Stránka 1 z 2

Víc navrhů [3in1]

Napsal: ned 11. lis 2012 23:36:55
od Giant
Pohodlně se usadět a v klidu a míru :inlove: :!:

1) Možnost změny karmy:

- Ano, bylo dost jasně napsané že nelze změnit, že je to trvalé, ale kdyby to šlo změnit bylo by to fajn! :up: Tak važně, jako možnost změny této "funkce" by se vyžadovalo třeba pěkné čísličko v SD, jíny připad mě nenapadá, snad jen hodné GM, ale to by těch žádosti bylo hodně a Tým by neměl z toho nic, jen čas v trapu s vyřizovaním. Takže kdyby to bylo třeba za 500 či 1000SD tak by to bylo možné až nemožné změnit :) a TÝM by měl určitě radost, že SD tečou proudem :) Změa protože, nové věcí, nové mapy a bonusy se mění, postavy se kupují a né často jsou lidi spokojený s tím, je jasné že když kupuju, tak s tím musim souhlasit, ale kdyby to šlo změnit, dost lídí by to využilo.


2) Body u krumpáčů

- Jako při těžbě, tak i při kopaní pokladu (Mapa pokladů) kdyby se zvyšlovaly body v krumpačí, je to taky kopaní ze země, tak kdyby za mapku bylo 3-5 bodů, nebo nějaká rovnice, že by se to určovalo podle flašek vykopaní, tak by se to hodilo, a hráči by si mohli zvyšovat krumpač i touto cestou ;)


3) Požehnaný Pergameny


- Tento předmět je potřeba k vylepšovaní dračích setu a né vždy se seženou ve stanku od jiného hrače, tak je třeba navštívit obchodnici, ale ona je prodáva po jediném kuse, a ještě při skladaní se to musí hodit na zem a sebrat. Tak kdyby šlo prodávat aspon po 10kusech, nebo aby šli na sebe hazet v inventaři jako eliky nebo další věci, nebo takhle odejde mnoho myší :-)

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: pon 12. lis 2012 0:08:17
od dejv-kno
karma ne
krumpac ano
pergameny ano
cekal sem kdy konecne nekdo s pergamenama prijde protoze uz jen naklikat jich 50 a dat na sebe da zabrat :D

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: pon 12. lis 2012 6:53:25
od Giant
dejv-kno píše:karma ne
krumpac ano
pergameny ano
cekal sem kdy konecne nekdo s pergamenama prijde protoze uz jen naklikat jich 50 a dat na sebe da zabrat :D
včera jsem to řešil, už bylo ptořeba těch 70 :( ale nakoupil jsem na 1lv cely inventař a tam jsem to vylepšoval :-D abych to nemusel skládat, ale co až bude potřeba víc, tak už nevím :)

Nechápu proč lidé nechtějí mít možnost změny karmy :-D Server se vyvíjí a určitě se jim bude hodit to změnit, :D Upřímnou soustrast těm, co volily špatně :)

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: pon 12. lis 2012 10:10:35
od Renegade2
NO karma ne :?: Když se nad tím zamyslíš tak proč ne?. Je to pouze virtuální věc která se nedá srovnávat s přínosem pro server, pokud by to bylo za SD. Navíc by tu volbu mohl využít každý hráč.

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: pon 12. lis 2012 11:10:49
od Clon3D
Souhlas se vším. :up: K té karmě je sice hezké, že se nedá měnit, ale když se změní něco závažného ve hře co ji ovlivní jako např. zruško tak ted třeba WPčka, které už mají G+ nemají možnost si udělat karmu podle té změny.
Občas se ve hře provede celkem zásadní změna, ale karma se prostě změnit nedá i když si ji člověk třeba udělal podle něčeho co se pak změní. To je podle mě docela blbost a normálně bych umožnil měnit zaměření karmy. ;)

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: pon 12. lis 2012 11:36:37
od Renegade2
NO právě o tom to je, karma se dělá na pořád, ale server není stálej napořád, to by se na něm nesmělo nic upravovat. Jak se má člověk rozhodnout v něčem o čem nic do budoucna neví :mrgreen:

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: pon 12. lis 2012 11:43:50
od Giant
Clon3D píše:Souhlas se vším. :up: K té karmě je sice hezké, že se nedá měnit, ale když se změní něco závažného ve hře co ji ovlivní jako např. zruško tak ted třeba WPčka, které už mají G+ nemají možnost si udělat karmu podle té změny.
Občas se ve hře provede celkem zásadní změna, ale karma se prostě změnit nedá i když si ji člověk třeba udělal podle něčeho co se pak změní. To je podle mě docela blbost a normálně bych umožnil měnit zaměření karmy. ;)
No,aspon někdo ;) Právě, jsou nové věci a teď ještě zruško, jak se nastavilo, Tak by mohla byt 1 změna povolena, tak jak jsou změny pro říší, aby to šlo třeba 1 za rok, nebo kdyby byly další změny v systemu, nebo něco hodně velkyho, jako ted dračí +nova mapa + zruško tak aby byla možnost změny, ikdyby za určity poplatek, ať si to nezmění každy a dle potřeby, ale ať ta možnost je, nebo server se vyvíjí a věci se mění.

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: pon 12. lis 2012 13:02:56
od Ghibli
Giant - Paráda. :up:

Karma - jak už tady psal Clon3D, tak MOŽNOST ZMĚNY Zaměření Karmy BUDE NUTNÁ a to nejen s ohledem na rozvoj hry, ale právě že i s ohledem na přebudovávání konkrétních charů a jejich kouzla/kouzel po "Game Balance".

Na tohle si chystám speciální povídání (návrh), abychom se s vedením hry domluvili, že i když se, jak ukázal minulý týden, definitivně neubráníme změnám na postavách, tak by bylo fajné mít možnost jako hráč zareagovat (na tu změnu) právě úpravou buildu postavy. A Karma je součástí buildu postavy. :up:

Osobně bych Změnu Karmy nedával ani za yangy nebo SD, ale za jednoduchý herní qest a vůbec bych tu Změnu Karmy nelimitoval počtem - nikdo nevíme, kolik novinek a kolik "novinek" té které postavě hra přinese. ;)

O Karmě a proč mít možnost jí měnit víc jiném povídání. Ale musím si s ním pospíšit, protože jsem rád, že nás bude dost, co nás to zajímá a vidíme to podobně. :up:

Body u krumpáče
- nedávno jsem kopal Mapy a bylo jich víc než pár a napadlo mě to samé = škoda, že se tím kopáním Map nedají dělat body na Krumpáči. Když už je Krumpáč ke kopání a kopáním si ho hráč leveluje. Takže tady jsem pro a počty bodů za jedno kopání Mapy nechávám na uvážení.

Požehnaný Pergameny
- taky jsem pro a myslím si, že Obchodnici, která by prodávala třeba 1-10-50 Požehnaných Pergamenů, by to její Inventář určitě nerozervalo. :)

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: úte 20. lis 2012 23:07:45
od andyy2
necetla jsem vse ale co se tyka ,,2) Body u krumpáčů" tak bych to dala podle poctu vykopanych triunktur :)

Re: Víc navrhů [3in1]

Napsal: pát 23. lis 2012 7:51:18
od Yhomen
ne ne ano


Jen jeste chci říct že tento návrh s tima pergama a ještě z nějakýma věcma tu byl během tohoto týdne asi po čtvrtý

jinak tu změnu karmy s tim nesouhlasim možná další výhoda pro ITEMY to se mi nelíbí já ITEMÁK NEJSEM a jestli se ty jejich možnosti budou zvětčovat tak to tu bude jako na normálním kde bez ITEMU snad nikdy nebudes dobrej
a s těma krumpačema takhle už by měli nízkou cenu a ztrtily by svou hodnotu a ten co by si je udelal predtim by toho mohl litovat že si ho neudelal predtim a zabral tim tolik času