Sinfortia - Testovací server

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
filiph1
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 277
Registrován: sob 20. lis 2010 19:15:18
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od filiph1 » úte 07. kvě 2013 13:22:14

osobne povazuji toceni taliku za stejny pruser jako 15% obrany.

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od Cepino » úte 07. kvě 2013 14:30:09

lordsword píše:
Cepino píše:Jen bych k tomu upadajícímu PvP dodal, každý si tu stěžuje na cenu kostí, moje řešení? Chodím si sekat šperkovnice a ono se sem tam zadaří, ušetřím. Každý si stěžuje na cenu elíků, moje řešení? To je takový problém si pěstovat bylinky sám? A to že si každý myslí, že se TOPce nevyrovná nebo nic ve válkách nedokáže? Zase holej nesmysl. Postava CepinoBM vyexpena na 110 lv za týden. Kosti, elíky soběstačnost. Výbava koupená průměrná zhruba za 10kkk, což v téhle hře nejsou žádné peníze. A světe div se, v poslední válce jsem byl ze žluté na 9 místě se 147 CB. Tak že až tu zase někdo bude vykládat jak něco nejde, tak to povídejte rodičům, ale ne mně. :-) PS a to jsem se do té postavy ještě pořádně neobul, až to udělám, tak se modří a červnení bojte :o) Zkrátka si myslím, že rozdělení světů ničemu neuškodí, kdo chce chodit války, tak chodí, ostatní se jen vymlouvají.
Zase nekdo kdo si udelal BM a vyzira body.Svete div se,ono je to za BM tak tezke co? :lol: On ma kazdy jen cas na to jit sekat pokladnice,delat draci vybavu,sekat karmy,vydelavat penize a aby to nebylo malo,tak se pridajo nove PvM bonusy a je kvuli tomu mensi sance natocit PvP bonusy.Tak si nech sva moudra,nerikas nic noveho.Me nejde o kosti a ani o lektvary,ale jen o ten cas.A to nemluvim o te snaze natocit dobre taliky,ktere byl omezene natoceni dvou stejnych a nemoznosti 3. Jen tak dal...
Tebe tu vidim poslednich par měsíců jen plakat, nemáš čas na nic, ale milion postu plakotu na foru na to čas máš. Kritizuj si, ale začni sám u sebe. Co ti brání si udělat to BM? Já vím, nemáš čas, tak to nehraj, když nemáš čas a jen plakej na foru. Je zajimave, že každej druhej hráč v pohodě hotov biolog, v pohodě hotova zručnost, karma uchazejici. Chodim normalně do prace a krom karmy mam hotove bio i zručnost na dvou postavach. Ono to jde, ale musí se chtít, a když ty mansari zapneš hru jednou týdně, tak toho moc neuděláš. Jestli ono to nebude tím, že tebe už ta hra nebaví. :-) On kdyby k tomu každý přistupoval jako ty, tak nikdo nemá zručnost nikdo nemá karmu a nikdo nechodí do válek.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od lordsword » úte 07. kvě 2013 14:55:16

Cepino píše:
lordsword píše:
Cepino píše:Jen bych k tomu upadajícímu PvP dodal, každý si tu stěžuje na cenu kostí, moje řešení? Chodím si sekat šperkovnice a ono se sem tam zadaří, ušetřím. Každý si stěžuje na cenu elíků, moje řešení? To je takový problém si pěstovat bylinky sám? A to že si každý myslí, že se TOPce nevyrovná nebo nic ve válkách nedokáže? Zase holej nesmysl. Postava CepinoBM vyexpena na 110 lv za týden. Kosti, elíky soběstačnost. Výbava koupená průměrná zhruba za 10kkk, což v téhle hře nejsou žádné peníze. A světe div se, v poslední válce jsem byl ze žluté na 9 místě se 147 CB. Tak že až tu zase někdo bude vykládat jak něco nejde, tak to povídejte rodičům, ale ne mně. :-) PS a to jsem se do té postavy ještě pořádně neobul, až to udělám, tak se modří a červnení bojte :o) Zkrátka si myslím, že rozdělení světů ničemu neuškodí, kdo chce chodit války, tak chodí, ostatní se jen vymlouvají.
Zase nekdo kdo si udelal BM a vyzira body.Svete div se,ono je to za BM tak tezke co? :lol: On ma kazdy jen cas na to jit sekat pokladnice,delat draci vybavu,sekat karmy,vydelavat penize a aby to nebylo malo,tak se pridajo nove PvM bonusy a je kvuli tomu mensi sance natocit PvP bonusy.Tak si nech sva moudra,nerikas nic noveho.Me nejde o kosti a ani o lektvary,ale jen o ten cas.A to nemluvim o te snaze natocit dobre taliky,ktere byl omezene natoceni dvou stejnych a nemoznosti 3. Jen tak dal...
Tebe tu vidim poslednich par měsíců jen plakat, nemáš čas na nic, ale milion postu plakotu na foru na to čas máš. Kritizuj si, ale začni sám u sebe. Co ti brání si udělat to BM? Já vím, nemáš čas, tak to nehraj, když nemáš čas a jen plakej na foru. Je zajimave, že každej druhej hráč v pohodě hotov biolog, v pohodě hotova zručnost, karma uchazejici. Chodim normalně do prace a krom karmy mam hotove bio i zručnost na dvou postavach. Ono to jde, ale musí se chtít, a když ty mansari zapneš hru jednou týdně, tak toho moc neuděláš. Jestli ono to nebude tím, že tebe už ta hra nebaví. :-)
Mily chlapce.mam ninju 141,BM 125,wara 111,samanku 127 a vsude hotovy bilog a karmu delam jen na hlavni a na ostatnich jen prilezitostne.(mensi postavy a dropiky s full vybavou a hotovy biologem k lv,ani nepocitam) Zrucnst ma taky hotovou na dvou postavach. Do prace chodim taky a pokud nechapes co tu pisu,tak si k smichu.Ja ze tu brecim? Smesna hlaska pro hlupaky. Nesnaz se tu hrat na geroje co umi jediny hrat a bez si koupit nejaky ty baziny na trznici.Ja jen upozornuju na stava pisu k tomu svuj nazor,tak si to neplet s nejaky brecenim.Od toho je forum,aby se sem daval jak pozitivni,tak i negativni nazory.Ale jestli mas hnedy nos,tak te plne chapu a omlouvam se ti :Hello:
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Uživatelský avatar
Cepino
Lv.38
Lv.38
Příspěvky: 1808
Registrován: stř 14. bře 2012 10:01:55
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 1256 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od Cepino » úte 07. kvě 2013 15:04:03

Jestli jsem se tě dotkl tak se ti omlouvam, chlapče, no to jsi mě pobavil to už mi dlouho nikdo neřekl, tuším, že bych ti mohl dělat možná tátu. Pokud tedy jsi tak úspěšný, pak tedy nechápu, že já mám to co ty za rok hraní. Je zajímavé, že pokud se kouknu na tvoje poslední všechny příspěvky, tak bud jen kritizuješ nebo všude rozhlašuješ negace na všechny strany, jak je všechno špatně a jak bude vše ještě horší. Neberu ti to, ale ty zas neber jiným zábavu. A propo znova opakuji, všechno jde když se chce, ale podle toho jak tě vídám v poslední době, tak tobě se nechce. :-) proč tedy nechodíš válku říší abys jí pozvedl svojí schopností a účastí? Udělej něco ty pro ostatní hráče a bud příkladem a vůdcem. :-)
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Uživatelský avatar
BloodRayne
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 266
Registrován: úte 03. črc 2012 18:11:29
Bydliště: Welcom in hell
Dal poděkování: 150 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od BloodRayne » úte 07. kvě 2013 15:07:02

Ja se jen ja se jen musim smát,kdyz vidim tady najednou po dlouhé době psat filipka,který to kdy si zabalil po prohraném boji o max lv s jinými hráči tady a cítí ze tam bude top,omyl dlouho ne tahle hra je na dlouho a vzdy se najde nekdo s více času a předežene tě tak jako tady;-)
Obrázek

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od lordsword » úte 07. kvě 2013 15:15:50

Cepino píše:Jestli jsem se tě dotkl tak se ti omlouvam, chlapče, no to jsi mě pobavil to už mi dlouho nikdo neřekl, tuším, že bych ti mohl dělat možná tátu. Pokud tedy jsi tak úspěšný, pak tedy nechápu, že já mám to co ty za rok hraní. Je zajímavé, že pokud se kouknu na tvoje poslední všechny příspěvky, tak bud jen kritizuješ nebo všude rozhlašuješ negace na všechny strany, jak je všechno špatně a jak bude vše ještě horší. Neberu ti to, ale ty zas neber jiným zábavu. A propo znova opakuji, všechno jde když se chce, ale podle toho jak tě vídám v poslední době, tak tobě se nechce. :-) proč tedy nechodíš válku říší abys jí pozvedl svojí schopností a účastí? Udělej něco ty pro ostatní hráče a bud příkladem a vůdcem. :-)
Protoze nemam cas a nestiham to? A vsechno kritizuju? Jen urcite veci,ale to by ti snad uz mohlo dojit ne? Sem,uz asi moc prakticky a nerad delam zbytecne veci.To pak fakt nebavi.A jit prikladem a byt vudcem? Hrajeme na stejnem serveru vubec? Tady te za kazdou dobrotu popravi co ja vim :lol:
Jinak nehrajes o moc mensi dobu nez ja a ja take nehraji jen za sebe a pro sebe,ale to ty nepochopis:)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

filiph1
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 277
Registrován: sob 20. lis 2010 19:15:18
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od filiph1 » úte 07. kvě 2013 15:16:23

me staci kratko doby top. Nehodlam u toho stratit rok zivota.

posedIi
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 02. kvě 2013 15:06:50
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od posedIi » úte 07. kvě 2013 16:14:09

Ma byt novy server, proc? Stojim na lvlu uz nejaky ten mesic a neni tady co delat. Draci veci uz mam taky X-mesicu a nemuzu je ani nosit. Je tu tolik nedodelavek, at uz je to lvl, prazdna svata, umirajici valky risi apod.

Vazne nechapu kam to tu speje. Neverim tomu, ze se ty valky jeste necim zachrani. Na to uz je pozde (je to celkem skoda) kord, kdyz se rozdeli herni komunita. Timhle prijdeme o spoustu novacku (o novou elitu).

Zatim tu muzeme jen polemizovat a doufat, ze to ma Saggi dobre vymysleny..
Obrázek

Lexion
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 245
Registrován: pon 10. zář 2012 16:40:52
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 62 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od Lexion » úte 07. kvě 2013 16:16:13

filiph1 píše:me staci kratko doby top. Nehodlam u toho stratit rok zivota.

Stačit ti může ale ty jsi na něm nikdy nebyl ...
" Říct někomu, že je idiot není urážka, ale diagnóza... "

Obrázek

Obrázek

filiph1
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 277
Registrován: sob 20. lis 2010 19:15:18
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: Sinfortia - Testovací server

Příspěvek od filiph1 » úte 07. kvě 2013 16:18:03

ale byl. V dobe kdy zacal SWAMP a moje PVM vybava patrila vzdy k nejlepsim.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Betty « sob 9:13 am »
Tabule se asi neopravila? Po relogu se znovu ukáže čas, který se odečítá ale před relogem či třeba portem už to psalo že se muže jít hledat :D Případně stačí odjet a už je tam zase najednou čas :D
@ schvarz « pát 9:46 pm »
8mi, 2ěma, 1ednou a já nevim co ještě
@ schvarz « pát 9:46 pm »
čekám na den, kdy se lidi naučí psát číslovky
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?

Who is chatting

offline Clusive 
offline Mionix 
offline eMco