Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
suja97
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. dub 2023 22:39:42
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od suja97 » pon 20. lis 2023 6:45:57

TomasFoxx píše: pon 20. lis 2023 1:07:27
suja97 píše: pon 20. lis 2023 0:30:07
TomasFoxx píše: ned 19. lis 2023 21:39:38

1. Já s tebou naprosto souhlasím v tom, že to co přidali daggerum a mentálům je naprosto přemrštěný.
2. Moje reakce byla čistě o tvojí větě "aby zjistil že chary jsou relativně vyrovnané" což prostě člověk který chodí pravidelně války (ne jen střední pls) a má to v hlavě vpořádku, vživotě nemůže vyblejt.
3. Mio už tu psal, že spelly se budou upravovat. Takže moc nechápu, proč se tu teď objevilo pár lidí a chtěj to zase řešit, BUDE SE TO UPRAVOVAT. Já se tu od vydaní nových spellu dohaduju jen s lidma, co maj tu "drzost" napsat, že postavy jsou vyrovnané 😂
Já si ještě dovolím se vrátit k téhle konverzaci:
Za tím že chary byly relativně vyrovnané (až na dračího šamana) si stojím, vždyť podívej se na TOP hrdiny skoro jakékoli války (beru teď velké) a najdeš tam v 90% případech všechny - mentála, archa, dagga, bm, heala. Mění se jen poměr zastoupení. Jo WP a auru tam tolik nevidíš, ale proč - WP tam chodí jen na rušení a aura když je furt zrušená tak toho moc neuhraje, tak kdo by za to chodil.
To že některé postavy jsou lepší 1v1 a jiné zas do chumlu, je jasně daný charakterem těch skillů, ale je na každým co si vybere. Jestli bude huntit CB plošnýma skillama (heal, arch, mental, bm), nebo si v klidu bude za auru/dagga vyzobávat zrušený protivníky a slabší kusy.
K tomuhle ti jen napíšu, ať se podíváš na zastoupení králů, klidně třeba za poslední 4 roky a řekneš mi aspoň 5 různých daggerů, co za tu dobu dali krále (doufám že chápeš, že sépky se v tomhle ohledu nepočítaj). Přecejen, 4 roky, to máš nějakých 200 týdnů s králem, se třema říšema máš za tu dobu 600 králů, v takovým obřím počtu by se jenom 5 různých daggerů mělo najít, když je to vyvážená postava s ostatníma charama asi, ne?
Já ti totiž z hlavy řeknu 4, jsem to já, kdysi AirQ, NikL a maximilius. A v těch tvých TOP hrdinech se ty 4 roky točí tyhle 4 jména. Proč myslíš že se nenajdou další? Fakt mi chceš říct, že ty postavy jsou vyvážený, jen dagger třeba nikoho nebaví? Ne, je to proto, že když chceš hrát daggera, musíš se to učit jak blázen, musíš mít výbavu jak blázen a musíš mít hlavně nervy jak blázen. A až tohle všechno budeš mít, tak si zajdeš válku, dáš 350cb jak šéf, podíváš se do těch tvých TOP hrdinů a zjistíš, že nad tebou je 5x bmko, z toho o jednom víš, že doslova nosí do velkých výbavu ze střední (ano, přísahám že tahle situace už se stala).
A opovaž se říct, že to je proto, že daggery nikdo nehraje a bmek s healerama je tam plná prdel, protože logicky, je jich tam plná prdel protože to jsou nejlehčí postavy.
Osobně si myslím že dagga ve velkých hraje míň lidí proto, že nemá plošný kouzla jak ty ostatní chary, takže prostě zákonitě ve war dělá míň CB. Ale o tom jsem psal už v předchozím příspěvku a přesně tohle jsem tím myslel, ze si můžeš vybrat jestli se zaměříš na 1v1 nebo chumel.
Že většina lidí chce třískat mraky CB je jejich věc, ale jako dagger nemůžeš popřít že se ti dělá mnohem líp zasvěcko než nějakymu BMku nebo archovi. Já za BMko vždycky strávil 2-3 války tím, že jsem dodělával šamany, protože se k nim prostě hůř dostává a s těma pomalýma kouzlama, jaký arch a BM má ti většina uteče než je trefíš druhým kouzlem. Takže opět - priority, ale možnost volby máš.

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 600 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Mionix » pon 20. lis 2023 8:52:41

Já se opravdu nestačím divit. Několikrát jsem zde zmínil, že se kouzla budou upravovat, ale je to marné, marné, marné.

Mio

Annatar
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. říj 2017 17:59:58
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Annatar » pon 20. lis 2023 11:17:31

Mionix píše: pon 20. lis 2023 8:52:41 Já se opravdu nestačím divit. Několikrát jsem zde zmínil, že se kouzla budou upravovat, ale je to marné, marné, marné.

Mio
Tak co vám tak trvá? Už to bude týden .. a přepsat u spellu 800% na 200%, 10 vteřin nesmrtelnost na 1-3 a rádius u auraka na polovinu nebo míň zabere pár vteřin. A neříkejte že z toho vzniknou další chyby. Umím programovat a věřím že i spousta dalších tady tak nemazejte lidem med kolem huby.

To jste snad nemohli ani myslet vážně když jste ty spelly přidávali do hry.

Kdyby jste chápal psaný text, což by skvělý programátor měl, tak by jste si tu ode mě několikrát přečetl, že nejdříve se budou opravovat chyby a že kouzla půjdou až na konec. Dnes je budeme diskutovat večer na poradě.

viewtopic.php?f=10&t=124458#p1300809

Mio

JIGsaw1
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 128
Registrován: ned 17. úno 2013 11:02:09
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od JIGsaw1 » pon 20. lis 2023 20:43:19

Narazil jsem na chybu u Makamita. Chtěl po mě 2 předměty, jeden jsem mu chtěl odevzdat (přetáhl jsem na makamita). Přestože jsem odevzdal správný předmět, vyhodilo to hlášku: Takový předmět jsem po tobě nežádal. Máš ale stále čas mi ten správný přinést... Předmět mi zůstal v inventáři, ale zmizel z Makamitovy nabídky (již nabízí jen jeden předmět, který jsem mu neodevzdával).

Edit: Zkoušel jsem Makamita na další postavě. Nechal jsem si zobrazit aktuální předměty na dnešní den, když jsem mu je chtěl odevzdat. Opět napsal stejnou hlášku že takový předmět nežádal. Když jsem ho rozkliknul, tak mi pro změnu nabídnul dva jiné předměty z předchozího dne. :D
ObrázekJIGsaw1ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
162k min
Jinno
145
Full
P
P (y/ú)
P
6P
0

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Zixelio » pon 20. lis 2023 23:28:07

JIGsaw1 píše: pon 20. lis 2023 20:43:19 Narazil jsem na chybu u Makamita. Chtěl po mě 2 předměty, jeden jsem mu chtěl odevzdat (přetáhl jsem na makamita). Přestože jsem odevzdal správný předmět, vyhodilo to hlášku: Takový předmět jsem po tobě nežádal. Máš ale stále čas mi ten správný přinést... Předmět mi zůstal v inventáři, ale zmizel z Makamitovy nabídky (již nabízí jen jeden předmět, který jsem mu neodevzdával).

Edit: Zkoušel jsem Makamita na další postavě. Nechal jsem si zobrazit aktuální předměty na dnešní den, když jsem mu je chtěl odevzdat. Opět napsal stejnou hlášku že takový předmět nežádal. Když jsem ho rozkliknul, tak mi pro změnu nabídnul dva jiné předměty z předchozího dne. :D
Zručku mají zatím všichni rozbitou

Dious
Lv.10
Lv.10
Příspěvky: 64
Registrován: pon 01. čer 2015 16:43:25
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Dious » stř 22. lis 2023 15:15:19

Chybka u členu cechu. Postava je v členech cechu stále vedena jako šaman ikdyž jsem ji při generaci změnil na suru.

Děkuji za nahlášení.

Mio
Dne 22.2.2019 okraden :lol:
Ban na ekuře: 24.04.2019 :lol:

Aktivní hraní :)

Uživatelský avatar
SuraDead
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 26
Registrován: stř 13. úno 2013 23:46:36
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od SuraDead » stř 22. lis 2023 20:04:32

Koukal někdo na jezdecké schopnosti ? Stále nejde trénovat. Rád bych zašel expit do swampu. Problém je, že to jde extrémně špatně, když nemohu vyjet z chumlu :)

Díky,.

Při dnešní údržbě bude oprava spousty věcí. Snad tam bude i toto.

Mio
Registrován:stř 13. úno 2013 23:46:36

tomaswp
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 19. říj 2023 19:18:34
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od tomaswp » čtv 23. lis 2023 10:55:19

Kameny na tavbu jsou bugnuty, vic jak pulka nejde pouzit . kdyz se na nej klikne takto vyhodi hlasku ze bez kamene ducha nelze přetavit

To by mělo být dnešní údržbou opraveno.

Mio

Ponycious
Lv.1
Lv.1
Příspěvky: 3
Registrován: pon 21. pro 2020 18:14:53
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Ponycious » čtv 23. lis 2023 11:08:49

tomaswp píše: čtv 23. lis 2023 10:55:19 Kameny na tavbu jsou bugnuty, vic jak pulka nejde pouzit . kdyz se na nej klikne takto vyhodi hlasku ze bez kamene ducha nelze přetavit
Tohle mi šlo obejít, proházel jsem si je v inventáři, případně hodil na zem a sebral a alchymista je pak normálně vzal. Myslím si, že to má co dělat s těma 5ti slotama navíc na každé straně invu, že když je v ní ten kamen, tak ho nevezme, ale jistej si nejsem, jen domněnka založená na základě jednoho vizuálního 'bugu', kterej jsem viděl když mi spadl net při načítání do hry

To by dnes mělo být již opravené.

Mio

Uživatelský avatar
Mionix
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 625
Registrován: ned 23. pro 2018 19:43:54
Dal poděkování: 600 poděkování
Dostal poděkování: 682 poděkování

Re: Update 16.11.2023 - náměty, chyby a tak dále

Příspěvek od Mionix » čtv 23. lis 2023 11:55:37

Chyby a problémy o kterých víme a pracujeme na jejich odstranění, případně jsou prověřovány: (není nutno je hlásit)
Nefunkční prodej na BM u některých postav.
Problémy s obchodem pokud je obsazena třetí strana inventáře.
Zvýšený damage v entarianu.
Staty u jezdeckých zvířat se mění.
Mizí nastavení lišty rychlého přístupu.
V okně cechu jsou původní povolání.

Mio

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ cleo « sob 10:43 pm »
@Mionix,  kdy půjdou házet meteory prosím, nejdou vůbec nikde
@ KynutaBuchta « sob 5:46 pm »
Dobrý den, dáme opět soutěž MS v ledním hokeji 2024-Maraton? Poslední tato soutěž byla v roce 2019. Navrhuji, každý co zápas z CZ/SK to otázka. 🏒🙋🏼‍♀️ MS trvá od 10.-26.5.2024 ❤️
@ Betty « sob 9:13 am »
Tabule se asi neopravila? Po relogu se znovu ukáže čas, který se odečítá ale před relogem či třeba portem už to psalo že se muže jít hledat :D Případně stačí odjet a už je tam zase najednou čas :D
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙

Who is chatting

offline Mionix 
offline eMco