Stránka 1 z 1

Exp 1 až 109lvl

Napsal: pát 23. říj 2020 14:35:37
od Subban
Ahoj :fight:
Covid krize mě poslala zpět k ekuře. Srdeční záležitost, po třech letech to zase zapnout, je to pro mě strašná nostalgie :lol:
K věci- za tu dobu co jsem tu nebyl se trošku pozměnily války říší. Vždy jsem chodil s levelem 95, ten mi je teď k ničemu, tak jsem se rozhodl že budu svojí pvp postavu mířit na level 109.

Momentálně disponuju buffkou a droperkou 57lvl, když bych prodal vše co mám, budu mít dejme tomu 15kkk.
Za prvé bych rád šamana healera, za druhé bych si ho chtěl k tomu levelu dotáhnout sám. Fakt dlouho jsem tu nebyl, už ani nevím od jakého levelu je kerindor a nebo jestli tu je na exp ještě něco lepšího než keri(asi bych řekl že ne, že? :D ).

Kdyby jste byl někdo tak laskavý a sepsal stručně dle Vašeho názoru- od jakého levelu do jakého kde expit a na kolik by zhruba mohla vyjít daná výbava právě na heala.
Děkuju pěkně a krásný den! :fight:

Re: Exp 1 až 109lvl

Napsal: pát 23. říj 2020 14:42:12
od Anderson
Ahoj, na tú PvP časť ti radiť ja osobne nechcem, nájdu sa tu ovela skúsenejší ludia, ktorí práve stredné války chodia..
skôr ti poradím k tej pvm stránke..
Za mňa sa určite malý droper neoplatí ak máš šancu urobiť či už postavu do keri, alebo do swampu..
Za tých spomínaných 15kkk by si nemal mať najmenší problém urobiť schopného dropa do swampu aj s buffom 101%.. čo sa týka keri tam by to bolo ošemetnejšie, pretože nejaká normálna schopná výbava práve tých 15kkk spomínaných vychádza.. no už by ti nezostalo na to aby si si urobil 101% buff..
ide o to aj čo ti viac vyhovuje či dropovať itemy a tie potom predávať v shope (keri) s tým, že ak máš šťastie dokážeš zarobiť slušné pálky (strepy aj kosti si teraz držia celkom vysokú cenu) alebo pôjdeš na istotu do swampu, kde si dokážeš zarobiť bez problémov 1kkk+ (1Kkk zarábam ak chodím expiť postavy od lvl 100 a nemám na nich veci na yang/drop takže bezproblému dáš aj 1,4+) máš to v yangoch a s istotou, nemusíš nič predávať.
Potom keď už budeš mať schopného dropa neni problém zarobiť na tú pvp postavu, ktorú ak chceš do 109 tak jej zatiaľ môžeš robiť biológa a s dropom zarábať na veci :)

Re: Exp 1 až 109lvl

Napsal: pát 23. říj 2020 16:37:47
od RAMHH
Expit 0-80 pavouci jeskyne 2, tam pouzijes toho tveho dropika + buff 100%. 80-96 metiny 90 popr baziny, ale ty jsou drazsi, 96-109 cido. Popr se da alternativne 80-100 metiny 90 a 100-109 swamp.

Vybavu pocitej 40-50kkk do stredni valky na healera.

Re: Exp 1 až 109lvl

Napsal: pát 23. říj 2020 16:50:03
od HelloWorld
Ahoj,

15kkk je určitě dostatečné pro rozjetí slušného dropa, kterým budeš dále vydělávat na PvP. Zde bych nechal rozhodnutí na Tobě, zda se chceš vydat cestou swampu, nebo kerindoru.

Ke Kerindoru - výbava je určitě dražší, než drop+buff do swampu. Výdělku se dá dosáhnout +- stejného na obou mapách. V Kerindoru je drop z úlomků náhodný. Tudíž se může stát, že Ti po 2h v Keri padne drop za pár set kk, nebo i pár kkk. Osobně mám rád hazard, ale když se jedná o výdělky, tak jdu radši na jistotu - tedy swamp.

Ke Swampu - zde mi přijde, že si spousta začínajících hráčů neuvědomuje, jak málo vlastně stačí k dropování na dané mapě. Jediné co je potřeba, je buff nad 100% a dostatečný dmg na moby, které budeš kosit. Např. na množení na ezoterikách jsem měl dmg kolem 14,5 - 15,5k a přišlo mi to jako ideálka na množení. Ten dmg na daných mobech ale rychle vychytáš po chvíli testování - pokud se moc množí a začne se sekat PC, máš malý dmg a naopak, pokud je budeš rychle zabíjet a nebudou se stíhat množit, je potřeba dmg snížit.
Pokud se tedy rozhodneš jít cestou swampu, rozhodně bych neinvestoval veškeré peníze do výbavy. Na 100% buff potřebuješ 5x int talík + elík (tzn 2x věc s 2x talíkem, každá stojí kolem 800kk a 1x věc s jedním talíkem za cca 200kk), při připočtení financí na natočení spodních bonů na 8 int a 12 int do zbraně a štítu, by ses neměl dostat nad 2,5kkk za komplet výbavu na 100% buff.
K výbavě na dropa - je skutečně jen potřeba již zmiňovaný správný dmg. Tudíž bych se snažil mít všude ve spodních bonech 75/10 a zbytek damage ladíš převážně v % bonusech na danou rasu. Rozhodně nemá smysl přeplácet např. za zbraň s 20% na rasu. Po chvíli ježdění do swampu zjistíš, že s obyč výbavu potřebuješ kolem 40-60% na rasu a to se dá lehce natočit do helmy, naušek, štítu, náramku.
Výdělek se dá samozřejmě zvednout i talíky na yang/drop, do začátku ale není potřeba. Osobně jsem neměl problém při začátcích swampování vyvézt 1,2 - 1,5kkk za swamp s bonusy od krále, i když jsem měl pouze 60% na yang (20% ve štítu, náhrdlu a botách).
Pokud si poskládáš výbavu, která bude splňovat výše vypsané bonusy, tak zjistíš že se o moc velkou investici nejedná a máš dropa, se kterým můžeš kdykoliv vyrazit do swampu a odnést výdělek v čistých yangách, který je převážně vždy stejný, oproti Kerindoru.

Sám bych doporučil cestu swampu. Byť je to mapa, na které po nějaké době omrzí množení, jsou i jiné možnosti výdělku. Tedy meteory 105+ přímo ve swampu, nebo plnění expertních knih misí od 120. I co se týče poměru investice/výdělek, tak mi přijde že swamp je na tom velmi dobře.

K PvP se vyjadřovat nebudu, neboť sám zatím PvP výbavu nedělám. Ať se ale rozhodneš jakkoliv, rozhodně bych nějakého dropa udělal. Přeci jen 15kkk není nevyčerpatelná pokladnička a když je nastrkáš do PvP, tak kde budeš vydělávat? Musel bys dělat malýho dropa, pachtit se v metinlandu a přitom jsi už dávno mohl swampit a vydělávat miliardy na vysněnou výbavu.

Re: Exp 1 až 109lvl

Napsal: pát 23. říj 2020 21:06:45
od JoeyDays
Já osobně jsem před nedávnem expil právě na lvl 110. Udělal jsem to následovně:0-90lvl vyexpit kdekoli, cw2, metinland, to je jedno, dá se všude. Od 90lvl jsem expil pouze na meteorech 90 lvl v metinlandu. Měl jsem ve všech věcech kde to šlo, natočeno 20% šanci na BZK, dále expák, náčelníka, prémko na BZK, a koupil jsem na Item Shopu Velký Talisman (69SD), ten ti dá dalších 60% BZK. Pak jsem jen točil ty 90tky, všechny CH pořád dokola. Za 2,5 hodiny jsem udělal z 95lvl na 100lvl. Následně jsem expil ve Swampu, otázka chvíle. Samozřejmě jsem expil když byl zapnutý bonus říše, který ti dá dalších 50%.

Re: Exp 1 až 109lvl

Napsal: pát 23. říj 2020 22:22:00
od KahnWeder
Ještě dobrý tip když už budeš na těch 90tkách - lovecký mise!
Dají ti 50% BZK jenom za to, že mlátíš moby z meteorů. A to se Horste vyplatí!
Teď vážně - level a půl se na nich určitě udělat dá.

Re: Exp 1 až 109lvl

Napsal: sob 24. říj 2020 4:31:10
od Subban
Borci, moc všem děkuju! Jste strašně hodní, nečekal bych že se mi tu takhle hezky rozepíše více lidí :heart:. Když se totiž na něco zeptám ve hře do zavolat, ihned to schytám od místních trolů a jsem za největšího blbce :D :D.

Jde se zbrojit na swamp :fight: :fight:
Klidně můžeme lock, děkuji pěkně! Hezký den všem