Stránka 1 z 1
Vyřešeno - LOCK - díky
Napsal: ned 21. dub 2013 7:52:36
od Secreat
Zdravím,
Mám tu menší problém. Normálně naistluji ekuru a jede... bez chyb. Když launcher potom vypnu a pak zapnu, už nejede. A napíše mě to: Viz příloha. Mám win 8, nově, na jiným pc to normálně jede.
Díky
Re: Po instalaci a po 1. normální zkoušce nejde spustit hra
Napsal: ned 21. dub 2013 7:57:34
od demoro12345
Uz se to tu resilo opravdu hodnekrat... Bez do slozky kde mas nainstalovany klient, klikni na launcher pravym > vlastnosti > kompatibilita > a vyber Win 7 nebo Win XP (nejak takhle by to melo byt, nevim presne)
Re: Po instalaci a po 1. normální zkoušce nejde spustit hra
Napsal: ned 21. dub 2013 8:05:03
od Secreat
demoro12345 píše:Uz se to tu resilo opravdu hodnekrat... Bez do slozky kde mas nainstalovany klient, klikni na launcher pravym > vlastnosti > kompatibilita > a vyber Win 7 nebo Win XP (nejak takhle by to melo byt, nevim presne)
Napsané je to moc hezky, ale ve vlastnostech nemám bohužel žádnou kompatibilitu a ani na výběr meziv win 7 a xp...
Tak dobré, najednou se tam ta kompatibilita objevila

A tak jsem to dal na win 7, a jede to na win 8. Díky moc a omlouvám se tedy, jestli to je tady pořád dokola.