Hudební soutěž Červenec 2019 - VYHODNOCENÍ

Zkuste štěstí v nějaké soutěži, možná se na vás usměje štěstěna. Nebo nějakou sami uspořádejte!
Probíhající soutěže:
SamJsiLama
Lv.14
Lv.14
Poděkoval: 57×
Má poděkování: 61×

Re: Hudební soutěž Červenec 2019

Příspěvek od SamJsiLama » pát 19. črc 2019 22:29:56

Obrázek Georgiew Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mysterious
75k+
Full
P
P
P

Dious
Lv.7
Lv.7
Poděkoval: 17×
Má poděkování: 20×

Příspěvek od Dious » ned 21. črc 2019 0:38:50

Dne 22.2.2019 okraden :lol:
Ban na ekuře: 24.04.2019 :lol:

Občasné hraní :)

Mionix
Zakladatel tématu
Board Administrator
Board Administrator
Poděkoval: 411×
Má poděkování: 316×

Příspěvek od Mionix » ned 21. črc 2019 9:40:31

Uzavírám, nyní se bude hlasovat a následně pracovat na vyhodnocení.

Mionix

Mionix
Zakladatel tématu
Board Administrator
Board Administrator
Poděkoval: 411×
Má poděkování: 316×

Příspěvek od Mionix » pon 29. črc 2019 14:24:56

VYHLÁŠENÍ HUDEBNÍ SOUTĚŽE ČERVENEC 2019

Pořadí Uživatel Fóra Písnička
1
MissCawe Simple Plan - Summer Paradise ft. Sean Paul
2
FactoorCZ Rybičky48 feat. Pekař a Jimmy Vošoust - Léto
3
Vossenisimo Bryan Adams - Summer Of '69
4
KaybolanRuh Here Comes The Sun (Remastered 2009)
5
SamJsiLama CHINASKI - Víno
6
neznam Axwell Λ Ingrosso - Sun Is Shining
7
LuXuRy Kid Rock - All Summer Long
8
AgentPracka Lana Del Rey - Summertime Sadness
9
Ariyon Nickelback - This Afternoon
10
MagSham Jaromír Nohavica - Takové léto

:clap: :clap: :clap: Tímto bych chtěl za tým všem poděkovat, písničky byly všechny krásné, některé krásnější a všechny výherce prosím o :pm: , kde uvedou JMÉNO POSTAVY ,na kterou budou chtít odměnu umístit. :clap: :clap: :clap:

Zamčeno

• Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ MoravskyPepin « ned 4:43 pm »
@Mionix :  Mio to sis to nechal na později nebo si to rovnou předal "vejš"? :D
@ Lejno « ned 3:42 pm »
Pohoda klidek a tabaček
@ TomasFoxx « ned 2:48 pm »
lol tak snad když nebyli chitinový věci tak jsi sice nedával takovej dmg ale ani ho nedostával ne? logicky 🧐
@ SamJsiLama « ned 2:47 pm »
A 400cb je jako hodně? :D Taky jsem dával 1500cb za tyden když nebyly ještě chitinové věci :D
@ TomasFoxx « ned 2:36 pm »
bmko bez karmy ent biologa a chitinky co dá 400cb s tím že se pulku valky soustředim na zasvěcko XD o něčem takovym si u daggera můžu nechat snit
@ SamJsiLama « ned 2:33 pm »
@Hakan :  True no :D
@ Hakan « ned 2:24 pm »
@SamJsiLama :  podívej na foxxe už má taky BMko :lol:
@ TomasFoxx « ned 2:16 pm »
ten topik si tu červenou nějak vychoval, to mu tam už všichni říkaj pane? https://ctrlv.cz/dtQI
@ xSaskex « ned 2:13 pm »
Hraje :D :D
@ SamJsiLama « ned 2:13 pm »
@Hakan :  Tak já dal i s bm 800cb, proč ho každej nehraje? :/ :D
@ xSaskex « ned 2:10 pm »
Ale bez grafikyy :D
@ disaster1591 « ned 2:05 pm »
@Pajik :  nevyhovaraj sa,vsak mas noveho kompa :D :lol:
@ qSTRoNgMANp « ned 1:50 pm »
A dokud nazačnete nosit zd. zlate nahrdlo a nejaky vyhnout sipum v helme a botech, tak ty sepky se budou asi hrat furt. :DD
@ qSTRoNgMANp « ned 1:48 pm »
Jen lituju ty daggery, co maji snahu hrat "poctivě", hrozně moc lidi dalo pryč wary (včetně mě), protože než se k vám dostane war, tak bud umře, nebo by vás zabil i tak, kdyby si vas chytil pod meč, nehledě na to, že s 62 warem jistý mentalove mě byli schopny zabit na 2x kritiky obyč kouzlo. :D, takže se nic nemeni, akorat jsem jim poskytl usetrit jedno kouzlo. :D
@ qSTRoNgMANp « ned 1:46 pm »
Je Sepka zábavnější než archer, asi neni, ale když mate odchozeno 30 - 40k cb za kouzleni za archera, tak radi zkusite jinej styl, kterej světe div se je cbkove i do zasvecka lukrativnější .
@ qSTRoNgMANp « ned 1:44 pm »
Kdyby se obratil scale dmg spelly od archera za strely obyč sipem, tak by to mnohe zmenilo ... Prostě fakt, že dám na nejdelší vzdálenost strelou sipem vetsi dmg, nez kouzlem od archera je proste spatne. Sepka je fakticky jednoducha na abusovani, stači ti na to vybava za par slupek, nemusis mit ani karmu a biologa a cbčkove si na tom lepe jak lidi s hotovou postavou ... proste vysmech ... Ano hraju to ? Proč? už jsem jednou odpovidal problem na Ekuře se začal řešit až v době, kdy to lidi využivali ve valnem počtu, dokud to bude s jednotkach lidi, tak se nic nestane ...
@ Hakan « ned 1:27 pm »
Ještě že jsem vždy psal že sépka je pro lůzy a nikdy ju nevezmu a taky jsem ju nevzal. Spíš mě fascinuje, že tolik lidí má tak vysoké obrany na ninje, přesto, že jich tam chodí opravdu málo. O tom, že sépkaři a healeři mají více méně útoky a obrany jen na ninje, protože ti jediní se k nim můžou dostat ani nemluvím :lol: Chytré ale pro daggera sakra těžké
@ xSaskex « ned 1:17 pm »
@Pajik :  Helloo :heart:
@ Pajik « ned 1:16 pm »
Hádám, že tu jde spíše o to pokrytectví. Nechci se dohadovat, názory se možná mění, ale pokud někdo před lety prohlásí, že sépky jsou nejlepší (na tsku) den po tom, co si stěžoval na to, že healeři jsou vzadu a teď si tu stěžuje sám na sépky, přičemž s tím chodil pořád, nevím. Osobně moc na výběr často nemám s čím jít (lagy, odezva, na ntb hrát vesměs nemohu, tak jdu s WP (není to tak často)), ale taky jsem nikdy neřekl křivého slova proti zrušku, ani neřeším, když ho dostanu (ať jdu s čímkoli). Ať si válčí každý, za co chce. Já se sépkou šel 2x v životě a je to směšné, budiž je pěkné, že někomu se bere skoro 10tisíc, ale řešit se to dá missem, to nahrdlo helma a schylko udělá dost, možná dokonce víc mě štvalo, kolik mi brali někteří healeři přes ty obrany..
@ xSaskex « ned 1:13 pm »
Nejvíc jsem dostal od Džordže s G1 karmou na Aspanovi 9, co stál hned vedle mě :D Teda co jsem já koukal
@ xSaskex « ned 1:12 pm »
11? :D Od koho
@ TomasFoxx « ned 1:06 pm »
ale tak chápu že tobě to tolik vadí, co jsem tak slyšel tak dostáváš šípem 11 😂😂 tebe vyšachuje i jedna sépka
@ TomasFoxx « ned 1:04 pm »
ale proč bych se trápil s dýkama v ruce když do válek chodí wpčka co stojí vzadu a jen čekaj až se objeví dagger aby ho zrušili? A hned jak ho zruší do něj vlítne 20 šípů najednou?😂
@ TomasFoxx « ned 1:03 pm »
@xSaskex :  I kdybych se sépkou chodil každej den, co to mění na mym názoru na ně?😂 to jako když o něčem řeknu že to je broken a má se to změnit tak to nesmim používat? já bych byl dost rád kdyby se to změnilo, dagger by se pak hrál 100x líp😂
@ Hakan « ned 1:00 pm »
@SamJsiLama :  Kdyby jsi nedal 800 cb s průnikama tak by tě nikdo nekopíroval :lol:
@ SamJsiLama « ned 12:24 pm »
Ať každej hraje to, co ho baví .. eh? :D where is the problem? taky si občas zajdu se sepkou :D
@ Lejno « ned 12:21 pm »
Ked vidim tie mená, tak mi to tak nepríde.
@ xSaskex « ned 12:18 pm »
Vidíš, třeba to mají stejně.. :D
@ Lejno « ned 12:17 pm »
No jasne hrával som, lebo nikdy som nemal na vybavu na schopku, ale odkedy ju mam tak som sepku v ruke nemal
@ xSaskex « ned 12:12 pm »
Mně se líbí, že tys celou dobu hraval sepku a když najednou hraješ schopky, tak ti to vadí :D Něco jak lopaťák Foxx, na fórko psal jak jsou sepky broken, že by to měli změnit bla bla a vesele za to hrál dál, resp stále hraje :D
@ Lejno « ned 12:06 pm »
Sepky pokakali ninje uplne, realne tam chodíme 2ja daggeri do valky, obcas sa prida nikl a exi, ale za exiho hrava niaky randomak a aj tak ludia maju 92 na ninje
@ Hakan « ned 10:19 am »
Vseci majj nesmyslně moc na ninje :lol: je sranda sledovat jak sépkařům a healerům nic ninjivé neberou a war je dá na pádit. Pokud mají zruško tak je i usekají :think:
@ Lejno « ned 1:11 am »
Jak asi cela červená 🤕
@ Lejno « ned 1:10 am »
@schvarz :  ten smrad hellio ma fakt veľa na ninju 😂😂
@ MoravskyPepin « sob 9:17 pm »
@Mionix :  Stejně zasedneš jedno místo jenom abys mě vyšachoval, když už programy si mi musel zničit :(
@ Mionix « sob 9:16 pm »
@MoravskyPepin :  My se nepočítáme. :lol: Já tam lezu až po vyhlášení, kdy se tam vy dostanete v plném počtu. :-)
@ TopTopiik « sob 9:10 pm »
Nejdůležitější je omezit % na wary a běhat mentálům pod průrazy :D
@ MoravskyPepin « sob 9:10 pm »
@Mionix :  Bereš mi místo v aréně jo? Jako by nestačilo že už nefungují programy 😭😭
@ Mionix « sob 9:09 pm »
Není důležité, že umřete. Důležité je neležet a zase vstát.
@ TopTopiik « sob 9:08 pm »
Raději umřít za auráka v boji než za healera na průraz :D
@ Mionix « sob 9:08 pm »
@MoravskyPepin :  Já po vás nechci, aby jste něco přiznávali. Já ani neříkám, že je to tím. Já jen konstatuji, jak to bylo u mě. A lepší PC to vyřešil. Už se mi to neděje a to tu arénu nebo války říší chodím, jen mě nevidíte.
@ MoravskyPepin « sob 8:41 pm »
@Mionix :  Tak fajn no asi mám špatný počítač, seš spokojenej že jsem to přiznal? 😤😤 @schvarz :  Tak ono už to omezení je v aréně že můžeš vstát jen po určité době 🤔
@ schvarz « sob 8:17 pm »
Až na to, že Helio každou válku umře alespoň 60x :D Březina má pod 50 :D
@ TomasFoxx « sob 8:09 pm »
přesně :D rozhodně lepší než lidi co tam běhaj s healerem s karmou P a dostávaj na dvě kouzla :D
@ pikasek « sob 8:09 pm »
Něco jako Bříza ve žluté :fight:
@ TomasFoxx « sob 8:08 pm »
Hellio je jedinej frajer z celý red, ten se toho vubec neboji a válčí xd
@ schvarz « sob 8:01 pm »
Mohla by se zavést nová statistika - kdo kolikrát zabil Hellia...
@ schvarz « sob 6:09 pm »
MoravskyPepin píše: @schvarz :  Však to řeší zaplacením grálu, u těžké vlny taky můžeš umřít a vstát grálem. Jak to říct, když ti to spadne, tak i s největší pravděpodobností umřeš protože postavě chvíli trvá než se "odhlásí". Takže by se to trošku muselo "domyslet" ale prvně byl problém vyhýbání se vlnám, tak jsem na to zareagoval platbou grálem = stejně jako by si při těžké vlně umřel
Já milerád zaplatím 5 grálů za arénu, když budu mít jistotu, že to dojdu do konce bezpečně. Muselo by to sdílet omezení s tím použití grálu.
@ Mionix « sob 6:08 pm »
Já jen popisuji, kdy to dělalo mně. Starý NTB paměť jen 4 GB. Procesor zastaralý, grafika hrozná. Když jsem 14 dní nerestartoval a měl třeba 24h zaplé hlavní okno, tak ve válce říší, kde je velké množství na jednom místě kouzlících hráčů, tak hra většinou zkapala a takto se to chovalo. Buď černý obraz nebo klepající se obraz. V tu chvíli běželi v NTB všechny větráky na max. Jak start letadla. Musel jsem shodit okno natvrdo a nejlépe restartovat celý PC. Pak byl po zbytek války klid. Na novém kancelářském NTB, žádná super grafika, integrovaná, ale má více alokované paměti, k tomu 2x tolik paměti RAM, k tomu i7 procesor a od té doby se mi to již nikdy nestalo. A dělá to právě na mapách, kde je hodně hráčů na jednom fleku a všichni kouzlí.
@ MoravskyPepin « sob 5:46 pm »
@schvarz :  Však to řeší zaplacením grálu, u těžké vlny taky můžeš umřít a vstát grálem. Jak to říct, když ti to spadne, tak i s největší pravděpodobností umřeš protože postavě chvíli trvá než se "odhlásí". Takže by se to trošku muselo "domyslet" ale prvně byl problém vyhýbání se vlnám, tak jsem na to zareagoval platbou grálem = stejně jako by si při těžké vlně umřel
@ schvarz « sob 5:03 pm »
Třeba by mohl nastat problém, že borec minulou vlnu skapal a nemohl by znovu použít grál, tak by vytáhl kabel a vlně se vyhnul a potom by se vrátil :D Pokud by to vlastně bylo stejný, jako oživit se pomocí grálu, tzn. nevyplatilo by se dělat kabel strike, když to vyjde stejně jako umřít, tak v tom žádnou možnost zneužití nevidím :D Pokud by to muselo být do minuty.
@ Nejko123 « sob 4:48 pm »
@schvarz tak že bude obmedzené vstúpiť späť len raz za 15 kôl napríklad, predsa to nikomu nepadá každých 5 min a ak áno nemá chodiť arénu 😀 alebo napríklad len raz za arénu by to bolo ešte lepšie a do limitu 1 minúty od času ako ťa koplo
@ Akiryu « sob 4:46 pm »
@schvarz :  To by v době grálů, zamasek a požehů udělal fakt jen totální vocas :D
@ schvarz « sob 4:39 pm »
@MoravskyPepin :  a jak vyřešíš to, když lidi v před těžkou vlnou vytahnou kabel z kompu, aby se tomu vyhli? :D
@ MoravskyPepin « sob 11:40 am »
@Mionix :  No nevím mně pomohlo akorát vypnout dané okno, ale dělej to v aréně že? Už konečně přidejte to řešení pádů apod. při aréně aby se dalo třeba za grál vstoupit do minuty znovu :D
@ Hakan « sob 11:38 am »
@TomasFoxx :  :no:
@ TomasFoxx « sob 11:35 am »
@xPraimFaya :  300 kurzorů, 300 certifikátů?🤭😂
@ NemasZac « sob 11:25 am »
Haha
@ beniamino « sob 10:51 am »
nebo jim to chybu nikde nepsalo
@ beniamino « sob 10:51 am »
@Aylia :  přesně , kopalo mna to z věže, psala jsem ticket , řešila s mionixem a kaenosem.. nic nevěděli... kaenos , když byl na mojí postavě tak ho to nekopalo... druhy den mi to udělalo v pavoučáku ...vymazala jsem celou ekuru nainstalovala znovu a od te doby zatím nic... musím zaklepat

Kdo chatuje

offline Anderson 
offline BERIT 
offline Ccleaner 
offline DrTom 
offline Eluveitie 
offline Hakan 
offline KostraxD 
offline Lejno 
offline Mionix 
offline PanModry 
offline RAMHH