metinland anb malá svatá

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
MoCKeR
Zakladatel tématu
Lv.17
Lv.17
Poděkoval: 35×
Má poděkování: 23×

Re: metinland anb malá svatá

Příspěvek od MoCKeR » ned 20. zář 2020 14:36:55

Relly píše:
ned 20. zář 2020 13:28:13
0920_131213.jpg

Neboj se, firad se už o to jde postarat :ban: . Kluci, bavíte mě, proto mě to tak baví, díky :clap:
koukám že se možno pobavíme my na tvojich TBčkach :lol: :D :lol: :D :lol:
Obrázek

Relly
Lv.10
Lv.10
Poděkoval: 100×
Má poděkování: 34×

Příspěvek od Relly » ned 20. zář 2020 15:01:45

MoCKeR píše:
ned 20. zář 2020 14:36:55
Relly píše:
ned 20. zář 2020 13:28:13
0920_131213.jpg

Neboj se, firad se už o to jde postarat :ban: . Kluci, bavíte mě, proto mě to tak baví, díky :clap:
koukám že se možno pobavíme my na tvojich TBčkach :lol: :D :lol: :D :lol:
Už se bojím, úplně si z toho trham žíly. Už bych ty TB dávno měl, kdyby se to trestalo, protože jak píšeš, není to poprvé :D. Kor když je tu X fotek na fóru :D.
Obrázek
Flath
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
160
P
P
P
13
5/5
Hotovo

M3t0r1
Lv.19
Lv.19
Poděkoval: 19×
Má poděkování: 82×

Příspěvek od M3t0r1 » ned 20. zář 2020 15:38:03

V metinlande o nič neprichádzaš (umrieš nestratíš cb) a keď niekoho zabiješ nič nezískaš (nedostávaš cb)
Aj to je napríklad dôvod, prečo "bitky v metinlande" môžu existovať, prečo postava lv 160 nezabíja vedľa stojacu pvp postavu lv 109 atď.

Ak by za zabitia bola odmena (pvp mapa) okamžite by postavy 160 zabíjali všetko okolo od lv 65 až po 160.
A akonáhle by sa toto stalo, slabší / menší (kt. dokážu v metinlande existovať vedľa top pvp) by v PvP mape boli štvanou zverou a prestali by tam chodiť.

Tým pádom by tá mapa bola po mesiaci od spustenia znova prázdna a zbytočná.

E: keby sa to rozdelí do úrovní, napríklad ako sú vojny do troch, tak by si provozovatel zaplnil 3 sloty na mapy. Tie sloty sú nejako obmedzené ak si dobre pamätám, nemôžeš mať nekonečno máp.

Áno PvM zbytočná mapa (zelený les) tu je, ale či sa dá odstrániť to neviem. Možno sa to dá bez problémov a možno nedá. Teraz sa zamyslime nad tým čo ak sa nedá, možno by sa dala vyradiť (odstrániť od teleportéra, zmazať porty) ale čo ak je rátaná v základe ešte z ofíku a aj po jej zneprístupnení bude držať jeden slot. V takom prípade je úplne zbytočné tú mapu mazať. (takto má naozaj využitie len na Mladého lovca kvôli metinu 75)
Naposledy upravil(a) M3t0r1 dne ned 20. zář 2020 17:37:12, celkem upraveno 3 x.
Reborn 1.5.2020 :ref: :omg:
BarkasObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dagger
Jinno
145
50/65
G1
4xM8
G7
G2
2/5
NavratKralaObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Black Magic
Jinno
136
10/60
M5
1/5

Lejno
VIP
VIP
Poděkoval: 125×
Má poděkování: 243×

Příspěvek od Lejno » ned 20. zář 2020 15:39:53

PvP mapa nikdy nebude spravená bez obmedzenia levelu :) Určite sa nikdy nestane, aby bol možný zisk (akykolvek) kde može 160 zabiť lv 65.
AirQ - Big Boy
Proteinek - Medium Boy
Obrázek

Yukin
Lv.1
Lv.1
Poděkoval:

Příspěvek od Yukin » ned 20. zář 2020 15:45:47

Podle mě se jí nedočkáme ani s omezením lvl ani bez, prostě vůbec. :-D

Lejno
VIP
VIP
Poděkoval: 125×
Má poděkování: 243×

Příspěvek od Lejno » ned 20. zář 2020 15:50:13

Yukin píše:
ned 20. zář 2020 15:45:47
Podle mě se jí nedočkáme ani s omezením lvl ani bez, prostě vůbec. :-D
Priklanam sa k tejto možnosti :D každopádne len taká vsuvka k téme, čím viac vás to bude vytáčať, tým viac to bude flata baviť :D
AirQ - Big Boy
Proteinek - Medium Boy
Obrázek

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ qSTRoNgMANp « pát 6:06 pm »
@LordRayden,  Odhalit a vyřešit, nebo mě j---e :D
@ LordRayden « pát 6:06 pm »
qSTRoNgMANp píše: @LordRayden,  Dobře, já jsem trochu podrazden už. :D
np snad se ti to podaří objasnit a vyřešit :heart:
@ qSTRoNgMANp « pát 6:05 pm »
@LordRayden,  Sorry :(
@ qSTRoNgMANp « pát 6:05 pm »
@LordRayden,  Dobře, já jsem trochu podrazden už. :D
@ LordRayden « pát 6:05 pm »
qSTRoNgMANp píše: A opravdu mě nemusí nikdo poučovat o tom, že to je tím AMD. Jedinýmu komu věřím a mužu argumentovat na urovni je Mionix, protože je z oboru
klíd já si jen dělal srandu :cry: :lol:
@ qSTRoNgMANp « pát 6:03 pm »
Takže mám 2x packetloss na ekuru i hru, ale na DNSko 1.1.1.1 nemam ani jeden.
@ qSTRoNgMANp « pát 6:00 pm »
@Mionix,  Tu právě mám a traceuju
@ JohnDoe « pát 5:48 pm »
upřímně si myslím, že GP za 2MB/s flood nebude rád a bude mu úplně jedno jestli Strong dokáže jednou ranou kladiva zatlouct stovku hřebík
@ Mionix « pát 5:41 pm »
@qSTRoNgMANp,  No myslím si, že je to vše ve FRA. Alespoň dle trasy. I když IPiny to má odlišné. Ale kdo je trošku šikovný, tak si IP hry dokáže zjistit. :-)
@ qSTRoNgMANp « pát 5:38 pm »
@Mionix,  Stánky postaveny, tak uvidime.
@ qSTRoNgMANp « pát 5:31 pm »
@Mionix,  zkusim přimo IPčku hry, preci jen stranky a hra jsou jinde ne ?
@ qSTRoNgMANp « pát 5:30 pm »
@JohnDoe,  JE to tak no.
@ JohnDoe « pát 5:26 pm »
jestli tam máš nějaký SLA, tak je testovací server asi jediné místo, kde ti takovéhle monitorování projde... ostatní nejspíš zahazujou rovnou
@ Mionix « pát 5:26 pm »
@qSTRoNgMANp,  Zkoušejte třeba paketlos na stránky Ekury. Já to dělám přes ping plotter, ten vytěžuje naprosto zanedbatelně a může běžet klidně 24*7 a krásně monitoruje i sebemenší mikrovýpadky. Bohužel vám nemohu poskytnout IP serveru, to by mě GA přizabil. :-)
@ qSTRoNgMANp « pát 5:24 pm »
@JohnDoe,  je to server + P2P
@ qSTRoNgMANp « pát 5:23 pm »
@JohnDoe,  Je to server dane služby na testovani.
@ qSTRoNgMANp « pát 5:23 pm »
@Mionix,  LYON tuším no
@ JohnDoe « pát 5:23 pm »
2MB/s sledovacího provozu za 48 hodin? to už by si nejspíš ani nepingnul :)
@ Mionix « pát 5:19 pm »
@qSTRoNgMANp,  a to zkoušíte na server do FRA? Ztráty mohou být někde po cestě do FRA. Každý jede po jiné cestě.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:53 pm »
@Mionix,  Jinak mam pušteny Star trinity práve na sledování provozu, mám nasteveno 2MB/S, a nemám ani jeden packet loss za 48H, takže já si fakt nemyslím, že je chyba čistě na mě straně.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:52 pm »
@Mionix,  Zkusil jsem vyměnit router, poprosil jsem providera, zda neměnil něco na sítí, tak uvidime. :D
@ Mionix « pát 4:46 pm »
@qSTRoNgMANp,  Já vám bohužel neporadím. Jediný, kdo by vám dokázal pomoci je GA, který si z vámi třeba dodaných logů, HW infa a podobného dokáže něco zjistit. Ostatní GM bohužel ne. Já jsem ten první, který se kdykoliv hráčům snaží pomáhat.
@ qSTRoNgMANp « pát 4:45 pm »
@Mionix,  Tak já se snažím najit vysvětlení proč právě nahozením Vánočního eventu začla haprovat konexe. :)
@ qSTRoNgMANp « pát 4:44 pm »
A opravdu mě nemusí nikdo poučovat o tom, že to je tím AMD. Jedinýmu komu věřím a mužu argumentovat na urovni je Mionix, protože je z oboru
@ qSTRoNgMANp « pát 4:43 pm »
@LordRayden,  Nope tím to není. :) JAk říkám, půl roku mi jedou stánky bez zádrhelu, jedině, když mi spadne net, to chápu, ale mě nespadne net, prostě konexe, mikrolag, vidim to hlavně při točení, kdy pri kazde 5 točce se to lagne. Tato chyba opravdu nastala až 1.1.2020. JEdině co, tak že jsem neauktualizoval launcher po udržbě. Jinak to tisivc let stare AMD drželo 15 stánku :) při spotřebě 25W
@ LordRayden « pát 3:59 pm »
mně jedou stánky v pohodě ^^ to bude tím "tisíc let starým amd" :lol: :lol:
@ Mionix « pát 3:47 pm »
@qSTRoNgMANp,  Tak se podívejte na tržnici. Stojí tam od zapnutí eventu stovky stánků a bez pádů. Tak je to ale pokaždé. Jakmile má jakýkoliv hráč jakýkoliv problém, tak je to vždy a pouze naše chyba. Neříkám, že chyby u nás nejsou, ale osočovat nás z něčeho, co většině hráčů nedělá? A sám se přiznáváte, že vám blbne konektivita na Ekuru. Pak se nedivte, že vám padají stánky. :-(
@ qSTRoNgMANp « pát 3:34 pm »
@Mionix,  A mimo jině začla blbnou konexe a opravdu to není mnou. Veškeré hry, které jsou zavisle na stabilitě mi jedou bez chybně.
@ qSTRoNgMANp « pát 3:33 pm »
@Mionix,  Jasně, na support. :D od "nahození" Vánočního eventu mi stánek nevydrží ani jeden den, předtím jsem jel 24/7 bez jakéhokoliv padnutí stánku, mám extra notebook na stánky.
@ TomasFoxx « pát 3:32 pm »
🐘
@ Lejno « pát 2:44 pm »
Btw. díky za upravenie tých nožíkov u rybarka :)
@ Lejno « pát 1:20 pm »
@ Lejno « pát 1:16 pm »
Opravte to strongovi , prichádzame o yangy 😂
@ SamJsiLama « pát 1:09 pm »
Už se perou, už se perou?
@ Mionix « pát 12:35 pm »
@qSTRoNgMANp,  A hlavně vás odkáži tedy na support.
@ Mionix « pát 12:34 pm »
@qSTRoNgMANp,  Jako nezlobte se na mě, ale mám doma 3 shopy nonstop, k tomu dvě herní okna. Na jednom internetu jsem se 3 PC včetně jednoho do práce. K tomu si pouštím videa v HD z netu a nic mi nepadá.
@ JayV1 « pát 11:34 am »
Trosku drzej ne?
@ qSTRoNgMANp « pát 11:30 am »
Prosím o vypnutí golbálně, padají mi stánky, nebudu to jak retard kazdje den stavet, diky.
@ Mionix « pát 8:08 am »
@GoldMaster,  To bohužel nejde. Tento rok jsme dali sněžení opravdu na minimální úroveň.
@ Nejko123 « pát 12:34 am »
@Lejno, len niektorým slabším jedincom, len tak oznamujem :lol:
@ Lejno « pát 12:04 am »
0:02 crash stranka aj hra, len tak oznamujem :D
@ GoldMaster « čtv 11:17 pm »
Ahojda chtěl bych se zeptat jestli si nemůžu nějak vypnout ty vločky protože mám starší ntb a on má takovou pochroumanou grafiku takže mám celý bílý metin a moc se v tom hrát nedá nějaká rada nebo tak?
@ Lejno « čtv 11:00 pm »
Ja tocim maximálne zlatý , keď mám zrusko, kvôli vyhnúť to je všetko. Ale odkedy mám nový nebesak, už nemením nič. Výbava taká aká je na videu.
@ schvarz « čtv 10:15 pm »
A jakou výbavu ty máš dvojí? Jen náhrdlo a boty ne? Točíš hněvky/extáze a nebesák/zlatej? @Lejno
@ TomasFoxx « čtv 9:35 pm »
@Lejno,  máš lepší výbavu než půlka červený DOHROMADY jsi chtěl napsat ne
@ Lejno « čtv 9:27 pm »
A dovolím si tvrdiť, že mám lepšiu výbavu ako polka červenej, ale je rozdiel dostávať dmg od 1 postavy (mňa) a ledva to ustáť, alebo dostávať dmg od 5 a viac ľudí zakaždým, keď vyjdem zo zamaska :)
@ Lejno « čtv 9:18 pm »
xjirkax píše: Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil
sorry, nemám už viac kam dať obrany, to že tam máte nahadzane útoky a cez 72 šaman mi zoberte 15k to je vec druhá, že 😂
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
neřeknu když má někdo takový útoky v jedný výbavě, a má druhou na obrany, ale já fakt nikdy neviděl rien něco ustát :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
+ vidím ve videu od lejna že jí dával 11k každým kordem :D
@ TomasFoxx « čtv 9:10 pm »
@xjirkax, je uplně jedno, co má Rien na sobě, když vím že jí beru po 20k s healerem i bmkem, a pak tam vidím jak jí vypne Lycan na pruraz, tak obrany prostě nemá :D
@ WhiteZz « čtv 9:09 pm »
@xjirkax, očividne nič na wara :D ked dostava 80k :D
@ RAMHH « čtv 9:09 pm »
@xjirkax,  Neco, co ocividne nefunguje. Nerikam ze utoky nejsou dobre, ale vseho s mirou..
@ xjirkax « čtv 9:08 pm »
Ještě kdyby si alespoň vedel co presne ma Rien na sobe
@ TomasFoxx « čtv 9:06 pm »
@xjirkax,  a jak jinak se má k těm healerům vzadu dostat?😂 kdyby běžel bez mřenky tak mu 10 lidí dá po 5k a prostě umře ať má jakýkoliv obrany 😂 kdyby lidi jako rien nenosili utoky, tak ty mřenky mít nemusí
@ WhiteZz « čtv 9:06 pm »
@xjirkax, fňuk?
@ xjirkax « čtv 9:04 pm »
Wow to je borec když chodí v mřence spíš je to lama která musí mít mřenky aby dala CB
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
a tim prurazem kolikrát nevezme jen rien, ale další 3 healery
@ TomasFoxx « čtv 9:03 pm »
@xjirkax,  on možná hned umře, ale neumře na jednoho člověka, umře na 10 červených třeba
@ xjirkax « čtv 9:02 pm »
Je tu jen jeden problem a to ten ze Lycan ji možná dal na 1ranu ale on vzápětí umřel taky takže nevím nevím ...a mimochodem ten kdo ji bral 11K na vír dostal za 15K taky ale to uz nikdo nenapíše přeci aby se neztrapnil

Kdo chatuje