Kralovský systém - drobná úprava

Prostor pro Vaše nápady na vylepšení hry nebo úpravy již zaběhnutých stálic.
Nutné schválení moderátorem.
Pravidla fóra
• Každý návrh musí obsahovat anketu.
• Máte-li návrhů více, vytvořte pro každý nové téma.
• Chcete-li vyjádřit pouze souhlas či nesouhlas, použijte anketu.
• V reakcích na podaný návrh se vyjadřujte vždy k tématu, vyvarujte se off topicu, byť jen částí příspěvku.
• Nová témata schvaluje pouze herní tým (GA, GM, TGM).
Odpovědět

Jste pro nebo proti?

Ano
18
43%
Ne
24
57%
 
Celkem hlasů: 42

LOGI06
Lv.4
Lv.4
Příspěvky: 15
Registrován: stř 12. bře 2014 11:36:51
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Kralovský systém - drobná úprava

Příspěvek od LOGI06 » čtv 30. led 2020 23:23:24

Ahoj lidi. Napadla mě taková věc jak bych pozměnil královský systém. Jelikož větsinou každý král by měl mít i královnu. Tak mě napadla změna co se týče království.
Můj návrh zní. Jelikož na hře je možnost manželství a její využití není nijak velké.
Tak mě napadlo následujicí.
Hráč vybojuje hodnost krále a jeho partner by měl tu hodnost téže akorát omezenou.

Postava která vybojuje kralovský titul. By se v podstatě nezměnila stále stejné možnosti.

Postava která dostane titul skrz manželství by měla omezené možnosti. Nepočítal by se bod do výzvy pod tlačítkem "O". Bonusy by měla omezené. (přiklad 2x denně bonus jakykoliv po dobu 1-3 hodiny) co se týče bonusu ve válce říši neměla by tu možnost nebo napřiklad jen léčení. Co se týče brnění to by mohla mít taky a královský povoz.
Je to řešení, kterým by mohla být větši podpora říše co se bonusů týče a války říší. Když třeba majitel postavy, ktery vybojoval kralovský titul (chodíme do práce do škol)a ne vždy může být majitel na hře, aby mohl vlastní říši podpořit bonusama. Takhle by byla možnost pustit bonusy pro dva lidi. Aniž by musel dávat údaje od postavy.

Je to jen návrh stručně napsaný. Samozřejmě výsledný úpravy můžou být jiné. A mohlo by to mít i své nevyhody, ale to v podstatě může mít cokoliv se přida do hry.
ObrázekTraXiŘíšeCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mental Warrior
Shinsoo
DonTStress
160
FULL
FULL
5/5
FULL
35
ObrázekMagneziumŘíšeCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Dagger
Shinsoo
DonTStress
152
Full
FULL
4/5
FULL
5
:think: :shinsoo: :shinsoo: :think:

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 650
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 383 poděkování

Re: Kralovský systém - drobná úprava

Příspěvek od schvarz » pát 31. led 2020 18:23:42

Dal jsem NE, protože se mi nelíbí podoba toho návrhu.

Jednak ve smyslu toho, že množství lidí, jejichž partner ekuru hraje a používají manželství mezi sebou, je opravdu málo.
Drtivá většina lidí používá manželství ve hře ke spojení buffky a hlavní postavy, aby se na sebe mohli teleportovat a případně využívat manželské šperky.
Teď si ještě vem tu množinu lidí, která vůbec má nějakou šanci krále dát. Tohle by prostě mělo efekt pro pár hráčů, dost možná ani ne pro všechny 3 říše.

Když už, tak by bylo dobrý, kdyby král mohl vybrat svého zástupce a ten by mohl pouštět bonusy, ale nevozil by se v královském povoze, ani nic podobného. A to už teď víceméně stejně všichni králové dělají - dají přístup na účet svým důvěryhodným kamarádům, kteří ten bonus zapnou. Ano, je to nebezpečná možnost, tým to neschvaluje, ale dělá to velká část králů.

Přijde mi škoda, aby někdo věnoval byť jen půl dne práce na týhle změně, protože ten půlden by mohl věnovat něčemu lepšímu.
Skutečnost je taková, že celý královský systém je špatný, ale to se tady řešilo už mnohokrát. Tahle úprava by ho žádným způsobem nespasila, kór, když někteří králové nemají vůbec zájem pomáhat říši, ale pouze sobě (viz 2-3 hodinové bonusy v shinsoo na drop, yang i xp uprostřed noci ve všední den).

Edit: A přesně jak je v příspěvku pode mnou řečeno - partneři mají přístup na účty svých drahých poloviček a bonus zapnout mohou. Pokud by návrh spočíval v tom, že by bonus mohl zapnout ještě 1 další člověk, vybraný buď králem, případně 2. člověk v tabulce (ten co by byl králem, nebýt toho prvního), tak bych nejspíše souhlasil (ale ani takový návrh situaci o moc lépe neřeší). Ale ani to v návrhu není, proto jsem nesouhlasil.

Ono myšlenka bonusů je hezká, ale skutečnost, že o tom rozhoduje pouhopouze 1 člověk je skutečně naivní. Ne nadarmo se od absolutních monarchií a chalífátů upustilo. Já netvrdím, že chci, abychom si tady o bonusech hlasovali a domluvili se, že ve středu ve 20:15 si pustíme yang na dvě hodiny (ač ono to tak reálně bývá, pokud má král aspoň špetku rozumu). Říkám ale, že současný systém je opravdu mizerný. Nehledě na to, že král skoro ani nemůže jít do války, protože po něm všichni jdou jak po lovné zvěři a dotyčný si nezahraje - to je jen další trestání snaživých pvp hráčů.

Dal jsem NE i právě z toho důvodu, že bych raději, aby se kompletně předělal královský systém do rozumnější podoby. Trávit čas "hašením" současné situace, aby byla přijatelná, je podle mě škoda. Když už hasit, tak opravdu krátké, rychle implementovalné řešení, které dobře řeší situaci. I moje řešení, tzn. výběr pár zástupců, kteří by mohli pouštět bonusy v králově nepřítomnosti, může mít špatný efekt, stejně tak když zástupcem budou další v tabulce. Když to budou lidé, kteří si to pouští tak akorát pro sebe, bude budget vytřískaný už v půlce týdne a zbytek týdne budeme sušit hubu.
Naposledy upravil(a) schvarz dne pát 31. led 2020 23:07:22, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lejno
Lv.21
Lv.21
Příspěvky: 307
Registrován: pát 31. kvě 2019 15:03:08
Dal poděkování: 229 poděkování
Dostal poděkování: 456 poděkování

Re: Kralovský systém - drobná úprava

Příspěvek od Lejno » pát 31. led 2020 20:21:54

LOGI06 píše: čtv 30. led 2020 23:23:24 Ahoj lidi. Napadla mě taková věc jak bych pozměnil královský systém. Jelikož větsinou každý král by měl mít i královnu. Tak mě napadla změna co se týče království.
Můj návrh zní. Jelikož na hře je možnost manželství a její využití není nijak velké.
Tak mě napadlo následujicí.
Hráč vybojuje hodnost krále a jeho partner by měl tu hodnost téže akorát omezenou.

Postava která vybojuje kralovský titul. By se v podstatě nezměnila stále stejné možnosti.

Postava která dostane titul skrz manželství by měla omezené možnosti. Nepočítal by se bod do výzvy pod tlačítkem "O". Bonusy by měla omezené. (přiklad 2x denně bonus jakykoliv po dobu 1-3 hodiny) co se týče bonusu ve válce říši neměla by tu možnost nebo napřiklad jen léčení. Co se týče brnění to by mohla mít taky a královský povoz.
Je to řešení, kterým by mohla být větši podpora říše co se bonusů týče a války říší. Když třeba majitel postavy, ktery vybojoval kralovský titul (chodíme do práce do škol)a ne vždy může být majitel na hře, aby mohl vlastní říši podpořit bonusama. Takhle by byla možnost pustit bonusy pro dva lidi. Aniž by musel dávat údaje od postavy.

Je to jen návrh stručně napsaný. Samozřejmě výsledný úpravy můžou být jiné. A mohlo by to mít i své nevyhody, ale to v podstatě může mít cokoliv se přida do hry.
Návrh je dobre myslený, je pravdou, že keby na postavu kráľa nemá pristup viac ľudí tak púšťanie bonusov je obmedzené, no na druhej strane, koľko ľudí ma v manželstve niekoho reálneho, okrem svojej buffky? Ďalšia vec je tá, že ak už aj niekto má v manželstve naozajstnú druhú polovičku, potom si myslím, že má prístup na oba účty. Môžem sa však mýliť a preto za návrh dávam ANO, nič zlé to spôsobiť nemože, maximálne pomôcť.
Do tretice všetko dobré...
Obrázek

Symbio
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 41
Registrován: ned 16. úno 2014 12:35:29
Bydliště: Ostrava (CZ)
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Kralovský systém - drobná úprava

Příspěvek od Symbio » sob 01. úno 2020 15:40:04

Já bych spíše navrhl, aby bonusy od Pondělí do Čtvrtka (noci) nešly zapnout v rozmezí 23:00-6:00 (časy se dají upravit), protože to je jasné, že si Králové poslední dobou zapínání bonusy sami pro sebe (svůj cech, kamarády atd...) O víkendu samozřejmě nechat, jak to je..
Byl jsem svědkem, nejednou (jezdím do práce na 10 ráno) si opravdu zapli Králové třeba v úterý v 8 ráno bonusy a je jasné, že to určitě nebylo "pro blaho celé říše"

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kralovský systém - drobná úprava

Příspěvek od qSTRoNgMANp » sob 01. úno 2020 16:51:34

Symbio píše: sob 01. úno 2020 15:40:04 Já bych spíše navrhl, aby bonusy od Pondělí do Čtvrtka (noci) nešly zapnout v rozmezí 23:00-6:00 (časy se dají upravit), protože to je jasné, že si Králové poslední dobou zapínání bonusy sami pro sebe (svůj cech, kamarády atd...) O víkendu samozřejmě nechat, jak to je..
Byl jsem svědkem, nejednou (jezdím do práce na 10 ráno) si opravdu zapli Králové třeba v úterý v 8 ráno bonusy a je jasné, že to určitě nebylo "pro blaho celé říše"
No, myslím si, že je na každém králi jak vládne ne ? Když si ho "vybojoval", tak at toho klidně využije jen pro sebe. :)
Sice se to jmenuje "král." systém, ale to je pouhý název. Král je volen systémem, ne hráču, takže není důvod vyhovět hráčům, to je spíše už takový bonus navíc, že spouští bonusy, kdy je nejvíce lidí doma.
Horší bylo, když se dalo vyprázdnit pokladna během 20 minut. :D Pokud ten král. bonusy nepouští, tak je to furt lepší, než aby spamoval dokolečka 3h 5% :D
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

Uživatelský avatar
Pajik
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 17. úno 2011 23:07:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Kralovský systém - drobná úprava

Příspěvek od Pajik » ned 02. úno 2020 11:27:54

Spoiler:
schvarz píše: pát 31. led 2020 18:23:42 Dal jsem NE, protože se mi nelíbí podoba toho návrhu.

Jednak ve smyslu toho, že množství lidí, jejichž partner ekuru hraje a používají manželství mezi sebou, je opravdu málo.
Drtivá většina lidí používá manželství ve hře ke spojení buffky a hlavní postavy, aby se na sebe mohli teleportovat a případně využívat manželské šperky.
Teď si ještě vem tu množinu lidí, která vůbec má nějakou šanci krále dát. Tohle by prostě mělo efekt pro pár hráčů, dost možná ani ne pro všechny 3 říše.

Když už, tak by bylo dobrý, kdyby král mohl vybrat svého zástupce a ten by mohl pouštět bonusy, ale nevozil by se v královském povoze, ani nic podobného. A to už teď víceméně stejně všichni králové dělají - dají přístup na účet svým důvěryhodným kamarádům, kteří ten bonus zapnou. Ano, je to nebezpečná možnost, tým to neschvaluje, ale dělá to velká část králů.

Přijde mi škoda, aby někdo věnoval byť jen půl dne práce na týhle změně, protože ten půlden by mohl věnovat něčemu lepšímu.
Skutečnost je taková, že celý královský systém je špatný, ale to se tady řešilo už mnohokrát. Tahle úprava by ho žádným způsobem nespasila, kór, když někteří králové nemají vůbec zájem pomáhat říši, ale pouze sobě (viz 2-3 hodinové bonusy v shinsoo na drop, yang i xp uprostřed noci ve všední den).

Edit: A přesně jak je v příspěvku pode mnou řečeno - partneři mají přístup na účty svých drahých poloviček a bonus zapnout mohou. Pokud by návrh spočíval v tom, že by bonus mohl zapnout ještě 1 další člověk, vybraný buď králem, případně 2. člověk v tabulce (ten co by byl králem, nebýt toho prvního), tak bych nejspíše souhlasil (ale ani takový návrh situaci o moc lépe neřeší). Ale ani to v návrhu není, proto jsem nesouhlasil.

Ono myšlenka bonusů je hezká, ale skutečnost, že o tom rozhoduje pouhopouze 1 člověk je skutečně naivní. Ne nadarmo se od absolutních monarchií a chalífátů upustilo. Já netvrdím, že chci, abychom si tady o bonusech hlasovali a domluvili se, že ve středu ve 20:15 si pustíme yang na dvě hodiny (ač ono to tak reálně bývá, pokud má král aspoň špetku rozumu). Říkám ale, že současný systém je opravdu mizerný. Nehledě na to, že král skoro ani nemůže jít do války, protože po něm všichni jdou jak po lovné zvěři a dotyčný si nezahraje - to je jen další trestání snaživých pvp hráčů.

Dal jsem NE i právě z toho důvodu, že bych raději, aby se kompletně předělal královský systém do rozumnější podoby. Trávit čas "hašením" současné situace, aby byla přijatelná, je podle mě škoda. Když už hasit, tak opravdu krátké, rychle implementovalné řešení, které dobře řeší situaci. I moje řešení, tzn. výběr pár zástupců, kteří by mohli pouštět bonusy v králově nepřítomnosti, může mít špatný efekt, stejně tak když zástupcem budou další v tabulce. Když to budou lidé, kteří si to pouští tak akorát pro sebe, bude budget vytřískaný už v půlce týdne a zbytek týdne budeme sušit hubu.
Podle mě královský systém není až tak špatný. Králové myslí převážně na sebe, svůj cech a své kamarády. Co je na tom špatně? Ti přátelé ti pomáhají, tak prioritně pustíš bonus jim. Na modré nevím, jak to fachá, tam posledně, co jsem koukal, tak bylo asi 35kkk v pokladně, nicméně na žluté se většinou "pracuje" tak se 6-10kkk, tak je to dost omezené. Ano, bonusy se pouští uprostřed noci, často ale i pro lidi, co přes den dropit nemůžou.
Stejně, jako v životě, tu tak nějak vládne nevděk. Člověk se může snažit, ale vždy bude někdo naštvaný, třeba jako pan ××× (nemám v plánu dále reagovat, tak aby tu dotyčná osoba hned nebrečela), kterýmu se nepustil před rokem bonus, protože po georgem bylo v pokladně 1,2kkk a ××× ho chtěl v pondělí nebo v úterý (teď nevím, který z těchto dvou dní) mezi 10-12 hodinou a nedokázal pochopit, že priorita jsou války, kde aspoň ta troška, může pomoct na výsledku. Nicméně se rozbrečel a začal nadávat, následně se rozbrečel ještě víc, protože kvůli oněm kecům mu už nikdo od nás pustit bonus ani nechtěl (myslím, že brečí vždy, když je na žluté :think: )

Ono pokud, neustále na někoho má někdo kecy, nemůže očekávat, že ten dotyčný, když má krále, se přetrhne a půjde mu pustit vůbec nějaký bonus. Dřív jsme se ptávali, jestli někdo něco chce, ale když všichni v chatu se chovají, jak se chovají, pak pouštět bonusy pro sebe a své kamarády je víceméně jediné logické řešení. Nikdo se nemusí nikomu vnucovat.

Takže záleží pouze na lidech, jak se chovají k ostatním, měli by vědět, co čekat. Každý tu škemrá o bonus, jsou arogantní a jen jej potřebují, tak se umírní a zkouší to, člověk pustí bonus a jen co krále zase nemá, tak aby opět četl nějaké žvásty a kecy. Smutný.. Takže králové se chovají vesměs všichni stejně, sázím na to, že i kdyby toho krále měli jiní, tak by se většina chovala možná ještě hůř. A nastavovat systémem nějaké bonusy pro všechny mi přijde jako blbost, nejsme v demokracii, nehlasujeme o tom, jestli bude válka nebo ne :lol: Tak ať si dělají, co chtějí, třeba vytřískají 1,7kkk pokladny ve válce, když jsou 4 proti 40 :lol:

Taky je tu ještě ten fakt, že král nemá žold vlastně, jeho žoldem je do jisté míry ta pokladna a co když má čas pouze v noci v nějakou tu určitou hodinu? (sice nepravděpodobné, ale stát se to může) :D


K samotnému návrhu dávám NE. Podle mě je to blbost, jak tu bylo napsané, lidi mají v manželství vlastní postavy (převážně kvůli ent biu) a nebo už mají rovnou sdílené účty. Nějaký partner by to nezachránil, spíše by to bylo jen o vzhledu.
Obrázek

WhiteZz
Lv.16
Lv.16
Příspěvky: 141
Registrován: ned 26. čer 2016 11:03:50
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování

Re: Kralovský systém - drobná úprava

Příspěvek od WhiteZz » pon 03. úno 2020 19:17:35

Ono v modrej mám teraz asi 35kkk väčšina v modrej bonus nepustí a ani sa nečudujem keď aj niečo pustiš tak ti do PM napíše vždy aspoň 1 alebo do verejného chatu správu ako "prečo len taký a taký bonus, prečo na 2 hodiny a prečo to nepustiš o 20:30 ako každý no väčšina si neuvedomuje že nie každý tam má čas byť stále. Napríklad ja keď nemám čas tak sa snažím dať prístup na postavu niekomu kto má ale nie vždy to ide. A k tomu púšťaniu bonusov pre kamarátov to je docela normálne že nepustiš bonus každému keď sú tam ľudia čo ti nadávajú a potom pýtajú bonus :D

Kutysek
Lv.3
Lv.3
Příspěvky: 11
Registrován: pát 25. dub 2014 20:26:19
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Kralovský systém - drobná úprava

Příspěvek od Kutysek » pon 03. úno 2020 22:39:23

Za mě ne... Není to úplně nápad od cesty,ale vymyslet nějakou další královnu je celkem hloupost.. už si jen vem ,že by dva krale mohl klidně vlastnit jeden hráč.. když už něco takového tak bych propracoval hodnosti ,které aktuálně nedělají defakto nic až na nějaký vstup zdarma a prodloužení ve swampu.. Co třeba Vojevůdce ? Mohl by třeba zapínat bonusy nebo dělat něco částečného jako král.:-) jen takovej můj poznatek při přečtení nápadu.
Lovu zdar

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Takashiro « pát 8:13 am »
MoCKeR píše: Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
tak to hop stop, su tu aj novacikovia plny energie, chutou hrat a investovat nech to frči jak ma
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
je mi z Vás zle
@ KerkyzAfterky « čtv 7:49 pm »
nechápu, co se to serverem děje. Stává se z toho dětské hřiště aka family friendly server pro 8mi lete děcka? :D člověk si už ani neužije bitky o májku, ale hlavně že 160 tky v klídku a pohodě mlátěj dropíky na bažínách
@ Mionix « čtv 7:31 pm »
@MoCKeR,  Nechápu na co se ptáte? Logoval jste postavu před 14 dny? To čekáte, že server skončí tím, že vy to 14 dní nelognete?
@ MoCKeR « čtv 6:38 pm »
Este nebyl pohreb tehoto serveru? Cekal bych ze kvuli foxovi a par dalsich sa neoplati provozovat server 😂
@ Mionix « čtv 4:56 pm »
@TomasFoxx,  Ano chápeš.
@ Hakan « čtv 12:47 pm »
Noo když už se teda ztížily čarodky v mapě tak by se jim alespoň mohl adekvátně upravit i drop těch 4 částí čarodějnic :think:
@ TomasFoxx « čtv 12:07 pm »
ne, jen tužku vidim :D :D
@ Hakan « čtv 12:07 pm »
TomasFoxx píše: v eventovce je hrozná tma
bojíš se tam?
@ TomasFoxx « čtv 12:06 pm »
v eventovce je hrozná tma
@ TomasFoxx « čtv 11:06 am »
Chápem tu novinku správně, že teď můžou do eventovky klidně všechny říše naráz, pokuď maj získanou svojí majku?
@ Angela « pon 6:48 pm »
To je dobry napad, dekuji.
@ ddavidd « pon 6:47 pm »
Pokiaľ podáš kvalitné a dôveryhodné informácie, tak sa to dá zmeniť aj cez ticket iného účtu
@ Angela « pon 6:40 pm »
Zdravim lidi, mam dotaz. Na uctu mam email, ktery je smazany a ted mi nejde zmenit na novy, jelikoz se odkazy zasilaji na starej email. Ani ticket nejde podat, protoze se to furt zasila na ten starej email a ted se kvuli tomu nemuzu prihlasit do hry. Co ted? Poradite mi prosiiiim?
@ schvarz « pon 3:13 pm »
čuspic a pevný nervy
@ Ezzo95 « pon 3:13 pm »
jak rikas. :) tahle debata by se mohla vest jeste dlouho kazdopadne odpoved jsem dostal a dekuji ti. Ted musim ficet tak preji hezky zbytek dne :)
@ schvarz « pon 3:12 pm »
Pokud není někde místo, znamená to, že to očividně je populární/lukrativní místo. Když přidáš víc cháček, tak to bude farmit víc lidí, čímž se výrazně zvýší nabídka těch věcí, co tam dropujou, což prostě má významnej efekt na ekonomickou situaci. A pokud se jedná o místo, kde padají čistý yangy, tak to zase znamená ještě větší inflaci, což už teď je obrovskej problém.
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Přidávat CHáčka znamená významně ovlivnit ekonomiku hry
@ Ezzo95 « pon 3:10 pm »
nemluvime tu o novych lokacich vecech apod.. tam je sance docela miziva rekl bych. A samozrejme pridat dalsi CHcka taky neni asi jednoduche jak pises ale toho casu uz nato bylo spousta
@ schvarz « pon 3:10 pm »
Nevím, krapet mně teď připomínáš člověka, co křičí na mrak
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
porad spouusta lidi cpe do ekury penize a clovek by mozna cekal ze se server s takovou historii trosicku posune
@ schvarz « pon 3:09 pm »
Tenhle problém nemá jednoduché řešení.
@ Ezzo95 « pon 3:09 pm »
je mi jasne ze napadlo. proto nechapu ze ani po 12 letech je to stejne
@ schvarz « pon 3:08 pm »
Myslíš si, že jsi první, koho to napadlo? Swamp existuje 12 let, máš pocit, že to nikoho předtím nenapadlo? :D
@ Ezzo95 « pon 3:07 pm »
Mozna by stacilo pridat nejake to CHcko aby se lidi nemuseli rvat o misto na bazinach apod
@ schvarz « pon 3:07 pm »
A pak se to strhne v nahlašovací spoušť, kdy je ticket systém zahlcený jenom těmihle nahlášeními a screenshot jako důkaz nestačí a málokdo bude mít k dispozici video kompletního incidentu. A chtít po GMkách, aby koukali u každýho tiketu na 15 minut videa o tom, kdo udělal co, to je taky nereálný
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
bohuzel ekonomika ekury je postavena tak ze pokud chce clovek nejakou i kdyby prumernou vybavu na pvp tak by treba v tom swampu musel stravit mesic v kuse pomalu
@ schvarz « pon 3:06 pm »
Pokud by nešlo škodit pomocí pvp, tak si ty lidi najdou skoro vždycky způsob, jak škodit jinak.
@ schvarz « pon 3:06 pm »
No jenže tým by se tomu musel věnovat hodně, zase jim nelze tolik přisuzovat vinu jo.
@ Ezzo95 « pon 3:06 pm »
to je ovsem docela smutny fakt. Ekuru mam rad a vzdy se k ni vratim i kdyz uz je mnoho jinych serveru ktere nabizeji vice moznosti. O to vic me mrzi kdyz narazim na nejakeho vagabunda ktery umi jen skodit. A postoj tymu jak jsi rekl je negativni nebo spis lhostejny
@ schvarz « pon 3:03 pm »
zásadním problémem v téhle situaci je, že pokud ten "škodič" má výbavu a dostatek času, tak ho to škodění nic nestojí - mnohokrát jsem navrhoval, aby byla do hry zavedena nějaká mechanika (a navrhoval jsem jich dost), která by tenhle problém řešila, ale nikdy tomu nebyla dána sebemenší váha, takže bohužel, je to v pořádku
@ schvarz « pon 3:01 pm »
Tahle debata byla s týmem a adminy vedená už mnohokrát. Nikdy nebyla žádná snaha z jejich strany tuhle situaci řešit, ani měnit herní mechaniky, aby to fungovalo nějak lépe.
@ schvarz « pon 3:00 pm »
Proč by nebylo? Je to pvp hra a pravidla to nezakazují. Je to svinský? Dost možná jo. Ale zakázaný to není.
@ Ezzo95 « pon 2:59 pm »
nikdo nerika ze by za to mel byt byt ban v podobe 40TB .. ale vysledku kdyz si udelam pvp char a budu chodit treba do swampu a vyhlizet komu co padne a pak ho budu zabijet abych si ten item vzal za nej tak je to v poradku?
@ schvarz « pon 2:57 pm »
Přeci jenom je to pvp hra
@ schvarz « pon 2:57 pm »
A jak bys to řešil?
@ Ezzo95 « pon 2:56 pm »
hraju tady uz nejaky patek a cetl jsem je uz hodne davno :-) kazdopadne mi tohle neprijde ze by se to melo prehlizet
@ schvarz « pon 2:55 pm »
četl jsi pravidla hry?
@ Ezzo95 « pon 2:55 pm »
i kdyz se me cilene snazil zabijet abych si nemohl lootnout veci z metinu ktere mi padnuli? a sekal nademnou z kone?
@ schvarz « pon 2:53 pm »
@Ezzo95,  pokud ten člověk chce to místo, co máš ty a vybojoval si ho v pvp, tak za to postih není. Pokud tě cíleně pronásleduje hráč po celé hře (skrze více map), pak už to nějak řešitelné být může
@ Ezzo95 « pon 2:43 pm »
ahoj. je nejaky postih kdyz si v klidu dropuju prijde jiny hrac a zacne me zabijet porad dookola stim at tahnu?
@ qSTRoNgMANp « pon 11:05 am »
presumpce viny no. :D
@ Suko201 « pon 7:34 am »
Chudák :D typkovi odstaví z podezření účet a přijde jen kvůli podezření o premko :D
@ TheDobbyk « ned 6:14 pm »
Máte tam SZ.
@ Mionix « sob 6:50 pm »
@TheDobbyk,  Pošlete mi do SZ číslo ticketu nebo jméno postavy, která je odstavená. Podívám se na více podrobností.
@ Mionix « sob 6:44 pm »
@TheDobbyk,  Pokud je účet odstaven, tak z vážného důvodu prověření nebo zabanování. Bonusy na daném účtu jsou irelevantní. Nenahrazují se, pokud GA nerozhodne jinak.
@ TheDobbyk « sob 3:16 pm »
Ahoj, jak je to kdyz ti odstavi učty a mnel sem tam VIPko na 30 dni :D pozastaven byl na 3 mnesice..
@ Hakan « sob 1:51 pm »
@TomasFoxx,  hledej šmudlo
@ TomasFoxx « sob 1:08 pm »
Mohl by někdo z týmu prosím mrknout na tiket 92271? Potřebuju co nejdřív najít ztracenej item :D
@ Relly « čtv 6:49 pm »
@Makarov,  Nepoznáš
@ Makarov « čtv 3:04 pm »
Postavu na pvp - bmko 6gen nebo 160 bez gen ? :-) jak moc je to znat?
@ Lejno « čtv 2:48 pm »
Nesmrteľnosť by sme teoreticky mali, ešte to BMko aby sa to dalo hrať jak ľudia
@ Lacius « sob 3:56 pm »
První 3 z každé říše, dnes, obdrží ještě nějakou odměnu do IS
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
<3
@ Suko201 « pát 8:12 pm »
Konečně steepka, na to jsme čekali 💙
@ Mionix « pát 1:46 pm »
@CrazyBull,  Již se to někomu stalo. Potřeba udělat ticket se všemi potřebnými informacemi. S tímto opravdu nikdo nepočítal.
@ TomasFoxx « pát 10:13 am »
@CrazyBull,  tušim že to u nich píše trvanlivost 30 dni?
@ CrazyBull « čtv 8:57 pm »
Zdar všem , chci se zeptat zda se někomu vypařili ingredience dračího elixíru nebo se to stalo jen mě. Díky
@ HeXaPrO « čtv 6:54 pm »
Je tu grindelwald ?
@ Pajik « čtv 11:11 am »
@KerkyzAfterky,  Na vánoce a na výročí, ale to, zda a kdy to bude, to je už na GP. Můj předpoklad je, že to bude, ale to je tak vše, co se řekne. Zatím, co si vzpomínám, to je tak každý rok, ale může se i stát, že nebude holt

Who is chatting

offline Hakan 
offline Mionix