Ekura - poznatky,chyby atp. při spouštění a installu

Další návody, které nespadají do žádné z výše uvedených kategorií.
Nejužitečnější: Bonusy, část I. - Základní informace, Bonusy, část II. - Seznam bonusů, Seznam příkazů a kódů
Návody pro fórum: Jak se registrovat, Jak vyhledávat, Jak vytvořit tabulkový podpis

Odpovědět
Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 99
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 188 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Ekura - poznatky,chyby atp. při spouštění a installu

Příspěvek od Medvidek » sob 16. pro 2023 5:28:36

Ahoj,

Úvodem konstatuji, že s tímto jsem se někde setkal, ale mnohdy to nemusí nic řešit, ale může to posloužit jako pomůcka, pokud se stane a někomu něco nejde spustit. Bude to mnohdy obecné, někdy ne, ale jak uvádím vycházím jen a pouze z poznatku které se stali bud mě nebo přátelům, a svépomocí jsme to nějak vyřešili. Obrazky časem vložím, až bude více času:

Nejprve systém - Win7, přeneseně Win8-10.

Nejprve je nutné dokončit veškeré aktualizace které při novém systému nabíhají ... některé chtějí registrace jiné ne. Počkat až se to celé aktualizuje, a zrestartovat komp či notas. Počkat až se natáhnou okna (někdy to trvá) a zjistit si, zda-li systém nevyžaduje další aktualizace - pokud ano, aktualizujeme dále -- tzv klik automatické aktualizace - počkat až se dokončí vyhledávání aktualizací - kliknout na install či aktualizovat, a opět čekat dokud se to neaktualizuje - po dokončení opět restartujeme komp/notas - většinou nás k tomu systém sám vyzve. Po opětovném natažení oken, opět spustíme vyhledávání aktualizací - dokud nebude co aktualizovat. Ano toto u nového systému trvá cca 2-4 hodiny :-)

Antivirus - firewall - defender. Defender je dodávaný se systémem Win8 a je to plnohodnotný antivirus. Dá se vypnout a někdy je to i nutnost, zejména pokud se rozhodneme pro jiný antivirus. Nelze provozovat 2 plnohodnotné antiviry na 1 kompu, jelikož se pak navzájem kopou - mají řetězce (databaze virů) které ten druhý antivirus muze detekovat jako vir. Tudíž zabrání spustění a my nevíme kde je chyba a jak jsou provázané programy a kde máme povoleny vyjímky třeba pro ekuru a kde ne a tak nám krásně nejde spustit nejen Ekury ale mnohdy i jiné aplikace které sic s Ekurou nesouvisí, ale byli jsme je zvyklý užívat na jiným systému a to plně funkční. Tudíž pozor na to, win defender často není slučitelný s jinýma antiviry. Podobně je tomu u dalšího microsoft antiviru - Essential. Platí - pro jeden systém vždy jeden antivir a ne x antivirusů - navíc kde některý doporučuje smazat neznámé (pro něj) knihovny apod. Což způsobuje nefunkčnost systému, pády ale i nemožnost spustit Ekuru. Pokud to tedy bude možné - pro Ekuru vždy udělat v antiviru vyjímku :-)

Další problém může být oprava systému (chybějící sys. knihovny (při poškození disku nečitelnost al. tabulky či sektoru disku - opravný nástroj scan disk a defrag disk nám dokaže pomoci drobné nerovnosti spravit, aniž bysme museli formátovat disk - ale poškozené knihovny přemístí - což bude manipulace a nemusí pak být opětovně použitelné pro správnou funkci aplikace - Ekury) ale toto se spíše týká nesprávného ukončování systému či výpadku el. proudu kde je možné, že čtecí hlava disku zůstane nad plotterem ten se přestane točit a čtecí hlava se dotkne magnetizovaného plotteru disku, a zůstane tam. Po zapnutí proudu a tím PC se ona plotna rychle roztočí tím čtecí hlavu zvedne, a ta se mag. přitažlivostí vrací do základu mimo plotter. Ale většinou takto vznikne magnetizující tečka - bod - který je nečitelný a pak ona hlava přes toto skáče (jak gramofon - je to podobné jako s přehráváním desky) a tímto se stává tento sektor logicky nečitelný - systém také může oznámit - nastala cyklycká redutatní chyba apod. Takže doporučuji - NIKDY! netahat či vypínat počítač kolébkou na zdroji apod. Ale vždy korektně vypnout - tzn. přes ikonu vypnout počítač - předejdeme tím tak mnoha budoucím problémům. :-)

Disk - a další možné problémy - zde platí - pokud chci hrát hru - musím pro ní mít na disku i dostatečné místo, více než hra sama vyžaduje. Minimálně o půlku více než je minimum pro hru. Ale to místo je lepší mít ucelené a ne rozplácáné po celém disku. A tak poslouží defragmentace disku :-) Další a nutnou věcí je - jaký systém (dříve FAT) používám. Jde o ve zkratce zaváděcí způsob jak číst z disku, a jak přistupuje systém k adresářům apod. Toto je pevně stanoveno výrobcem, která udává i velikost disku a typ disku. Při nesprávném či nepodporujícím typu přístupu do kořenových struktur disku se jako první objevuje nesprávná velikost disku, popř. z disku se nedá číst či do něj zapisovat apod. A s tímto přímo souvisí ošklivé slovo - partition aneb rozdělení disku
Toto je možné při každé nové instalaci op. systému s tím že vše co tam bylo se zformátuje - nadobro smaže. Ale lze pak mít rozdělen 1 disk na více částí. Ale pozor!! Existují i programy, které nám vytvoří tzv. virtuální disk z fyzického disku !!! což nutně nemusí znamenat změnu struktury al. tabulek disku, ale - pozor na image disků !!! Pak je logické že nelze instalovat hru klidně i Ekuru na oddíl C: jelikož je tento oddíl virtuální!! a ne fyzický :-) Takže image disku se většinou používa ke spouštění starých her = používají různé herní emulátory - pozor na to!! kdyý nevíte co to dělá, raději to ani neinstalujte :-)

Dále instalovali jsme systém do systému, popř, opravili nefunkčnost oken. No jo, ale Ekura najednou nejde ... :-) Ona také jít nemůže - protože - jsme přepsaly cesty mnohdy i struktury adresářů a tak asi nezbude nic jiného než Ekuru nově instalovat. Jenže to také nepůjde, pokud náme zbytky z té staré Ekury na disku a v registru (klíčích) systému. :-) Jak z tohoto ven? Jednak, mnohdy jsou podobné složky či adresáře označeny příponou .old někdy nejsou, holt systém. Takže - zde je nutné mít již znalosti ty minimální co dělat - a tak z disku smazat jen ekuru, tzn adrasář a vnořené složky - prohledat disk, nekdy jsou jisté složky i mimo adresář Ekury - ale musím vědět vždy co dělám a proč to dělám - a tak si raději před tímto vytvořím bod obnovy systému :-) Až toto manuálně promažu, pak mě čekají registry - v dalším novém komentáři mohu uvést i postup a kde najít ony reg. klíče ekury - tot je pak také nutné odstranit. Pak restartovat komp. A začít nanovo instalovat Ekuru. Vše by mělo fungovat dále pak bez problémů a mělo by to to jít i bez problémů spustit. Dále si můžeme povědět, že nutnost je mít nastavenou Ekuru jako správce systému - toto platí téměř u všech kompů ...

Toto jsou moje poznatky s hrou, se kterýma jsem se setkal - omlouvám se že je to dlouhé - ale, může to možná i někomu pomoci ke zdárnému spuštění klienta a tím i herní zábavě nás všech ...

-Méda-
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Suko201 « pát 6:12 pm »
MoCKeR píše: Porušeni podminek použiti anb. Nebudu delat generace? Hahaha
mě se líbí, že je zabanovany takový účet, zabolí to na srdíčku :-D :-D
@ MoCKeR « pát 4:23 pm »
Porušeni podminek použiti anb. Nebudu delat generace? Hahaha
@ Bisky « stř 8:53 am »
Takashiro píše: Kedy bude vyhodnotenie meme súťaže?
O víkendu :) rovnou pak hodím další 4 kola :)
@ MoCKeR « stř 5:10 am »
Medvidek píše: Ahoj, chcete memes? Obrázky si představte, prosím: "Dobrý den ..." Odpoved: A co je ti do toho?! Nebo Prosím "nemáš/nemáte.... " Nemáme a vypadni. Nebo "Hele tady stojí admin..." Odpovověd: Dáš mi něco? (Další hráč na admina do chatu) Nebo "Nemáte prosím něco do začátku hry?" ODpověd Tu máš, a hráč býva sesekán a naháněn ... .
ty si meme z realneho života blazne
@ gagefranjo « úte 10:02 pm »
@Medvidek,  jezismarja nechte toho, bo se pocuram hahaha
@ Powerm « úte 8:29 pm »
ahoj, ne nechceme
@ Medvidek « úte 7:21 pm »
Ahoj, chcete memes? Obrázky si představte, prosím: "Dobrý den ..." Odpoved: A co je ti do toho?! Nebo Prosím "nemáš/nemáte.... " Nemáme a vypadni. Nebo "Hele tady stojí admin..." Odpovověd: Dáš mi něco? (Další hráč na admina do chatu) Nebo "Nemáte prosím něco do začátku hry?" ODpověd Tu máš, a hráč býva sesekán a naháněn ... .
@ Takashiro « úte 5:34 pm »
gagefranjo píše: To je hrozny koukat na ty memes. Hlavně na ty, kde je přidána akorát fotka 💀🤣
trochu ma mrzi ze si mi nedal like 😓
@ gagefranjo « úte 4:01 pm »
To je hrozny koukat na ty memes. Hlavně na ty, kde je přidána akorát fotka 💀🤣
@ MoCKeR « úte 3:22 pm »
zučastnilo se 5 lidi takže konkurence je vysoká
@ Essia « úte 1:26 pm »
Powerm píše: Co chceš projíždět, když to jsou absolutně nevtipné memes.
Odměněno bude každé téma zvlášť, dle popisku. Váš názor, Vaše volba..
@ Powerm « úte 1:19 pm »
Co chceš projíždět, když to jsou absolutně nevtipné memes.
@ Essia « úte 12:24 pm »
Takashiro píše: Kedy bude vyhodnotenie meme súťaže?
Datum ukončení je sice 14.7., ale není to jen tak. Meme se musí pořádně projet, takže očekávej vyhodnocení o něco později než obvykle. :up:
@ Takashiro « úte 11:30 am »
Kedy bude vyhodnotenie meme súťaže?
@ Suko201 « pon 12:02 pm »
Hele ale dobré, nebudu už tady kritický. Já mám jen svůj názor, něco mi vadí a něco mám i podložené realitou, něco ne. Už nebudu tady rozjíždět senzace, tak čus :D
@ Suko201 « pon 11:59 am »
Určitě odpověď bude, že je teplo a že ostatní byli taky třeba s rodinou, tak počkáme až skončí prázdniny. Já si na to vzpomenu :)
@ Suko201 « pon 11:57 am »
Mionix píše: To jak tu někdo naprosto blekotal, že nebude vstávat ve 3 ráno, aby si zaEntil. Tak já mu nyní píši, všechna CH v Entu u vetešníka jsou nyní volná. ;-) Já si pamtuji, vím kdo, vím co, a celý den se tam loguji. Vůbec není problém Entit. ;-) To jsou jen lži.
sorry, v neděli jsem s rodinou na obidku, nejsem tu 24/7 a pokud toho nevyužil nikdo jiný, což asi ne, když si to tam spottil celý odpoledne, tak asi přece jen komunita vymírá i přes generace. 😉 Škoda
@ beniamino « ned 9:51 pm »
@Essia,  děkuju <3
@ schvarz « ned 8:57 pm »
díkmoc @Essia
@ Fogru « ned 8:08 pm »
Mionix píše: To jak tu někdo naprosto blekotal, že nebude vstávat ve 3 ráno, aby si zaEntil. Tak já mu nyní píši, všechna CH v Entu u vetešníka jsou nyní volná. ;-) Já si pamtuji, vím kdo, vím co, a celý den se tam loguji. Vůbec není problém Entit. ;-) To jsou jen lži.
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.
@ Mionix « ned 7:23 pm »
@Suko201,  "jde o to, že generace zahnalo ještě víc lidí do entarianu a není kam jít, sice se upravila mapa, ale stejně na top spotech jsou jen ti největší zabijáci, takže těžko se tam vetřít a určitě nebudu vstávat ve 3 ráno, abych i já, nebo xx dalších lidí si našlo dobrej spot." ;-)
@ Mionix « ned 7:20 pm »
To jak tu někdo naprosto blekotal, že nebude vstávat ve 3 ráno, aby si zaEntil. Tak já mu nyní píši, všechna CH v Entu u vetešníka jsou nyní volná. ;-) Já si pamtuji, vím kdo, vím co, a celý den se tam loguji. Vůbec není problém Entit. ;-) To jsou jen lži.
@ Mionix « ned 12:23 pm »
Teď Ent vetešník 2 ch volná.
@ Essia « ned 10:45 am »
:arrow: @schvarz @beniamino @dejvikman @FialovySlonik Všechno nejlepší k narozeninám. Hodně štěstíčka, lásky a mnoho úspěchů v životě i na ekurce. :clap: :heart:
@ schvarz « ned 10:33 am »
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
@ schvarz « ned 10:33 am »
GRATULUJEME UŽIVATELI SCHVARZ(26)
@ Essia « sob 6:51 pm »
Skullhlav píše: To jen potvrzuje co píší, tuhle hru hrajou jen otroci svojich sexuálních choutek co se jen ukaji když můžou něco zničit
:D :D :D Dnes jste všicí snědli vtipnou kaši, koukám :D
@ Skullhlav « sob 6:30 pm »
To jen potvrzuje co píší, tuhle hru hrajou jen otroci svojich sexuálních choutek co se jen ukaji když můžou něco zničit
@ Mionix « sob 6:09 pm »
@Relly,  To mi fakt nedělej. Poprskal jsem si 27 palcový monitor a rozšmudlal to. A paní uklízečka přijde až za týden. :-D
@ Mionix « sob 6:03 pm »
@Relly:lol: :up: Chlape, pobavils mě. Fakt hodně.
@ Essia « sob 5:51 pm »
Relly píše: @Skullhlav,  Jen půl roku hele. Ale díky podpoře mám ted čas. Samozřejmě me před tím vyhodili, protože jsem podezřele často chodil na neschopenku a nebo hrál v praci. Nevím,co jim vadilo prostě. Ty generace se přece jen tak nevyexpí. Proste nulové pochopení.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
@ Relly « sob 5:32 pm »
@Skullhlav,  Jen půl roku hele. Ale díky podpoře mám ted čas. Samozřejmě me před tím vyhodili, protože jsem podezřele často chodil na neschopenku a nebo hrál v praci. Nevím,co jim vadilo prostě. Ty generace se přece jen tak nevyexpí. Proste nulové pochopení.
@ Takashiro « sob 5:28 pm »
MoCKeR píše:
Skullhlav píše: tady bylo a vždy bude že si na této hře "lidi" léčí své životní myndráky a neúspěchy, nic neumí nic neděljí jen sedí na podpoře a proto tahle hra díky těmto "lidem" bude vždy ’’vzkvétat’’
to je true proto kazdy kdo ma 3-4+ generace muzeme nazvat kral nerd …kdo bude boss? 😂😂
ja by som chcel byt kral nerdov
@ MoCKeR « sob 12:05 pm »
Skullhlav píše: tady bylo a vždy bude že si na této hře "lidi" léčí své životní myndráky a neúspěchy, nic neumí nic neděljí jen sedí na podpoře a proto tahle hra díky těmto "lidem" bude vždy ’’vzkvétat’’
to je true proto kazdy kdo ma 3-4+ generace muzeme nazvat kral nerd …kdo bude boss? 😂😂
@ Skullhlav « sob 11:55 am »
tady bylo a vždy bude že si na této hře "lidi" léčí své životní myndráky a neúspěchy, nic neumí nic neděljí jen sedí na podpoře a proto tahle hra díky těmto "lidem" bude vždy ’’vzkvétat’’
@ Medvidek « sob 9:34 am »
A opět se odmlčím, jak je mojím zvykem - ale: Nelíbí se mi a nikdy se mi to líbit nebude, jak se tu napadají lidé, hráči. Neřeším to, kdo je kdo, jestli admin fora, nebo hráč. Ano i Mio mě krtizoval, přesto jsem to vždy s úsměvem přijal. On věděl proč mi to psal. A já to pochopil. Ale, co mi vážně vadí je to, že se přestáváme k sobě chovat jako lidi. :-) Proto jsem tím medvídkem a budu dokud se to nezmění :-) A prosím, mnoho adminů má neomezenou moc tady na foru či ve hře. A pamatujme si to prosím. Naštvat admina - to se vážně nikomu nemůže z nás hráčů vyplatit ... Zatím ahoj a mnoho legrace u Ekury nebo jinde. Medvídek.
@ Medvidek « pát 2:17 pm »
Suko201 píše:
Medvidek píše: Ahoj, jak píše gagefranjo - plně s ním souhlasím. Jinak - pokud někoho baví dropit věci - v pohodě. Vydělávat v pohodě. Ale těch proměnných je hrozně moc - každý z nás ve hře hledá jinou zábavu, baví ho něco jiného. A proto pevně stojím za názorem pana Mionixe - mít mapu jen na yangy je hloupost! A mimochodem, mnoho hráčů začíná nadávat, že cizí říše mohou sesekávat např. hráče ve městech co kopu rudu - a já se ptám, ale vždyt jsme přeci chtěli aby se to otevřelo ne? :-)
já nechápu, kde pořád berete, že jsem myslel novou mapu jako entarian číslo dvě. Mio si to asi špatně vyložil a pak se všeci svezli na vlně. Já psal konkurenční mapu entarianu, aby půlka lidí zmizela do jiné mapy a nebylo to tam tak přepleskane. Nikde jsem nepsal, že tam musíme za hoďku zarobit 5kkk :D jde o to, že generace zahnalo ještě víc lidí do entarianu a není kam jít, sice se upravila mapa, ale stejně na top spotech jsou jen ti největší zabijáci, takže těžko se tam vetřít a určitě nebudu vstávat ve 3 ráno, abych i já, nebo xx dalších lidí si našlo dobrej spot.
Jen škoda že jste to takto nenapsal dříve. Ušetřilo by to spousty "zlé krve". Jinak já to chápu, jenže on to není problém adminu, ale nás hráčů ... dá se to nějak prosím pěkně pochopit? Nemyslím to nijak urážlivě, jen jedna strana jsou admini a ta druhá my hráči ... oni pravidla tvoří - a my je prostě musíme dodržovat, nebo jít hrát něco jiného. Proto jsem sem vstoupil ... vždyt jde jen o hru ne o realnou věc ... :-)
@ Suko201 « pát 1:18 pm »
Medvidek píše: Ahoj, jak píše gagefranjo - plně s ním souhlasím. Jinak - pokud někoho baví dropit věci - v pohodě. Vydělávat v pohodě. Ale těch proměnných je hrozně moc - každý z nás ve hře hledá jinou zábavu, baví ho něco jiného. A proto pevně stojím za názorem pana Mionixe - mít mapu jen na yangy je hloupost! A mimochodem, mnoho hráčů začíná nadávat, že cizí říše mohou sesekávat např. hráče ve městech co kopu rudu - a já se ptám, ale vždyt jsme přeci chtěli aby se to otevřelo ne? :-)
já nechápu, kde pořád berete, že jsem myslel novou mapu jako entarian číslo dvě. Mio si to asi špatně vyložil a pak se všeci svezli na vlně. Já psal konkurenční mapu entarianu, aby půlka lidí zmizela do jiné mapy a nebylo to tam tak přepleskane. Nikde jsem nepsal, že tam musíme za hoďku zarobit 5kkk :D jde o to, že generace zahnalo ještě víc lidí do entarianu a není kam jít, sice se upravila mapa, ale stejně na top spotech jsou jen ti největší zabijáci, takže těžko se tam vetřít a určitě nebudu vstávat ve 3 ráno, abych i já, nebo xx dalších lidí si našlo dobrej spot.
@ Essia « pát 12:34 pm »
Medvidek píše: Ahoj, jak píše gagefranjo - plně s ním souhlasím. Jinak - pokud někoho baví dropit věci - v pohodě. Vydělávat v pohodě. Ale těch proměnných je hrozně moc - každý z nás ve hře hledá jinou zábavu, baví ho něco jiného. A proto pevně stojím za názorem pana Mionixe - mít mapu jen na yangy je hloupost! A mimochodem, mnoho hráčů začíná nadávat, že cizí říše mohou sesekávat např. hráče ve městech co kopu rudu - a já se ptám, ale vždyt jsme přeci chtěli aby se to otevřelo ne? :-)
Krásně napsané. Souhlasím a jen doplním. Hráči kopající rudy ve městech je čistě z jejich vlastní vůle a mají tedy počítat i s nečekaným bojem. Teoreticky tam nemají co kopat, od toho jsou doly či jiné prostory. :-)
@ Medvidek « pát 12:05 pm »
Ahoj, jak píše gagefranjo - plně s ním souhlasím. Jinak - pokud někoho baví dropit věci - v pohodě. Vydělávat v pohodě. Ale těch proměnných je hrozně moc - každý z nás ve hře hledá jinou zábavu, baví ho něco jiného. A proto pevně stojím za názorem pana Mionixe - mít mapu jen na yangy je hloupost! A mimochodem, mnoho hráčů začíná nadávat, že cizí říše mohou sesekávat např. hráče ve městech co kopu rudu - a já se ptám, ale vždyt jsme přeci chtěli aby se to otevřelo ne? :-)
@ MoCKeR « pát 5:31 am »
Ty bany za prodej mi neprijde jako že by to fungovalo 😄
Drači a chitin byla super cesta …ale generace to zabili podle me …je to videt v banech aj v aktivite a to nejsu generace ani rok
@ MoCKeR « pát 5:20 am »
1-2x za tyden mi neprijde jako kazdy den a proc taky nenapiišeš že sem na hre za ten tyden dokopy 20minut😄ja vim taky kdo si ty a jaky maš uspech takže chapu ze ti to je jedno tobe staci 14 let stare mapy…dost slaba poistka aby to lidi hrali :D udelat nezmyselne expeni 😄 50x…ale asi to chapem ..vite že nikdo new nedojde ..tak potrebujete old hráče udržet za každou cenu ..a uz se nemužou stežovat že nemaju co delat 😄 len rikam že chabej napad
@ kovardominik « čtv 10:42 pm »
Taky bych viděl smysl nové mapy v dropování něčeho nebo expení ve vyších generacích než výdělek.
@ gagefranjo « čtv 10:19 pm »
@Fogru,  Napsal jsi to dobře. Tu je většina mylně přesvědčena, že nová mapa musí být hlavně na výdělek, ale dá se vymyslet vice věci. Potom už jen záleží jak moc se chce. No a tu bude kámen úrazu :D
@ Fogru « čtv 10:15 pm »
Mionix píše: @Suko201,  Jako další mapu, kde se za hodinu bude vydělávat 4kkk a více? Dokážete si vůbec představit, co by to s hrou zase udělalo?
To souhlasím. Nemyslím si, že přijde další výdělečná mapa konkurující entarianu. Spíše bych řekl, že v nové mapě se bude dát třeba alternativně vydělávat například pomocí dropování upek na nějaké nové pvm předměty například. Ale za mě si též nemyslím, že příjde mapa konkurující entu, kde se bude vydělávat stejně, ne-li víc :D
@ kovardominik « čtv 9:58 pm »
a kolik hodin by to mohlo zabrat?
@ kovardominik « čtv 9:48 pm »
@RAMHH,  díky
@ RAMHH « čtv 9:39 pm »
@kovardominik,  10kkk.
@ gagefranjo « čtv 9:21 pm »
Medvidek píše: RE Suko201: Ahoj, navrhoval jsem kdysi mapu, a to za realné peníze jako doplněk hry. Tam by se mohlo rychleji expit, mít lepší drop, popř. by padalo více yang. Zamítlo se to, a já dnes chápu proč ... :-)
To je ta největší blbost co vás mohla napadnout
@ Medvidek « čtv 9:14 pm »
A do třetice - pane Mionix prosím, nemáte recept, jak upražit rybu - jednou jsem to jedl, prostě to maso nemělo kosti - ale už nevím jak byl ten recept na pražené rybí maso - neznáte ho? Jako rybář rybáře se ptám a prosím :-) Možná by to mohl být námět na event - recepty - jak udělat to a to jídlo ... :-)
@ Medvidek « čtv 9:07 pm »
RE Suko201: Ahoj, navrhoval jsem kdysi mapu, a to za realné peníze jako doplněk hry. Tam by se mohlo rychleji expit, mít lepší drop, popř. by padalo více yang. Zamítlo se to, a já dnes chápu proč ... :-)
@ Medvidek « čtv 9:02 pm »
Ahoj, názorově - Ekura je co? Asi hra? A ta má jaký účel? Aby nás bavila - prostě zábava. Nadávky osočování ve hře jdou mimo mě. A ano Mio má pravdu, mimochodem když zahodím pár map pokladů - nu nestačili byste se všichni divit, co vše si pak čtu ... :-)
@ kovardominik « čtv 8:51 pm »
Poradí někdo na kolik by mě tak mohlo vyjít vyexpení ze 120 na 150?
@ kovardominik « čtv 8:48 pm »
klasický den na foru :D
@ Suko201 « čtv 8:00 pm »
Mionix píše: @Suko201,  milý Suko201, ano jsem 3 nejvyšší instance a tudíž mám právo na cokoliv, jakkoliv v této hře. A věřte, že to používám opravdu v krajních případech. Nemám čas hledat hráčům bebíčka nebo jiné problémy. Mám čas hlídat forum a to byla má prvnotní práce, dále admin fora a pak se snažím od začátku co zde dělám, pomáhat prográmatorovi s řešením chyb hry. To dělám v reálu, to dělám i zde. A myslím si, že mě minimálně Saggi za to oceňuje. To je vše. Jsem dávno, léta za dobou, kdy jsem se nad hráči rozčiloval, nějak to prožíval, řešil. To co si tu vyléváte, pokud je to v rámci pravidel fora, je mi to putna. To je vše. Budu řešit chyby, budu řešit pravidla fora a tím končím. ;-)
já nechtěl nikoho urážet, nebo vytáčet apod. Já chtěl jen říci, že jsme čekali více. Ale díky Vám už aspoň víme, že nové mapy se už nikdy nedočkáme, protože by to dle vedení narušilo ekonomiku. :-)
@ Suko201 « čtv 7:59 pm »
Mionix píše: @Suko201,  Jako další mapu, kde se za hodinu bude vydělávat 4kkk a více? Dokážete si vůbec představit, co by to s hrou zase udělalo?
co to je za nesmysl? Proč by to mělo něco narušit? Akorát by se polovina hráčů přesunula z přepleskaneho entarianu do jiné mapy, ale vliv na ekonomiku by to nemělo žádný :D
@ Mionix « čtv 7:48 pm »
@Suko201,  Jako další mapu, kde se za hodinu bude vydělávat 4kkk a více? Dokážete si vůbec představit, co by to s hrou zase udělalo?
@ Mionix « čtv 7:46 pm »
@Suko201,  milý Suko201, ano jsem 3 nejvyšší instance a tudíž mám právo na cokoliv, jakkoliv v této hře. A věřte, že to používám opravdu v krajních případech. Nemám čas hledat hráčům bebíčka nebo jiné problémy. Mám čas hlídat forum a to byla má prvnotní práce, dále admin fora a pak se snažím od začátku co zde dělám, pomáhat prográmatorovi s řešením chyb hry. To dělám v reálu, to dělám i zde. A myslím si, že mě minimálně Saggi za to oceňuje. To je vše. Jsem dávno, léta za dobou, kdy jsem se nad hráči rozčiloval, nějak to prožíval, řešil. To co si tu vyléváte, pokud je to v rámci pravidel fora, je mi to putna. To je vše. Budu řešit chyby, budu řešit pravidla fora a tím končím. ;-)
@ Suko201 « čtv 7:43 pm »
Všechna čest panu diroinovi a saggimu, že mají takový server, unikát v dnešní době. Co mě ale mrzí a nejsem sám, je, že ekura má vyšší potenciál, generace jsem bral jako předkrm a doufal jsem, že saggi na nový rok vypustí novou pvm mapu konkurující entu. Bohužel se tak nestalo..
@ Mionix « čtv 7:41 pm »
@Suko201,  úspěch je provozovat hru 15 let a to úspěšně, výdělečně. Kdo z vás hejtrů něco takového dokázal? Od začátku, co jsem v týmu, neustále dokola čtu, poslouchám, jak je všechno na hovno a jak Ekura končí. Stalo se to? Nikoliv. A jestli si na Justici dokážete zjisti výsledky firmy, tak asi tušíte, že úspěšně. :-)

Who is chatting