[SOUTĚŽ]Legenda podle Ekury - VYHLÁŠENÍ

Zkuste štěstí v nějaké soutěži, možná se na vás usměje štěstěna. Nebo nějakou sami uspořádejte!
Probíhající soutěže:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kaenos
Zakladatel tématu
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 54
Registrován: stř 06. úno 2019 17:28:54
Poděkoval: 83×
Má poděkování: 152×

[SOUTĚŽ]Legenda podle Ekury - VYHLÁŠENÍ

Příspěvek od Kaenos » úte 01. říj 2019 15:04:36

:hello: :hello: Drazí Ekuřané :hello: :hello:

tímto Vás vyzýváme o napsání své verze jak to tehdy bylo o sv. Václavu a jeho vražedném bratru Boleslavovi a jejich křehounké babičce sv. Ludmile.

Nejlepší zkreslenou historii našeho národa velkoryse odměníme královskou odměnou dle svatého řádu Ekury.


Vaše verze pověsti musí obsahovat minimálně 100 slov maximum však je 200 slov
:!: (doporučuju si počítat slova pokud nebude splněn, nebo překročen limit slov, tak nebude pověst uznána) :!:

a také jako další podmínka je ,aby se tam minimálně jednou objevila tato slova: Ekura, Václav, Soon, Pověst, Zbraň.Vaše výtvory prosím zasílejte do mé :pm: .Poslední výtvor bude uznán do 3.10.2019
[GM]Kaenos
Ekura tým
Členem týmu od 14.2.2019 do 8.6.2020

Uživatelský avatar
Kaenos
Zakladatel tématu
Lv.9
Lv.9
Příspěvky: 54
Registrován: stř 06. úno 2019 17:28:54
Poděkoval: 83×
Má poděkování: 152×

Re: [SOUTĚŽ]Legenda podle Ekury

Příspěvek od Kaenos » ned 06. říj 2019 18:04:35

:heart: :heart: VYHLÁŠENÍ :heart: :heart:

Drazí uživatelé, nejdřív Vám chci poděkovat za hojnou účast v této soutěži. Účastníků bylo opravdu dost, ale jen málo kdo splnil všechny podmínky. Pouze tři z Vás byly úspěšní a dokázali napsat svojí krátkou verzi historie, proto všichni tři budou odměněni odměnou v podobě měsíčního VIP na fóru hry.

Nejlepší verzi však odeslala uživatelka s jménem Jfz ,jako odměnu dostane 15x Certifikát přeživšího, pečeť malého draka a formuli vlastního výběru.

Tak tedy nejdřív je potřeba uvést na pravou míru několik věcí.
Předně v této zamotané historii vůbec nešlo o nějakého Václava a Boleslava, jelikož oba byly ženy a Václava byla ještě navíc černoch. Experti na staroslovanštinu nám potvrdili, že obě dívky se vlastně jmenovaly stejně, protože Víceclava a Bole- je - slava byl u našich předků prostě název pro slečny, které se chtěly více a více proslavit.
Babička Ludnila jim sehnala ty nejlepší učitele, pozvala na Budeč dokonce i Soona, který tam přikodrcal s košatinou plnou knih a chudák stará se snažil seč mohl, aby je přiučil latině a umění konverzace.
Jenže zatímco on na ně šel s Vergiliem, holky mu utíkaly ke kováři a za alchymistou a zajímaly se jen o to, jak se ostří zbraně a vaří kosmetika. Je přece všeobecně známou věcí, že nestačí dobře bojovat, musíte u toho taky pěkně vypadat. Když pak při jednom nepodařeném tréninku usekla Boleslava Václavě omylem ucho, bylo nešťastnici jasné, že v soutěži Ekura má talent už nevyhraje. Babička ji utěšovala, že ucho doroste, ale ona odsekla jen něco jako "Babi, já, tě snad uškrtím," načež se vydala do Němec za kamarádem Jindřichem Ptáčníkem, který jí už dávno sliboval kariéru v modelingu. Že se z Boleslavy stal Boleslav a babička se omylem uškrtila, když si přišlápla šálu, to už je jiná kapitola.


Druhou nejlepší verzi zaslal uživatel Trubice ,jako odměnu dostane 10x Certifikát přeživšího,pečeť malého draka a formuli vlastního výběru.

Za tisícero řekami, devatero horami ležela Česká země. V tu dobu v ní vládl Václav, kterého neměl moc v lásce jeho bratr Boleslav. Byly vnuky Ludmily a jejich děda Soona. Boleslavovi se nelíbila vláda jeho bratra Václava, proto se jej rozhodl zabít. Dle pověsti, která koluje mezi obyvatelstvem je potřeba zabít krále dýkami z chitinu ukovanými v hoře Říp. Mezi tím, co se Boleslav vydal na horu Říp, tak se Václav dozvěděl o této zradě. Povolal tedy svoje nejlepší a nejvěrnější bojovníky jako ochranu před jeho bratrem. To to uskupení na sebe vzalo název Ekura, hrdinný bojovníci, kteří by za svého krále i život položily.

Po návratu Boleslava z hory Říp pozval Václava do jeho hradu. Celé dny a noci chlastaly v hradních krčmách. Boleslavovi se bohužel moc nedařilo dostat Václava od jeho ochránců.
Po jedné pitce se šel ráno Václav pomodlit k bohu. Když tu se mu zjevil duch Kerindorian a poví-
dámu: „Václave ty milostiví králi pohroma se k tobě blíží UTÍKEJ“.
Václav se otočí a náhle vidí jeho bratra Boleslava, a v ruce vidí zbraň z chitinu !!
Dýky se zabořili do Václavovi hrudi. Král padá mrtev k zemi za slov:“ Umírám za ekuru za naši rodinu.“


Třetí a poslední uznanou verzi uživatelka Saga ,jako odměnu dostane 5x Certifikát přeživšího, pečeť malého draka a formuli vlastního výběru.

Pověst, zachycená bláznivým kronikářem Soonem, který nesměl nikde chybět.
Toho dne...
Lehce nachlazený Václav posmrkával a, jako často, truchlil po své babičce.
„Václave,“ pravil Boleslav nadšeně, „již vím, jak ducha Tvého mohu více pozvednouti!“ Na reakci nečekal. Posbíral ze země několik vhodných klacíků, pár provázků z kůže a šlach a pobídnuv svého bratra: „Pojď za mnou!“ vyrazil po cestě vstříc lesu. Chtěl Václava naučit lukostřelbě.
Zkušený Boleslav obratně uvázal luky, ořezal šípy a určil strom i vzdálenost, ze které se do něho měli strefovat. Chopiv se jednoho z čerstvých luků jal se bratra, jenž zbraň ještě v rukou svých netřímal, lukostřelcem školiti. Zasadil šíp, napnul tětivu a zamířil na cíl. Povolil prsty. Svist! Šíp vystřelil. Zůstal trčet zapíchnutý ve stromu. Václav byl ohromen. Sledoval Boleslava, jak umně s lukem zachází. Šíp za šípem vylétal, aby následně dělal společnost onomu prvotnímu. I chopil se Václav druhého luku a zasadil šíp. Zaujal postoj, natáhnul tětivu a zamířil. Avšak v momentu, kdy povoloval prsty napínající tětivu, si náhle kýchnul. Špatným úhlem vystřelený šíp se odrazil od nedalekého balvanu a letěl vstříc jemu samému. Než Václav padl k zemi, stačil jen Boleslav s hrůzou zvolat: „Eh, cura!“ – Eh, pozor! *později mylně interpretováno jako „Ekura“


Prosím všechny výherce o zaslání :pm: ,kde uvedou jméno postavy kam chtějí odměny umístit a barvu formule, kterou si vyberou. Gratuluji výhercům a ještě jednou děkuji za Vaší účast.
[GM]Kaenos
Ekura tým
Členem týmu od 14.2.2019 do 8.6.2020

Zamčeno

  • Nemáte právo psát zprávy v chatu.
@ MoravskyPepin « pát 12:17 am »
🤔🤔🤔
@ qSTRoNgMANp « pát 12:14 am »
Chápal bych, kdyby ekura byla Pay to play, tak tato tzv. kritika by byla na místě, ale vem si to, že klidně zítra nezapnes ekuru ... A neudas s tím absolutně nic. Btw. klidně můžeš v mezičase na čekání na update zkusit jiné priváty popř. Offik a fungování tam, a potom se s náma podělit o zkušenosti, každá zkušenost dobrá. :)
@ qSTRoNgMANp « pát 12:10 am »
Na pranýři místa dost.
@ disaster1591 « čtv 11:01 pm »
Konecne je tu adekvatny zastup za evila
@ Skullhlav « čtv 10:46 pm »
Už jsem hrál X her všechny žánry ale tohle je snad první která drží 10 let v kuse bez většího množství financí takže když se napíše že bude update a trvá to půl roku navic s jedním programátorem je to napsorto pochopitelne
@ MoravskyPepin « čtv 10:37 pm »
Doufám, že jste si k tomu vzali popík a limču
@ MoravskyPepin « čtv 10:29 pm »
Tak osobně jak říkám není tu extra prostor pro komunikaci. Kam jinam to mám napsat? Že se mi něco "něco" nelíbí. Mám jim psát na support hele týme nepřipadají vám ty bedny moc hodnotný, co ten drop per je v pořádku? Čekat 4 dny na "odpověď" Tak osobně mi šlo jen o nějakou "diskuzi" a kde jinde jí dostat než na foru, jasně pak tady napíšu nějakou rejpavou poznámku typu "Krásnej blok při steepu od GMka"/Jasně opičí kobka/Píšete 20:15 je 20:20 a furt nic, kterou bych si mohl odpustit. Možná je to "vzájemný" když tady napíšu: Ach ty textové korektury. Třeba si myslí že tím naznačuju, že nic nedělají, tak to berou "osobně" a jsem pro ně nepřítel numero uno. Mio moc dobře ví, že jsem se ho ze slušnosti na jednu věc zeptal jestli je to OK, poslat na forum, chtít tady dělat borčus tak se ho neptám, ale hele už pohár přetekl tak uvidíme jak dlouho tu vydržím :D
@ TopTopiik « čtv 10:27 pm »
Neviděl někdo stezku?
@ Skullhlav « čtv 10:19 pm »
Tak se zkus vžít do jejích situace kdybys dělal vše co mohl a nějaký hráč by měl neustále (nikam nemířím) nějaké poznámky jak by ti bylo?
@ MoravskyPepin « čtv 10:10 pm »
A to si vzal z jaké části textu? Myslíš si, že spousta těch "návrhů" co se přijalo ke spokojenosti uživatelů přišlo z toho, že by uživatelé mlčeli? Měli to vypnout když se jim něco nelíbilo? Jasný někdy je to rejpnutí zbytečné jakože napsali start akce 20:15 a pustili to až 20:20 nebo třeba když mě při steepu blokne GMko, prostě nervičky. když útočím na první pozici, ale i když to tak nevypadá jsem se hrou jako takovou spokojený
@ TomasFoxx « čtv 10:05 pm »
@ Skullhlav « čtv 9:52 pm »
Tak když se ti tady nelíbí tak to odinstaluj a máš klid :lol:
@ MoravskyPepin « čtv 9:47 pm »
@Raveon,  Dej příklad. Tak "poslední" větší rejpání bylo asi při eventu, stěžoval jsem si na "hodnotu" truhel. Jediné které si zde pamatuji že se na to téma ozvali byl Lacius Mio a možná Keanos. Určitě tady nepíšu Ty a Ty člene týmu seš špatnej, však se nad tím zamysli a když to podle tebe dává smysl zeptej se vejš
@ Ivetka « čtv 9:45 pm »
tak to forko zrušte a bude kldi
@ Lacius « čtv 9:44 pm »
Proč to tak je.. Když to GA zmíní, tak asi nečtete nebo těžko říci. Něco se dělá, hra původně naprogramovaná je vskutku geniálně (jen si na to vesměs všude všichni x let stěžují, že stačí změnit funkce tady a ono se změní chování absolutně něčeho jiného). Pár věcí se předělává, několik věcí se vyrábí (nekupuje jinde). Trvá to, mají své rodiny, jsou zde nějaké opravy, co se týče stability, ve skutečnosti toho je zde hodně (hlavně i v pozadí, co se na seznam změn nepíše, ale bez čeho by server již dávno nejel). Do toho jsou zde zdržení v podobě eventů, které když se vynechají, tak je to opět špatně. Ve výsledku se čeká i proto, že se to poměrně nabalilo, neboť, když se pouští třeba po menších částech, považujete to za nic.
@ Raveon « čtv 9:44 pm »
A co se týče zmiňované komunikace, upřímně se divím, že tu s Vámi ještě nějakým způsobem Mionix komunikuje.
@ SamJsiLama « čtv 9:42 pm »
@Ivetka,  Já jsem lev
@ Ivetka « čtv 9:42 pm »
kdo je bejk
@ Raveon « čtv 9:34 pm »
@MoravskyPepin,  Mohu Vás ujistit, že konstruktivně rozhodně nerejpete. Rejpete tu do lidí, kteří po práci dojdou domů a starají se tu o Vás. A s programováním ani vlastně nepřichází do kontaktu.
@ MoravskyPepin « čtv 9:30 pm »
@Mionix Co ti k tomu mám říct, asi štvu jiné no že bych to bral jako "zábavu". Víš co, když bych si sem chodil jenom "užívat" hádky tak si rejpnu do Fuerzy určitě by se pár hráčů chytilo, ale dle mého "skromného" odhadu si stěžuju na hru, ale tak vždy jsem doufal, že to dělám "konstruktivně" a v mém pohledu na svět to mělo vést k nějaké debatě proč to tak je, bohužel s čím se dle mého potýkám je prostě málo komunikace ze strany Týmu.
@ SamJsiLama « čtv 9:25 pm »
@ Neves « čtv 9:20 pm »
@Mionix,  Inak neber si to osobne ja proti tebe nemám nič ;) keby tu je hocijaké iné GM tak to píšem jemu
@ Neves « čtv 9:19 pm »
@Mionix,  Čo z toho majú hráči čo každý mesiac podporujú teraz? áno majú určitú výhodu v hre ( yangy/IS veci) a super pocit že podporili a čo tím dáva zato im? žiadne nové updaty a žiadne informácie o nových veciach
@ Mionix « čtv 9:14 pm »
Já od vás vděk nežádám, ale na druhou stranu prosím o pochopení situace.
@ Mionix « čtv 9:14 pm »
@MoravskyPepin,  Rejete neustále. Už jsem vás pochopil. Největší radost máte z toho, že naštvete jiné. Já vám to neberu, ale přehlížel jsem to hodně dlouho. Faj, buďte svůj, já ovšem svůj přístup k vám změnil, neb takové lidi nemám prostě rád. Tečka. @Neves,  vy nám týmu svůj názor každý čtvrtek nesdělujete, vy prostě si musíte každý týden rýpnout. A vlastně zaco? Že tu zdarma hrajete, že tu trávíte váš volný čas? I běžný provoz takovéto hry s x servery něco stojí a nemalé peníze. Začněte podporovat hru a třeba bude více peněz na další rozvoj. Jak vy k nám, tak my k vám.
@ TomasFoxx « čtv 8:59 pm »
@Neves,  ok jdu poslat přihlášku do teamu, bude krutovláda
@ Neves « čtv 8:58 pm »
@TomasFoxx,  tak mi daj
@ TomasFoxx « čtv 8:58 pm »
@Neves,  jenže tvůj názor už tady každý zná, nemusíš ho psát furt 😂 bych ti dal už permu za spam normalně
@ Neves « čtv 8:56 pm »
@Mionix,  to že sa tu nič nedeje a hráč prejaví svoj názor znamená že tím sa už k nebude chovať tak ako k ostatným?
@ Neves « čtv 8:54 pm »
@Mionix,  No bože asi sa rozplačem
@ MoravskyPepin « čtv 8:54 pm »
@Mionix,  Však jak si psal třeba mě uvaříte na nějaké hlouposti když jsem takový problémový hráč :D Co se má stát ať se stane, jiný asi nebudu, to že si tady rejpnu i když nevím proč Tě tak pohoršil dotaz ohledně klavíru, osobně mi to přišlo jako v pohodě dotaz od člověka co jen ví že klavír může být i elektrický ale třeba jak poznám synťák od elektrického klavíru - pro mě je to prostě něco s klávesy a až když jsem si dal práci a a podle značky na daném přístroji jsem byl schopen určit že je to synťák a né klavír. Asi pohár přetekl tak budu dostávat bídu no co už, nebudu říkat že na to nejsem zvyklej :D
@ Selema « čtv 8:52 pm »
@Mionix,  prosím vysvětlíš mi co to jsou mapové podklady? Děkuji
@ Mionix « čtv 8:42 pm »
Kdo chce kam? ........ Bla bla bla
@ Mionix « čtv 8:42 pm »
@Neves@MoravskyPepin,  Oba vás miluji a i tak k vám budu přistupovat. Přístup zbytku týmu bude stejný. Budete na vrcholu přístupu a vstřícnosti. :lol:
@ xSaskex « čtv 8:37 pm »
6. Akiel 160 Šaman léčitel Říše Jinno 256 1.88 10
@ xSaskex « čtv 8:36 pm »
Jsem nevěděl, že lze mít chitinku +10 a výš.
@ Relly « čtv 8:22 pm »
@MoravskyPepin,  Souhlasím, to si nechávají na příští týden asi.
@ MoravskyPepin « čtv 8:21 pm »
Ale bez textové korektury to není ono 😢
@ Relly « čtv 8:13 pm »
@Neves,  Na tohle jsi celou dobu čekal, že ano ?
@ Neves « čtv 7:46 pm »
Konečne sa dnes opravili tie mapové podklady
@ NiggaRozek69 « čtv 6:38 pm »
@pikasek, Děkuji :heart:
@ qSTRoNgMANp « čtv 5:57 pm »
tebe nepočíam :DD
@ SamJsiLama « čtv 5:55 pm »
@qSTRoNgMANp,  To neni moje, halooooooo :lol: :lol:
@ SamJsiLama « čtv 5:55 pm »
@TomasFoxx,  thank you, trošku o sebe cinkali no
@ qSTRoNgMANp « čtv 5:54 pm »
coconut dostane 2tb za vulgarity, ale tu druhou postavu mu nezabanujou, trošku pochybnej nick :D
@ TomasFoxx « čtv 5:46 pm »
@SamJsiLama,  nice balls
@ pikasek « čtv 5:43 pm »
@NiggaRozek69https://ctrlv.cz/5cb4 vypadá nějak takto
@ Ivetka « čtv 5:34 pm »
.
@ SamJsiLama « čtv 5:28 pm »
Děkujeme pane nekonečná věž :D https://ctrlv.cz/AHD9
@ qSTRoNgMANp « čtv 5:26 pm »
Vyplatilo se počkat co ? Ty Lamo :D
@ SamJsiLama « čtv 5:18 pm »
Po 9 no.. :think:
@ MoravskyPepin « čtv 5:17 pm »
@SamJsiLama,  Někdy to trvá i 10 vln
@ SamJsiLama « čtv 5:13 pm »
Prosimvás, neni zas nějaká buglá věž? Už asi 6x nám to v 8. patře nedalo klíč pro vstup do 9. patra...
@ NiggaRozek69 « čtv 5:10 pm »
Ahoj, má někdo fotku jak vypadá chitinové brnko na ninje holce? Děkujii :hello:
@ WhiteZz « čtv 5:07 pm »
@Nejko123, hej no akože im by mali tu cido zakazat :D
@ MoravskyPepin « čtv 5:04 pm »
Já bych tomu i věřil už jen protože ho vidím furt v zamasku :lol: :lol: :lol:
@ qSTRoNgMANp « čtv 4:58 pm »
Prej Pilot ukradl BSko, co mel obarvit, ale to je jenom prej. :D VkV jsou proti tomu nuda. :D
@ MoravskyPepin « čtv 4:17 pm »
Foxi co to ukradeny BSko jako. Ty TOPko EKURY 😂😂😂 To jsou zase VKVčka popík a limča
@ schvarz « čtv 1:34 pm »
Pilot havaroval u orků :D
@ Nejko123 « čtv 12:47 pm »
Po údržbe sa všetci bossovia obnovia

Kdo chatuje

offline Akiryu 
offline Barezimus 
offline Betty 
offline Genetek 
offline ImHardy 
offline Kurinozka 
offline Mionix 
offline RAMHH