Stránka 1 z 2

Chrám útrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 7:29:49
od honzisv
Zdravim celou hracskou komunitu. Prejdu k veci. Mam WP suru lvl 61..strach, brnko, cepel na P. Se zapnutym brnkem 700 obrany s kritikem beru cca neco pres 4k. Buffku mam a buffy cini 70%. Avsak pokud jdu na konec chramu tak me po par uderech zabijou a stale nevim cim to je. Chtel jsem zde vydelavat ale nemuzu...poradi nekdo kdo ma zkusenosti s touto lokaci? Pokud ano budu rad...ps: sorry za diakritiku ale pisu z telefonu

Edit: Zamknuto na žádost zakladatele.
/Script

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 7:35:46
od Electrix
Ahoj, 700 obrany je na konci Chrámu zoufale málo i s WP surou (přeci jen ta absorpce ti funguje jen dokud jsou kolem tebe ti "na blízko"). Nevím přesně, jaký je tam ten limit obrany, ale brát ti přestanou až někde kolem obrany 900. Ustát to můžeš už dřív, ale to bys musel mít alespoň full příšery, případně pár procent na neusmrcené, protože 4k je opravdu málo a moc ZB se ti tou čepelí takhle neobnoví.

Poradil bych sehnat si brnění s kamenem ochrany +6 a zvýšit co nejvíce inteligenci a vitalitu kvůli obraně. Pak si můžeš ještě sehnat přilbu 65 +9, ale to není úplně levná záležitost. Hlavně si udělej do každé věci ten bonus Silný proti příšerám :).

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 7:39:44
od honzisv
dobra takze pokud jsem te pochopil kdybych mel cca 80% na neusmrceny mohlo by se mi cepeli doplnit vic a ustat bych to mohl. To me nenapadlo dobra tedy dam na tvou radu a zkusim jeste dostat neco malo do obrany...Diky moc


Jeste dotaz vitalita zvysi i obranu? Ja mel za to ze jen ZB a neboj priserky mam ale jen 80% proto se snazim vydelat :-D

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 7:52:02
od Electrix
honzisv píše:Jeste dotaz vitalita zvysi i obranu? Ja mel za to ze jen ZB a neboj priserky mam ale jen 80% proto se snazim vydelat :-D
Každý bod VIT ti zvedne ZB o ~40 a taky ti přidá jeden bod do obrany :). A podobné je to u INT, jeden její bod ti na P přidá 1,25 obrany do začarovaného brnění. Pokud by se ti povedlo brnko vytáhnout na takových +260 obrany (klik), bylo by to myslím zase o něčem jiném :). Navíc by se tím zvedl i útok v čepeli.

Jinak těch neusmrcených 80% mít nemusíš, natoč si tam i jiné užitečné bonusy. Myslím si, že těch 40-50% bohatě postačí ;-). A pokud se obrany týče, dodělej biologa 50 - Upomínky na démona, to hodně pomůže.

A ještě jedna věc: Máš zbraň s průmkou (fms, sluneční, křižák)? Jestli ne, asi bych tím začal.

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 8:25:03
od honzisv
Mam FMS +9 prumka 32% Inteligenci mam 140 ale nejsem si jist tim jestli do PVP bonusu davat INT nebo utok 75...kazdej ma na to jinaci nazor a ja jsem z toho volaaky zmeteny :-D

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 8:46:21
od Electrix
Obecně vzato se mnohem více vyplatí kombinace příšery + útok, protože ve většině lokací s ustáním nebudeš mít problém (a pokud už ano, tak ne kvůli obraně), navíc vyšší útok bude znamenat i vyšší absorpci z čepele. Pak jsou tu ale mapy, kde se opravdu kombinace příšery + int vyplatí více. Které? Například právě konec Chrámu útrapy, nebo první polovina Cave 2 (bez buffu). Prostě taková ta místa, kde nedostáváš průniky a je tam hodně dálkových mobů, kteří dávají slušné poškození.

Pokud seženeš brnko s kamenem ochrany +6 a doděláš upomínky, neměl bys mít problém s ustáním ani bez kombinací 10/8. Do té doby bych asi přetáčel na některou kombinaci ze trojice "příšery+int", "příšery+útok" a "příšery+kritik". Nemá smysl utrácet za natočení jen jedné, když ji pak časem budeš zase přetáčet :).

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 8:52:11
od honzisv
Aha chapu :D Takze pvp bony tocit nemusim to vse splnuju :-D Ted jeste na to nejak vydelat...Dekuji ti moc za tve rady...Necht se ti dari :-)

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 9:40:02
od Stanley123
a ešte biely elik aby si mal tých 900 obrany ;)

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 9:45:57
od honzisv
Abych nemusel zakladat novy topic...jeste jsem nebyl v kerindoru a nevim jaka vybava tam musi byt tak by me zajimalo zda se s timhle mini surou tam udrzim pripadne co dodelat :-D diky za odpoved

Re: Chram utrapy - konec

Napsal: pát 22. čer 2012 11:06:15
od Fenrir99
honzisv píše:Abych nemusel zakladat novy topic...jeste jsem nebyl v kerindoru a nevim jaka vybava tam musi byt tak by me zajimalo zda se s timhle mini surou tam udrzim pripadne co dodelat :-D diky za odpoved
Neudržíš ani kdyby jsi měl buffa 100% :D