04

Osobně nevidím budoucnost Ekury tak černě jako někteří. Jednoduchý princip - dokud něco vydělává nezruší se to. Ekuru jako hru mám rád, je to srdcovka. Samozřejmě mě štve, že už se dlouho nepřidalo nic "velkého" třeba nějaká nová epická mapa, výbava či nezvýšil lv, ale co se dá dělat. Přece to kvůli tomu nepřestanu hrát.

Jak tu někdo psal Ekura je stará hra. Ano to je pravda a žádná sebevětší novinka zní novou hru neudělá, to je jasné. Ale podle mě ani nemusí. Dneska je na trhu tolik nových epických her se skvělou grafikou, úžasným příběhem a pravidelnými updaty, kterým Ekura nemůžu konkurovat, ale podle mě ani nemusí. Upřímně kterou hru jste vydrželi hrát tak dlouho jako Ekuru? Já teda žádnou. Ekura je prostě taková nostalgie a to mě u ní drží.

Mít stálou komunitu je super, ale chtělo by to sem přilákat nějaké nové hráče i když to bude při dnešní konkurenci extrémně těžké. Zde vidím cestu formou podstatného usnadnit začátků pro nové hráče. Na jednom nejmenovaném serveru jsem narazil na zajímavou možnost, která se mi celkem líbila. Po dosažení určitého lv jste dostali celkem silnou výbavu (nepředatelnou jiné postavě samozřejmě), která však byla časově omezená na několik desítek herních hodin, což vám umožnilo nadropit si dost na vlastní výbavu. Také by se mi celkem líbila možnost zobrazit si ve hře některé návody (biolog, bonusy, eventy...). Vím že to lze nalézt na stránkách nebo na foru, ale věřte že při dnešní úrovni čtenářské gramotnosti to někteří vyhledat nedokážou (a někteří si to bohužel ani nedokáží přečíst...).
A proti názorům, že když jsme měli začátky těžké my, tak proč by to neměli mít i ostatní je jednoduchý argument - pokrok je běžnou součástí lidské historie, nebo stále mlátíme obilí cepy, sečeme trávu kosou nebo chodíme všude pěšky?
Od začátku věrný shinsoo :shinsoo: Jsemsura9 (156)

Můžete mě zničit, ale nikdy mě nezlomíte !!! já půjdu pořád dál..... :fight:
Spoiler:
Jediný bojovník za Shinsoo v olympíjském víceboji (dělené 1. místo) :fight:
1. místo - 9x
2. místo - 5x
3. místo - 5x

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od Medvidek » úte 11. črc 2023 16:44:03

Ahoj, když se tady píše o budoucnosti Ekury, mě by zajímalo, jaké máte prosím představy o tom, jak se hra tvoří - vyvíjí - a jakým způsobem vlastně fungují updaty apod. Nevím, nic z tohoto tu nezaznělo. A na pana Mionixe bych měl prosbou - dotaz - jak on sám vidí budoucnost Ekury - tzn. jeho vlastní postoj, za sebe - ne jako člen kolektivu administrátorů. Děkuji za případnou odpověd, Meda.

Určitě se tu vyjádřím se svým vlastním názorem, jen na to potřebuji trošku více času a promyslet to.

Mio
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

MoravskyPepin
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 81
Registrován: ned 15. dub 2018 11:30:21
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od MoravskyPepin » úte 11. črc 2023 18:21:32

Víte já nějak chápu, že každá hra má nějaký svůj endgame, nemůžete donekonečna přidávat mapy, zvedat levely, přidávat výbavy a navíc to dle mého ani není styl Ekury, většina si tady stěžujete, jak biolog/karma trvá dlouho, ale když jsem před nedávnem hrál na jiném serveru (Kde jsem alespoň teda podle jmen viděl spoustu hráčů, které jsem potkával na Ekuře), tak po 3-4 měsících nebylo co dělat, do čeho píchnout. Osobně to zkrátka beru jako věc, která Ti to hraní protáhne, ale jak sám tvrdíš že je tu server 13 let, tak bych očekával, že tu bude co dělat, zkrátka mi chybí nějaké výzvy a když k tomu přičtu recyklované eventy, tak se vážně nudím a nebaví mě to.

Abych řekl jak to vlastně cítím, tak mi nejvíce vadí ono mlžení, před covidem tady byla myslím Mio sázka v chatu, že do roka vyjde update - nevyšel, uzavřely se říše, proč? Protože update (Ale nakonec vlastně vůbec, prý že Vás nebaví řešit problémy s chováním u skladů), update se zdrží z různých důvodů, třeba i distanční výuka dětí 04.2020 a máme 07.2023 a krom vězení, které jste museli přidat, protože se Vám hráči nudili nemáme snad nic nového. Teď další info, že se už něco testuje, ale aby z toho nevzešla kožově žlutá formule na brnění

A má vám cenu vůbec něco psát, když takový jako vy, to negujete již dopředu? Příště se na všechno už vykašlu. Protože ať napíši to či ono, tak stejně budete nadávat. Dle mého se nezavděčím nikdy a nikomu.

Je krásné, jak všichni nadáváte na barvičky, ale je zajímavé, že si je do výbav udělali skoro všichni? Co vy na to? Tak že asi to tak blbej nápad to ze strany GA a GP nebyl že? Projdi si tržku, každé druhé dračí je obarvené s nějakým bonusem.

Mio


Edit pro Mia:

Jako když budu upřímný, tak asi je lepší se na to vykašlat, Já si toho samozřejmě do určité míry vážím, nicméně evidentně seš v tom sám.

Nicméně bych se rád ohradil vůči tomu co píšeš o barvičkách, něco jakože to byl dobrý tah - pro firmu asi jo a ani to nerozporuji, ale mám v tom vidět třeba dvouletou práci? Jsou to jen barvičky

fyxicek
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: sob 31. říj 2020 0:45:34
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od fyxicek » stř 12. črc 2023 11:20:44

Musím uznat, že pravdu máte oba. Můj názor je takový, že ekura je plná takových odlišností od jiných serverů (swamp, zahrádka, aréna, keri, ent) a opravdu se mi to líbí a fascinuje mě, že něco takového vzniklo. Na druhou stranu je pravda, že to jsou "pouze" barvičky(ač je to fajn vymyšleno a hráč má na čem pracovat), což je opravdu po několika letech poněkud málo :/ Nechci kritizovat, ekura sklidila hodně úspěchů a je to opravdu nejstabilnější cz/sk server, ale chtělo by to šlápnout do natáhnutí nových nebo starých hráčů, aby se vrátili zpět.

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od Medvidek » čtv 13. črc 2023 15:22:20

MoravskyPepin píše: úte 11. črc 2023 18:21:32 Víte já nějak chápu, že každá hra má nějaký svůj endgame, nemůžete donekonečna přidávat mapy, zvedat levely, přidávat výbavy a navíc to dle mého ani není styl Ekury, většina si tady stěžujete, jak biolog/karma trvá dlouho, ale když jsem před nedávnem hrál na jiném serveru (Kde jsem alespoň teda podle jmen viděl spoustu hráčů, které jsem potkával na Ekuře), tak po 3-4 měsících nebylo co dělat, do čeho píchnout. Osobně to zkrátka beru jako věc, která Ti to hraní protáhne, ale jak sám tvrdíš že je tu server 13 let, tak bych očekával, že tu bude co dělat, zkrátka mi chybí nějaké výzvy a když k tomu přičtu recyklované eventy, tak se vážně nudím a nebaví mě to.

Abych řekl jak to vlastně cítím, tak mi nejvíce vadí ono mlžení, před covidem tady byla myslím Mio sázka v chatu, že do roka vyjde update - nevyšel, uzavřely se říše, proč? Protože update (Ale nakonec vlastně vůbec, prý že Vás nebaví řešit problémy s chováním u skladů), update se zdrží z různých důvodů, třeba i distanční výuka dětí 04.2020 a máme 07.2023 a krom vězení, které jste museli přidat, protože se Vám hráči nudili nemáme snad nic nového. Teď další info, že se už něco testuje, ale aby z toho nevzešla kožově žlutá formule na brnění

A má vám cenu vůbec něco psát, když takový jako vy, to negujete již dopředu? Příště se na všechno už vykašlu. Protože ať napíši to či ono, tak stejně budete nadávat. Dle mého se nezavděčím nikdy a nikomu.

Je krásné, jak všichni nadáváte na barvičky, ale je zajímavé, že si je do výbav udělali skoro všichni? Co vy na to? Tak že asi to tak blbej nápad to ze strany GA a GP nebyl že? Projdi si tržku, každé druhé dračí je obarvené s nějakým bonusem.

Mio


Edit pro Mia:

Jako když budu upřímný, tak asi je lepší se na to vykašlat, Já si toho samozřejmě do určité míry vážím, nicméně evidentně seš v tom sám.

Nicméně bych se rád ohradil vůči tomu co píšeš o barvičkách, něco jakože to byl dobrý tah - pro firmu asi jo a ani to nerozporuji, ale mám v tom vidět třeba dvouletou práci? Jsou to jen barvičky
Zdravím, dobrá, třetí komentář je max. Více nenapíšu. Ale ted - k vašemu EDITU: Sice nejsem Mio, ale snad jelikož malé zkušenosti s programováním mám, když to nezkusíš nevíš, proto napíšu jen ve zkratce toto:

Pro nás to jsou jen barvičky - ale ono to vůbec snadné není ... dát to do hry. Jelikož tu je Objektové programování directy a další vykutálenosti jako RGB atp. A to vše musí k něčemu vypadat. Musí to být bez chyb, abychom neměli kostičkované postavičky - chybné pixely apod. Tzn, musí to šlapat v každé mapě ... . Je toho daleko více, ale tohle je základ. A také se to musí testovat - což je skutečný běh na dlouhou trat. Cokoliv co se přidá není vytvořeno do 5 - 7 týdnů, ale je to otázka skutečně několika měsíců někdy až let. Záleží na tom, kolik lidí na tom pracuje a jak moc jsou schopní a umí mezi sebou mluvit a chyby okamžitě komunikovat ....

Je to jen postoj nikoho - proto jsem se ve svém 2 komentu tady na něco ptal - a ono to s tou budoucností totiž naprosto souvisí .... :-)

Příjemné dny - Méda.

P.S. A co se týče pocitů - ne názoru, pocit je něco nejasného bez důkazů - tak i přesto že jsem se tu přes 2 měsíce nevyjadřoval, přesto jistí uživatelé občas píšou ve smyslu když už ne hejtů či urážek, pak pomluv na adresu chodu hry, popř. admin. týmu, nebo jinak se snaží hru "poškodit". Jako kdyby pracovali pro konkurenci ... je to jen domněnka a doufám že není pravdivá ... schválně .. potvrdí se mi i tato doměnka nebo ne? :-)
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

suja97
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. dub 2023 22:39:42
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od suja97 » čtv 05. říj 2023 8:16:19

Ahoj,
ví se už jestli ty změny ve válkách říši (kerindorium a safe zóny na spawnech) zůstanou nebo se (doufám) vrátí k dřívějšímu stavu?
Chápu že to pár lidí asi donutí kupovat f. úlomky přes IS, ale jestli tím tým chtěl řešit i něco jiného než příjmy ze hry (např. nerovnoměrná účast) tak to má podle mě přesně opačný efekt. Ve válce se kolikrát slabší říše ke kerindoriu nedostanou i 10min. nebo se pár lidí zakempí na nepřátelském spawnu a kdokoli pak vybíhá zpět do boje tak jde 1v3 proti topkám, který si dělají zasvěcko.
Suma sumárum výsledek změn je že nejsilnější říše je ještě silnější a člověk se kolikrát ani nedostane ze spawnu pokud není dag v zamasku.
Díky za odpověď

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 600 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Budoucnost ekury - part 4

Příspěvek od Mionix » čtv 05. říj 2023 9:13:07

suja97 píše: čtv 05. říj 2023 8:16:19 Ahoj,
ví se už jestli ty změny ve válkách říši (kerindorium a safe zóny na spawnech) zůstanou nebo se (doufám) vrátí k dřívějšímu stavu?
Chápu že to pár lidí asi donutí kupovat f. úlomky přes IS, ale jestli tím tým chtěl řešit i něco jiného než příjmy ze hry (např. nerovnoměrná účast) tak to má podle mě přesně opačný efekt. Ve válce se kolikrát slabší říše ke kerindoriu nedostanou i 10min. nebo se pár lidí zakempí na nepřátelském spawnu a kdokoli pak vybíhá zpět do boje tak jde 1v3 proti topkám, který si dělají zasvěcko.
Suma sumárum výsledek změn je že nejsilnější říše je ještě silnější a člověk se kolikrát ani nedostane ze spawnu pokud není dag v zamasku.
Díky za odpověď
Jste naprosto vedle jak ta jedle. Vy asi vůbec netušíte, že hráči před válkou běhali do Keri, aby si naklikali bonusy na válku že? Přidali jsme Kerindorium do válečných map, aby nemuseli běhat do Keri a výhodu měli jen někteří. Takto si mohou naklikat bonus všichni. O tom, jestli se něco bude prodávat v IS fakt nikdo ani neuvažoval.

Mionix

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Betty « sob 9:13 am »
Tabule se asi neopravila? Po relogu se znovu ukáže čas, který se odečítá ale před relogem či třeba portem už to psalo že se muže jít hledat :D Případně stačí odjet a už je tam zase najednou čas :D
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?

Who is chatting

offline Akyl26 
offline Mionix