Co Vám na Ekuře chybí?

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
Rogan
Lv. 11
Lv. 11
Poděkoval: 211×
Má poděkování: 19×

Re: Co Vám na Ekuře chybí?

Příspěvek od Rogan » čtv 05. črc 2018 15:49:18

Na Ekure sa mi páči, že si ide vlastnou cestou a *neopičí* sa po iných serveroch. Unikátne systémy, mapy,...

Privítal by som možnosť dokončenia entarianskeho biológia :). Nemuselo by to byť nutne formou navýšenia lvlu... Uvítal by som pokračovanie entarianskeho príbehu formou dungeonu (koncept Arény prežitia = nutnosť kooperácie TOP hráčov). Kľudne by som z toho urobil hernú udalosť a brány dungeonu by sa otvárali len raz za týždeň :)

Ďalšiu vec, ktorú si viem predstaviť, je doplnok ku kráľovskemu systému a to konkrétne vytvorenie novej hodnosti s nejakým cool názvom Drakobijec alebo niečo také :) (PVM koncept Kráľa) Jednalo by sa o časovo obmedzenú hodnosť a získať by sa dala za odmenu a výsledky z dokončenia vyššie uvedeného dungeonu. (právomoci súčasného Kráľa by sa rozdelili medzi Kráľa a novú PVM hodnosť)

Je to len hrubý návrh, ale fantázii sa medze nekladú :) Ekura ma stále priestor rásť a rozvíjať sa, len to chce nápady a chuť, čo dúfam, že GM team aj po tých rokoch stále má :)

FluffyHero
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 163×
Má poděkování: 191×

Příspěvek od FluffyHero » čtv 05. črc 2018 21:20:03

Rogan píše:
čtv 05. črc 2018 15:49:18
Na Ekure sa mi páči, že si ide vlastnou cestou a *neopičí* sa po iných serveroch. Unikátne systémy, mapy,...

Privítal by som možnosť dokončenia entarianskeho biológia :). Nemuselo by to byť nutne formou navýšenia lvlu... Uvítal by som pokračovanie entarianskeho príbehu formou dungeonu (koncept Arény prežitia = nutnosť kooperácie TOP hráčov). Kľudne by som z toho urobil hernú udalosť a brány dungeonu by sa otvárali len raz za týždeň :)

Ďalšiu vec, ktorú si viem predstaviť, je doplnok ku kráľovskemu systému a to konkrétne vytvorenie novej hodnosti s nejakým cool názvom Drakobijec alebo niečo také :) (PVM koncept Kráľa) Jednalo by sa o časovo obmedzenú hodnosť a získať by sa dala za odmenu a výsledky z dokončenia vyššie uvedeného dungeonu. (právomoci súčasného Kráľa by sa rozdelili medzi Kráľa a novú PVM hodnosť)

Je to len hrubý návrh, ale fantázii sa medze nekladú :) Ekura ma stále priestor rásť a rozvíjať sa, len to chce nápady a chuť, čo dúfam, že GM team aj po tých rokoch stále má :)
Jsem si jist že chuť a nápady jsou, jen ta svině den má furt jen 24 hodin :sleep: jinak koncept pvm krále zní fajn :up:

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 367×
Má poděkování: 327×

Příspěvek od MostEVILEK » pát 06. črc 2018 2:10:29

Rogan píše:

Jenom taková technická otazka - viděl jsi někdy v minulosti že by jedné zemi vládli 2 kralové ? :D
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Rogan
Lv. 11
Lv. 11

Příspěvek od Rogan » pát 06. črc 2018 9:05:01

MostEVILEK píše:
pát 06. črc 2018 2:10:29
Rogan píše:

Jenom taková technická otazka - viděl jsi někdy v minulosti že by jedné zemi vládli 2 kralové ? :D
Staroveký Rím :) (vláda konzulov)

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31

Příspěvek od MostEVILEK » pát 06. črc 2018 9:09:51

Rogan píše:
pát 06. črc 2018 9:05:01
MostEVILEK píše:
Rogan píše:

Nejsem expert na dějiny ale ekuru jsem hral X let a vím kdyby byli 2 kralové co se nemají rádi prostě by to dělalo bordel.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

Ivetka
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 134×
Má poděkování: 98×

Příspěvek od Ivetka » pát 06. črc 2018 10:14:37

Nějaký lepší systém volení či výběru krále.
Obrázek Berruska Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
650k min.
24k
Full
P - obrana
P
P
G9

Rogan
Lv. 11
Lv. 11

Příspěvek od Rogan » pát 06. črc 2018 11:23:01

MostEVILEK píše:
pát 06. črc 2018 9:09:51
Rogan píše:
MostEVILEK píše:

Nejsem expert na dějiny ale ekuru jsem hral X let a vím kdyby byli 2 kralové co se nemají rádi prostě by to dělalo bordel.
Však tak dopadol aj staroveký Rím :) každopádne, ak by sa kompetencie rozdelili, nemali by sa o čom hádať (predsa na získanie hodnosti Kráľ je nutné len PVP snaženíe = hodnosť by mala mať za odmenu PVP kompetencie, rovnako by to mohlo byť aj s PVM) Privítal by som aj nejaký pvm "kráľovský" systém no :) bolo by to zaujímavé... Netvrdím, že ten hrubý koncept ktorý som uviedol je konečné riešenie, ale vytvorenie aj PVM súťaženia, by hru oživilo a spestrilo.
Je to len moja predstava, ale kľudne by otvorenie dungeonu mohlo prebiehať len raz týždenne (napr v nedeľu) na princípe HG (v jeden čas viacero výprav skupín hráčov súčasne (cechy, alebo voľné zoskupenie dohodnutých hráčov)) pričom by som to navrhol tak, žeby sa to nedalo prejsť sólo (nejaký hardcore :) - nutnosť viacerých výbav atď.) pričom vodca skupiny, ktorá by to úspešne ukončila, (alebo v prípade viacerých úspešných ukončení rozhodovanie na princípe času trvania výpravy) by sa stal pvm "kráľom":)
Oživilo by to využitie cechov a spolupráce viacerých hráčov, a súčasne vytvorilo aj PVM súťaženie :)

Bolo by zaujímavé vidieť aj PVM využitie dračích zbraní :) (okrem pvm tŕňa)

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31

Příspěvek od MostEVILEK » pát 06. črc 2018 11:51:29

Rogan píše:
pát 06. črc 2018 11:23:01
MostEVILEK píše:
Rogan píše:

Však tak dopadol aj staroveký Rím :) každopádne, ak by sa kompetencie rozdelili, nemali by sa o čom hádať (predsa na získanie hodnosti Kráľ je nutné len PVP snaženíe = hodnosť by mala mať za odmenu PVP kompetencie, rovnako by to mohlo byť aj s PVM) Privítal by som aj nejaký pvm "kráľovský" systém no :) bolo by to zaujímavé... Netvrdím, že ten hrubý koncept ktorý som uviedol je konečné riešenie, ale vytvorenie aj PVM súťaženia, by hru oživilo a spestrilo.
Je to len moja predstava, ale kľudne by otvorenie dungeonu mohlo prebiehať len raz týždenne (napr v nedeľu) na princípe HG (v jeden čas viacero výprav skupín hráčov súčasne (cechy, alebo voľné zoskupenie dohodnutých hráčov)) pričom by som to navrhol tak, žeby sa to nedalo prejsť sólo (nejaký hardcore :) - nutnosť viacerých výbav atď.) pričom vodca skupiny, ktorá by to úspešne ukončila, (alebo v prípade viacerých úspešných ukončení rozhodovanie na princípe času trvania výpravy) by sa stal pvm "kráľom":)
Oživilo by to využitie cechov a spolupráce viacerých hráčov, a súčasne vytvorilo aj PVM súťaženie :)

Je vidět že jsi král nikdy nebyl :D Já byl král 3x a pokaždé jsem měl pvm aktivitu vysokou - např na WP jsem v pondělí ráno zabil 50 bossů ( cido) a celý týden jsem sázel kytky,dělal enta bio,ducha, a celou neděli jsem stravil dělaním pvm a myslím si že kdybych nedělal pvm tak ho nemám. Na heal jsem se už tolik nesnažil ale taky jsem nějakou tu expertku udělal v neděli + sazení kytek a na archerovi jsem sázel kytky a dělal ent. bio. Každej kdo chtěl krále získat ti řekne že dělal pvm taky protože to se počítá prostě taky. 4x jsem byl 1. a nedělal jsem pvm ani jsem nesázel a krále mi to nedalo.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Obrázek

Rogan
Lv. 11
Lv. 11

Příspěvek od Rogan » pát 06. črc 2018 14:19:12

MostEVILEK píše:
pát 06. črc 2018 11:51:29
Rogan píše:
pát 06. črc 2018 11:23:01
MostEVILEK píše:

Je vidět že jsi král nikdy nebyl :D Já byl král 3x a pokaždé jsem měl pvm aktivitu vysokou - např na WP jsem v pondělí ráno zabil 50 bossů ( cido) a celý týden jsem sázel kytky,dělal enta bio,ducha, a celou neděli jsem stravil dělaním pvm a myslím si že kdybych nedělal pvm tak ho nemám. Na heal jsem se už tolik nesnažil ale taky jsem nějakou tu expertku udělal v neděli + sazení kytek a na archerovi jsem sázel kytky a dělal ent. bio. Každej kdo chtěl krále získat ti řekne že dělal pvm taky protože to se počítá prostě taky. 4x jsem byl 1. a nedělal jsem pvm ani jsem nesázel a krále mi to nedalo.
No vidíš...preto to potrebuje nejakú reformu :) ja poznám prípad, že hráč celý týždeň naháňal pvm hráčov v cido a kráľom sa stal. Len aby som sa vrátil k pôvodnej téme diskusie...
Uvítal by som pokračovanie entu, (nejaký hardcore dungeon :) - využitie dračích itemov (zbraní) aj v pvm +nutnosť spolupráce s inými hráčmi, viacero výbav, využitie zriedkavo používaných bonusov, (možno z nostalgie pridať bosom (mohol by to byť drak - - > vysvetlenie pôvodu dračieho setu :) schopnosť rušenia účinnosti talizmanov) ďalej možnosť dokončiť posledné kolo ent bia a nejaké hodnotenie aj PVM kvalít a snáh hráčov (nemusí to byť hodnosť rovná kráľovi (preto to vždy píšem v "... " aj keď, úprava kráľovského systému a jasné rozdelenie kvality PVM a PVP by bola u mňa vítaná) :) To je z mojej strany všetko.

crazy8
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 66×
Má poděkování: 120×

Příspěvek od crazy8 » pát 06. črc 2018 14:28:12

jejda neriešte tu niečo nereálne ale držal by som sa témy, na nejakého druhého krála atď... spravte návrh, toto tu nemá ani zmysl čítať lebo z toho nič nebude, všetci ste sa chytili textu ktorý som očami preskočil lebo som v prvej sekunde v ňom nevidel žiadnu perspektívu... žabomyšie vojny by som radšej viedol už v reálne vypracovanom návrhu, omnoho viac ma zaujímali vaše iné názory a postrehy z hry ktoré padali na prvej stránke napr. myslím si že nie som jediný :D
Oxymoron (z gréckeho oxys = ostrý, inteligentný + moros = tupý, pomalý, hlúpy) je spojenie slov protirečiaceho si významu, obyčajne podstatného mena a prídavného mena.

Možností je vždy viac, dôležitá je len naša voľba.

Talízman účesu

Zvýšme rozmanitosť zvierat na Ekure

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Mionix « pon 5:43 pm »
@TomasFoxx,  Pokud nemá PCID BAN, tak hrát může. :-)
@ Lejno « pon 3:08 pm »
😀
@ schvarz « pon 12:50 pm »
no dokonce :D
@ TomasFoxx « pon 12:38 pm »
celkově to totiž postrádá smysl, i kdyby 40tb dostal tak tu je dalších minimálně 20 lidí co taky dostalo 40 a furt hraje 😂 to není nic extra prostě
@ TomasFoxx « pon 12:36 pm »
nn
@ schvarz « pon 12:17 pm »
@TomasFoxx,  Tak týpek píše, že buď shoda a nebo mu 40TB nestačí. Naráží na to, že Dothan v minulosti dostal 40TB a myslí si, že si vytvořil druhou postavu s podobným nickem. Jenže Dothan 40TB nemá, tím pádem to postrádá smysl. Kapiš? :D @TomasFoxx
@ TomasFoxx « pon 11:32 am »
jsem jedinej co na tom screenu vidí Dathan a né Dothan? :think:
@ schvarz « pon 11:22 am »
@Skullhlav,  Dothan ale není zabanovaný. To jeho jméno bylo na pranýři přeškrtlé.
@ schvarz « pon 11:21 am »
Tak to nahrávejte na imgur, tam to vydrží
@ qSTRoNgMANp « pon 11:02 am »
@schvarz,  to děla bohužel ctrlv, otevřeš obrazek v nove karte a už to funguje ..., ale je na omezenou dobu ...
@ Skullhlav « pon 10:44 am »
Buď velká shoda jmen nebo mu 40 TB nestačí :D https://ctrlv.cz/Vwlf
@ schvarz « pon 10:43 am »
Hakane, rozbily se ti obrázky v návodu na Cidonii :D
@ RAMHH « ned 10:01 pm »
Nope
@ TomasFoxx « ned 9:58 pm »
@RAMHH, a karmu tam hádám nemáš?😂
@ RAMHH « ned 9:36 pm »
@TomasFoxx,  Je to jen docasne, dokud nesezenu zbytek veci.. placnul jsem na tu postavu vybavu ze strednich valek, tak holt ty obrany za moc nestoji, no.. Yangy by byly, ale ty veci proste na trhu nejsou k sehnani :D
@ TomasFoxx « ned 9:28 pm »
jakože dokuď to umí zahrát tak to je vpohodě 😂 nechápu ale lidi kterým tam s každou postavou mrskáš třeba 25k, dávaj 100cb a stejně to prostě nepřetočí 😂
@ Selema « ned 6:22 pm »
No já byla 1 valku za wara a princes dostavala 53k na padit
@ TopTopiik « ned 6:22 pm »
@TomasFoxx, já té princesse dal 25k kamenem .. bez šutru, od té doby jsem nebral :D
@ TomasFoxx « ned 5:22 pm »
@Lejno, hele on nato každej nadává, ale myslim si že kdyby tenhle týden nebylo každou válku 3-5wp tak těch 400 hitnu 😂 v sobotu už to šlo, jak byla malá mapa tak jsem prostě se zruškem šel do chumlu umřít protože jsem věděl že jsem hned zpatky😂 v těch velkých se to ale takhle hrát nedalo no, tam běžíš zpátky k lidem pulku valky 😂
@ TomasFoxx « ned 5:21 pm »
@TopTopiik,  v úterý no, na další války si už nahodil na wara 😂 to stejný princesse, ta sice dostávala všechny války na pádit ale po úterku už prostě sledovala celou dobu můj pohyb a jakmile jsem se trošku přiblížil tak to letělo až na spawn 😂
@ TopTopiik « ned 4:52 pm »
@TomasFoxx, ještě abys ty zruška neměl, když jsi tam jedno Wpčko dával na pádit furt :D
@ Lejno « ned 4:20 pm »
@TomasFoxx,  Keby ja mám ist za auru, tak potrebujem liter vodky a 3 záložné notebooky :D
@ TomasFoxx « ned 4:05 pm »
ale stejně i přes ty wpčka to bylo pořád hratelnější než dagger no😂
@ TomasFoxx « ned 4:05 pm »
@Lejno,  vem auráka za modrou, změníš názor nato jakou říši ruší nejvíc..😂
@ Lejno « ned 1:46 pm »
Tak o tom sa ani netreba baviť
@ Selema « ned 1:45 pm »
Tak ono co si budem,žlutá je větší hrozba než červená
@ Lejno « ned 1:44 pm »
tak ked su 2 v modrej a 2 v red a rušia len žltu, tak treba zakročiť :D
@ Selema « ned 1:42 pm »
@Lejno,  to je od tebe hezké že taháš wpčka :D
@ Lejno « ned 1:41 pm »
@Selema,  Super :) Skoro som si dokončil zasvecko, pošetril kritiky na další týžden a potahal WPčka :whistle:
@ Selema « ned 1:39 pm »
@Lejno,  jaká byla včera válka?
@ Lejno « ned 12:59 pm »
Nespite vobec a mate jedno ci je 7 rano alebo 4 poobede ez
@ Skullhlav « ned 12:12 pm »
No nevím když chodím do práce tak si rád přispím a nejsem zrovna mlád
@ Selema « ned 11:33 am »
dost lidí vstává mezi 7-8 to že dnešní mládež vstává ve 12 to už je něco jiného :D
@ pikasek « ned 10:06 am »
@sizmik,  Když dojdu v 6, tak v 7 jsem ještě většinou vzhůru, to máš pravdu
@ Skullhlav « ned 10:01 am »
@sizmik, Tak asi nejsem normální
@ sizmik « ned 10:00 am »
@Skullhlav,  Tak v 7 už je většina lidí vzhůru ne? :D
@ Skullhlav « ned 9:57 am »
Toto je ********* neděle ti ********** řežou dlažbu už od 7 a ještě k tomu jezdí *********auto se ********* reklamou na ******* cirkus
@ qSTRoNgMANp « sob 10:41 pm »
Jaké je téma? :D
@ Skullhlav « sob 8:24 am »
Vše jede jak má (teda relativně řečeno)
@ Theopizit « sob 7:43 am »
kdy už půjde hra? pořád mi to hází nějaký critical
@ Lejno « sob 12:01 am »
https://ibb.co/bzJQYL0 dohrané, tešilo ma :beaten: :hello:
@ TomasFoxx « pát 9:14 pm »
@Lejno,  že prej děkujeme za pochopení 😂😂 dobrej rozhlas
@ Relly « pát 7:51 pm »
:ref:
@ qSTRoNgMANp « pát 7:49 pm »
Automatická odpověď byla vytvořena serverem.
@ Lejno « pát 7:46 pm »
@PteraRybarek1,  Dobrý den pane PteraRybarek1, vo válke v aktuálnej situácii vyhráva ríša Shinsoo s počtom bodov 351, druhý za nou je ríša farby žltej s počtom bodov 323 a na poslednom, teda tretom mieste je ríša farby modrej s počtom 247 bodov. Dakujem za pochopenie.
@ PteraRybarek1 « pát 7:42 pm »
Proč se maže můj komentář ? :d
@ PteraRybarek1 « pát 7:39 pm »
Kdo vyhrává ve válce ?
@ Lejno « pát 7:37 pm »
:ignor:
@ qSTRoNgMANp « pát 7:26 pm »
@Lejno,  Já jsem nemel aktuazlizovanou stranku, nevidel jsem od loupeznika prispevek. :D
@ qSTRoNgMANp « pát 7:26 pm »
@Lejno,  Jo no
@ Lejno « pát 7:24 pm »
každý rieši niečo iné a aj tak sa pekne spolu bavíte, to je umenie toto
@ qSTRoNgMANp « pát 7:24 pm »
@PteraRybarek1,  ?
@ qSTRoNgMANp « pát 7:23 pm »
@Relly,  wait. :DDD
@ PteraRybarek1 « pát 7:22 pm »
-_-
@ Relly « pát 7:19 pm »
@qSTRoNgMANp, Moment, ale já se vůbec nebavil o tvém tématu nebo o tobě. Tím myslím úplně to první, co jsem napsal. Smazali mi komentář v tom tématu od loupeznika =)
@ PteraRybarek1 « pát 7:19 pm »
@qSTRoNgMANp, kdo vyhrává ve válce ?
@ PteraRybarek1 « pát 7:17 pm »
Tak co kdo vyhrává ve válce ?
@ qSTRoNgMANp « pát 7:16 pm »
@Relly,  ah, já tam zapomněl přidat, že možnost automatické odpovědi bude v VIP nebo za SDčka jako premium, něco jako Odpovědné premium.. :D
@ PteraRybarek1 « pát 7:16 pm »
Dobrý večer 😁
@ Relly « pát 7:07 pm »
@qSTRoNgMANp:D

Kdo chatuje

offline Ade 
offline Akiryu 
offline Aylia 
offline Helison 
offline Mionix 
offline Selecto 
offline pikasek