Update Zasvěcení/Cidonia UPPKy a jiné info

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
kukis
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 22×
Má poděkování: 19×

Re: Update Zasvěcení/Cidonia

Příspěvek od kukis » pon 20. kvě 2019 20:34:15

Rissah píše:
pon 20. kvě 2019 20:29:48
Reavers píše:
pon 20. kvě 2019 20:05:51
Spousta Hracu nema ani pvp draci + 9 a uz sou zase novy pvp. Ten rozdil bude v pvp zase ohromny a jen to odradi a demotivuje nove hrace ..to mi moc jako zabava nepripada. :) Docela me mrzi ze pvm zem ti tady vydrzi uz pomalu 10 let
Tady na tohle mám krásný příklad, jsi ve škole něco Ti nejde a zbytku třídy to jde tak učitel se bude věnovat Tobě nebo 99% třídy? Tím chci říct, že server musí jít kupředu a většina hráčů co chodí do válek tak právě dračími věcmi +9 disponuje a tudíž nevidím důvod proč čekat na menšinu, aby se většina nudila takhle dáváme možnost zlepšení a mít nějaký nový cíl. To že někomu stačí schopka +6 nebo tak je věc jedna, ale někdo hold chce mít +9 tak si ji udělá a tak to hold je a vždy bude.
Nechci být nějáký zlý či nepříjemný či neslušný , ale co napíšeš je kničemu a pokaždé .

"Smrt je jako vítr, vždy při mém boku."
"Má čest mě již dávno opustila."
"Je jediným účelem listu opadnout?"

Rissah
Lv.2
Lv.2
Poděkoval: 17×
Má poděkování: 39×

Příspěvek od Rissah » pon 20. kvě 2019 20:37:03

kukis píše:
pon 20. kvě 2019 20:34:15
Rissah píše:
Reavers píše:
Spousta Hracu nema ani pvp draci + 9 a uz sou zase novy pvp. Ten rozdil bude v pvp zase ohromny a jen to odradi a demotivuje nove hrace ..to mi moc jako zabava nepripada. :) Docela me mrzi ze pvm zem ti tady vydrzi uz pomalu 10 let
Tady na tohle mám krásný příklad, jsi ve škole něco Ti nejde a zbytku třídy to jde tak učitel se bude věnovat Tobě nebo 99% třídy? Tím chci říct, že server musí jít kupředu a většina hráčů co chodí do válek tak právě dračími věcmi +9 disponuje a tudíž nevidím důvod proč čekat na menšinu, aby se většina nudila takhle dáváme možnost zlepšení a mít nějaký nový cíl. To že někomu stačí schopka +6 nebo tak je věc jedna, ale někdo hold chce mít +9 tak si ji udělá a tak to hold je a vždy bude.
Nechci být nějáký zlý či nepříjemný či neslušný , ale co napíšeš je kničemu a pokaždé .
Já jen reaguji na hráče co si budou stěžovat vždycky :) ideální by bylo všem dát všechno, aby byla tahle skupina spokojená.

kukis
Lv.7
Lv.7

Příspěvek od kukis » pon 20. kvě 2019 20:38:25

Rissah píše:
pon 20. kvě 2019 20:37:03
kukis píše:
pon 20. kvě 2019 20:34:15
Rissah píše:

Já jen reaguji na hráče co si budou stěžovat vždycky :) ideální by bylo všem dát všechno, aby byla tahle skupina spokojená.
Zkus si být droper v cido, já osobně bych raději bral aby mě lidi huntili 24/7 než čekat 4hodiny , či jak to je udělané. PvP hold je nové stím se nic už neudělá , PvM by mohlo přijít , ale což. Že. Nikdo z nás tu nemá ''moc'' něco ovlivnit.

Reavers
Lv.8
Lv.8
Poděkoval:
Má poděkování: 22×

Příspěvek od Reavers » pon 20. kvě 2019 20:40:59

Myslim, ze tvuj perfektni priklad je naprosto naopak) jestli se bavime o lidech co chodi valky potom ano.. 80% lidi co chodi war maji +9 coz je Celkove cca 100 lidi na serveru? Coz je ve vysledku kdyz to vezmu na cely server mozna to tvoje zminovane 1%? ? Zbytek 99% lidi do tech valek nechodi, Protoze zrovna nema ty zminivany draci +9 a vedi, ze bez Toho dostanes na krktik a to zrovna neni sranda. Tak proc neudelat nove pvp aby uz vubec nemeli ostatni hraci sanci a udelaly se Jeste vetsi rozdily ze.
Mne je to jedno ja ty draci mam a sem rad ze budu delat neco novyho. Jen me mrzi ze nemyslite I na pvm a nove hrace. O designu veci okopirovanem z ostatnich rychlo prazdninovych serveru ani nemluvim. Nevim pusobi to na me takovy na rychlo, bez napadu...
Naposledy upravil(a) Reavers dne pon 20. kvě 2019 20:46:53, celkem upraveno 2 x.

kukis
Lv.7
Lv.7

Příspěvek od kukis » pon 20. kvě 2019 20:42:44

Reavers píše:
pon 20. kvě 2019 20:40:59
Myslim, ze tvuj perfektni priklad je naprosto naopak) jestli se bavime o lidech co chodi valky potom ano.. 80% lidi co chodi war maji +9 coz je cca 100 lidi na serveru? Coz je ve vysledku kdyz to vezmu na cely server mozna to tvoje zminovane 1%? ? Zbytek 99% lidi do tech valek nechodi, Protoze zrovna nema ty zminivany draci +9 a vedi, ze bez Toho dostanes na krktik a to zrovna neni sranda. Tak proc neudelat nove pvp a vetsi lvly aby uz vubec nemeli ostatni hraci sanci ze. :)
Souhlasím , řekl si to naprosto přesně.

Neves
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 27×

Příspěvek od Neves » pon 20. kvě 2019 20:44:52

Reavers píše:
Myslim, ze tvuj perfektni priklad je naprosto naopak) jestli se bavime o lidech co chodi valky potom ano.. 80% lidi co chodi war maji +9 coz je cca 100 lidi na serveru? Coz je ve vysledku kdyz to vezmu na cely server mozna to tvoje zminovane 1%? ? Zbytek 99% lidi do tech valek nechodi, Protoze zrovna nema ty zminivany draci +9 a vedi, ze bez Toho dostanes na krktik a to zrovna neni sranda. Tak proc neudelat nove pvp a vetsi lvly aby uz vubec nemeli ostatni hraci sanci ze. :)
Taktiež úplne súhlasím ;) Tento update je úplný prepadák

SamJsiLama
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 62×
Má poděkování: 64×

Příspěvek od SamJsiLama » pon 20. kvě 2019 20:48:49

Reavers píše:
Naprosto zcestné. Vezmi si, že ten server existuje více než 8 let. Lidé, kteří hrají od začátku, nebo minimálně 2 roky, tak mají úplně v pohodě karmu P, dračí věci +9 a v pohodě války chodí. Samozřejmě jsou zde hráči, kteří si raději udělají 110, chodí swamp s tím, že dají 300kk za tu hodinu a půl a stěžují si, že nejde vydělat apod. apod., pak se dostanou např. na lv 145, kde zůstanou na zbraních 95, lépe 108 s brněním +6 v tom lepším případě a nemají hotové biology, karmu, zkrátka téměř nic. A neřekl bych, že do valek chodí pouze 1% hráčů. To by vypadalo asi trošku jinak, než každý týden 60 lidí +- z každé říše.
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mysterious
75k+
Full
P
P
P

LordGabriel
Lv. 12
Lv. 12
Poděkoval: 37×
Má poděkování: 115×

Příspěvek od LordGabriel » pon 20. kvě 2019 20:50:36

Reavers píše:
a koľko ľudí malo shellka 5x15 a talíky 3xschop keď prišlo HG ? je to úplne normálna vec, že sa napreduje aj keď nie šetci dosiahli maximum.
ObrázekrhetetopXObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
LosReyes
150
zruško
:heart:
P
P
P

Reavers
Lv.8
Lv.8
Poděkoval:

Příspěvek od Reavers » pon 20. kvě 2019 20:52:08

60 hracu z kazde rise ? Myslis 20 bojovniku + 40 bufferu? A porad ty stejny jmena dokola

SamJsiLama
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 62×
Má poděkování: 64×

Příspěvek od SamJsiLama » pon 20. kvě 2019 20:57:38

Podívej se v neděli na celkové statistiky hrdinů týdne a pak tu něco piš. Domluveni?
Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mysterious
75k+
Full
P
P
P

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Skullhlav « stř 7:42 pm »
Střední ve stylu full útoky
@ Mionix « stř 7:27 pm »
@Skullhlav,  20th Century Studios a 20th Television
@ Lejno « stř 6:58 pm »
Je tu niekde n-word rožok 69? :D https://ibb.co/crR2z6c
@ Skullhlav « stř 6:28 pm »
Jak se to jmenuje nyní ?
@ Mionix « stř 6:22 pm »
Lišákůůů, 20th Century Fox tě vyhodil z názvu. Respektive Disney.
@ Skullhlav « stř 5:59 pm »
@SamJsiLama, Kuželky :D
@ SamJsiLama « stř 5:52 pm »
@Skullhlav,  1.9TDI? 😂🤔🤔
@ Skullhlav « stř 3:35 pm »
To víš děti však ono jim to skončí 1.9 :D
@ MoravskyPepin « stř 3:33 pm »
@Skullhlav,  Na Ekuru není už ani chuť, to jsem rád že tady zvednu mandle Sienovi aby si musel vzít o jeden prášek na tlak víc a tím to pro mě asi končí
@ Skullhlav « stř 3:30 pm »
Co zarabaš v realu i na ekuře ? :D
@ MoravskyPepin « stř 3:29 pm »
@Skullhlav,  Jooo tak Selema je speciální
@ Selema « stř 3:28 pm »
:D
@ Skullhlav « stř 3:27 pm »
To víš mít ženu je sice výsada ale drahá :D
@ Selema « stř 3:22 pm »
@MoravskyPepin:D :D
@ MoravskyPepin « stř 3:20 pm »
@Selema Na to že to byla brigáda jen na týden a už tu dělám 2 měsíce. Chodím kde můžu, na CNCčko mě poslali, svařovat mě nechali (jen tak pro zábavu, že mě to zajímalo), k lisu jsem se dostal. V kroksách tady běhám aneb bezpečná obuv. Jooo letos mě to baví
@ Selema « stř 2:58 pm »
@MoravskyPepin,  ale nikdo to nevidí :o
@ schvarz « stř 2:53 pm »
Dřu jako Váňa
@ MoravskyPepin « stř 2:40 pm »
@Selema,  Neboj, já dřu jako 🏇
@ Selema « stř 2:38 pm »
@MoravskyPepin,  OK OK TAK MAKEJ :D
@ MoravskyPepin « stř 2:38 pm »
@Selema,  ježiš babo dej mi pokoj, dřu se abys měla na PvPčko a Tobě je to málo
@ Selema « stř 2:37 pm »
@MoravskyPepin,  už se zase flákáš?
@ MoravskyPepin « stř 2:33 pm »
Čengliš very pěkné
@ Skullhlav « stř 1:14 pm »
Ponožky do bra a je to :lol:
@ Selema « stř 12:42 pm »
@qSTRoNgMANp,  tebe vycpu
@ qSTRoNgMANp « stř 10:29 am »
Vycpala
@ MoravskyPepin « stř 10:19 am »
@Selema,  Dobré ráno, doufám že ses dobře vyspala
@ Dejvx « stř 9:04 am »
Funguje vám cidonie ?
@ SamJsiLama « stř 8:07 am »
@Skullhlav😂😂🔝
@ Skullhlav « stř 7:54 am »
Podle toho co jsem viděl buď neplatné certifikáty nebo špatné, měly by si zajít do arény :lol:
@ SamJsiLama « stř 7:48 am »
Jn nespolehlivá ekura prostě 💁🥴
@ Skullhlav « stř 7:38 am »
Ani pustit mě to sem nechtělo
@ SamJsiLama « stř 7:19 am »
Padá ekura, něco si přej? 😂 Ještě, že jsem v práci 😁
@ Sempresiva « stř 7:17 am »
:beaten: :beaten: :beaten:
@ cofix « stř 1:49 am »
v 10 ráno ať to jede :D nebo bude bububu :D
@ cleo « stř 1:45 am »
@cofix,  času dost :D
@ cofix « stř 1:45 am »
dej mi číslo,ho vzbudím hned :D musím jít udělat zručko na G8 :D
@ cleo « stř 1:44 am »
@cofix,  pofičí to až někdo vzbudí saggiho nebo diroina :D
@ cofix « stř 1:43 am »
takže myslíte,že to ráno pofičí? :D
@ cleo « stř 1:43 am »
@TomasFoxx,  lukáš naštěstí akorát doexpil :D dobrou focusku :D
@ TomasFoxx « stř 1:42 am »
@cofix,  hele mionix je borec, on ráno vstane, hned obvolá všechny a do pul hodinky to pojede :D já jdu spát, tak dobrou (diorine dlužíš mi karmu)
@ cleo « stř 1:42 am »
@cofix,  si aspoň odpočineš od ekury :D
@ cofix « stř 1:41 am »
myslíte,že to dnes ( ve středu ) pojede? :D nebo jako až za 24 hod spíš? :D
@ TomasFoxx « stř 1:41 am »
jakože já o tomhle nic nevím, ale podle mě musí ten certifikát každých pár měsíců ekura zaplatit aby měla zabezpečenou síť :D a diroin asi zapoměl zaplatit fakturu :D :D
@ cofix « stř 1:40 am »
já úplně hleděl,jsem zapl webovky a prej mi nejde načíst ani to :D to co jako je :D
@ cleo « stř 1:39 am »
@cofix,  jako nedělají, platí je :D
@ cleo « stř 1:39 am »
@TomasFoxx,  to bude ale čtvrtek :D a mě to tak krásně šlo v cido akorát :D
@ cofix « stř 1:39 am »
jako řekni mi,proč dělají nějaký certifikáty ?:D na 2 měsíce? :D jsem měl 3 stánky otevřený :D
@ TomasFoxx « stř 1:38 am »
@cleo, tak já teď přišel z venku, že aspoň tu karmu hodím žejo :D a ono prdlajs
@ cleo « stř 1:38 am »
@TomasFoxx,  tady nespí akorát liška :P
@ cofix « stř 1:38 am »
jako celej den? 24 hodin? nebo myslíš někdy přes den?
takže zítra no :D
@cofix, musíme počkat, dneska už se tam asi nedostanem, pochybuju že tady někdo z teamu nespí aby probudil "vyšší moc" :D
@ cleo « stř 1:38 am »
@cofix,  nejsi jedinej komu to píše
@ cofix « stř 1:37 am »
borci,kdy pojede ekura? :D mně to píše nějakou chybu s certifikátem:D
@ cleo « stř 1:37 am »
@TomasFoxx,  má určo dovčůůů :D :D, sice focus nejsi ajťák, ale víš přece vše :P
@ TomasFoxx « stř 1:35 am »
@cleo, nejsem ajťák, musíme asi počkat až to dirouš zas zaplatí :D :D
@ cleo « stř 1:35 am »
@TomasFoxx,  taky co s tím? :D
@ TomasFoxx « stř 1:23 am »
ekuře zas vypršel certifikát zabezpečení pog
@ TomasFoxx « stř 12:31 am »
stonks
@ Minnoroth « stř 12:29 am »
Chtěl jsem točit spodní bony a omylem tam dal začarka

Kdo chatuje

offline Betty