HM

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Cepino
Lv.38
Lv.38
Poděkoval: 972×
Má poděkování: 1371×

Re: HM

Příspěvek od Cepino » pát 30. lis 2018 21:07:20

Zdravím, jen takový námět na diskusi. Co když GA, majitel, již Heromarket nechce? Uplynulo již x měsíců a HM není. Dle toho soudím, hádám, že buď není chtěný, nebo v lepším případě pro ně není prioritou.

Bylo vám řečeno, že obchodovat s postavami můžete, ale nechtějte, aby za vaše obchody tedy bez HM ručil tým, nebo provozovatel.

Je jen na vás, jak se zachováte.

Ale jako vždy: Je to jen můj osobní úsudek a názor. Nekamenujte mě za něj. Třeba se vůbec neshoduje s názory týmu, majitele hry, nebo GA. :)
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

MostEVILEK
Lv.31
Lv.31
Poděkoval: 373×
Má poděkování: 329×

Příspěvek od MostEVILEK » sob 01. pro 2018 10:40:22

Nechci nic říkat,ale tím že dali pryč HM si akorát dělají problémy sami sobě. Pokud se nepletu jeden z důvodu proč se udělal HM tak byl ten že jim chodlo X tiketů stím že je někdo okradl. S HM bych řekl že se tyto tikety dost omezily. Nicméně ted určitě zase začli. Ano sice jim nevrátí věci ale ten dotyčný by měl dostat 40TB aby byl potrestaný. Osobně si myslím že HM zavedou až těch tiketů zase bude X denně.

Je to můj pouze osobní názor - názor hráče který zažil zrod HM a i konec. Trochu offtopic - HM byl jediná jistá možnost jak dohnat ty TOP hráče kteří tu hrají déle - a nikdo mi netvrdte že hráč který tu hraje 5 let se dá dohnat za rok aniž by jsi si koupil postavu s biologem,karmou ppř s entarianem.
Navždy legendou...

Už jen forum..

Pokud byste s něčím ohledně Ekury potřebovali poradit, tak se kdykoliv můžete obrátit na mě.
Obrázek

MagSham
Lv.16
Lv.16
Poděkoval: 422×
Má poděkování: 130×

Příspěvek od MagSham » sob 01. pro 2018 14:00:57

MostEVILEK píše:
sob 01. pro 2018 10:40:22
Nechci nic říkat,ale tím že dali pryč HM si akorát dělají problémy sami sobě. Pokud se nepletu jeden z důvodu proč se udělal HM tak byl ten že jim chodlo X tiketů stím že je někdo okradl. S HM bych řekl že se tyto tikety dost omezily. Nicméně ted určitě zase začli. Ano sice jim nevrátí věci ale ten dotyčný by měl dostat 40TB aby byl potrestaný. Osobně si myslím že HM zavedou až těch tiketů zase bude X denně.

Je to můj pouze osobní názor - názor hráče který zažil zrod HM a i konec. Trochu offtopic - HM byl jediná jistá možnost jak dohnat ty TOP hráče kteří tu hrají déle - a nikdo mi netvrdte že hráč který tu hraje 5 let se dá dohnat za rok aniž by jsi si koupil postavu s biologem,karmou ppř s entarianem.
Nechceš nic říkat tak neříkej. Mimochodem, hraješ, že jsi tak v obraze? Ty bys ale přece neporušoval pravidla.

K tématu, jsem z těch co nikdy HM nepoužili, takže žádná změna. Ale asi chápu, že někdo se tím živil a nedovede bez toho hrát. Saggi psal,že za herní měnu je to možné, pouze ztrácíš případnou možnost navrácení nebo pomoci ze strany týmu, ale to už je na tobě, zda ti to riziko za to stojí a tak nutně postavu potřebuješ.
ObrázekMagicShamanyObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Jinno
145
6xP
Full
G1
P
M7
P
30

disaster1591
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 55×
Má poděkování: 38×

Příspěvek od disaster1591 » sob 01. pro 2018 18:07:39

Musim suhlasit s evilkom, len karma sa robi min. Rok ked poctivo odovzdavate 2-3denne a to sa vsetci zhodneme ze nie vzdy to je mozne.Hm bol fajn aspon v tom ze novy hrac mal vidinu kupy novej postavy a zapojenia sa do pvp/pvm, dalsi pohlad na vec je ten ze ked sa takto predava bez hm vela ludi si mysli ze budu okradat hracov beztrestne bohuzial v.tomto je tym nekompromisny,aspon co som pocul, a rozdava TB. Z toho plynie ze za 1. Moze to okradnuteho hraca natolko znechutit ze prestane hrat a za 2. Hrac ktory dostane tb uz sa asi tiez nevrati. Cize v konecnom dosledku by server prisiel o 2 hracov cize realne aj o peniaze z is a hraci pridu o spolubojovnikov/nepriatelov ktori by chodili war etc.
Keby neni hm, zriadil by som aspon niaku 3 osobu ktora by dozerala na obchody, niaky clen tymu, alebo v sekcii nakup/predaj by sa zvolili dajme tomu 3 osoby v podstate nieco ako admini danej sekcie cez ktorych by prebiehali obchody a brali by si povedzme 2-5% z obchodu a a uz by nevznikali ziadne kradeze a server by neprichadzal o ludi

Cepino
Lv.38
Lv.38
Poděkoval: 972×
Má poděkování: 1371×

Příspěvek od Cepino » sob 01. pro 2018 19:01:44

Je naivní si myslet, že většina zabanovaných přispívá na provoz serveru. Stačilo vyjádření týmu z minula a mezi zabanovanými nebyl jediný, který by na provoz přispěl. Za druhé, byl tu HM a nyní není. Tak se dle toho chovejte. Znova opakuji, nemáte čas, nemáte chuť, nemáte prostředky expit, dělat biologa, karmu a tak dále? Tak buď postupujte dle současného systému a nebo tedy nehrajte. Ale vyžadovat si na majiteli ochranu kvůli vlastní neochotě, menším možnostem? To mi přijde nefér. Je to podobné, jako kdyby jste si na majiteli kvůli slabšímu PC vyžadovali větší drop třeba ve swampu. Přijde vám to fér vůči těm ostatním?

Můj osobní názor je ten, že pro majitele je lepší, když někdo kupuje prémka, expí, dropuje, vydělává na další výbavy, než když si naškudlí na dropovi jen s rukavicí xyz miliard, nedá do hry ani Korunu a pak si koupí level 150 včetně výbavy a opět nedá majiteli ani Korunu. Třeba tak uvažuje i majitel a třeba ne.

Já osobně, ať jsem dříve nikdy, opakuji nikdy proti HM nevystupoval, tak jsem v HM viděl jen zlo. Hráči se špatnou pověstí a špatnými skutky si jen prodejem a nákupem očistili svou pověst a anonymizovali se pro komunitu. Opravdu mi hodně vadilo, když máte někoho v přátelích a na té postavě se vystřídá xyz majitelů a nakonem máte v cechu postavu, hráče o kterého by jste si ani neopřeli kolo, nikdy ho do cechu, přátel nevzali.
ObrázekCepino19731RenegatObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek WP suraObrázek150HotovoPPPM6

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ beniamino « stř 8:55 am »
:hello:
@ pikasek « úte 10:43 pm »
@TomasFoxx :  :think: :heart:
@ TomasFoxx « úte 10:39 pm »
@pikasek :  hrdinové se aktualizujou vždycky v celou, takže ty cb co tam byly jsou od začátku války do 8 (těch 11 minut) :D
@ pikasek « úte 8:43 pm »
Asi to bude jenom do osmi
@ pikasek « úte 8:42 pm »
GM ? na statistikách jsou nějak blbě cb :P
@ Borda91 « úte 8:42 pm »
a ty staty :D :D
@ JohnDoe « úte 8:02 pm »
chci dva draky, 4 nejlepší košťata a půl skladu elíků L+ - ne že bych o ně snad příšel, ale ta šance tam nepochybně byla...
@ Ivetka « úte 7:50 pm »
super, díky
@ Lacius « úte 7:49 pm »
@Mionix :  :up:
@ Mionix « úte 7:39 pm »
Poprosím. O náhradu elixírů si můžete požádat na supportu hry, stejně jako třeba při pádu HG a podobně. Na supportu stačí nick postavy + jaké elíky jste použili. Jinak maličké upozornění, kdo by chtěl podvádět a žádat něco, co neklikl, tak může očekávat zaslouženou odměnu. :lol:
@ Borda91 « úte 7:26 pm »
@TomasFoxx :  nechtěl bych :D
@ Ivetka « úte 7:26 pm »
si zkus sehnat elíky před valkou ;) dost nemožný
@ TomasFoxx « úte 7:26 pm »
@JohnDoe :  :D :D Lka klikat je hnus
@ Ivetka « úte 7:18 pm »
souhlasím
@ TomasFoxx « úte 7:15 pm »
@Mionix :  je nějak možný abych ještě před "novou" válkou dostal náhradu elíků? xD L+ teď nikde neseženu už
@ Mionix « úte 7:15 pm »
@All :  Povedlo se nám dohnat GA. Za chvíli bude u PC a řešit problém. Omlouváme se.
@ TomasFoxx « úte 7:12 pm »
akorát to nedává cb ani :D
@ Borda91 « úte 7:12 pm »
Nedává to pry CB
resp. 5 nás tu je
ale ta válka funguje
@ Borda91 « úte 7:11 pm »
Dejte pozor na nepřatelské sabotáže...to už jsou i GMka proti nám? :D
@ INParadise « úte 7:10 pm »
To je válka už jako aréna ne? Pro 20 nejrychlejších. A ještě jí dáme na 10 ráno :D:D:D:D
@ TomasFoxx « úte 7:10 pm »
:D :D :D
@ Borda91 « úte 7:10 pm »
To je tak když chceš být rychlejší než ostatní :D
@ pikasek « úte 7:10 pm »
@TomasFoxx :  máš být žid jak my a neklikat je vubec ;)
@ TomasFoxx « úte 7:09 pm »
rip hodinový elíky
@ Krudan « úte 7:05 pm »
@JohnDoe :  Ale dik Temuchin, aspon som si konecne uvedomil jaka je healer sranda a po vrateni sa som vytvoril vlastneho :)
@ INParadise « úte 7:04 pm »
Krása zase :D
@ Kaenos « úte 7:03 pm »
Víme o tom, sháníme GA
@ Theopizit « úte 7:03 pm »
co bude s tou válkou?
@ TomasFoxx « úte 7:03 pm »
pokákla se válka, některý to pustilo a ostatní ne :D
@ pikasek « úte 7:02 pm »
nějaké gm ? Nejde nás vlést do war
@ JohnDoe « úte 7:02 pm »
dovedu si představit minimálně dvě různé postavy od kterých by se teď mohl GA odrážet, a ani jedna nesouvisí s prací :)
@ Borda91 « úte 7:01 pm »
skvěla war :D
@ Krudan « úte 7:00 pm »
@JohnDoe :  To bolo od teba hnusne :D Tak ci tak som postavu ferovo vyhral v stavke :P aj ked uz ani nepametam co bola zac xD ci to bola nejaka otazka? To je fuk :D
@ Mionix « úte 6:58 pm »
@JohnDoe :  Právě že musím nějak nasimulovat, aby se GA měl od čeho odrazit. Ono většinu věcí se hrozně špatně dohledává. :D
@ JohnDoe « úte 6:56 pm »
O tom se nehádám, chtěl jsem ji uvést v obecné podvědomí... Postavu jsi dostal, že jsem byl ožralej jako prase :) a tys byl první známá postava po ruce... ani to nevadí - jen to zrakvení byl takový nežádoucí konec
@ Krudan « úte 6:50 pm »
@JohnDoe :  Mozes byt hrdy Temuchin :) malo kto by s tou postavou nalozil presne podla tvojich ocakavani :) Do slova som splnil do bodky co si po mne chcel a to ani nebol dovod preco som tu postavu dostal :) Mozes byt spokojny :) Limba si tu uz pameta kazdy :)
@ JohnDoe « úte 6:48 pm »
po smajlíku to už tak úplně neodpovídá, ale budiž - své dny slávy si nepochybně užila :D
@ Krudan « úte 6:40 pm »
@JohnDoe :  Ano a bola mi dana zo slovami aby zazila posledne dni svojej slavy co sa stalo :) A ze ak by som niekedy koncil, nech ju darujem alebo s nou urobim co ja chcem a to som aj urobil :)
@ JohnDoe « úte 6:38 pm »
@Krudan :  pochop, byl jsi poslední zodpovědná postava... pro mne je v podstatě nezajímavé, kdo ji zrakvil... důvěra byla daná tobě, a je úplně nepodstatný, na koho jsi ji převedl ... zdravá postava šla tobě
@ Krudan « úte 6:31 pm »
@JohnDoe :  Limbo zabil tak treti majitel po mne.. :D tam je perma myslim..

Som daroval postavu ked som koncil naposledy. :)
@ JohnDoe « úte 4:51 pm »
@Mionix :  nesimuluj :D
@ Mionix « úte 4:29 pm »
@Seamus :  Má pravdu ten chlapec. Nasimuloval jsem a předal GA.
@ JohnDoe « úte 4:24 pm »
@Krudan :  když už tě tu vidím, zdálo se mi to, nebo jsi Limbo zabil?
@ Krudan « úte 2:47 pm »
@Seamus :  To vyzera na bug v tom pripade.. mozno team nechal omylom, mozno pre nejake dovody schvalne, nvm.
@ JohnDoe « úte 2:37 pm »
@Seamus :  tak budeš rychlej jako vítr, buď rád, některé historické anomálie se nemažou :) třeba to bude ten případ
@ Hakan « úte 1:59 pm »
:help: :help: :help: :help:
@ Seamus « úte 11:20 am »
@Krudan :  ale ide to natočiť aj tam, kde už to v základe je...
@ TomasFoxx « úte 10:23 am »
@ TomasFoxx « úte 9:25 am »
@Moonlight5 :  drš
@ tyranka « úte 8:27 am »
@Moonlight5 :  děkuju
@ Moonlight5 « úte 8:26 am »
@tyranka :  Brko jako upomínkový předmět a 5 dní VIP 😄
@ tyranka « úte 8:04 am »
vážení klikal někdo včera na husu a podělí se o odměnu :-) předem děkuju
@ Krudan « úte 1:00 am »
@Seamus :  Vzdy sa dalo len to vecsinou neslo kôli tomu ze vecsina botiek ma uz v zaklade ten bonus.
@ Seamus « pon 8:59 pm »
Nie je chyba aj to, že do bot ide natočiť rýchlosť pohybu? Kedysi to tak nebývalo aspoň čo si pamätám, teda okrem dračích. ale teraz mi to skáče do všetkých.
@ Krudan « pon 8:47 pm »
@INParadise :  Ked uz nic ine tak mam plny block list deciek ako si ty a tiez scrollovat nejde :)
@ INParadise « pon 4:21 pm »
Krudane, když nemáš kamarády tak ti tam nepůjde rollovat dolů...
@ Lejno « pon 12:53 pm »
@Krudan :  Mne to funguje tiež bez problemu.
@ Krudan « pon 11:07 am »
@Mionix :  Screenshot toho nemam ako urobit no.. :D
Myskou to urcite nieje.. funguje vsade bezchybne.. a neviem kde inde by mohol byt problem potom este.. naviac funguje aj pri inych funkcionalitach.

Kdo chatuje

offline Kaenos 
offline Mionix 
offline Shamir 
offline VibraThor 
idle beniamino