Stránka 1 z 1

Automatický respawn ve válce cechů

Napsal: čtv 27. zář 2012 9:29:40
od Teensaver
Zdravím.
Určitě jste se už každej setkali s tým, že si vesele bojujete ve válce cechů, prohráváte, otočíte skóre a najednou váš protivník zůstává ležet, a zvedne se jednou za 1 minutu nebo 2 minuty.. nebo jen proste počká dokud ho to hodí do vsi a pak tam dojde zas..(to byl jen příklad)
Mám návrh -> Udělat to tak, že po uplynutí X vteřin(napr 10-15) od úmrtí, server automaticky hráče zvedne ze země. To že se odhlásí a přihlásí zas do war zas až tak hrozné není - stačí, aby se kempilo u jejich spawnu a neškrtnou si.

Vše má svoje pro a taky svoje proti.. vyjádřete se. ;)

Re: Automatický respawn ve válce cechů

Napsal: pát 28. zář 2012 14:32:24
od Karl
Proti....vem si domluvíte se že celý cech bude chtít vstát najednou a zkusit nepřítele zabít najednou, tkahle by jednotlivé postavy pořád vstávaly samy a nepříteli by nedělalo problém zabít 1 postavu ale když jich vstane najednou třeba 5 tak se to otočí. Takže proti...navíc by tím odpadla možnost zrození na začátku.