Black Market - zobrazit nejnovější

Návrhy týkající se HeroMarketu a/nebo BlackMarketu
Odpovědět

Súhlasíte s návrhom?

Ano
18
82%
Nie
4
18%

Celkem hlasů: 22

crazy8
Zakladatel tématu
Lv.25
Lv.25
Poděkoval: 66×
Má poděkování: 120×

Black Market - zobrazit nejnovější

Příspěvek od crazy8 » úte 07. úno 2017 23:45:43

Zdravím všetkých použivatelov Black Marketu. ( Ďalej už len BM)

Navrhujeme do zoznamu filtrov (ako napr. brnení, náušnice, kameny alebo ostatné predmety) pridať filter "najnovšie".

- tento filter by zobrazoval najnovšie veci pridané na BM
- zjednodušila by sa prehľadnosť vecí, lebo by ste vedeli čo je nové a čo je už na BM dlhšie
- ľudia by denne mohli sledovať novo pridané veci na BM a možno by sa tým podporil práve obchod na BM.
- zobrazovalo by to napr. novo pridané veci za posledných 24 hodín, alebo kludne všetky veci po poradí od dátumu pridanie, to už je na GM teame ako to zariadia...

Mínusi tohto návrhu osobne nepoznám ani neviem aké by sa dali vymyslieť, jedine že zbytočné zaťažovanie GM týmu, no mne by takáto vymoženosť osobne veľmi pomohla.

:fight: :shinsoo:
Oxymoron (z gréckeho oxys = ostrý, inteligentný + moros = tupý, pomalý, hlúpy) je spojenie slov protirečiaceho si významu, obyčajne podstatného mena a prídavného mena.

Možností je vždy viac, dôležitá je len naša voľba.

Talízman účesu

Zvýšme rozmanitosť zvierat na Ekure

PospyForko
Lv.21
Lv.21
Poděkoval:
Má poděkování: 224×

Re: Black Market - zobrazit nejnovější

Příspěvek od PospyForko » sob 18. úno 2017 0:44:36

Spoiler:
crazy8 píše:Zdravím všetkých použivatelov Black Marketu. ( Ďalej už len BM)

Navrhujeme do zoznamu filtrov (ako napr. brnení, náušnice, kameny alebo ostatné predmety) pridať filter "najnovšie".

- tento filter by zobrazoval najnovšie veci pridané na BM
- zjednodušila by sa prehľadnosť vecí, lebo by ste vedeli čo je nové a čo je už na BM dlhšie
- ľudia by denne mohli sledovať novo pridané veci na BM a možno by sa tým podporil práve obchod na BM.
- zobrazovalo by to napr. novo pridané veci za posledných 24 hodín, alebo kludne všetky veci po poradí od dátumu pridanie, to už je na GM teame ako to zariadia...

Mínusi tohto návrhu osobne nepoznám ani neviem aké by sa dali vymyslieť, jedine že zbytočné zaťažovanie GM týmu, no mne by takáto vymoženosť osobne veľmi pomohla.

:fight: :shinsoo:
Jsem pro, ale přidal bych rovnou řazení i podle nejvyšších a nejnižších cen.
ERZO - 150 lvl - Karma P (útok) - KONEC - již není v mém vlastnictví
Navarro - 141 lvl - Karma P (útok)
Pomalu se blížíme ke konci, nebo začátku? Nejspíše poslední mixtape v přípravě... =)

JohnDoe
Lv.21
Lv.21
Poděkoval: 182×
Má poděkování: 487×

Příspěvek od JohnDoe » pát 24. úno 2017 23:09:07

nejsem úplně proti, ale spíše bych tam viděl rozšíření o jiné kategorie
např: zlato (xkk pruty a šeky), zavedení orchidejí pod kytky, protože se tam zatím nezobrazují a pár dalších drobností jako často poptávané hnojivo a magiče...
to si ale musí rozhodnout spíš tým podle logu z hledaných věcí
nezapomínejte, že tam všichni máte hledací okénko - dokud jsem obchodoval zlatem, tak má oblíbená kombinace byla ryz a šek...
Hraju si, abych nezlobil...
Temuchin

Heiku
Lv.6
Lv.6
Poděkoval:
Má poděkování:

Příspěvek od Heiku » čtv 09. bře 2017 19:56:03

Dle mého by mohlo vyhledávání fungovat podobně jako stránky ekura.cz. Najedete třeba na brnění a máte z možnosti kliknout nebo se vám rozjede tabulka a tam bude např. válečník, sura, ninja, šaman (dračí brnění by se zobrazovalo u všech). Stejné by to mohlo být u mečů rozdělení válečník, sura, ninja a meče jako Uran, jedák apod. by se zobrazoval u všech.Dále by se Ostatní předměty mohly obohatit o téma pruty, které by se mohlo opět rozjet a bylo by tam 50k, 100k, 1kk, ... A návrh tlačítko na řazení u něj nevidím využití. BM se sám řadí podle ceny např. u prutů a u ostatních věcí to je spíše nevyužitelné a tlačítko na řazení podle data přidání je takové moc zlehčující, protože lidi co si přes BM vydělávají a sedí u toho 24/7 by klikali jen F5 a rychleji by vydělávali a narušilo by to ekonomiku (SICE JEN TROCHU DLE MÉHO, ALE NARUŠILO)

Odpovědět

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ Beer98 « čtv 12:30 am »
Dúfam že dnes pri údržbe sa už konečne dočkáme toho slubovaneho updatu
@ diver « stř 11:33 pm »
@schvarz :  :hello:
@ diver « stř 11:33 pm »
@schvarz :  Omlouvám se
@ diver « stř 11:31 pm »
@Sempionus1 :pm:
@ diver « stř 11:31 pm »
Jaj
@ schvarz « stř 11:31 pm »
Jaký jako PM
@ diver « stř 11:27 pm »
@schvarz :  :pm:
@ Hakan « stř 9:46 pm »
kafé a rum pomůže :lol:
@ schvarz « stř 9:45 pm »
:D
@ schvarz « stř 9:45 pm »
No to jsem udělal, ale stejně mi z uší vychází pára
@ Hakan « stř 9:44 pm »
Screen -> support
@ schvarz « stř 9:39 pm »
Co z toho ty lidi mají, že stojí v úzký uličce a snaží se někoho v tý proměně chytit, když se nijak nemůže bránit
@ schvarz « stř 9:38 pm »
Baaaaaaaaaah zabít všecky ty lůzy, co zabíjejí při steeplchase
@ qSTRoNgMANp « stř 7:17 pm »
@Kaenos :  Už to jede. :)
@ Kaenos « stř 7:16 pm »
Výpadky prošetřujeme. Dejte nám chvilku strpení!
@ schvarz « stř 7:13 pm »
Tak já už se zas lognout můžu
@ I3ananos « stř 7:09 pm »
nechci bejt hnusnej ale já to říkal
@ qSTRoNgMANp « stř 7:09 pm »
nejde lognout se už
@ qSTRoNgMANp « stř 7:09 pm »
nevypinat
@ schvarz « stř 7:09 pm »
No, zatim nás to nevyhodilo, ale nejde otevřít sklad a změna zóny lagne hru
@ qSTRoNgMANp « stř 7:08 pm »
a jsme zase off ?
@ schvarz « stř 6:58 pm »
@miciS :  tlustej skladník FTW
@ Sharkey « stř 6:57 pm »
Díky moc :D ;)
@ Sharkey « stř 6:53 pm »
Ahoj, nepošle mi prosím nekdo link na fórko kde sú vyfotené všetky formule na brnkách? neviem sa k tomu dostať
@ SamJsiLama « stř 6:51 pm »
@miciS :  +1
@ miciS « stř 6:49 pm »
:hello: Ahoj jen mě teď tak napadlo :think: , nešlo by u skladníka udělat to samé, co je před tím týpkem do arény?, někteří se na toho skladníka lepí jak mouchy na med :lol: a někdy ho naklikat to je boj :lol:
@ Hakan « stř 6:26 pm »
Já tu jsem furt :sheriff: :ts:
@ I3ananos « stř 6:22 pm »
Budeme se Sienem rádi když mrknete na náš nový návrh a popřípadě zanecháte svůj hlas v anketě. Děkujeme :)
@ Kaenos « stř 6:21 pm »
:sheriff: Já jsem všude
@ Mionix « stř 6:18 pm »
@Hakan :  To já nebyl. :)
@ Hakan « stř 6:07 pm »
Foxx dostal vanish
@ Mionix « stř 6:06 pm »
@TomasFoxx :  Jen připomínám. :-)
@ schvarz « stř 6:04 pm »
:O
@ Mionix « stř 5:53 pm »
Dnes 20:10 OX.
@ I3ananos « stř 5:34 pm »
Dobrá děkuji mockrát určitě na to mrknu :)
@ Mionix « stř 3:38 pm »
@I3ananos :  Právě jsem požádal GA o prověření. A dle něj u nás na straně serveru vše v naprostém pořádku. Existuje na to třeba program: winmtr . Ale neručíme za něj, je to program třetí strany. Zkuste o tom něco nastudovat, třeba vám to pomůže.
https://sourceforge.net/projects/winmtr/
@ Seamus « stř 2:34 pm »
Mne všetko funguje, tak jak má
@ I3ananos « stř 2:30 pm »
Při restartováni Launcher launcher zamrzne a neodpovída když dám pokračovat v procesu načte se a potom viz co sem popsal
@ I3ananos « stř 2:29 pm »
Konkrétně teď mi hra spadla a do hry se připojím cca po 5 pokusech kdy mi to napíše chyba se spojením se serverem. Zkoušel jsem jestli neni chyba na mé straně ale vše co mám připojeno k internetu normálně funguje tak netuším už čím by to mohlo být
@ Hakan « stř 2:28 pm »
Taky mi to od té doby nespadlo ani nepociťuju že bych se portoval déle
@ Mionix « stř 2:26 pm »
@I3ananos :  Nemám informace, že by hra padala. Byl tu problém někdy včera nebo kdy to bylo a problém byl vyřešen. Já třeba již druhý den hraji bez jakéhokoliv pádu hry. Spíše bych se zaměřil na váš internet.
@ I3ananos « stř 2:19 pm »
Chtělo by to udělat něco s tím padáním kvůli velkému nárůstu hráču :)
@ Hakan « stř 2:13 pm »
:ts:
@ schvarz « stř 2:07 pm »
Jednak je každýho věc jaký má ceny, ale abych to třeba odůvodnil - je tady x hráčů, co mají na skladu 200 střepů. Pokud najednou potřebují peníze, tak prostě nahážou na tržnici 40 střepů po 30kk :D Sice to je naivní přístup, ale lidem bez znalostí nějakýho fungování trhu to může přijít logický :D
@ Mionix « stř 2:04 pm »
A není každého hráče jeho soukromá věc, za kolik prodává to či ono?
@ RAMHH « stř 1:58 pm »
Tak ja nevim, me se jeste nikdy nepodarilo prodat sek za 25SD / 100kk. Nejdraz se mi povedlo tusim 23, a i tak to bylo po 2 tydnech. No a strepy ve hre by mely byt drazsi nez z IS po prepoctu na yangy, protoze nemusis prodavat na SD a tak, tedy ja nevidim duvod prodavat strepy pod 45kk. Krome toho, ze to tak prodavaji takovi ti amateri, co si nosi 200 ulomku za 2 hodiny a potrebuji rychle yang, a kazi tim cely kurz strepu.. Pak se to keri ma vyplatit :D
@ Lejno « stř 1:51 pm »
to by si najskor musel mať 3kkk
@ disaster1591 « stř 1:39 pm »
Kto predava strepy po 30, kupim kludne 100ks :D
@ schvarz « stř 1:15 pm »
Prostě jdeš, otevřeš stánek, napíšeš 30000000, odbouchneš to a jedeš.
@ Kaenos « stř 1:15 pm »
Dnes 20:10 se můžete těšit na speciální Aprílovou OX. Budu se na Vás moc a moc těšit :lol:
@ Hakan « stř 12:45 pm »
Jelikož cena střepu v IS je 10SD a průměrně stojí 100kk 25SD -> průměrná cena střepu max 40kk :think:
@ JayV1 « stř 12:40 pm »
Tak ako ich niekto môže predávať za 60
@ Athanatos « stř 12:08 pm »
Ako môže niekto predávať strepy za 30kk :evil: :ouch:
@ klepanec « úte 5:59 pm »
Ahoj ve spolek
@ Psicek « úte 2:31 pm »
*šly .. :)
@ I3ananos « úte 2:28 pm »
Už aby šli děti do školy je jich tu jak much akorát půlka z nich prosí o exp a yangy a pak to padá
@ I3ananos « úte 2:16 pm »
Zas to spadlo ? o.O
@ diver « úte 12:16 pm »
@Empiron :  Jednoznačně průmka :)
@ Empiron « úte 11:47 am »
Ahoj. Co je do cido lepší průmka nebo příšery? :idea: :jinno:

Kdo chatuje