Rozšírený inventár

Archív návrhů, které byly buď uzavřeny, nebo zrealizovány.
Zamčeno

Aký je váš názor?

Súhlasím
128
69%
Nesúhlasím
44
24%
Je mi to v celku jedno
14
8%
 
Celkem hlasů: 186

Uživatelský avatar
tyranka
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 670
Registrován: pát 13. črc 2012 12:11:45
Bydliště: KM
Dal poděkování: 262 poděkování
Dostal poděkování: 254 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od tyranka » sob 27. srp 2016 8:24:34

Rozšíření inventáře by sice nebylo až tak od věci, ale asi více bych uvítala rozšíření skladu aspoň o jeden vzhledem k tomu, že se začínají rozšiřovat nepřendatelné věci mimo účet.
Na hlavním účtu mám hned 3 dropery a neustálé přehazování je tak na 2 věci.
Majitelka cechu a pozemku DragonForce.
Obrázek fixi RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek150Full2xPP2xPG3+

CrazyBull
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 40
Registrován: úte 29. zář 2015 18:34:21
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od CrazyBull » sob 27. srp 2016 13:08:44

Za mne rozhodně ANO konečně bych neměl starost s tím co jsem zapoměl nebo ne ve skladu nebo podpůrných postavách když jdu vylepšovat,dropovat z jedné mapy do druhé , nemuset se několikrát vracet při tavení rudy , prostě neustále kontrolovat a redukovat místo na postavě když někam jdu protože dnes když chodíte dropovat musíte sebou tahat i pvp výbavu hafo elíků a portů. A co teprve rokle to by bylo něco )) . Myslím si že Ti co chodí enta to jistě také ocení. Máš můj hlas )) a s tím že by se rozšíření aktivovalo po splnění určitých úkolů jako Uriel to vůbec není špatný hráči se zas zabaví a také se svobodně rozhodnou jestli si inventář rozšíří či nikoliv.


P.S. Těch co remcaj že je to na nic a hned vše odsuzují si nevšímej , ono je to snazší než s něčím přijít sám nebo se zapojit

Uživatelský avatar
Compucion
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 58
Registrován: sob 11. pro 2010 14:10:44
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od Compucion » sob 27. srp 2016 13:39:47

Jsem PROTI
Byla by to dobrá vychytávka, ale jak tu padlo, nikdo by se nešel vysypat a tím uvolnit místo někomu jinému.
Pro redukci multi acc bych zvolil spíše rozšíření skladu. Viz můj už nějakej ten týden neschválený návrh.

Edit: Co se toho nějakej ten týden neschváleného návrhu týče, byl zamítnut už před nějakým tím dnem s následujícím odůvodněním:
Zdravím návrhů na rozšíření skladu zde již bylo několik. Další vlákno na podobné téma není nutné. Obsah návrhu jsem zkopíroval do GM sekce, pro případnou inspiraci. Díky.

/Avery



Edit: Nikde jsem si toho nevšiml, díky za info.

Uživatelský avatar
Ade
Lv.14
Lv.14
Příspěvky: 115
Registrován: sob 04. čer 2016 11:39:02
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od Ade » ned 28. srp 2016 12:43:24

Rozhodně jsem PRO !

Ano někteří si budou myslet, že to je hloupost ale když se svou hlavní postavou stále něco podnikáte tak nemáte čas a náladu stále běhat do skladu nebo logovat další skladovací účet a z něj si složitě přehazovat výbavy. Já osobně u sebe nosím neustále krumpáč, prut, pvp výbavu, elíky a kosti do války a několik podpůrných ryb do válek, několik řádků houbiček a jiné pro mě potřebné věci ke hraní.

A určitě si myslím, že by nebylo na škodu přidat několik úkolů od nějakého NPC podobně jako úkoly od Uriela. Ve městech je plno nevyužitých NPC a vymyslet několik úkolů si myslím, že by nebylo až takový problém i zde by se našli lidé, kteří by to hravě zvládli.
Kompletka již v boji ...
Aktivní návrhy: VÍCEÚČELOVÉ NASTAVENÍ HRY
INOVACE VÁLEK ŘÍŠÍ

rendak
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 58
Registrován: úte 29. čer 2010 22:00:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od rendak » ned 28. srp 2016 16:19:01

Už jsem sice "ANO" psal, ale je tu dost lidí, kteří jsou proti, takže se zkusím jen malinko rozepsat.

Keri -> Pokud někdo jde do keri, tak si tam často vodí několik postav. Při rozšířeném inv. nebude muset, ale pokud si je tam vezme, tak tam bude o to dýl, takže zde se ohánět, snížením cen, je nesmysl.

Swamp -> Místo aby se chodil člověk několikrát vysypat, tak s rozšířeným inv. může dropit vesele dál.. Zde bych se o místa také nebál.. Neprodlouží se čas ve swampu, takže se místa budou uvolňovat pořád stejně a drop bude také stejný (max budete mít 2-3 min k dobru místo prodeje prutů, ale to nemá šanci rozházet ekonomiku ..

Rokle -> Myslím si, že ani zde nebude roz. inv. problém. Když tam člověk jde, tak tam třeba půjde místo 2x do týdne jen 1x, protože toho nadropí více (myslím boty).. Dál asi problém nebude.. A skoro si myslím, že kdyby to bylo tak strašně neúnosné a nikdo by se tam nemohl x dní dostat, že nějaké malé časové omezení by se dalo udělat..

HG -> Myslím si, že se budu opakovat.. Místo 2x tam člověk zajde 1x a je spokojen. Také nevidím důvod, proč by HG mělo bránit rozšíření inv..

Závěrem -> Možná někde silné argumenty nejsou, ale nenapadá mě, co tam chce kdo najít.. Ekonomiku nemůže rozházet více místa, když drop a čas zůstává stejnej.. Jestli jsem něco opomenul, tak to napište a já to zkusím nějak obhájit.. Nelze se pořád odvolávat na "rozházení ekonomiky", protože to by sem už nikdy nic nemohlo být přidáno a pokud to píší jen lidé, kteří už mají max. lvly a teď je to štve, že to někdo bude mít snažší, tak já taky tenkrát expil bez věcí s talismany, bez barevných elixírů L+ a chytal jsem ryby bez novinek, jako jsou dnes.. Hra musí jít dopředu, jinak nemá smysl jí hrát a provozovat.. A upřímně (teď myslím metin2 všeobecně) udělat ze hry, kde je 5-6 spellů a 4 (někde 5 postav) něco fakt záživného není tak lehké a proto můžeme bejt rádi, že se sem novinky přidávají a že to má šanci nalákat i nové hráče.

Uživatelský avatar
Compucion
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 58
Registrován: sob 11. pro 2010 14:10:44
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od Compucion » pon 05. zář 2016 15:54:21

Compucion píše:Jsem PROTI
Byla by to dobrá vychytávka, ale jak tu padlo, nikdo by se nešel vysypat a tím uvolnit místo někomu jinému.
Pro redukci multi acc bych zvolil spíše rozšíření skladu. Viz můj už nějakej ten týden neschválený návrh.
Měním názor :)
Jsem PRO :+:
Zjistil jsem, že tahat v inventáři elíky na PvM, PvM výbavu, int výbavu, porty, elíky na PvP, kosti, PvP výbavu. Není úplná hračka ve dvou inventářích. Ale přesto si myslím, že rozšířit sklad by bylo lepší. :D A nejlepší udělat obojí. :)

Uživatelský avatar
Compucion
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 58
Registrován: sob 11. pro 2010 14:10:44
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od Compucion » sob 17. zář 2016 13:54:40

surals píše:Mám založený jeden učet kde to mam ako sklad a bohate mi to stačí. Už sa chytáš ? :)
A mně už skoro nestačí tohle. :D A to skladuju i na těch postavách na ostatních účtech, kde jedna postava je herní a ostatní skladovací popř na herbo. :)
A nejsou zde účty, které mám na jiném mailu. :D Takže asi takhle...
Spoiler:
Obrázek

Akine
Lv.2
Lv.2
Příspěvky: 5
Registrován: pon 10. črc 2017 15:16:50
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od Akine » pát 14. črc 2017 0:45:06

Souhlasím, 2 invy jsou málo, když už i na ofiku je možnost i inventář rozšířit a to už je co říct. :-D Možnost rozšířit by mohla být třeba podmíněna těmi věcmi na rozšíření skladu a maximálně klidně o jednu stránku i to by byl značný rozdíl, který by potěšil. :)
Akine :fight:

Uživatelský avatar
Akemos
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 323
Registrován: stř 12. pro 2012 11:09:56
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od Akemos » pát 14. črc 2017 14:31:04

Akine píše:Souhlasím, 2 invy jsou málo, když už i na ofiku je možnost i inventář rozšířit a to už je co říct. :-D Možnost rozšířit by mohla být třeba podmíněna těmi věcmi na rozšíření skladu a maximálně klidně o jednu stránku i to by byl značný rozdíl, který by potěšil. :)
není potřeba máme velké sklady naco u sebe tahat 10 výbav....místa na eliky a drop je dost.

P.S odpovídat na rok stará témata je asi zbytečné :D

Elfentle
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 12
Registrován: ned 19. úno 2017 17:58:27
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Rozšírený inventár

Příspěvek od Elfentle » sob 15. črc 2017 5:48:35

Podle mě je zbytečné, rozšiřovat inventář.. máme sklad kde je podle mého názoru až dost místa, na uložení věcí... sám nosím v inventáři jen to nejdůležitější, což jsou elíky, výbava, zbytek leží ve skladu :)
ObrázekElfentlleObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mentální bojJinnoChizfen145 P G4 15 Complete

Zamčeno

  • You do not have permission to post in chat.
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.
@ ShienZhao « čtv 10:44 am »
Děkujeme
@ Mionix « čtv 10:37 am »
Jasné. Děkuji všem. Naháním GA. - dohnal. GA už na tom pracuje.
@ Hugolaus22 « čtv 10:33 am »
Nefunguje vôbec sekanie, tak ako noach napísal žiadne DMG
@ NOACH « čtv 10:32 am »
Fyzické seky nefungujú, ani promena nefunguje. Nedá sa sekať. Len kúzliť
@ Mionix « čtv 10:28 am »
@NOACH,  Můžete to nějak rozvést?
@ Mionix « čtv 10:27 am »
@ NOACH « čtv 10:09 am »
Mobky sa nedaju sekať
@ Lejno « čtv 9:36 am »
Za mňa veľmi slušne nájdená alternatíva pre spawny vo war, good job
@ RAMHH « stř 11:45 pm »
Kdy půjde kupovat karmy za CB na úrovni P1 a dále? V návrhu úprav karem to bylo slíbeno..
@ Pajik « stř 5:12 pm »
@ddavidd,  jono, zrušil bych to
@ Mionix « stř 4:54 pm »
Hrozný ten hokej naši. :-(
@ gagefranjo « pon 7:42 pm »
Klobouky v IS budou do dnešní, nebo zítřejší pulnoci?
@ ddavidd « sob 10:27 pm »
Teoreticky tu offline stánky sú... Za SDčka. :)
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Kdybyste ještě přidali offline stánky, tak by to bylo top, ale chápu, že nemůžeme být nenažraní 😆
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Díky za update těch karem. Je to opravdu skvělá věc pro lidi, co si nemohou dovolit klikat každých 6h. Za to obrovské díky.
@ Sirrey « pát 9:44 pm »
@Mionix,  nedá se nic dělat, tak zase za rok 😇
@ TomasFoxx « pát 6:30 pm »
@Mionix,  tak nám domluv zapnutí eventu ještě na den <3
@ Mionix « pát 4:45 pm »
@Sirrey,  i pro nás to bylo překvápko, také jsme včetně našeho cechu počítali, že ještě dnes budeme do půlnoci dělat vagtru.
@ Sirrey « pát 8:45 am »
Zdravíčko :D , pokud to dobře chápeme, tak event měl skončit s dnešní půlnocí, ,,Ty potrvají až do 10. května." ale asi to každý chápeme jinak. :D hezký den přeji
@ Sirrey « pon 3:41 pm »
@NikolAstrid,  Ano nelze, jak píše @Narumikazuchi,  postavu lze zabít přímo ve městě, pro splnění úkolu. Děkuji za radu. ♥
@ NikolAstrid « sob 10:19 pm »
@Sirrey,  Souboj tam dát nejde? Myslím, že tak to dříve fungovalo... Ale jistá si nejsem
@ Narumikazuchi « sob 6:33 pm »
@Sirrey,  Zkus to normálně ve městě :)
@ Sirrey « sob 3:39 pm »
Zdravím, zdravím... Malý dotaz, jak zabít v Ugorohu vlastní mužskou postavu, pro získání tajného úkolu, když to píše neustále a všude hlášku ,,Nepřítel je na daném místě chráněn." děkuji za kloudné odpovědi. ;) :)
@ Akemos « sob 5:59 am »
U Wp ti síla zvedá základní dmg a int hu na kouzlo začarovaná čepel. Takže int a sílu určitě. Na sekání ze země alespoň 79 pohyblivost,pokus sekas z koně tak je poh jedno jelikož ti ji zvedne kůň.
@ goddamnbary « pát 12:16 pm »
Sup, našiel som starú tabuľku “útočne bonusy” sú tam rozpísané všetky postavy a status body ktoré pridávajú hodnotu útoku postave. Sura WP ma písanú silu nie int. (Viem že int pridáva magickú hodnotu útoku). Postava šaman to má rozdelené do sily aj int. Chcem sa spýtať prečo? A u WP je dobre kombinovať int+silu?
@ gagefranjo « pát 8:31 am »
👍🏼
@ Mionix « pát 7:51 am »
@gagefranjo,  GA:"staci kdyz dokonci uroven a dostanou to na tyden (to je max delka bonusu), maximalne to ale muzou protahovat do toho 11.5 do zhruba 9 ráno"
@ JIGsaw1 « čtv 9:26 pm »
@noxforko,  a nebo vytvotiř nějakou "databázi", kde by tito lidi co si změmili jméno byli uvedení, kde by se dalo dohledat kdo se jak kdy jmenoval... Když si dnes postava pamatuje jakou měla v předchozí generaci karmu, kouzla atd. nevím proč by si nemohla pamatovat jména.
@ noxforko « čtv 8:56 pm »
jo však v pohodě, jen říkám když už teda něco takového jde, a dokonce je, proč se to prostě nehodí třeba do IS za 500, u změny jména hodně lidí namítalo, že lidé se špatnou pověstí by tak lehce "vymazali svou minulost" tak proč alespon neudělat změnu charakteru, nebo ještě jednodušeji prostě alespon možnost smazání postavy pro možnost založení nové...
@ Obter!vr « čtv 8:51 pm »
jen jsem opravoval tvé sdělení, jinak se nehádám :)
@ noxforko « čtv 8:42 pm »
změna povolání? jasně, naexpit lv 160 u charakteru který chci v podstatě změnit kvůli jména, takže z BM udělat šamana... proč to dělat lehce když to jde složitě
@ Obter!vr « čtv 8:37 pm »
změna charakteru je ...
@ noxforko « čtv 8:33 pm »
ne jako vážně,změna jména tu nejde, změna charakteru není, a smazat postavu jde jen do nízkého lv vzhledem k pokroku co se týče úrovní postav kdy to jde mnohem lépe naexpit by se měla posunout i hranice, server běží už prostě moc dlouho a výběr jmen postav je omezený, třeba s tím něco dělat ... když už se rozhodnu ztratit několikaletý progres a začít nanovo jen kvůli toho abych měl jinou postavu se stejným jménem ... umožněte alespon něco z toho ...
@ noxforko « čtv 8:28 pm »
možnost mazaní postav do lv 110 včetně, kdo je pro?
@ gagefranjo « čtv 8:12 pm »
Jak je to s bonusem z vatry? Na vatře to píše, že bonus bude aktivní do 10.května, ale bonus aktivní není na úrovni 8. To se musí vatra pořád vylepšovat, aby ten bonus byl aktivní ?
@ Mionix « čtv 3:08 pm »
@TheDobbyk,  údržba byla. Je vždy pokud to GA neposune nebo nezruší.
@ TheDobbyk « stř 11:51 pm »
Ahoj, bude zítra údržba?

Who is chatting

offline Mionix 
offline Pajik