Stránka 1 z 1
War 81 lvl - Jaké věci ?
Napsal: pon 07. led 2013 23:10:00
od BarTyss
ahoj mam celekem slušneho wara 81 lvl Biolog děla vetve....Sice bez veci ale to seženu podle vašich rad....
1) Někdo tu prohlasil že v jeskyni hodně adaj yangyy a mušle chci se zeptat co je na tom pravdy a jake veci abych to tam dobře daval, a kde přesnejc.
2) Metiny 85 - Kolik je pravdy na tom že ty bossove tolik vyděelavaji a jestli stači jen 8% zpomalit...
A kdyby ste byly tak hodny a trošku se rozepsali jake veci (za kolik cca dlouho sem tu nebyl tak nevim ceny a nechci prodělat a nevim jake veci jsou optimalni)
PS: Buff mam asi 85% bez eliku
Re: War 81 lvl - jaké věci ??
Napsal: pon 07. led 2013 23:24:20
od slusnej
Ebenky,náramek ze slz,náhrdelník ze slz,helma od 65,jedák 40% průmka +,fenické boty,vodní brnění,císařský štít,výbava celkem slušná 5kkk+ a v jeskyni fungují ďáblové.
Re: War 81 lvl - Jaké věci ?
Napsal: úte 08. led 2013 6:37:45
od BarTyss
Ještě nějaké rady?:)
Re: War 81 lvl - Jaké věci ?
Napsal: úte 08. led 2013 7:58:34
od HonzaM
Myslím, že by se šikly i boty proti šípum

Re: War 81 lvl - jaké věci ??
Napsal: úte 08. led 2013 11:10:39
od DominioS
slusnej píše:Ebenky,náramek ze slz,náhrdelník ze slz,helma od 65,jedák 40% průmka +,fenické boty,vodní brnění,císařský štít,výbava celkem slušná 5kkk+ a v jeskyni fungují ďáblové.
Nevím jestli bych volil cisar a vodko ... věčší obrana věčší pruniky..
Re: War 81 lvl - Jaké věci ?
Napsal: úte 08. led 2013 15:58:37
od GraccecksII
Peníze se tam vydělat dají. Pokud máš minimálně 60% Yang a i tak to není ono jako například na metinech 60, ale je tam krásný klid. Mušle se moc prodat nedají a když už tak za pakatel, otevírat se moc nevyplatí protože ze 100 mušlí budeš mít se štěstím pouze pár perel

Vyplatí se to pouze tehdy máš li prémko na Yangy spolu s ratem serveru. Padají tam krásně knížky vedení a modré byliny a však pokud to tam chceš dávat je minimálně POTŘEBA : Buff 81,1%
Jaké zvolit věci?? :
Císařák je samozřejmost 20% miss, boty 75lv protože tam často budeš mít co dočinění s otravou + mají znovu 15% potřebného MISSU. zbytek je jasný: šperky ze slz a ebenky. kalená, jedák a BS+9.
Shrnutí bonusů?? :
75/10, Dábel, na Setaou platí i lidé, 50% miss, vyhnout se šípům, hodně důležitá je odolnost proti magii a absorbce ZB, % yang a měl bys to tam sekat v klidu.