Fantazie?

Přijďte si odpočinout do sekce plné příběhů. Přečtěte si příběhy staré, tvořte nové!
Odpovědět
Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Fantazie?

Příspěvek od Medvidek » pon 31. črc 2023 11:06:27

Kdesi na ne zovna Modré či zelené planetě se zrodil život. Život, který nelze označit reálným, byt lidé tam, řešili své problémy. A samozřejmě že měli krále a když ne krále pak královny. Ůzemí na této planetě, poblíž hvězdy Saggitarius, byly roztodivné. Někde poušt, jinde mráz a sníh ...
Ale i zde se našli oázy které byly pro život důležité. Stejně jako prvotní zelené, bahnité, či snad dokonce lávou pokryté územní zvláštnosti.

Jistě, tohle vše může nám lidem, připadat jako velmi podobné s naším světem, ale - není tomu tak. Jelikož pevnina byla jen jedna. A ta, se hranicí rozdělila na tři království. Na Červenou, Žlutou a Modrou. A jak jistě správně tušíme, tam kde jsou hranice, musí být i někdo kdo je nejen že střeží, před predátory či snad postavama které memají zrovna přátelské úmysly. Proto musí být stvořen management, moc, která bude dbát na vše, co je nutné k tomu aby se jedinci prostě "neokrádali" nebo nepáchali takové roštárny, který druhým zničí bysnys. Říkejmo tomu planetární monarchie. A kde je monarchie, bude i král, královna - princové a princezny. Nejinak tomu bylo i zde na této planetě. A jelikož se občas stalo, že tito mocnáři, strejdové, se pohádali, vypukl konflikt i na této planetě, právě mezi těmito říšema.

A aby toho nebylo málo, právě tato planeta prolétala rojem meteoritů, podobném "Kupierovu pásmu" pak i dopady meteoritů právě na tuto planetu bylo běžnou součástí "života" na této planetě. Ale co to? Když se lidé na této planetě snažili škody odstranit, po pádu meteoritů, a kdy samotné meteory se snažili zlikvidovat, najednou ... ty meteority obsahovali život, ale ne takový jaký by se kdekdo z nás přál. Ten život byl dobyvačný, zlý. Nesnášel cokoliv jiného, než sám sebe. A proto se na planetě začali šířit zvěsti, že démoni pozřeli všechny potomky těchto domorodých lidí, a posedli i jiné formy života na této planetě.

A zde začíná příběh, příběh, který je příběhem hrdinů - kterým bychom mohli přezdívat - Ninjové, šamani možná kouzelníci, súrové, ne-li zaklínači, a samozřejmě že i válečníci. Tito hrdinové, byly aktivováni a hledáni nejen pro obranu a ochranu své říše, ale - i ochranu celého života na oné planetě.

A jelikož každý hrdinský čin, je zaznamenán, potom i legendy a příběhy o těchto hrdinech, vám mohu rád převyprávět .......

..............Pokračování příště .....................
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Fantazie?

Příspěvek od Medvidek » pon 31. črc 2023 12:08:42

Toho času 31:7

A jelikož nevíme, jak vlastně oni ninjové nejen že žili, ale hlavně co vše měli udělat proto, aby mohli ninjama se stát, zde uvádím část první - jak se stali ninjou:

Oblast - Zelený les

Úvod:
Hrdina se ocitá u teleportéra, který mu sdělí následující:

"Vítej hrdino, vím, že tvé schopnosti se stanou vyjímečnými".

(Co hrdina odpoví?)

A) "Drž klapačku", starče - odpoví hrdina, a tím příběh ninji okamžitě končí, hrdina se ocitá ve městě a vše pokračuje podle již známých událostí.
B) "Pokračuj", starče - odpoví hrdina - příběh tak dále pokračuje .....

Jsem teleportérem, říká dále stařec, který tě dokáže přemístit ku tvému cíli. Ale nic není zadarmo. Takže - moje vědění sahá až tak daleko, že mi říká, že tvé schopnosti se podobají bud "asasínovi" nebo lučistníku. A něco mi našeptává, že tyhle vlohy jsou nutné k tomu aby si se mohl stát "ninjou". A pro ninji, pro které mám slabost mám několik úkolů které jim pomohou ku schopnostem, s cílem jasného zaměření.

Volby - hrdina:
A) "Už snad toho bylo dost, ne"? Odpoví hrdina, a okamžitě příběh končí a hrdina se ocitá ve městě - a vše pokračuje dle zažitých událostí.
B) "Ale jistě, rád si vyberu a možná tobě tím i pomohu", odpovídá hrdina - příběh s úkolem pokračuje.....

"Takže můj první úkol je - herbaření, což je nejen sběr rostlin. Ale mě dnes zajímá jedna jediná rostlinka - a tou je rododendron. Prosím, najdi ji, utrhni, a dones mi jí. Děkuji". Řekl a tím zadal první úkol teleportér.

Volby - hrdina:
A) "Trhni si", odpoví hrdina - a tím příběh končí - a vše pokračuje dle zažitých náležitostí.
B) "Dobře pokusím se ten rododendron najít", odpoví hrdina. A příběh tak dále pokračuje........

Popis prvního úkolu:
Aby hrdina mohl tento úkol splnit, měl by v oblasti - Zelený les - najít a sebrat rododendron. A ten donést teleportérovi. Dokud takto neučiní, nemůže tuto oblast opustit, vyjma opětovného dialogu s teleportérem s volbou a). -Ta bude k dispozici pro celý průběh tohoto úkolu.

Oblast - oživlých stromů duchů - tzn. agresivních mobů - zůstává nám již známá. Tudíž hrdina musí být velice opatrný, aby stále "neumíral".

.....Po tom, co bude nalezen a sebrán rododendron, musí tuto rostlinu hráč předat starci. A tak ho čeká strastiplná cesta zpět.
....Ve chvíli, kdy hráč předá teleportérovi rododendron, úkol a tím příběh pokračuje: ...

"Prokázal jsi mi, neznámý hrdino, velikou laskavost", sdělí hrdinovi teleportér. "Vidím že jsem se v tobě nezmýlil, a že dokážeš rozeznat rostliny, které slouží k míchání elixírů a také k herbaření. To bylo nutné zjistit, zda-li tuto schopnost máš. A nejen to, dokázal si, že jsi jako "asasin" nezklamal. Zřejmě se umíš schovávat do stínů - což je základní schopností ninji, se zaměřením na blízko. Mám si to takto pamatovat"? Táže se teleportér.

A) "Ano" - tím hrdina dokončí první úkol, a stává se tak ninjou "asasinem" - boj na blízko. Které se potom může projevit i zvýšením % škod do náhodně zvoleného skillu.
B) "Ne" - a tak teleportér odpovídá - "zde máš luk a šíp. Zkus trefit dryádu, nebo aspon támhleten pařez".

(Na což hrdina dle vlastního výběru musí zaměřit a vystřelit šíp do dryády nebo pařezu. Nezáleží co si vybere. Tím je úkol splněn a hrdina se vrací k teleportérovi, u kterého je "bezpečná zona", tudíž se takto vyhne dalšímu boji.)

(Dodatek - doplnění)
A1 - Pokud hrdina zůstává ninjou na blízko, potom je pro něj připraven druhý úkol - a tím je - ukradni teleportérovi papouška. K tomuto počinu, je nutné sehnat větev (náhodně se objevující po celé lokaci) a voňavou rostlinu - kterou je - "Blín" (Bílá rostlina). Ale - Blín se v lokaci nevyskytuje, proto má hrdina za úkol trošku myslet která je nejvhodnější bylina pro to aby nalákala papouška na větev. Tou rostlinou je - Kakikvět. Po nalezení této rostliny a jejího sebrání, má hrdina v inventáři - větev a kakikvět. Ten interakcí na teleportéra předá - nejprve květ a potom větev. Popř. obráceně. Na čež uslyší pípnutí papouška který se dočasně objeví v hrdinovu inventáři. Na toto následuje okamžitá reakce teleportéra:

"Sakra, kde je ten pták, kam zas ho to máchání perutí odneslo"?

Volby - hrdina:
a) "Tady ho máš" - kde dojde k předání papouška teleportéru, na čemž mu teleportér učiní nabídku - jako odměnu za mého papouška ti dám tento magický nůž. Je magický .... . A tak hrdina, pokud nabídku přijme, získá levelovatelný nůž - s tím, že příběh - stan se ninjou - pokračuje .. (viz A1 níže)
b) "Ne já magii nechci ponoukat" - odpoví hrdina. Tímto neobdrží nůž ale příběh s úkolem dále pokračuje ..... (pokračování jako B1)

A1 - Poslední úkol je tím nejjednodušším - máš (levelovatelný) nůž. Zkus jím zasáhnout jakoukoliv příšeru a nezemřít přitom. Načež hrdina musí zaútočit na jakoukoliv příšeru v Zeleném lese. Po tomto skutku se vytvoří na krátkou dobu okolo teleportéra bezpečná zona. Hrdina musí dojít naposledy k teleportérovi kde mu bude sděleno:

"Poslední zkoušku jsi udělal. Stal si se skutečným ninjou s dovedností na blízko. A tak tě přesunu tam, kde své schopnosti nejlépe využiješ, snad jen pozor na náhodu a štěstí, někdy kouzlo selže, a tak můžeš přijít o můj dar - onen nůž" - načež je hrdina přesunut do města. A zde se možná i objeví "novinka" v oznamu, totiž náhodně vybraný skill byl navýšen o x procent. (Dle náhody hrdina může ale nemusí mít také v inventáři onen levelovatelný nůž). Proč? Protože nijové jsou špehové a tak nelze ničemu věřit. Tím končí příběh - "stan se ninjou se zaměřením na blízko" - a dále je již hrdina považován za ninju na blízko.

B1 - pokračování luk
"Dle všeho jsi splnil nelehkou zkoušku", řekne hrdinovi teleportér, "můžeš si nechat onen magický luk, a já tě ihned přenesu, jelikož tvé schopnosti v použití luku jsou skutečně neuvěřitelné".

Volba - hrdina:
A) "Ano přenes mě" - příběh končí - hrdina se ocitá ve městě, s levelovatelným lukem či brněním.
B) "A nebo"? Odpoví hrdina - příběh pokračuje ...

"Nebo ti mohu učinit nabídku - luk který třímáš ve svých rukou či inventáři je magický a může se tudíž zvýšit či změnit poškození o několik bodů, pokud ho ty, budeš používat. Na kolikátých stupních tvé úrovně to bude, to ti říci nedokáži. Chi chi chi. Nebo zde mám levelovatelné brnění - takže si vyber":

A)" Brnění" - příběh končí, hrdina se ocitá ve městě s levelovatelným brněním v inventáři.
B) "Luk" - příběh končí, hrdina se ocitá ve městě s levelovatelným lukem v inventáři.
C) "Nechci předměty" -" potřebuji jediné - dostat se pryč odsud - do města". Načež je hrdina přenesen do města, s oznamem o kolik % se zvýšila náhodně vybraná schopnost - skill. (Je možné, že se zároven objeví i jeden ze dvou levelovatelných předmětů v inventáři hráče-záleží na náhodě a štěstí) nebot jak se říká - "ninjům se nedá věřit a tak nelze ničemu věřit". Tímto končí příběh ninji - lučištníka, též zvaného "na dálku či lukaře" - a dále je již hrdina považován za ninju se zaměřením na dálku.

Hrdinské skutky, ale i příběhy o dalších neznámých charakterech, vám napíši někdy příště .......................................
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 98
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 183 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Fantazie?

Příspěvek od Medvidek » sob 23. zář 2023 9:25:18

A tak jak šel čas, setavil jsem příběh dalšího ne méně důležitého charakteru. Mnozí ho nazývají, mágy, jiní zase šamany apod. Pojdme si tedy něco málo říci o tom, jak složité v té zemi bylo státi se právě tímto charakterem, či snad dokonce povoláním:

Chrám x
Hrdina/hrdinka se objeví na začátku chrámu, kde se poprvé setká s učiteli magie. (Tito učitelé jsou za zavřenými dveřmi - stačí se přes ně do chrámu dostat).

A zde začíná nelehká cesta - našeho charakteru:

"Sestav klíč k chrámu":
-Promluv si s poblíž chrámu poletující dryádou a vyslechni si její příběh.
(Z příbehu se dozvíš, že při magické zkoušce, se duše mága proměnila v onu dryádu. A také, že je možné kouzlo obrátit seč s tím, že ona magická schopnost se přenese na tebe (hrdinu)).

Úkolem je správně odpovědět na 3 otázky - které nám zadá ona dryáda.

1. Když kolo se zastaví, kůň podkovy ztratí, do lejna šlápneš, co ti stařenka ve vesnici předpoví?
Správná odpověď - smůla.
2. Oheň nehoří, voda již bublá, ryby jsou bez kostí, tvůj duch si zoufá.
Správná odpověd - Věž démonů.
3. Zaklínadlo přeměny je jednoduché vyslovit, však - bude-li zneužito, střez se své pohromy.
Správná odpověď - magická moc.

Tímto hrdina vyřešil první ze tří úkolů pro mága, a tak dryáda začíná vyprávět svůj příběh:

"Byla mágem kruhu - vrchní kněžkou, která měla nesmírmou magickou moc. Svojí moc jsem získala, od draka - (jméno draka se nezachovalo nebot myšky učinili tomuto záznamu rychlý konec) - který před tím, než odešel kamsi mimo říši, mi sdělil, že svojí moc mám používat pouze k dobrým činnům. Jen tak mohu stvořit Kameny Duše, které snad pomohou i mojím následovníkům ve zvyšování znalostí jistých kruhů magie. Bohužel má mocná magie, se roztříštila vlivem císaře. Jeho hony či lovy na čaroděje a šamany bývaly brutální. A tak jsem se musela uzavřít před světem, tak aby mě nepoznal. A tak bloudím jako dryáda světem".....

- "Aha, odpovídá hrdina, ale jak si vysvětlit, že na našem světě, je tolik přeludů, démonů, ale i strachu a bídy"? Říká hrdina.
- "Pokud chceš znát odpověd na svojí otázku a možná i něco víc, ráda ti odpovím, pokud ovšem splníš druhý úkol" .........

(Volby hrdiny)
a)"Tak povídej ty Ježibabo" - (dryáda zaútočí - bez ohledu na výsledek boje, úkol nesplněn - hrdina se objevuje ve hře s klasickýma předměty).
b)"Jsem netrpělivý/á - prosím urychli to"! (dryáda bez okolků zaútočí - úkol nesplněn - hrdina objevuje v klasické hře, s levelovatelným předmětem - pouze do lvl hráče 100).
c)"Druhý úkol? Tak dobře, prosím již mě nenapínej, a řekni mi, čeho si žádáš"? (Úkol pokračuje)

- "Okolo chrámu, najdi něco, co mě zbaví podoby dryády ... . Nevím co to může být, ale - snad ti napoví, že my dryády, jsme lesní ženy" .......

(A tak se hrdina vydává na průzkum okolo chrámu ........ . Může sbírat rostliny, ničit padlé kmeny apod. Popř. může likvidovat vlky a mědvědy lvl 1 - a z nich drop. Jedním speciálním dropem, je jejich kůže.... (quest předmět). A druhým předmětem ukrytým v přilehlém okolí chrámu může být lehce přehlédnutelný elixír přeměny. (Tento předmět by se mohl ukrývat kdekoliv na mapě, ale nikdy ne na stejném místě).

- Pokud tedy oba předměty hrdina donese dryádě - dryáda poděkuje a přemění se v čarodějku. (Úkol splněn). Pokud hrdina splní pouze část úkolu, kde ho dryáda upozorní, že ještě jí něco chybí a hrdina to neaxeptuje - tzn, volbu potvrdí, potom bude dryáda napůl člověk a napůl lesní žena - a tak na hrdinu zaútočí - úkol nesplněn). Pokud hrdina zemře, dryáda hráče oživý, s tím, že již dále mu nemá co říci a tento příběh s úkoly jak se stát šamany pro hrdiny či hrdinky neúspěšně skončil - a začíná klasická hra - kde hrdina získá možná i levelovatelnou zbran (popř. část zbroje). (Ale štěstí je vrtkavé a příběhové body, jakýsi věhlas také do tohoto může co "říci").

Pokud hrdina úkol splnil, a opět zajde za již proměněnou čarodějku z dryády, čarodějka mu převypráví další díl svého příběhu:

"Svět, zaplnilo zlo a závist. Můj trest byl nejen to, že jsem byla lovnou zvěří, ale i to, že jsem nemohla nijak pomoci všem, co mojí pomoc potřebovali. To byl můj trest, který nademnou jako zaříkání uvrhl mistr kruhu mágů, který ted sídlí v chrámu. To on byl strůjcem všeho mého příkoří. Ale nedomyslela jsem to - nevěděla jsem, že jako dryáda nedokáži mluvit. To byl ten obludný a zlý vtip od nejvyššího mága v kruhu. Nesčetněkrát jsem s ním o tom chtěla mluvit, ale jako dryáda jsem nemohla. To byl ten nejhorší trest co si sluha císaře na mě nenápdně vymysel. Ale ted již mohu" ....

(Volby hrdiny)
1. "Prosím, počkej, jestli chceš, promluvím s ním - je vidět, že mistr kruhu mágů, tvojí "maličkost" moc v oblibě nemá." Odpovídá hrdina.
2. "Důvěřuj mi, prosím, ...." - a poté je hrdina přemístěn dovnitř chrámu.
(Je jedno jakou volbu hrdina zvolí - tak či onak bude přenesen do chrámu - jediný vliv to má na přírůstek příběhových bodů ..)

V chrámu který má kruhový půdorys, mimo kamenných zdí, jsou vidět pouze 2 kamenné sochy připomínající obrysy člověka. A na zemi rozesety rostliny a části matně připomínájící siluetu - těla draka.

- ( A nápověda žádná - tento úkol spočívá ze 2 částí - první je - sebrat správné předměty, a vložit je na sochy. Tím sochy "obživnou". Ale má to háček:
a) Pokud hrdina vloží sice správnou rostlinu na první sochu, socha obživne, ale tímto si hráč zvolil - povolání - léčivky = healer.
b) Pokud hrdina vloží na sochu jako první část dračího těla (šupiny, kosti apod.) - potom hráč zvolil povolání = dračí šaman.
(Veškeré předměty musí hráč nalézt a sebrat v okolí - v oné místnosti a přetažením z inventáře na onu jednu ze soch tak úkol dokončit)

Dle tohoto mu může ale nemusí být náhodně připočten trvalý bonus do 1 náhodně vybraného skillu - popř. bonus proti či odolnost proti .... v rozmezí 1-5%. Ale - nutné je, oživit obě sochy, jelikož první sochou hráč získá bonus, a vybere si povolání šamana, a ta druhá ho přemístí do již známé hry ..... . A tímto je rozhodnutí o budoucím povolání hrdiny - úspěšně ukončen.

...............................................................................................................................................................................

Jelikož v této zemi nezemi, se mnohé neskutečné stává realitou a je jen otázkou volby co který hrdina či hrdinka chce dělat či čím chce být, našel jsem zmačkaný a částečně spálený záznam o povolání kterému se říká - válečník. Bohužel sestavování této skládačky mě zabere ještě nějaký ten čas, ale jisto jistě se onen příběh o povolání válečníka časem dozvíte, stejně jako já. Prozatím se loučím a časem s příběhem válčnického charakteru - zdar!
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Betty « sob 9:13 am »
Tabule se asi neopravila? Po relogu se znovu ukáže čas, který se odečítá ale před relogem či třeba portem už to psalo že se muže jít hledat :D Případně stačí odjet a už je tam zase najednou čas :D
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?

Who is chatting

offline Akemos 
offline Akyl26 
idle Betty 
offline Mionix 
offline Obter!vr 
offline Powerm